Gość: vermin IP: 61.142.112.* 13.08.08, 06:40 Na pocieszenie mamy nowy rekord olimpijski w lucznictwie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BarX Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.bronto.fi 13.08.08, 06:40 Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagan olimpijczykow. Miejmy nadzieje dzis beda lepsze humory niz poprzednio Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. 13.08.08, 06:51 observers.france24.com/idalgo_jo/en/standing/null a tu bez zmian.. kurcze, szkoda ze nie mozna wejsc szczegoly i sprawdzic w jakiej to konkurencji... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vermin Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: 61.142.112.* 13.08.08, 06:55 Na oficjalnej stronie mozna: results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/GL/95A/GL0000000.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 13.08.08, 06:56 no ale na oficjalnej nie mamy brazowego, a u francuzow tak :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karafka Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.ists.pl 13.08.08, 10:32 Wg mnie taktyka wakacyjna. Na pewno brązik Polakom wpadnie, a wtedy nie trzeba będzie apdejta trzaskać. ;) To przecież sierpień. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:27 Jak na razie nie jest tak najgorzej, nie we wszystkim nas leją. Łucznik Proć przeszedł już dwie rundy, Korzeniowski wyprzedził w finale dwóch rywali (brawo), szermierz Mocek wygrał z Hindusem (ale z Czajnikiem już przegrał), Ofelia w finale... Po stronie "klap" mamy dwie strzelające z 25 metrów panie (miejsca 27 i 30), zapaśnika Kwita, judoczkę Piłocik (walczy w repasażach ale przegra), łucznika Piątka, zobaczymy co dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:33 Pilocik jeszcze w ogole nie walczyla, wiec jak moze walczyc w repasazach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:43 To, że nie pokazali w TVPiS to nie znaczy, że nie walczyła, pewnie puszczą o 10.00 relację "na żywo". Pierwszą walkę przegrała, teraz czeka na repasaże (wg telegazety). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:48 to nie czytaj telegazety bo klamie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:52 Ippon kolego. Pół godziny temu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:59 niebałdzo kolezanko. akurat to tvpis udalo sie pokazac na zywo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polityla Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 08:49 a w tvnpo24 nic nie mówią? no to dopiero w szkle kontaktowym platformy obywatelskiej powiedzą chyba że w tusk vison network nas poinformują Precz z PO! Gość portalu: yosemitesam napisał(a): > To, że nie pokazali w TVPiS to nie znaczy, że nie walczyła, pewnie puszczą o 10 > .00 relację "na żywo". Pierwszą walkę przegrała, teraz czeka na repasaże (wg te > legazety). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fredziq tak to będzie kolejny dzień IP: *.multimo.gtsenergis.pl 13.08.08, 07:30 tak to będzie kolejny dzień kompromitacji TVP, wrr niestety nie mam eurosportu, a abonament z tego co wiem jest u mnie płacony, a szkoda. Telewizja polska prezentuje tak żenujący plan transmisji, gorzej niż skarpy Bożydara... najlepsze jest studio, które trwa dziennie ze 2 godziny a srednio przynajmniej w 3 miejscach coś się dzieje... ? pozdro dla wszystkich co mają only tvp1 i 2 ze stacji transmitujących IO :PP IO w "HINAH" ofc :PP Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Re: tak to będzie kolejny dzień 13.08.08, 07:48 html.ebu.ch.edgesuite.net/olympics/epg/index.html 12 kanalow od eurovison :) polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Re: tak to będzie kolejny dzień 13.08.08, 07:54 www.eurovisionsports.tv/olympics/ konkretnie tu , poprzedni link to plan transmisji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matekfcb Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:57 Internetem Explorerem wchodzić :P Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Re: tak to będzie kolejny dzień 13.08.08, 08:01 hehe, no niestety zgadza sie.. :) ale na firefoxie jest pekin.itvp.pl :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fredziq Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.multimo.gtsenergis.pl 13.08.08, 08:04 dzięki :)) na pewno przyda mi się nie raz podczast tych igrzysk, kosz, piłka wolę oglądać te zawody niż niemrawego Niemczyka krytykującego trenera... ah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 08:01 Zamiast narzekać, przełącz na www.itvp.pl/event/pekin/ i oglądaj co chcesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fredziq Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.multimo.gtsenergis.pl 13.08.08, 08:06 maz, nie wiem jak Ty ale ja czuję się bardziej komfortowo oglądając sobie na tapczanie przed telewizorem zawody niż na krześle przed 14 calowym monitorem przy średnim necie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:31 Bokser z Sierra Leone wygląda na zawodowca, obawiam się że Maszczyk nie ma szans :-0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matekfcb Proc bez rekordu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:36 LEE Chang-Hwan wystrzelał 117 i teraz on jest posiadaczem rekordu olimpijskiego OR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio polaki IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 13.08.08, 07:47 polaki to posmiewisko Olimpiady ! DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Drugi z rzędu udany dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:56 Hurrraaaa!! To drugi z rzędu bardzo udany dzień polskiego sportu, wczroaj ograliśmy w kometkę Seszele, natomiast dziś bokser pokonał rywala z Sierra Leone ! I niech nikt nie narzeka że na igrzyskach nasi nie odnoszą sukcesów :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Re: Drugi z rzędu udany dzień 13.08.08, 07:58 co to jest kometka? bo nie wierze bys wsrod tak wielkich znawcow sportu jak my poslugiwal sie takim nieprofesjonalnym okresleniem na badminton :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Re: Drugi z rzędu udany dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 08:02 Ja to jeszcze nic, redaktor Szpakowski regularnie wymawia tę dyscyplinę sportu jako "babington". Powaga! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Re: Drugi z rzędu udany dzień 13.08.08, 10:15 powaznie??? o matko... :) on jest niemozliwy... musze sie wsluchac kiedys Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yosemitesam Rozpoczęli kolarze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 08:09 Jazda indywidualna na czas. Jest szansa na dobre miejsce w czwartej dziesiątce. Odpowiedz Link Zgłoś
bartoszcze Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. 13.08.08, 08:12 Ładnie to tak słabego Leona bić? Zaraz widać, że nie zawodowiec:) Odpowiedz Link Zgłoś
matekfcb TVP - rzygać się chce 13.08.08, 08:37 O 3 w nocy wstałem aby pooglądać Igrzyska. A tu co? Powtórki wczorajszych finałów w pływaniu. Tyle się działo, różne eliminacje, łucznictwo, badminton a ja musiałem zadowolić się powtórkami i ciągłymi komentarzami ekspertów w studiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yrr Ping pong IP: *.leon.com.pl 13.08.08, 08:39 W telewizji powiedzieli, że to polska Chinka gra z Chinką z Hong-Kongu (wolę nie ryzykować formy przymiotnikowej, bo niby jak by to miało być hong-kongdzką ?). Ewentualne ich medale Chińczycy doliczą do swojego dorobku ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yrr Re: Ping pong IP: *.leon.com.pl 13.08.08, 08:46 Jak będą 1 medalem z USA przegrywać, to szybko przywrócą obywatelstwa komu trzeba :) To pewni ich kolejna tajna broń. Ale myślę, że nie ma się co martwić, że Polakom coś odbiorą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vermin Re: Ping pong IP: 61.142.112.* 13.08.08, 08:50 Nie. Hongkong jak i nawet Taiwan (mimo, ze wystepuje pod nazwa Chinese Taipei) sa liczone jako oddzielne kraje w klasyfikacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariano A ja wierze w medal IP: 167.83.9.* 13.08.08, 08:43 Przeciez w Pekinie jest Robert Korzeniowski. Niech wasz Latajacy Korespondent zrobi cos dla polskiego sportu - wystarczy namowic pana Roberta na start. Ale wtedy namieszamy w kwalifikacji medalowej :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariano Re: A ja wierze w medal IP: 167.83.9.