Dodaj do ulubionych

Mistrzostwa Swiata w POLZADZIE!!

IP: *.tele2.pl 23.01.02, 12:33
witam ... Jesli moge wyrazic swoje zdanie na temat transmisji mistrzostw
swiata,to moim zdaniem w polsacie siedza debile (sorki za slownictwo...). Nie
rozumiem jak mozna liczyc ze ktos kupi dekoder za 600 zl tylko po to by
obejrzec kilka meczow w tv. Jestem zagorzalym kibicem,ale w zyciu nie kupie
dekodera.Z twego co wiem prawie nikt kto jeszcze nie ma dekodera nie kupi go
specjalnie.Polsat sie tlumaczy ze musza mu sie zwrocic koszta,ale szkodzi tylko
sobie. Pomyslcie ile mozna zarobic na samych reklamach.... kalkulacja ze
sprzedaz dekoderow wzrosnie jest totalnym debilizmem,a podejscie p. solorza do
polskiej spolecznosci przekracza granice dobrego smaku... Pozdrawiam , i zycze
polsatowi szybkiego bankructwa..(nie tylko ja zreszta..)
P.S. podejrzewam ze mecze spokojnie bedzie mozna obejrzec w jakims milym
pubie,przy piwku,z kupa innych kibicow w calym kraju ... :) KIBICE!!!
ZBOJKOTUJMY POLSAT I OGLADAJMY W PUBACH!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: wik Re: Mistrzostwa Swiata w POLZADZIE!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.02.02, 19:58
      stary, całkowiciecie popieram. Precz z polsatem i solorzem, również życzę im
      bankructwa. Tylko mam jedno "ale". Skąd te puby będą miały mecze? Bo jeśli
      wykupią polsat to ja wolę nie oglądać meczów w takim pubie!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka