Gość: szev IP: *.wroclaw.mm.pl 08.08.08, 20:28 Coście tacy oficjalni w tej relacji na żywo? Spalony Mąka Daniel, strzał celny Iwański Maciej :-). Relację pisze chyba cyborg. Albo sekretarz partii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kibic88 Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 78.133.161.* 08.08.08, 20:28 LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEGIA WARSZAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!Już jest 1:0.Brawo!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pseudo losowy Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.gprs.plus.pl 08.08.08, 20:57 Rada dla Ległej: skoncentrujcie się na PP i na przeciwnikach typu Stal Sanok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .... [...] IP: *.chello.pl 08.08.08, 22:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
misiaczek_dzieciolek [...] 08.08.08, 20:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: STEFAN Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 20:58 Tak dokopcie CWKS tym itd Brawo Polonia duma stolicy !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.toya.net.pl 08.08.08, 21:02 Polonia duma całej Polski Łodź pozdrawia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Craxa na maxa Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 21:13 Dla takich chwil warto zyc :))) tylko Polonia w Warszawie to prawdiziwy klub - podobnie rzecz sie ma i w Krakowie :) pozdro dla kibicow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.08, 21:14 Dysko Polo du.ą stolicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzul Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 94.36.176.* 08.08.08, 20:38 Na relacji z Lech jest tylko na wpol oficjalnie: co prawda "Żółta kartka: Dziedzic Janusz." ale zaraz potem "Zawodnik GKS ukarany za bluzgi w kierunku sędziego." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.toya.net.pl 08.08.08, 20:51 Haha 1:1 do booooju do booooju POLONIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polonus Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.acn.waw.pl 08.08.08, 20:57 Legia - Polonia 1:2. I jeszcze jeden i jeszcze raz... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
stachu44 "piłkarska ekstraklasa" - to juz przesada! 08.08.08, 20:52 Wszyscy wiemy, ze to pilka na poziomie Albanii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młody Legia - Polonia:1:2 IP: *.toya.net.pl 08.08.08, 20:58 Pooooooooooooooooooooooooooooooooolonia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Legia - Polonia:1:2 IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.08, 21:15 Grocliniaaaaa Muraaanów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t.z Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 195.117.93.* 08.08.08, 20:58 slabiutka ta legia ' cienko widze ten mecz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jasiu Brawo Dumo Stolicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 21:06 Brawo Polonia Tyko Polonia w Warszawie Polonia to prawdziwie warszawski klub Siła kibicowska Legii to Legionowe, Łazy, Raszyn, Radom itp... TYLKO POLONIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maly Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.chello.pl 08.08.08, 21:10 przeciez polonii juz nie ma jest dysko-polo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt antoni Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.acn.waw.pl 08.08.08, 21:12 skowycz piesku dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maly Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.chello.pl 08.08.08, 21:25 dobra stary zoledziu a ty ciesz sie dalej z kupionego awansu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt antoni Re: Brawo Dumo Stolicy IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 16:35 powiedz to szefom BMW w formule I Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nowojorczyk Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 195.78.67.* 08.08.08, 21:08 tak trzymac,calu Nowy Jork trzyma za Was kciuki Polonia do boju!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w [...] IP: 217.17.38.* 08.08.08, 21:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: murzin z bronxa nowojorczyk, bez przesady IP: *.centertel.pl 08.08.08, 23:02 Gość portalu: Nowojorczyk napisał(a): > tak trzymac,calu Nowy Jork trzyma za Was kciuki > Polonia do boju!!!!!!!!!!!!!!!!! no lekko przeciągnąłeś z tym "całym nowym yorkiem". ja tam kibicuję czarnym słupsk :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qra Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.eranet.pl 08.08.08, 21:29 Widzę, że poziom nic się nie zmienia od lat. Oby tak dalej Drodzy Państwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.astral.lodz.pl 08.08.08, 21:33 zmieńcie te relacje na takie co były bo są TRAGICZNE... nawet sie nie chce na to patrzec a co dopiero czytac... wroccie do tego co było Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborcza Gazeta Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.aster.pl 08.08.08, 21:47 Co to, Węgry, Japonia, a może podstawówka? Zmieńcie ten nieznośny skrypt, bo mi się lista obecności ze szkoły przypomina, jak czytam nazwiska przed imionami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjj67 Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.08, 22:04 dzięki frajerom z wrocławia polonia ma druzyne ktora legie przebije Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: are Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 83.238.201.