* 13.08.08, 09:21 Racja :) Ja tez stanalem na kwalifikacjach, jak nasi reprezentanci :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szteter tenis ziemny vs tenis stołowy - O : 1 IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 08:45 przynajmniej w tvp. radwańskiej i jej lobów nie uświadczyliśmy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szteter trzy zero IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 08:55 do widzenia oplimpiado Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bisu Re: trzy zero IP: *.zb.lnet.pl 13.08.08, 09:21 Spokojnie, jeszcze dwa mecze (Niemcy i Rumunia) w grupie i dopiero do domu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vermin Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: 61.142.112.* 13.08.08, 08:53 Za to zdecydowanie najlepsi jestesmy w obliczaniu ewentualnych szans czysto matematycznych na udzial w repasazach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomi Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.chello.pl 13.08.08, 09:23 czyli Kwit przegrał w klasycznym dla Polaków stylu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vcx odnosnie zapasow i punktacji IP: *.tktelekom.pl 13.08.08, 09:28 Nie znam sie wiec niech mi ktos wytlumaczy jak to jest, ze w calej walce nasz w sumie zdobywa 5 punktow przeciwniki 4, ale to przeciwnik wygrywa!? bo w ostaniej akcji "Polak otrzymał dwa punkty, a jego przeciwnik jeden. Ale ponieważ po tej akcji to Białorusin był ostatnim, który zdobył punkty, dlatego to on został zwycięzcą." Czyli wygrywa ten co zdobywa ostatni punkt, tak? czyli najlepiej przelezec cala walke na macie i zdobyc 1 punkt w ostatnich sekundach. Dziwne sport ten zapasy! Odpowiedz Link Zgłoś
wolek1 Re: odnosnie zapasow i punktacji 13.08.08, 10:18 polak przegral ostatnia runde 2:3 , taki wynik pojawil sie na tablicy i jest tez na oficjalnej stronie igrzysk : results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/WR/C73A/WRM174404.shtml#WRM174404 owszem, polski komentantor TVP podal inny wynik, podal ze bylo 2:2 ale to juz pozostawie bez komentarza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vcx Re: odnosnie zapasow i punktacji IP: *.tktelekom.pl 13.08.08, 10:56 dzieki, to by mialo wiecej sensu, przy remisie zwycieza ten kto ostatni zdobyl punkt, choc uwazam ze to tez troszke krzywdzace bo skoro jest remis to nalezy zrobic dogrywke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nancy_callahan Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 09:48 proponuję przełączyć się na TVP 1, gdzie właśnie nadawana jest pasjonująca pozycja pod jakże na czasie tytułem "Olimpiada Bolka i Lolka". Odpowiedz Link Zgłoś
mocny_full Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. 13.08.08, 09:50 nasza telewizja publiczna zamiast pokazać wyścig wioślarski z Polką woli puszczać reklamy :( na szczęście w płd-zach Polsce można oglądać czeską telewizję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin pokazali na tvp sport, można oglądać w necie IP: *.chello.pl 13.08.08, 09:54 kurde, jak nie trawię Szpakowskiego, to jego komentarz do wioślarstwa jest całkiem niezły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monteskiusz Re: pokazali na tvp sport, można oglądać w necie IP: 194.213.204.* 13.08.08, 10:14 Szpakowski...wioślarstwo? Zbyt często używa słów....dominatorzy....terminatorzy w odniesieniu do naszej czwórki wioślarskiej. Naliczyłem że podczas eleiminacji powtórzył to 7 razy. Dla mnie zaje....prowadzi relacje sportowe Andrzej Janisz w PR1. Czasami aż ciarki po plecach przechodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smok Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.ultimo.pl 13.08.08, 10:13 A właśnie co do komentatorów. To tak dobrze komentują te Igrzyska, że nie ma nigdzie ich żadnych wpadek? No nie wierzę... Odpowiedz Link Zgłoś
infomozg Proponuję Ćwiąkalskiego wystawić w maratonie. 13.08.08, 10:22 Wprawdzie nawet nie dobiegnie do mety, ale potem Trybunał Konstytucyjny orzeknie, że bieg był niekonstytucyjny, a Sąd Najwyższy z mocą ustawy przyzna mu pierwsze miejsce i wreszcie będziemy mieli medal! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sztter Re: Proponuję Ćwiąkalskiego wystawić w maratonie. IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 10:57 co Ton wystraszy wszystkich zawodników swoim paździochowatym ryjem, dojdzie te 42 kilometry i wygra! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kTT Przestancie sie nabijac z badmintona IP: 193.17.84.* 13.08.08, 10:26 Przestancie sie nabijac z badmintona. Niech stanie jeden z drugim na korcie i spróbuje poprzebijac lotke na drugą strone. Od razu nabierzecie szacunku dla dyscypliny i dla zawodników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Polaki,ile macie juz medali? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 10:39 Sorry za tytulowe pytanie, ale teraz wlaczylem moj PC.No to ile? Ileeeeeeeeee? Co, ciagle zero medali???? Nie wierze, niemozliwe. Nawet chocby malutkiego brazu???????? Co to , caly swiat sie przeciw wam sprzysiagl??? Ale za to mieliscie wczoraj silny, moze niewysoki , ale SILNY polski AKCENT.Mam pytanie do was.Czy ten kabotyn ,udajacy aktora , zawsze musi sobie przed publicznym wystepem cos mocniejszego zaserwowac? Smieszny maly czlowieczek. Ale nic to, Polaki NIC sie nie stalo.To u was zawolanie co przedniejszych glupkow, przypominam sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
infomozg Ty sie Johann nie nabijaj z Tuskolandu. 13.08.08, 10:49 Wszak on teraz proniemiecki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Ty sie Johann nie nabijaj z Tuskolandu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 11:04 Danali jest OK. Probuje ze swoja ekipa wyczyscic ten kaczo-rydzykowy gnoj w tej waszej stajni.Idzie mu ciezko, bo gnoju sie bardzo duzo nazbieralo.Na razie smierdzi u was dalej kaczym lajnem , od glowy. No ,ale ze mi taka radoche z tymi waszymi medalami, a raczj z ich brakiem , zrobicie - nie przypuszczalem.Dalej tak Polaki, tak trzymac.A te Niemiaszki ciagle te medale zbieraja.Gdzie tu sprawiedliwosc.Niektorzy z was , kaczysci , postawia pytanie: gdzie jest Bog? Odpowiadam pilnie- GOTT IST MIT UNS. Hehehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
infomozg Re: Ty sie Johann nie nabijaj z Tuskolandu. 13.08.08, 11:24 Tak mu idzie, że grad medali na Tuskoland spadł w Pekinie. Może sądził, że to na dla swojej ojczyzny tych medali nazdobywa. Wszak to wybitny sportowiec. Jak się tak dalej Donaldo będzie starał to ten Gott już raczej pozostanie mit euch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qqq Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 10:37 Jakim sposobem nasz łucznik wygrał 9:9? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filon Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: 80.50.254.* 13.08.08, 10:37 "a Dobrowolski wygrał po dogrywce z Ukraińcem Aleksandrem Serdiukiem 9:9 (111:111)" Znaczy, ze jak? Wyzszy byl, czy mniejsza waga ciala? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bisu Normalnie IP: *.zb.lnet.pl 13.08.08, 10:49 Może stał dalej od tarczy? ;) a tak serio to pewnie było coś na zasadzie 9,4 do 9,2 (czyli po prostu siepnął blizej środka) i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vermin Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: 61.142.112.* 13.08.08, 11:07 W shoot-offie bylo 9 do 8 dla Dobrowolskiego. Niesamowite. Gdy juz praktycznie bylo pozamiatane po 9 strzalach, walnal 3 "dychy" i wyrownal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daniel Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: 217.98.20.* 13.08.08, 10:45 "10:40 Do końca zbliża się wyścig kolarzy. Na razie prowadzi Hiszpan Samuel Sanchez, ale wytypowani wczoraj przez nas faworyci jeszcze nie startowali. " Chłopaki wszyscy już dawno są na trasie ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re: Polaki,nie zrobcie bledu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 11:15 Nie nastawiajcie sie , ze pod- i odbudujecie wasze narodowe ego w jakim meczu przeciw nam , Niemcom.Przypominam wam , ze juz tak ostatnio DWA razy probowaliscie- w noznej Dortmund przed 2 laty i Klagenfurt na wiosne.Do dzisiaj Polaki , ktorzy mnie jako Niemca znaja, chca mnie po rekach calowac i pokazuje inne, jeszcze bardziej serwilistyczne gesty. Odpowiedz Link Zgłoś