Dodaj do ulubionych

Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo

IP: *.wroclaw.mm.pl 08.08.08, 20:28
Coście tacy oficjalni w tej relacji na żywo? Spalony Mąka Daniel, strzał celny
Iwański Maciej :-). Relację pisze chyba cyborg. Albo sekretarz partii.
Obserwuj wątek
    • Gość: kibic88 Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 78.133.161.* 08.08.08, 20:28
      LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEGIA
      WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!Już jest 1:0.Brawo!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: pseudo losowy Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.gprs.plus.pl 08.08.08, 20:57
        Rada dla Ległej: skoncentrujcie się na PP i na przeciwnikach typu Stal Sanok.
        • Gość: .... [...] IP: *.chello.pl 08.08.08, 22:29
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Lucjan Brychczy Kazimierz Deyna=pogarda IP: *.2a.pl 09.08.08, 12:51
          jw
    • misiaczek_dzieciolek [...] 08.08.08, 20:37
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: STEFAN Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 20:58
        Tak dokopcie CWKS tym itd Brawo Polonia duma stolicy !!!!!!
        • Gość: łodzianin Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.toya.net.pl 08.08.08, 21:02
          Polonia duma całej Polski Łodź pozdrawia
          • Gość: Craxa na maxa Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 21:13
            Dla takich chwil warto zyc :))) tylko Polonia w Warszawie to
            prawdiziwy klub - podobnie rzecz sie ma i w Krakowie :) pozdro dla
            kibicow
        • Gość: gość Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.08, 21:14
          Dysko Polo du.ą stolicy
    • Gość: dzul Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 94.36.176.* 08.08.08, 20:38
      Na relacji z Lech jest tylko na wpol oficjalnie: co prawda "Żółta kartka:
      Dziedzic Janusz." ale zaraz potem "Zawodnik GKS ukarany za bluzgi w kierunku
      sędziego."
      • Gość: Grzesiek Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.toya.net.pl 08.08.08, 20:51
        Haha 1:1 do booooju do booooju POLONIA
        • Gość: Polonus Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.acn.waw.pl 08.08.08, 20:57
          Legia - Polonia 1:2. I jeszcze jeden i jeszcze raz... ;)
    • stachu44 "piłkarska ekstraklasa" - to juz przesada! 08.08.08, 20:52
      Wszyscy wiemy, ze to pilka na poziomie Albanii.
    • Gość: młody Legia - Polonia:1:2 IP: *.toya.net.pl 08.08.08, 20:58
      Pooooooooooooooooooooooooooooooooolonia!
      • Gość: gość Re: Legia - Polonia:1:2 IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.08, 21:15
        Grocliniaaaaa Muraaanów
    • Gość: t.z Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 195.117.93.* 08.08.08, 20:58
      slabiutka ta legia '

      cienko widze ten mecz
    • Gość: Jasiu Brawo Dumo Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 21:06
      Brawo Polonia
      Tyko Polonia w Warszawie
      Polonia to prawdziwie warszawski klub
      Siła kibicowska Legii to Legionowe, Łazy, Raszyn, Radom itp...

      TYLKO POLONIA
      • Gość: Maly Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.chello.pl 08.08.08, 21:10
        przeciez polonii juz nie ma jest dysko-polo ;)
        • Gość: emeryt antoni Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.acn.waw.pl 08.08.08, 21:12
          skowycz piesku dalej
          • Gość: Maly Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.chello.pl 08.08.08, 21:25
            dobra stary zoledziu a ty ciesz sie dalej z kupionego awansu
            • Gość: emeryt antoni Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 16:35
              powiedz to szefom BMW w formule I
    • Gość: Nowojorczyk Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 195.78.67.* 08.08.08, 21:08
      tak trzymac,calu Nowy Jork trzyma za Was kciuki
      Polonia do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: w [...] IP: 217.17.38.* 08.08.08, 21:18
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: murzin z bronxa nowojorczyk, bez przesady IP: *.centertel.pl 08.08.08, 23:02
        Gość portalu: Nowojorczyk napisał(a):

        > tak trzymac,calu Nowy Jork trzyma za Was kciuki
        > Polonia do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!


        no lekko przeciągnąłeś z tym "całym nowym yorkiem".
        ja tam kibicuję czarnym słupsk

