Dodaj do ulubionych

Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5.

IP: 61.142.112.* 13.08.08, 06:40
Na pocieszenie mamy nowy rekord olimpijski w lucznictwie.
Obserwuj wątek
    • Gość: BarX Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.bronto.fi 13.08.08, 06:40
      Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagan olimpijczykow.
      Miejmy nadzieje dzis beda lepsze humory niz poprzednio
    • wolek1 Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. 13.08.08, 06:51
      observers.france24.com/idalgo_jo/en/standing/null
      a tu bez zmian.. kurcze, szkoda ze nie mozna wejsc szczegoly i sprawdzic w
      jakiej to konkurencji... :)
      • Gość: vermin Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: 61.142.112.* 13.08.08, 06:55
        Na oficjalnej stronie mozna:

        results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/GL/95A/GL0000000.shtml
        • wolek1 Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 13.08.08, 06:56
          no ale na oficjalnej nie mamy brazowego, a u francuzow tak :)
          • Gość: Karafka Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.ists.pl 13.08.08, 10:32
            Wg mnie taktyka wakacyjna. Na pewno brązik Polakom wpadnie, a wtedy nie trzeba będzie apdejta trzaskać. ;) To przecież sierpień.
    • Gość: yosemitesam Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:27
      Jak na razie nie jest tak najgorzej, nie we wszystkim nas leją. Łucznik Proć przeszedł już dwie rundy, Korzeniowski wyprzedził w finale dwóch rywali (brawo), szermierz Mocek wygrał z Hindusem (ale z Czajnikiem już przegrał), Ofelia w finale...
      Po stronie "klap" mamy dwie strzelające z 25 metrów panie (miejsca 27 i 30), zapaśnika Kwita, judoczkę Piłocik (walczy w repasażach ale przegra), łucznika Piątka, zobaczymy co dalej
      • Gość: . Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:33
        Pilocik jeszcze w ogole nie walczyla, wiec jak moze walczyc w repasazach?
        • Gość: yosemitesam Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:43
          To, że nie pokazali w TVPiS to nie znaczy, że nie walczyła, pewnie puszczą o 10.00 relację "na żywo". Pierwszą walkę przegrała, teraz czeka na repasaże (wg telegazety).
          • Gość: . Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:48
            to nie czytaj telegazety bo klamie
            • Gość: yosemitesam Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:52
              Ippon kolego. Pół godziny temu.
              • Gość: . Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:59
                niebałdzo kolezanko. akurat to tvpis udalo sie pokazac na zywo
          • Gość: polityla Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 08:49
            a w tvnpo24 nic nie mówią? no to dopiero w szkle kontaktowym
            platformy obywatelskiej powiedzą chyba że w tusk vison network nas
            poinformują
            Precz z PO!


            Gość portalu: yosemitesam napisał(a):

            > To, że nie pokazali w TVPiS to nie znaczy, że nie walczyła, pewnie
            puszczą o 10
            > .00 relację "na żywo". Pierwszą walkę przegrała, teraz czeka na
            repasaże (wg te
            > legazety).

    • Gość: fredziq tak to będzie kolejny dzień IP: *.multimo.gtsenergis.pl 13.08.08, 07:30
      tak to będzie kolejny dzień kompromitacji TVP, wrr niestety nie mam
      eurosportu, a abonament z tego co wiem jest u mnie płacony, a szkoda.
      Telewizja polska prezentuje tak żenujący plan transmisji, gorzej niż
      skarpy Bożydara... najlepsze jest studio, które trwa dziennie ze 2
      godziny a srednio przynajmniej w 3 miejscach coś się dzieje... ?
      pozdro dla wszystkich co mają only tvp1 i 2 ze stacji
      transmitujących IO :PP IO w "HINAH" ofc :PP
      • wolek1 Re: tak to będzie kolejny dzień 13.08.08, 07:48
        html.ebu.ch.edgesuite.net/olympics/epg/index.html
        12 kanalow od eurovison :) polecam :)
        • wolek1 Re: tak to będzie kolejny dzień 13.08.08, 07:54
          www.eurovisionsports.tv/olympics/ konkretnie tu , poprzedni link to plan
          transmisji.
          • Gość: matekfcb Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:57
            Internetem Explorerem wchodzić :P
            • wolek1 Re: tak to będzie kolejny dzień 13.08.08, 08:01
              hehe, no niestety zgadza sie.. :)
              ale na firefoxie jest pekin.itvp.pl :)
          • Gość: fredziq Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.multimo.gtsenergis.pl 13.08.08, 08:04
            dzięki :)) na pewno przyda mi się nie raz podczast tych igrzysk,
            kosz, piłka wolę oglądać te zawody niż niemrawego Niemczyka
            krytykującego trenera... ah
      • Gość: maz45 Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 08:01
        Zamiast narzekać, przełącz na www.itvp.pl/event/pekin/ i oglądaj co chcesz.
        • Gość: fredziq Re: tak to będzie kolejny dzień IP: *.multimo.gtsenergis.pl 13.08.08, 08:06
          maz, nie wiem jak Ty ale ja czuję się bardziej komfortowo oglądając
          sobie na tapczanie przed telewizorem zawody niż na krześle przed 14
          calowym monitorem przy średnim necie...
    • Gość: yosemitesam Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:31
      Bokser z Sierra Leone wygląda na zawodowca, obawiam się że Maszczyk nie ma szans :-0
    • Gość: matekfcb Proc bez rekordu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:36
      LEE Chang-Hwan wystrzelał 117 i teraz on jest posiadaczem rekordu olimpijskiego OR
      • Gość: misio polaki IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 13.08.08, 07:47
        polaki to posmiewisko Olimpiady !
        DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: yosemitesam Drugi z rzędu udany dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 07:56
      Hurrraaaa!! To drugi z rzędu bardzo udany dzień polskiego sportu, wczroaj ograliśmy w kometkę Seszele, natomiast dziś bokser pokonał rywala z Sierra Leone ! I niech nikt nie narzeka że na igrzyskach nasi nie odnoszą sukcesów :-)
      • wolek1 Re: Drugi z rzędu udany dzień 13.08.08, 07:58
        co to jest kometka? bo nie wierze bys wsrod tak wielkich znawcow sportu jak my
        poslugiwal sie takim nieprofesjonalnym okresleniem na badminton :)
        • Gość: yosemitesam Re: Drugi z rzędu udany dzień IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 08:02
          Ja to jeszcze nic, redaktor Szpakowski regularnie wymawia tę dyscyplinę sportu jako "babington". Powaga! :-)
          • wolek1 Re: Drugi z rzędu udany dzień 13.08.08, 10:15
            powaznie??? o matko... :) on jest niemozliwy... musze sie wsluchac kiedys
    • Gość: yosemitesam Rozpoczęli kolarze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.08, 08:09
      Jazda indywidualna na czas. Jest szansa na dobre miejsce w czwartej dziesiątce.
    • bartoszcze Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. 13.08.08, 08:12
      Ładnie to tak słabego Leona bić? Zaraz widać, że nie zawodowiec:)
    • matekfcb TVP - rzygać się chce 13.08.08, 08:37
      O 3 w nocy wstałem aby pooglądać Igrzyska. A tu co? Powtórki wczorajszych
      finałów w pływaniu. Tyle się działo, różne eliminacje, łucznictwo, badminton a
      ja musiałem zadowolić się powtórkami i ciągłymi komentarzami ekspertów w studiu.
    • Gość: Yrr Ping pong IP: *.leon.com.pl 13.08.08, 08:39
      W telewizji powiedzieli, że to polska Chinka gra z Chinką z Hong-Kongu (wolę nie
