Gość: pietia
IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl
04.10.03, 13:35
CZESC! byl kiedys taki pilkarz KIKO z atletico madryt! ladnie gral technika
super było o nim głośno pare lat temu. a tak jakos od trzech lat całkowita
cisza jakby sie rozpłynął. a powinien miec gdzies okolo 31 lat wiec chyba
kariery nie zakonczył? wie ktos co sie z nim stało czy jakas kontuzje złapał
czy co? Z gury dzieki za info!!!