        :)
    • Gość: Qra Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.eranet.pl 08.08.08, 21:29
      Widzę, że poziom nic się nie zmienia od lat.
      Oby tak dalej Drodzy Państwo
    • Gość: fan Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.astral.lodz.pl 08.08.08, 21:33

      zmieńcie te relacje na takie co były bo są TRAGICZNE... nawet sie
      nie chce na to patrzec a co dopiero czytac...
      wroccie do tego co było
    • Gość: Wyborcza Gazeta Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.aster.pl 08.08.08, 21:47
      Co to, Węgry, Japonia, a może podstawówka? Zmieńcie ten nieznośny
      skrypt, bo mi się lista obecności ze szkoły przypomina, jak czytam
      nazwiska przed imionami...
      • Gość: jjj67 Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.08, 22:04
        dzięki frajerom z wrocławia polonia ma druzyne ktora legie przebije
    • Gość: are Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 83.238.201.* 08.08.08, 22:05
      Oba kluby niby warszawskie tylko coś kibiców wielu nie mają warszawskich,
      średnio 6tys na legii i 2tys na polonii.
    • uzman Karny z kapelusza!!! 08.08.08, 22:10
      Znowu sędziowie pomagają legii - żałosne.
      • Gość: pamietnik Szkody tego remisu, bo to jednak strata na poczatk IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 08.08.08, 22:23
        Jesli ogladales mecz, to wiesz ze jesli Siejewicz podejmowal kontrowersyjne decyzje, robil to wylacznie z korzyscia dla Groclinu.
        Sytuacji z karnym nawet nie komentuje, bo doskonale wiesz, ze byl ewidentny-Przyrowski nie dotknal pilki, tylko scial Szalachowskiego, wiec nawet nie protestowal, a powinien zobaczyc czerwona kartke! Dlatego pewnie siedzial cicho i liczyl , ze sie upiecze...
        Pozniej faul na Radovicu w polu karnym w ostatnich minutach juz byl bardziej problematyczny, bo powtorki pokazuja, jak obronca Groclinu powoduje upadek Radovicia, natomiast Siejewicz nawet nie skonsultowal sytuacji z asystentem, tylko podyktowal wolny dla gosci...
        Zreszta fatalne gwizdanie Siejewicza spowodowalo wzrost agresji wsrod pilkarzy, gdyz mylil sie zdecydowanie zbyt czesto i jakos tak zawsze w te sama strone...
        • Gość: Jakób Re: Szkody tego remisu, bo to jednak strata na po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 23:35
          I po co ten uczony wywód. Trzeba było od razu napisać, że WSI
          Warszawa najlepsza jest.
          • Gość: ps Szkoda, można było zielonych wdeptać w trawę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.08, 01:23
            Daj spokój, wiadomo, że CWKS - cudowne dziecko Rokossowskiego i Żymierskiego -
            zawsze będzie najlepsze. Nawet kiedy dostają (w kolejnym meczu derbowym na
            Łazienkowskiej) kolejny karny z kapelusza.
            Wiadomo, że Legionista jak Jaruzelski - z wierzchu zielony w środku czerwony.
            Ale dziś ze złości są i na wierzchu czerwoni :)
    • Gość: koper Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 213.17.168.* 08.08.08, 22:16
      Tylko niech mi ktoś powie, czego Legia sprowadza jakiś beznadziejnych i ciągle
      nieprzygotowanych do gry Hiszpanów albo takiego Gizę, a Radosław Majewski gra w
      Polonii ?? Szkoda kasy??
    • Gość: brunet cieniutka ta legła... IP: *.astral.lodz.pl 08.08.08, 22:22
      ...te niby najlepsze poslkie zespoły to dno...
      • Gość: 67 Re: cieniutka ta legła... IP: *.chello.pl 08.08.08, 22:28
        zobaczymy co twoje Macabi pokaże...
    • Gość: hytkoiu76o67 Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.chello.pl 08.08.08, 22:25
      Jakie derby?

      Przecież to Groclin Ząbki, derby to Groclin może mieć z Dolcanem...
    • Gość: StafanS Ale derby... IP: 93.179.199.* 08.08.08, 22:29
      ...9 tysięcy ludzi
      • Gość: ytrt Re: Ale derby... IP: *.range86-135.btcentralplus.com 08.08.08, 23:50

        zal.pl
    • wl15 Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo 08.08.08, 22:30
      ITI-POLONIA 2-2, a karny był z kapelusza. Do boju Dumo Stolicy,
      kochana Polonioooooooo!!!
      • Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 08.08.08, 22:50
        Mecz jak zawsze z Groclinem, a Legia powinna go spokojnie wygrac. Co to za derby, drużyna z Grodziska, kibice gości w większości z Kielc... jeżdzący wóż Drzymały
        • Gość: Jakób Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 23:39
          Profesorze uuu...! Cóż za przenikliwa analiza meczu! I znowu
          społeczeństwo nie dorosło do oczywistości, że to WSI W-wa ma
          wygrywać.
          • Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 00:05
            Napisz cos lepszego, bo pewnie mecz oglądałeś w TV, więc miałes lepszy podgląd...
    • Gość: piekny [...] IP: *.grybow.net.pl 08.08.08, 22:56
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: stpierre Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.chello.pl 08.08.08, 23:32
      Skończcie się już ośmieszać z tym "groclinem". Drzymała wycofał się z futbolu i
      firma Groclin nie ma nic wspólnego z Polonią. Za 2 lata nikt nie będzie o tym
      pamiętał.
      • Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 08.08.08, 23:48
        Masz rację, to z Dyskobolią ma bardzo wiele wspólnego, bo obecna Polonia jest kontynuatorką tradycji klubu z Grodziska Wlkp. Mylisz się, że tak szybko Warszawa o tym zapomni :))))
        • Gość: ghj Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.range86-135.btcentralplus.com 08.08.08, 23:58
          szczególnie kiedy trzeba bedzie sie dowartosciowac po porazkach
          legia od wystepów w lm 12 lat temu równia pochyła w dół
          klub ,piłkarze, zaplecze,stadionik smiszny, duch druzyny,styl z lat
          siedemdzesiatych, przede wszystkim kibice
          gdyby nie jakes tam opary histori,przebłyski z piłkarskiego pokera,to juz dawno
          gralibyscie w 2 lidze
          styl po prostu wiesniaczy
          nie przystoi stołecznemu klubowi, wezcie sie do roboty
          • Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 00:07
            a teraz wróc pod kołderkę do tatusia...
      • Gość: Jabol Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 195.16.91.* 08.08.08, 23:50
        a ilu zawodnikow polonii gralo w tym meczu a ilu dyskobolii(groclinu)szczescie
        ze wroclaw ma prawdziwych kibicow nie tak jak polonia
        • Gość: 1234 Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 11:58
          Gość portalu: Jabol napisał(a):

          > a ilu zawodnikow polonii gralo w tym meczu a ilu dyskobolii
          (groclinu)szczescie
          > ze wroclaw ma prawdziwych kibicow nie tak jak polonia

          A ilu Warszawiaków grało w drużynie Polonii a ilu w drużynie Legii?
    • Gość: Andre Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.08, 23:49
      Bardzo trafne spostrzeżenie dotyczące Legii. Wielbłąd Urbana Legia źle
      ustawiona i źle zestrojona. Roger bez formy powinien wchodzić na 15-20 minut,
      brakowało mi defensywnego pomocnika, Szałachowski nie umie grać jako
      rozgrywający, to typowy zając i rajdowiec. Za dużo zawodników ofensywnych.
      Kiepsko wykonywane jak na taki potencjał stałe fragmenty gry. Jedenastka bez
      dyskusji a karny na Radoviciu prawdopodobny -żółta kartka zbędna. Sugestie
      Panów redaktorów Canal+, ze udawał nie raz więc dlatego sędziowie nie będą
      gwizdać- żenujące.
      • Gość: pacal Dlaczego żenujące? IP: *.gprs.plus.pl 09.08.08, 13:50
        > Sugestie Panów redaktorów Canal+, ze udawał nie raz więc dlatego
        > sędziowie nie będą gwizdać- żenujące.

        Dlaczego żenujące? Prawdziwe. Radovic na reputację notorycznego symulanta ciężko
        pracował. No i teraz Radovic zbiera negatywne efekty - czasem nawet rzeczywisty
        faul nie zostaje odgwizdany.
    • Gość: eurofanatik Zremisowac z Groclinem to zaden wstyd... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.08.08, 00:51
      W sumie to zadna sensacja. Groclin to jedna z czolowych druzyn.
      • Gość: ja Re: Zremisowac z Groclinem to zaden wstyd... IP: *.knc.pl 09.08.08, 10:01
        legia to cieniasy i tyle
    • Gość: Polonia Warszawa Polonia Warszawa IP: *.aster.pl 09.08.08, 01:42
      Polonia Warszawa
      • Gość: Groclin Warszawa Groclin Warszawa IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 01:52
        Groclin Warszawa
    • Gość: KSP Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.warszawa.mm.pl 09.08.08, 09:42
      BRAWO POLONIA - DUMA STOLICY!!! Szkoda mi tylko tych biednych
      kibiców ITI Legii...
      • Gość: heroic Re: Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 09:57
        Polonia Warszawa gra w IV lidze....
        • Gość: 1234 Re: Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 12:02
          Gość portalu: Jabol napisał(a):

          > a ilu zawodnikow polonii gralo w tym meczu a ilu dyskobolii
          (groclinu)szczescie
          > ze wroclaw ma prawdziwych kibicow nie tak jak polonia

          A CWKS Legia Warszawa gra w V... a najlepsze jest to, że to właśnie
          ta Legia z V ma statutow prawo do tradycji i do trofeów zdobytych
          przez Legię.
          • Gość: heroic Re: Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 19:00
            Wojciechowski kupił sobie klub w ekstraklasie i kupił sobie kibiców czyli was. Potulnie, jak baranki bez głośnego sprzeciwu zgodziliście się na zastąpienie tradycji waszego klubu, na historię jakiegoś wiejskiego klubu z Wielkopolski. Nawet wasz prezes powiedział, że liczy na powtórzenie wyniku z zeszłego sezonu, tj. 3 miejsca w lidze Dyskobolii. Niestety jesteści tak ślepi i głupi, że łyknęliście wszystko jak młode pelikany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka