Dodaj do ulubionych

Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008

IP: *.gprs.plus.pl 28.05.08, 13:45
ciekawy jest ten Niemiecki atak, taki Niemiecki
Obserwuj wątek
    • Gość: Myszkin Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 155.91.64.* 28.05.08, 13:45
      Na 5 napastników, tylko 1 ma w miarę niemieckobrzmiące
      nazwisko...bez komenatarza...
      • Gość: o Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 14:49
        Gość portalu: Myszkin napisał(a):

        > Na 5 napastników, tylko 1 ma w miarę niemieckobrzmiące
        > nazwisko...bez komenatarza...

        Najlepszy jest Kuranyi - ojciec pół Niemiec, pół Węgier, matka z Panamy,
        urodzony w Rio de Janeiro, 3 obywatelstwa, żona Chorwatka:P
        • Gość: Menschenfresser Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:46
          Ja, ale Arab(Libanczyk) z Brazylii. :))
        • Gość: Menschenfresser Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:48
          A jakiego Wy mocie trenera ? :)
          Bo nasz, to Niemiec ("ale" chyba Zyd"ek").

          Vivat Silesia ! :)))))))
      • Gość: ziomal101 Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 14:58
        A ty chociaż wiesz analfabeto, jak brzmią niemieckie nazwiska (może
        Klose to polskie nazwisko co ?). Albo: Bach-Zelewski, albo
        Chmielewski (ten z Mauthausen), albo dziadek Lewinski (von
        Manstein). Co ty wiesz o nazwiskach...
      • ilaugh Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 28.05.08, 15:31
        Klose nie chce miec nic wspolnego z Polska, choc w domu rozmawia
        tylko po polsku. Czuje sie jednak wylacznie Niemcem. Natomiast
        Trochowski i Podolski otwarcie przyznaja sie do polskich korzeni,
        twierdzac, ze ich rodzice przyjechali do Niemiec jako emigranci
        zarobkowi. Matka Trochowskiego to nawet kiedys za PZPN latala, aby
        pozwolili mu grac w polskiej mlodziezowce, ale wtedy go nie
        chcieli...
        • Gość: Menschenfresser Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:49
          Klose to Slonzok i basta !
          Podobnie np. jak Ern(e)st Wil(l)imowski.
          Te Wasze pseudo-narodowe debaty sa bez sensu....
    • Gość: Gdzie jest Marin?? Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 13:54
      Gdzie? Pytam się gdzie???????????
    • Gość: Krzysztof Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.nokia.com 28.05.08, 14:05
      Tacy sa najgorsi, bo musza za wszelka cene udowodnic, ze sa bardziej
      niemieccy od niemcow.
    • Gość: hehe Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.icpnet.pl 28.05.08, 14:11
      Faktycznie, żadnego Niemca w ataku ;)
      • Gość: Rico Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 14:21
        Jak was odprawia z czteroma,zawsze mozesz z "duma"zakwiczec:ale z
        Niemcami nie przegralismy ,buhahahaha
      • Gość: Volksdeutsch Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 14:22
        Podolski i Klose to sa Niemcy! I oni wasnie dokopja waszej marnej
        druzynie, hehe! Dutschland!
      • Gość: mietex Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 15:01
        Jakby nie byli Niemcami, to nie graliby w niemieckiej reprezentacji.
        To chyba oczywiste (nie dla wszystkich, ale nie od dziś wiadomo, że
        Polska jest pełna udrę upokorzeń i uposledzeń - zwłaszcza
        upośledzeń).)
    • neiden Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 28.05.08, 14:19
      klose,podolski,trochowski przez moment myslalem ze to nasi.niestety
      to sa niemcy.
    • rojberek Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! 28.05.08, 14:25
      I nie są Polakami a Ślązakami!
      • okobar Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! 28.05.08, 14:31
        są z pochodzenia Polakami... Z wyboru Niemcami

        a Ślązacy z nich żadni
        • Gość: Tczew Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 14:35
          Lezy oczywiscie na Pommern-Schlezien i nazywa sie Dirschau albo po
          kaszubsko-slasku Dërszewò...
        • Gość: Rico Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 14:38
          jak zwykle buce z Polski,wiedza najlepiej kto jest kim
        • Gość: Menschenfresser Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:51
          > a Ślązacy z nich żadni

          Klose nie Slazakiem ?????????
          Pierwszy raz slysze, hmmmmmmmmmmm :)))))))))))))
      • Gość: gosc Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.versanet.de 28.05.08, 14:54
        Bawaria, Nadrenia to nie Niemcy? Tczew nie lezy nawet na slasku.
      • adam81w Śląsk to jest Polska. 28.05.08, 15:00
        Śląsk jest częścią Polski.

        rojberek napisała:

        > I nie są Polakami a Ślązakami!

        Nom Polakami na pewno już nie są.
        • Gość: mietex Re: Śląsk to jest Polska. IP: 80.54.88.* 28.05.08, 15:10
          Śląsk to Polska ? Może i prawda. Na dzień dzisiejszy...
          Choć precyzyjniej brzmiałoby to: rdzennie niemieckie ziemie
          przejściowo w granicach Państwa polskiego.
          • chemist2 Re: Śląsk to jest Polska. 28.05.08, 16:11
            Rdzennie niemieckie ziemie to są za łabą ...
          • Gość: jacek226315 Re: Śląsk to jest Polska. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 08:34
            gosc portalu mietex napisal(a):
            >Slask to Polska?Moze i prawda .Na dzien dzisiejszy...
            >Choc precyzyjniej brzmialoby to:rdzennie niemieckie ziemie
            >przejsciowo w granicach Panstwa polskiego.
            A wiesz dlaczego Adenauer niznosil Prus i prusakow,bo to slowianie
            ktorzy wyrzekli sie wlasnych przodkow.Pogrzeb w historii to sie
            dowiesz,iz Berlin lezy na terenach slowianskich.Historyczny Slask
            nalezal do Polski,nastepnie zagarniety zostal przez czechow,pozniej
            wszedl pod panowanie Austri a na koniec Prus.A gdzie Niemcy?
          • Gość: klaus2106 Re: Śląsk to jest Polska. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 09:32
            ucz się historii...bucu,terytorialna przynależność Śląska,jest sprawą
            względną.To mieszanina polsko-niemiecko-słowacko-żydowsko-czeskiej
            kultury,tradycji,języka i narodowości.Nawet Bismarck nie zdołał zrobić z
            nich"rdzennych"Niemców,udało się to dopiero Adolfowi.
      • Gość: warrior Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.aster.pl 28.05.08, 15:27
        Zwłaszcza ten Tczew. Serce Śląska...
      • Gość: POKi Śląska narodowość NIE istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 16:04
        Śląsk jest w posiadaniu Polski od kilkudziesięciu lat, ludzie, którzy uważają
        się za niepolaków, a Ślązaków, to albo Niemcy, którzy zostając na swoich
        ziemiach musieli się trochę spolszczyć, albo Polacy, którzy przeprowadzając się
        tu przyjęli częściowo kulturę niemiecką. Śląsk NIGDY nie będzie autonomicznym
        regionem, jeżeli miałby znaleźć się poza Polską, to tylko w Niemczech. Ślązacy
        wymyślili sobie narodowość, która nie istnieje. A najbardziej śmieszą mnie ci
        wielcy ślązacy, którzy wyemigrowali do Stanów i tam tworzą swoje organizacje
        silesianskie. Ludzie, którzy wypięli się na swoich dziadków Polaków lub Niemców
        i są dumni z tego, że ich dziadkowie byli zmuszeni do życia na obczyźnie (bo i
        dla jednych i drugich Śląsk stał się obczyzną).
        • Gość: Peer Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 16:28
          czy ci sie to podoba czy nie,malo mnie to obchodzi co smieszy
          oszoloma znad Wisly
          • Gość: POKi Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 16:31
            Kim jesteś? Kim są Twoi dziadkowie i pradziadkowie? Czy dziecko małżeństwa Polki
            i Niemca rodzi się Ślązakiem? Czy mieszkańcy Śląska zanim zostali włączeni w
            granice Polski, chcieli się odłączyć od Niemiec?
            • Gość: Perr Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 16:59
              To pewnno dlatego wyniki plebiscytu wkurzyly Polakow az tak ze
              wywolali wojne domowa dumnie nazywajac ja teraz powstaniem,stawiajac
              pomniki szpiegom i mordercom.Za znajom sie z historia a nie
              z"mitami"polskiej propagandy
              • Gość: POKi Re: Śląska narodowość NIE istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 17:55
                Gdybyś odpowiedział na choćby jedno z moich pytań na pewno miałbym jaśniejsze
                spojrzenie na sprawę.
              • Gość: jacek226315 Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 08:39
                gosc portalu Perr napisal(a):
                >.....Za znajom sie z historia a nie z"mitami"polskiej propagandy.
                A Ty kolego zaznajom sie z ortografia
                • Gość: POKi Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.08, 12:03
                  On jest Ślązakiem, więc ma swój język.
          • Gość: Maciek Re: Śląska narodowość istnieje IP: 88.220.152.* 29.05.08, 09:05
            Nie ma to jak dobre argumenty, co Peer?
        • Gość: Menschenfresser Re: Śląska narodowość NIE istnieje IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:53
          POKI: ale bredzisz, smolisz, fanzolisz, dupcysz gorolskie fleki !

          Zol mi Cie ! I Twoich Rodzicow, bo majom ganba.

      • Gość: Darek Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.chello.pl 28.05.08, 16:26
        Tak, Polak by tak nie zrobił, tylko V kolumna.
      • erroid Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! 29.05.08, 02:21
        ślask to Polska, jak ktoś sie nie czuje Polakiem a mieszka w Polsce to
        ewentualnie może być zaliczony do mniejszości narodowej (np. Kaszubi mieszkający
        na Kaszubach czyli w Polsce, albo Ślązacy mieszkający na Ślasku czyli w Polsce,
        albo Niemcy mieszkający w Gdańsku czyli w Polsce - proste, nie?)... i druga
        sprawa, to że ktoś sie urodził tu a nie gdzie indziej nie świadczy że jest tym a
        nikim innym :) co z tego że urodzeni w Polsce jak grają dla niemców, to są
        niemcy i kropka - czują się niemcami to sa niemcami, i tak nasz Roger czuje sie
        Polakiem - tzn. że jest Polakiem... simple:)
        • Gość: POKi Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 06:30
          Ja się czuje Amerykaninem, ale obywatelstwa raczej nie dostanę. Chociaż może dla
          Ślązaków dają fory, w końcu to nie są Polacy. Też sobie wymyślę jakąś
          narodowość, o, najlepsza będzie narodowość tyska, mieszkam w Tychach, mieście na
          prawach miejskich od 60 lat, to coś tak jak Śląsk...
      • Gość: piotr Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.pools.arcor-ip.net 29.05.08, 06:47
        i dobrze bo tylko na slasku rodza sie ludzie ,gdzie inniej tylko gorole
      • Gość: red Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: 217.153.111.* 29.05.08, 06:48
        Nie Ślązakami, owczarkami niemieckimi, skundlonymi hanysami
      • Gość: as0807 Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.chello.pl 29.05.08, 08:25
        Co Ty pleciesz człowieku?!!!Wy Ślązacy to macie fioła na tym punkcie"...bo jo ślunzok"...Żyjesz w Polsce czy na Ukrainie???kaszub to kaszub,scyzoryk to scyzoryk,ślązak to ślązak,a kraj masz jeden-Polska gościu malinowy;-)
    • barej Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 28.05.08, 14:25
      Zobaczymy jak zagrają bieżnikowani niemcy! Mają atak typowo niemiecki!Za kilka
      lat to będą tam grali POLACY.Troszeczke marne to stwierdzenie ale takie są realia.
    • Gość: Tczew Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 14:33
      Dirschau (Kashubian: Dërszewò) lezy na Slasku Pomorskim... :(
    • Gość: ziomal101 Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 14:50
      Zamiast Podolskiego (który w ogóle jest nienajlepszy technicznie)
      wziąłbym Marco Marin'a.
    • Gość: ziomal101 Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 14:54
      Normalny niemiecki atak. Co z tego, że się urodzili w
      miejscowościach, które obecnie należą do Polski (może zresztą
      tymczasowo - nie wiemy , co będzie za np. 150 lat). A może Twoja
      babcia urodziła się w Generalnej Guberni (terenie jakby nie było
      niemieckim)? No to mamy Niemkę, witaj kibicu reprezentacji Niemiec...
    • Gość: czlowiek Re: Gratulacje IP: *.westend.de 28.05.08, 15:02
      faszokatole rowniez
      • senny Re: Gratulacje 28.05.08, 15:10
        Jesli to mialo znaczyc, ze dzielni pilkarze sa
        rownież "faszokatolami"(cokolwiek to znaczy), to nie wiedzialem.
        Jesli nie wiesz, kto to folksdojcz, albo znasz okreslenie tylko
        z "Czterech Pancernych", to zajrzyj do encyklopedii.
    • Gość: ziomal101 Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 15:05
      Jasne. Zakładamy V kolumnę...
    • Gość: kibic-j Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 15:54
      Na 23 tylko 3/słownie:trzech/zawodników z lig
      zagranicznych.I to jest właśnie siła Niemiec.
    • upper_silesia Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 28.05.08, 15:56
    • Gość: Perr Re: ulzylo ci,rebel IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 17:01
      to zostaw dzisiaj dzieciaki w spokoju
    • Gość: ad Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 00:04
      nie ma tego bramkarza z Werderu, ktory tak swietnie bronil w fazie grupowej Ligi
      Mistrzow? zapomnialem jak sie nazywa
    • bergman1 i dobrze niech pokarzą że Hanys to nie rezerwa 29.05.08, 00:22
      czegoś.
      • mil1231 hanys zawsze będzie kopany w dupę- przez Polaka 29.05.08, 00:31
        i przez Niemca :)
    • sznicel4 podolski złodziej nie może mieć w water close 29.05.08, 02:12
      t żadnych forów. chociażby ze względu na rozmiar stopy.
    • Gość: komar Germanizacji cd IP: *.207.72-86.rev.gaoland.net 29.05.08, 03:43
      Podolski, Klose i Trochowski - jak wam nie wstyd grac przeciwko
      ziomalom!?. Sami powinniscie zrezygnowac chociazby z gry przeciwko
      Polsce. Nie macie niemieckich nazwisk, za to pozy i gestykulacje
      godne szwabow. Dajcie se luz. Z kolei co to za reprezentacja
      Niemiec, ktora zaciaga Polakow, brak wam talentow, czy jak???.
      • Gość: Ślonzok Re: Germanizacji cd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 07:13
        Ślonsko szpica! I to gro :)
        Chopcy ze Ślonska nakopiom do rziciow Polokom :)
    • Gość: Ronaldao tak czy siak Fryce nie wyjda z grupy... :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 06:26
      • Gość: gucio Re: tak czy siak Fryce nie wyjda z grupy... :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 07:10
        tak czy siak fryce zleją wam dupe jak zawsze
    • Gość: optymista Świetnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 07:29
      Niech grają! Zobaczycie, jak po meczu będą żałować, którą
      reprezentację wybrali!

      "Powiedz mi matko, powiedz mi ojcze
      czy Mirek Klose jest volksdojczem..?!"

      ;-)
    • Gość: montalbano jeszcze słowo o niemieckich reklamach IP: 213.184.19.* 29.05.08, 09:02
      Pamiętacie ostatnią reklamę (tę zapowiadającą mecz POL-NIEM)? W
      podobnym (stereotypowym) stylu oberwało się wtedy Włochom. I jedna
      z "antywłoskich" reklam została właśnie wycofana:
      politicaitaliana.blox.pl/2008/05/wojny-futbolowej-chyba-nie-
      bedzie.html
      A Polacy pewnie nadal kradną samochody? :-(
    • Gość: iwet21 Tylko cud Polaków uratuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 11:20
      Jak Miro i Poldi będą grać.Kibicuję graczom czyli Niemcom ,bo u nas
      cieniasy nic null.Pojedziecie i co.. Korea,Japonia,Niemcy.Nie
      wydawajcie kaskę na bilety..odrazu w Warszawie czekajcie.A ja jade
      do Klagefurt.I Niemcy na pewno do półfinałow na luzie dojdą.I to ,że
      jestem Plka nie ma nic do meczu znaczenia.Polskie kobiety Eurowizje
      ogladały bo patriotki i co ..dupa.Ostatnie miejsce .A ja kibicowałam
      Dimie z Rosji i..wygrał.Tylko najlepsi wygrywaja i nie okłamujmy
      sie..Niemcy lepsi od Polaków.Kibicować im bo Poldi,Klose ,Trochowski
      to tez nasi.
    • Gość: Przemek Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.08, 13:03
      On się Klozet nazywał, a zmienił na Klose.

      A tak serio: Kiedyś słyszałem, że Klose mieszkał w Opolu i miał
      typowo Polskie nazwisko -ski. Ale zmienił sobie.

      Ave Schwaistranegherr :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka