Gość: Roger IP: *.gprs.plus.pl 28.05.08, 13:45 ciekawy jest ten Niemiecki atak, taki Niemiecki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Myszkin Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 155.91.64.* 28.05.08, 13:45 Na 5 napastników, tylko 1 ma w miarę niemieckobrzmiące nazwisko...bez komenatarza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 14:49 Gość portalu: Myszkin napisał(a): > Na 5 napastników, tylko 1 ma w miarę niemieckobrzmiące > nazwisko...bez komenatarza... Najlepszy jest Kuranyi - ojciec pół Niemiec, pół Węgier, matka z Panamy, urodzony w Rio de Janeiro, 3 obywatelstwa, żona Chorwatka:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menschenfresser Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:46 Ja, ale Arab(Libanczyk) z Brazylii. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menschenfresser Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:48 A jakiego Wy mocie trenera ? :) Bo nasz, to Niemiec ("ale" chyba Zyd"ek"). Vivat Silesia ! :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal101 Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 14:58 A ty chociaż wiesz analfabeto, jak brzmią niemieckie nazwiska (może Klose to polskie nazwisko co ?). Albo: Bach-Zelewski, albo Chmielewski (ten z Mauthausen), albo dziadek Lewinski (von Manstein). Co ty wiesz o nazwiskach... Odpowiedz Link Zgłoś
ilaugh Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 28.05.08, 15:31 Klose nie chce miec nic wspolnego z Polska, choc w domu rozmawia tylko po polsku. Czuje sie jednak wylacznie Niemcem. Natomiast Trochowski i Podolski otwarcie przyznaja sie do polskich korzeni, twierdzac, ze ich rodzice przyjechali do Niemiec jako emigranci zarobkowi. Matka Trochowskiego to nawet kiedys za PZPN latala, aby pozwolili mu grac w polskiej mlodziezowce, ale wtedy go nie chcieli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menschenfresser Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:49 Klose to Slonzok i basta ! Podobnie np. jak Ern(e)st Wil(l)imowski. Te Wasze pseudo-narodowe debaty sa bez sensu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gdzie jest Marin?? Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 13:54 Gdzie? Pytam się gdzie??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.nokia.com 28.05.08, 14:05 Tacy sa najgorsi, bo musza za wszelka cene udowodnic, ze sa bardziej niemieccy od niemcow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.icpnet.pl 28.05.08, 14:11 Faktycznie, żadnego Niemca w ataku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rico Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 14:21 Jak was odprawia z czteroma,zawsze mozesz z "duma"zakwiczec:ale z Niemcami nie przegralismy ,buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Volksdeutsch Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 14:22 Podolski i Klose to sa Niemcy! I oni wasnie dokopja waszej marnej druzynie, hehe! Dutschland! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietex Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 15:01 Jakby nie byli Niemcami, to nie graliby w niemieckiej reprezentacji. To chyba oczywiste (nie dla wszystkich, ale nie od dziś wiadomo, że Polska jest pełna udrę upokorzeń i uposledzeń - zwłaszcza upośledzeń).) Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 28.05.08, 14:19 klose,podolski,trochowski przez moment myslalem ze to nasi.niestety to sa niemcy. Odpowiedz Link Zgłoś
rojberek Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! 28.05.08, 14:25 I nie są Polakami a Ślązakami! Odpowiedz Link Zgłoś
okobar Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! 28.05.08, 14:31 są z pochodzenia Polakami... Z wyboru Niemcami a Ślązacy z nich żadni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tczew Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 14:35 Lezy oczywiscie na Pommern-Schlezien i nazywa sie Dirschau albo po kaszubsko-slasku Dërszewò... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rico Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 14:38 jak zwykle buce z Polski,wiedza najlepiej kto jest kim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menschenfresser Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:51 > a Ślązacy z nich żadni Klose nie Slazakiem ????????? Pierwszy raz slysze, hmmmmmmmmmmm :))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.versanet.de 28.05.08, 14:54 Bawaria, Nadrenia to nie Niemcy? Tczew nie lezy nawet na slasku. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Śląsk to jest Polska. 28.05.08, 15:00 Śląsk jest częścią Polski. rojberek napisała: > I nie są Polakami a Ślązakami! Nom Polakami na pewno już nie są. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mietex Re: Śląsk to jest Polska. IP: 80.54.88.* 28.05.08, 15:10 Śląsk to Polska ? Może i prawda. Na dzień dzisiejszy... Choć precyzyjniej brzmiałoby to: rdzennie niemieckie ziemie przejściowo w granicach Państwa polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
chemist2 Re: Śląsk to jest Polska. 28.05.08, 16:11 Rdzennie niemieckie ziemie to są za łabą ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek226315 Re: Śląsk to jest Polska. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 08:34 gosc portalu mietex napisal(a): >Slask to Polska?Moze i prawda .Na dzien dzisiejszy... >Choc precyzyjniej brzmialoby to:rdzennie niemieckie ziemie >przejsciowo w granicach Panstwa polskiego. A wiesz dlaczego Adenauer niznosil Prus i prusakow,bo to slowianie ktorzy wyrzekli sie wlasnych przodkow.Pogrzeb w historii to sie dowiesz,iz Berlin lezy na terenach slowianskich.Historyczny Slask nalezal do Polski,nastepnie zagarniety zostal przez czechow,pozniej wszedl pod panowanie Austri a na koniec Prus.A gdzie Niemcy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klaus2106 Re: Śląsk to jest Polska. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 09:32 ucz się historii...bucu,terytorialna przynależność Śląska,jest sprawą względną.To mieszanina polsko-niemiecko-słowacko-żydowsko-czeskiej kultury,tradycji,języka i narodowości.Nawet Bismarck nie zdołał zrobić z nich"rdzennych"Niemców,udało się to dopiero Adolfowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warrior Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.aster.pl 28.05.08, 15:27 Zwłaszcza ten Tczew. Serce Śląska... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Śląska narodowość NIE istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 16:04 Śląsk jest w posiadaniu Polski od kilkudziesięciu lat, ludzie, którzy uważają się za niepolaków, a Ślązaków, to albo Niemcy, którzy zostając na swoich ziemiach musieli się trochę spolszczyć, albo Polacy, którzy przeprowadzając się tu przyjęli częściowo kulturę niemiecką. Śląsk NIGDY nie będzie autonomicznym regionem, jeżeli miałby znaleźć się poza Polską, to tylko w Niemczech. Ślązacy wymyślili sobie narodowość, która nie istnieje. A najbardziej śmieszą mnie ci wielcy ślązacy, którzy wyemigrowali do Stanów i tam tworzą swoje organizacje silesianskie. Ludzie, którzy wypięli się na swoich dziadków Polaków lub Niemców i są dumni z tego, że ich dziadkowie byli zmuszeni do życia na obczyźnie (bo i dla jednych i drugich Śląsk stał się obczyzną). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peer Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 16:28 czy ci sie to podoba czy nie,malo mnie to obchodzi co smieszy oszoloma znad Wisly Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 16:31 Kim jesteś? Kim są Twoi dziadkowie i pradziadkowie? Czy dziecko małżeństwa Polki i Niemca rodzi się Ślązakiem? Czy mieszkańcy Śląska zanim zostali włączeni w granice Polski, chcieli się odłączyć od Niemiec? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Perr Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 16:59 To pewnno dlatego wyniki plebiscytu wkurzyly Polakow az tak ze wywolali wojne domowa dumnie nazywajac ja teraz powstaniem,stawiajac pomniki szpiegom i mordercom.Za znajom sie z historia a nie z"mitami"polskiej propagandy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Re: Śląska narodowość NIE istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 17:55 Gdybyś odpowiedział na choćby jedno z moich pytań na pewno miałbym jaśniejsze spojrzenie na sprawę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek226315 Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 08:39 gosc portalu Perr napisal(a): >.....Za znajom sie z historia a nie z"mitami"polskiej propagandy. A Ty kolego zaznajom sie z ortografia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Re: Śląska narodowość istnieje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.08, 12:03 On jest Ślązakiem, więc ma swój język. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Śląska narodowość istnieje IP: 88.220.152.* 29.05.08, 09:05 Nie ma to jak dobre argumenty, co Peer? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menschenfresser Re: Śląska narodowość NIE istnieje IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.05.08, 04:53 POKI: ale bredzisz, smolisz, fanzolisz, dupcysz gorolskie fleki ! Zol mi Cie ! I Twoich Rodzicow, bo majom ganba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.chello.pl 28.05.08, 16:26 Tak, Polak by tak nie zrobił, tylko V kolumna. Odpowiedz Link Zgłoś
erroid Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! 29.05.08, 02:21 ślask to Polska, jak ktoś sie nie czuje Polakiem a mieszka w Polsce to ewentualnie może być zaliczony do mniejszości narodowej (np. Kaszubi mieszkający na Kaszubach czyli w Polsce, albo Ślązacy mieszkający na Ślasku czyli w Polsce, albo Niemcy mieszkający w Gdańsku czyli w Polsce - proste, nie?)... i druga sprawa, to że ktoś sie urodził tu a nie gdzie indziej nie świadczy że jest tym a nikim innym :) co z tego że urodzeni w Polsce jak grają dla niemców, to są niemcy i kropka - czują się niemcami to sa niemcami, i tak nasz Roger czuje sie Polakiem - tzn. że jest Polakiem... simple:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POKi Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 06:30 Ja się czuje Amerykaninem, ale obywatelstwa raczej nie dostanę. Chociaż może dla Ślązaków dają fory, w końcu to nie są Polacy. Też sobie wymyślę jakąś narodowość, o, najlepsza będzie narodowość tyska, mieszkam w Tychach, mieście na prawach miejskich od 60 lat, to coś tak jak Śląsk... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.pools.arcor-ip.net 29.05.08, 06:47 i dobrze bo tylko na slasku rodza sie ludzie ,gdzie inniej tylko gorole Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: 217.153.111.* 29.05.08, 06:48 Nie Ślązakami, owczarkami niemieckimi, skundlonymi hanysami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as0807 Re: Nie urodzonych w Polsce tylko na Śląsku! IP: *.chello.pl 29.05.08, 08:25 Co Ty pleciesz człowieku?!!!Wy Ślązacy to macie fioła na tym punkcie"...bo jo ślunzok"...Żyjesz w Polsce czy na Ukrainie???kaszub to kaszub,scyzoryk to scyzoryk,ślązak to ślązak,a kraj masz jeden-Polska gościu malinowy;-) Odpowiedz Link Zgłoś
barej Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 28.05.08, 14:25 Zobaczymy jak zagrają bieżnikowani niemcy! Mają atak typowo niemiecki!Za kilka lat to będą tam grali POLACY.Troszeczke marne to stwierdzenie ale takie są realia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tczew Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 14:33 Dirschau (Kashubian: Dërszewò) lezy na Slasku Pomorskim... :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal101 Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 14:50 Zamiast Podolskiego (który w ogóle jest nienajlepszy technicznie) wziąłbym Marco Marin'a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal101 Re: Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 14:54 Normalny niemiecki atak. Co z tego, że się urodzili w miejscowościach, które obecnie należą do Polski (może zresztą tymczasowo - nie wiemy , co będzie za np. 150 lat). A może Twoja babcia urodziła się w Generalnej Guberni (terenie jakby nie było niemieckim)? No to mamy Niemkę, witaj kibicu reprezentacji Niemiec... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czlowiek Re: Gratulacje IP: *.westend.de 28.05.08, 15:02 faszokatole rowniez Odpowiedz Link Zgłoś
senny Re: Gratulacje 28.05.08, 15:10 Jesli to mialo znaczyc, ze dzielni pilkarze sa rownież "faszokatolami"(cokolwiek to znaczy), to nie wiedzialem. Jesli nie wiesz, kto to folksdojcz, albo znasz okreslenie tylko z "Czterech Pancernych", to zajrzyj do encyklopedii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal101 Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: 80.54.88.* 28.05.08, 15:05 Jasne. Zakładamy V kolumnę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic-j Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 15:54 Na 23 tylko 3/słownie:trzech/zawodników z lig zagranicznych.I to jest właśnie siła Niemiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Perr Re: ulzylo ci,rebel IP: *.dip.t-dialin.net 28.05.08, 17:01 to zostaw dzisiaj dzieciaki w spokoju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 00:04 nie ma tego bramkarza z Werderu, ktory tak swietnie bronil w fazie grupowej Ligi Mistrzow? zapomnialem jak sie nazywa Odpowiedz Link Zgłoś
mil1231 hanys zawsze będzie kopany w dupę- przez Polaka 29.05.08, 00:31 i przez Niemca :) Odpowiedz Link Zgłoś
sznicel4 podolski złodziej nie może mieć w water close 29.05.08, 02:12 t żadnych forów. chociażby ze względu na rozmiar stopy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komar Germanizacji cd IP: *.207.72-86.rev.gaoland.net 29.05.08, 03:43 Podolski, Klose i Trochowski - jak wam nie wstyd grac przeciwko ziomalom!?. Sami powinniscie zrezygnowac chociazby z gry przeciwko Polsce. Nie macie niemieckich nazwisk, za to pozy i gestykulacje godne szwabow. Dajcie se luz. Z kolei co to za reprezentacja Niemiec, ktora zaciaga Polakow, brak wam talentow, czy jak???. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ślonzok Re: Germanizacji cd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 07:13 Ślonsko szpica! I to gro :) Chopcy ze Ślonska nakopiom do rziciow Polokom :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ronaldao tak czy siak Fryce nie wyjda z grupy... :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 06:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gucio Re: tak czy siak Fryce nie wyjda z grupy... :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 07:10 tak czy siak fryce zleją wam dupe jak zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: optymista Świetnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 07:29 Niech grają! Zobaczycie, jak po meczu będą żałować, którą reprezentację wybrali! "Powiedz mi matko, powiedz mi ojcze czy Mirek Klose jest volksdojczem..?!" ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: montalbano jeszcze słowo o niemieckich reklamach IP: 213.184.19.* 29.05.08, 09:02 Pamiętacie ostatnią reklamę (tę zapowiadającą mecz POL-NIEM)? W podobnym (stereotypowym) stylu oberwało się wtedy Włochom. I jedna z "antywłoskich" reklam została właśnie wycofana: politicaitaliana.blox.pl/2008/05/wojny-futbolowej-chyba-nie- bedzie.html A Polacy pewnie nadal kradną samochody? :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwet21 Tylko cud Polaków uratuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 11:20 Jak Miro i Poldi będą grać.Kibicuję graczom czyli Niemcom ,bo u nas cieniasy nic null.Pojedziecie i co.. Korea,Japonia,Niemcy.Nie wydawajcie kaskę na bilety..odrazu w Warszawie czekajcie.A ja jade do Klagefurt.I Niemcy na pewno do półfinałow na luzie dojdą.I to ,że jestem Plka nie ma nic do meczu znaczenia.Polskie kobiety Eurowizje ogladały bo patriotki i co ..dupa.Ostatnie miejsce .A ja kibicowałam Dimie z Rosji i..wygrał.Tylko najlepsi wygrywaja i nie okłamujmy sie..Niemcy lepsi od Polaków.Kibicować im bo Poldi,Klose ,Trochowski to tez nasi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek Skład reprezentacji Niemiec na Euro-2008 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.08, 13:03 On się Klozet nazywał, a zmienił na Klose. A tak serio: Kiedyś słyszałem, że Klose mieszkał w Opolu i miał typowo Polskie nazwisko -ski. Ale zmienił sobie. Ave Schwaistranegherr :) Odpowiedz Link Zgłoś