* 08.08.08, 22:05 Oba kluby niby warszawskie tylko coś kibiców wielu nie mają warszawskich, średnio 6tys na legii i 2tys na polonii. Odpowiedz Link Zgłoś
uzman Karny z kapelusza!!! 08.08.08, 22:10 Znowu sędziowie pomagają legii - żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamietnik Szkody tego remisu, bo to jednak strata na poczatk IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 08.08.08, 22:23 Jesli ogladales mecz, to wiesz ze jesli Siejewicz podejmowal kontrowersyjne decyzje, robil to wylacznie z korzyscia dla Groclinu. Sytuacji z karnym nawet nie komentuje, bo doskonale wiesz, ze byl ewidentny-Przyrowski nie dotknal pilki, tylko scial Szalachowskiego, wiec nawet nie protestowal, a powinien zobaczyc czerwona kartke! Dlatego pewnie siedzial cicho i liczyl , ze sie upiecze... Pozniej faul na Radovicu w polu karnym w ostatnich minutach juz byl bardziej problematyczny, bo powtorki pokazuja, jak obronca Groclinu powoduje upadek Radovicia, natomiast Siejewicz nawet nie skonsultowal sytuacji z asystentem, tylko podyktowal wolny dla gosci... Zreszta fatalne gwizdanie Siejewicza spowodowalo wzrost agresji wsrod pilkarzy, gdyz mylil sie zdecydowanie zbyt czesto i jakos tak zawsze w te sama strone... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakób Re: Szkody tego remisu, bo to jednak strata na po IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 23:35 I po co ten uczony wywód. Trzeba było od razu napisać, że WSI Warszawa najlepsza jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ps Szkoda, można było zielonych wdeptać w trawę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.08, 01:23 Daj spokój, wiadomo, że CWKS - cudowne dziecko Rokossowskiego i Żymierskiego - zawsze będzie najlepsze. Nawet kiedy dostają (w kolejnym meczu derbowym na Łazienkowskiej) kolejny karny z kapelusza. Wiadomo, że Legionista jak Jaruzelski - z wierzchu zielony w środku czerwony. Ale dziś ze złości są i na wierzchu czerwoni :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koper Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 213.17.168.* 08.08.08, 22:16 Tylko niech mi ktoś powie, czego Legia sprowadza jakiś beznadziejnych i ciągle nieprzygotowanych do gry Hiszpanów albo takiego Gizę, a Radosław Majewski gra w Polonii ?? Szkoda kasy?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brunet cieniutka ta legła... IP: *.astral.lodz.pl 08.08.08, 22:22 ...te niby najlepsze poslkie zespoły to dno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 67 Re: cieniutka ta legła... IP: *.chello.pl 08.08.08, 22:28 zobaczymy co twoje Macabi pokaże... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hytkoiu76o67 Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.chello.pl 08.08.08, 22:25 Jakie derby? Przecież to Groclin Ząbki, derby to Groclin może mieć z Dolcanem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ytrt Re: Ale derby... IP: *.range86-135.btcentralplus.com 08.08.08, 23:50 zal.pl Odpowiedz Link Zgłoś
wl15 Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo 08.08.08, 22:30 ITI-POLONIA 2-2, a karny był z kapelusza. Do boju Dumo Stolicy, kochana Polonioooooooo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 08.08.08, 22:50 Mecz jak zawsze z Groclinem, a Legia powinna go spokojnie wygrac. Co to za derby, drużyna z Grodziska, kibice gości w większości z Kielc... jeżdzący wóż Drzymały Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakób Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.08, 23:39 Profesorze uuu...! Cóż za przenikliwa analiza meczu! I znowu społeczeństwo nie dorosło do oczywistości, że to WSI W-wa ma wygrywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 00:05 Napisz cos lepszego, bo pewnie mecz oglądałeś w TV, więc miałes lepszy podgląd... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piekny [...] IP: *.grybow.net.pl 08.08.08, 22:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stpierre Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.chello.pl 08.08.08, 23:32 Skończcie się już ośmieszać z tym "groclinem". Drzymała wycofał się z futbolu i firma Groclin nie ma nic wspólnego z Polonią. Za 2 lata nikt nie będzie o tym pamiętał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 08.08.08, 23:48 Masz rację, to z Dyskobolią ma bardzo wiele wspólnego, bo obecna Polonia jest kontynuatorką tradycji klubu z Grodziska Wlkp. Mylisz się, że tak szybko Warszawa o tym zapomni :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghj Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.range86-135.btcentralplus.com 08.08.08, 23:58 szczególnie kiedy trzeba bedzie sie dowartosciowac po porazkach legia od wystepów w lm 12 lat temu równia pochyła w dół klub ,piłkarze, zaplecze,stadionik smiszny, duch druzyny,styl z lat siedemdzesiatych, przede wszystkim kibice gdyby nie jakes tam opary histori,przebłyski z piłkarskiego pokera,to juz dawno gralibyscie w 2 lidze styl po prostu wiesniaczy nie przystoi stołecznemu klubowi, wezcie sie do roboty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heroic Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 00:07 a teraz wróc pod kołderkę do tatusia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jabol Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: 195.16.91.* 08.08.08, 23:50 a ilu zawodnikow polonii gralo w tym meczu a ilu dyskobolii(groclinu)szczescie ze wroclaw ma prawdziwych kibicow nie tak jak polonia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1234 Re: Legia - Polonia: derby Warszawy na żywo IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 11:58 Gość portalu: Jabol napisał(a): > a ilu zawodnikow polonii gralo w tym meczu a ilu dyskobolii (groclinu)szczescie > ze wroclaw ma prawdziwych kibicow nie tak jak polonia A ilu Warszawiaków grało w drużynie Polonii a ilu w drużynie Legii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andre Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.08, 23:49 Bardzo trafne spostrzeżenie dotyczące Legii. Wielbłąd Urbana Legia źle ustawiona i źle zestrojona. Roger bez formy powinien wchodzić na 15-20 minut, brakowało mi defensywnego pomocnika, Szałachowski nie umie grać jako rozgrywający, to typowy zając i rajdowiec. Za dużo zawodników ofensywnych. Kiepsko wykonywane jak na taki potencjał stałe fragmenty gry. Jedenastka bez dyskusji a karny na Radoviciu prawdopodobny -żółta kartka zbędna. Sugestie Panów redaktorów Canal+, ze udawał nie raz więc dlatego sędziowie nie będą gwizdać- żenujące. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal Dlaczego żenujące? IP: *.gprs.plus.pl 09.08.08, 13:50 > Sugestie Panów redaktorów Canal+, ze udawał nie raz więc dlatego > sędziowie nie będą gwizdać- żenujące. Dlaczego żenujące? Prawdziwe. Radovic na reputację notorycznego symulanta ciężko pracował. No i teraz Radovic zbiera negatywne efekty - czasem nawet rzeczywisty faul nie zostaje odgwizdany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eurofanatik Zremisowac z Groclinem to zaden wstyd... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.08.08, 00:51 W sumie to zadna sensacja. Groclin to jedna z czolowych druzyn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Zremisowac z Groclinem to zaden wstyd... IP: *.knc.pl 09.08.08, 10:01 legia to cieniasy i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polonia Warszawa Polonia Warszawa IP: *.aster.pl 09.08.08, 01:42 Polonia Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Groclin Warszawa Groclin Warszawa IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 01:52 Groclin Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KSP Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.warszawa.mm.pl 09.08.08, 09:42 BRAWO POLONIA - DUMA STOLICY!!! Szkoda mi tylko tych biednych kibiców ITI Legii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heroic Re: Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 09:57 Polonia Warszawa gra w IV lidze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1234 Re: Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.acn.waw.pl 09.08.08, 12:02 Gość portalu: Jabol napisał(a): > a ilu zawodnikow polonii gralo w tym meczu a ilu dyskobolii (groclinu)szczescie > ze wroclaw ma prawdziwych kibicow nie tak jak polonia A CWKS Legia Warszawa gra w V... a najlepsze jest to, że to właśnie ta Legia z V ma statutow prawo do tradycji i do trofeów zdobytych przez Legię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heroic Re: Ekstraklasa ruszyła: remis w derbach Warszawy IP: *.net-serwis.pl 09.08.08, 19:00 Wojciechowski kupił sobie klub w ekstraklasie i kupił sobie kibiców czyli was. Potulnie, jak baranki bez głośnego sprzeciwu zgodziliście się na zastąpienie tradycji waszego klubu, na historię jakiegoś wiejskiego klubu z Wielkopolski. Nawet wasz prezes powiedział, że liczy na powtórzenie wyniku z zeszłego sezonu, tj. 3 miejsca w lidze Dyskobolii. Niestety jesteści tak ślepi i głupi, że łyknęliście wszystko jak młode pelikany. Odpowiedz Link Zgłoś