      ryzykować formy przymiotnikowej, bo niby jak by to miało być hong-kongdzką ?).
      Ewentualne ich medale Chińczycy doliczą do swojego dorobku ?
      • matekfcb Re: Ping pong 13.08.08, 08:41
        nie powinni
        • Gość: Yrr Re: Ping pong IP: *.leon.com.pl 13.08.08, 08:46
          Jak będą 1 medalem z USA przegrywać, to szybko przywrócą obywatelstwa komu
          trzeba :) To pewni ich kolejna tajna broń. Ale myślę, że nie ma się co martwić,
          że Polakom coś odbiorą.
      • Gość: vermin Re: Ping pong IP: 61.142.112.* 13.08.08, 08:50
        Nie. Hongkong jak i nawet Taiwan (mimo, ze wystepuje pod nazwa Chinese Taipei)
        sa liczone jako oddzielne kraje w klasyfikacji.
    • Gość: mariano A ja wierze w medal IP: 167.83.9.* 13.08.08, 08:43
      Przeciez w Pekinie jest Robert Korzeniowski. Niech wasz Latajacy
      Korespondent zrobi cos dla polskiego sportu - wystarczy namowic pana
      Roberta na start. Ale wtedy namieszamy w kwalifikacji medalowej :)
      • matekfcb Re: A ja wierze w medal 13.08.08, 08:45
        chyba klasyfikacji :P
        • Gość: mariano Re: A ja wierze w medal IP: 167.83.9.* 13.08.08, 09:21
          Racja :)
          Ja tez stanalem na kwalifikacjach, jak nasi reprezentanci :)
    • Gość: szteter tenis ziemny vs tenis stołowy - O : 1 IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 08:45
      przynajmniej w tvp. radwańskiej i jej lobów nie uświadczyliśmy
      • Gość: szteter trzy zero IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 08:55
        do widzenia oplimpiado
        • Gość: Bisu Re: trzy zero IP: *.zb.lnet.pl 13.08.08, 09:21
          Spokojnie, jeszcze dwa mecze (Niemcy i Rumunia) w grupie i dopiero do domu
    • Gość: vermin Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: 61.142.112.* 13.08.08, 08:53
      Za to zdecydowanie najlepsi jestesmy w obliczaniu ewentualnych szans czysto
      matematycznych na udzial w repasazach.
    • Gość: Tomi Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.chello.pl 13.08.08, 09:23
      czyli Kwit przegrał w klasycznym dla Polaków stylu ;-)
    • Gość: vcx odnosnie zapasow i punktacji IP: *.tktelekom.pl 13.08.08, 09:28
      Nie znam sie wiec niech mi ktos wytlumaczy jak to jest, ze w calej
      walce nasz w sumie zdobywa 5 punktow przeciwniki 4, ale to
      przeciwnik wygrywa!? bo w ostaniej akcji "Polak otrzymał dwa punkty,
      a jego przeciwnik jeden. Ale ponieważ po tej akcji to Białorusin był
      ostatnim, który zdobył punkty, dlatego to on został zwycięzcą."
      Czyli wygrywa ten co zdobywa ostatni punkt, tak? czyli najlepiej
      przelezec cala walke na macie i zdobyc 1 punkt w ostatnich
      sekundach. Dziwne sport ten zapasy!
      • wolek1 Re: odnosnie zapasow i punktacji 13.08.08, 10:18
        polak przegral ostatnia runde 2:3 , taki wynik pojawil sie na tablicy i jest
        tez na oficjalnej stronie igrzysk :
        results.beijing2008.cn/WRM/ENG/INF/WR/C73A/WRM174404.shtml#WRM174404
        owszem, polski komentantor TVP podal inny wynik, podal ze bylo 2:2 ale to juz
        pozostawie bez komentarza...
        • Gość: vcx Re: odnosnie zapasow i punktacji IP: *.tktelekom.pl 13.08.08, 10:56
          dzieki, to by mialo wiecej sensu, przy remisie zwycieza ten kto
          ostatni zdobyl punkt, choc uwazam ze to tez troszke krzywdzace bo
          skoro jest remis to nalezy zrobic dogrywke
    • Gość: nancy_callahan Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 09:48
      proponuję przełączyć się na TVP 1, gdzie właśnie nadawana jest
      pasjonująca pozycja pod jakże na czasie tytułem "Olimpiada Bolka i
      Lolka".
    • mocny_full Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. 13.08.08, 09:50
      nasza telewizja publiczna zamiast pokazać wyścig wioślarski z Polką woli
      puszczać reklamy :( na szczęście w płd-zach Polsce można oglądać czeską telewizję
      • Gość: marcin pokazali na tvp sport, można oglądać w necie IP: *.chello.pl 13.08.08, 09:54
        kurde, jak nie trawię Szpakowskiego, to jego komentarz do wioślarstwa jest
        całkiem niezły
        • Gość: Monteskiusz Re: pokazali na tvp sport, można oglądać w necie IP: 194.213.204.* 13.08.08, 10:14
          Szpakowski...wioślarstwo?

          Zbyt często używa słów....dominatorzy....terminatorzy w odniesieniu
          do naszej czwórki wioślarskiej. Naliczyłem że podczas eleiminacji
          powtórzył to 7 razy.

          Dla mnie zaje....prowadzi relacje sportowe Andrzej Janisz w PR1.
          Czasami aż ciarki po plecach przechodzą.

    • Gość: smok Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.ultimo.pl 13.08.08, 10:13
      A właśnie co do komentatorów. To tak dobrze komentują te Igrzyska, że nie ma
      nigdzie ich żadnych wpadek? No nie wierzę...
    • infomozg Proponuję Ćwiąkalskiego wystawić w maratonie. 13.08.08, 10:22
      Wprawdzie nawet nie dobiegnie do mety, ale potem Trybunał Konstytucyjny orzeknie, że bieg był niekonstytucyjny, a Sąd Najwyższy z mocą ustawy przyzna mu pierwsze miejsce i wreszcie będziemy mieli medal!
      • Gość: sztter Re: Proponuję Ćwiąkalskiego wystawić w maratonie. IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 10:57
        co Ton wystraszy wszystkich zawodników swoim paździochowatym ryjem,
        dojdzie te 42 kilometry i wygra!
    • Gość: kTT Przestancie sie nabijac z badmintona IP: 193.17.84.* 13.08.08, 10:26
      Przestancie sie nabijac z badmintona.
      Niech stanie jeden z drugim na korcie i spróbuje poprzebijac lotke
      na drugą strone. Od razu nabierzecie szacunku dla dyscypliny i dla
      zawodników.
      • Gość: Johann Re: Polaki,ile macie juz medali? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 10:39
        Sorry za tytulowe pytanie, ale teraz wlaczylem moj PC.No to ile?
        Ileeeeeeeeee? Co, ciagle zero medali???? Nie wierze, niemozliwe.
        Nawet chocby malutkiego brazu???????? Co to , caly swiat sie przeciw
        wam sprzysiagl??? Ale za to mieliscie wczoraj silny, moze
        niewysoki , ale SILNY polski AKCENT.Mam pytanie do was.Czy ten
        kabotyn ,udajacy aktora , zawsze musi sobie przed publicznym
        wystepem cos mocniejszego zaserwowac? Smieszny maly czlowieczek. Ale
        nic to, Polaki NIC sie nie stalo.To u was zawolanie co
        przedniejszych glupkow, przypominam sobie.
        • infomozg Ty sie Johann nie nabijaj z Tuskolandu. 13.08.08, 10:49
          Wszak on teraz proniemiecki.
          • Gość: Johann Re: Ty sie Johann nie nabijaj z Tuskolandu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 11:04
            Danali jest OK. Probuje ze swoja ekipa wyczyscic ten kaczo-rydzykowy
            gnoj w tej waszej stajni.Idzie mu ciezko, bo gnoju sie bardzo duzo
            nazbieralo.Na razie smierdzi u was dalej kaczym lajnem , od glowy.
            No ,ale ze mi taka radoche z tymi waszymi medalami, a raczj z ich
            brakiem , zrobicie - nie przypuszczalem.Dalej tak Polaki, tak
            trzymac.A te Niemiaszki ciagle te medale zbieraja.Gdzie tu
            sprawiedliwosc.Niektorzy z was , kaczysci , postawia pytanie: gdzie
            jest Bog? Odpowiadam pilnie- GOTT IST MIT UNS. Hehehehe.
            • infomozg Re: Ty sie Johann nie nabijaj z Tuskolandu. 13.08.08, 11:24
              Tak mu idzie, że grad medali na Tuskoland spadł w Pekinie. Może sądził, że to na dla swojej ojczyzny tych medali nazdobywa. Wszak to wybitny sportowiec. Jak się tak dalej Donaldo będzie starał to ten Gott już raczej pozostanie mit euch.
    • Gość: qqq Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 10:37
      Jakim sposobem nasz łucznik wygrał 9:9?
    • Gość: Filon Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: 80.50.254.* 13.08.08, 10:37
      "a Dobrowolski wygrał po dogrywce z Ukraińcem Aleksandrem Serdiukiem 9:9
      (111:111)"

      Znaczy, ze jak? Wyzszy byl, czy mniejsza waga ciala? ;)
      • Gość: Bisu Normalnie IP: *.zb.lnet.pl 13.08.08, 10:49
        Może stał dalej od tarczy? ;) a tak serio to pewnie było coś na zasadzie 9,4 do 9,2 (czyli po prostu siepnął blizej środka) i tyle...
      • Gość: vermin Re: Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień IP: 61.142.112.* 13.08.08, 11:07
        W shoot-offie bylo 9 do 8 dla Dobrowolskiego. Niesamowite. Gdy juz praktycznie
        bylo pozamiatane po 9 strzalach, walnal 3 "dychy" i wyrownal.
    • Gość: Daniel Igrzyska w Pekinie Z czuba i na żywo - dzień 5. IP: 217.98.20.* 13.08.08, 10:45
      "10:40 Do końca zbliża się wyścig kolarzy. Na razie prowadzi Hiszpan Samuel
      Sanchez, ale wytypowani wczoraj przez nas faworyci jeszcze nie startowali. "

      Chłopaki wszyscy już dawno są na trasie ;]
      • Gość: Johann Re: Polaki,nie zrobcie bledu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.08, 11:15
        Nie nastawiajcie sie , ze pod- i odbudujecie wasze narodowe ego w
        jakim meczu przeciw nam , Niemcom.Przypominam wam , ze juz tak
        ostatnio DWA razy probowaliscie- w noznej Dortmund przed 2 laty i
        Klagenfurt na wiosne.Do dzisiaj Polaki , ktorzy mnie jako Niemca
        znaja, chca mnie po rekach calowac i pokazuje inne, jeszcze bardziej
        serwilistyczne gesty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka