Dodaj do ulubionych

ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 20:57
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Łodzianin ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.4web.pl 06.03.09, 20:57
      Rycerze wiosny! Tak trzymać!
      Jedno miasto, jeden klub, tylko ŁKS Łódź!
    • Gość: casus ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 21:08
      Walczyk frajerze malo ci bylo kaszanki na ŁKS-ie ze jeszcze wyrazy musiales
      zezrec?!
    • bidifi ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi 06.03.09, 21:08
      ostatnie minuty lubia LKS ......... ta druzyna nie spadnie bo nie
      moze po prostu.....proponuje zawiesic calkowicie rozgrywki na 2 lata
      moze potem bedzie uczciwiej.....
      • Gość: wasz sad Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 21:11
        co coraz was pocioty bardziej boli ??????????
    • Gość: Obiektywny ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.gprs.plus.pl 06.03.09, 21:11
      Bravo Rycerze Wiosny!!! Graliscie dzis z pasja,pokazaliscie rzecz
      unikalna w polskim futbolu;niesamowita determinacje i wole
      zwyciestwa. Gratuluje obu zespolom stworzenia niepospolitego
      widowiska...
    • Gość: tylko ŁKS tzw. ostatnia minuta IP: 94.254.172.* 06.03.09, 21:17
      kto był na meczu to wie, jak bardzo gracze Cracovi kradli czas, to
      już był kabaret, sędzia prawidłowo przedłużył mecz, to przy okazji
      przestroga dla drużyn, które w ten sposób kombinują, inna sprawa że
      sędzia był generalnie słaby...
    • Gość: Rycerze wiosny ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:19
      BRAWO !! piekny mecz !!

      ale hanba dla tego co pisal relacje z meczu
      4 bramke strzelil DJENIC a nie Geworgian

      tak samo cos z 23 min Bramka: Piotr Świerczewski. Strzał zza pola karnego
      znalazł miejsce w bramce Wyparły(?!?!?! chyba Cabaja).

      ale alo ŁKS GOL !!
    • Gość: Kibic ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 06.03.09, 21:20
      Tańczymy labado, labado, labado,
      Tańczymy labado małego walczyka,
      Tańczą go kibice, kibice, kibice,
      Tańczą go kibice Łódzkiego KS-u! Hej!
    • Gość: Miszal ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:20
      REWELACJA!!!!!! ŁKS!!!!!! :D
    • Gość: 1910* Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:21
      a to Widzew grał?
      Nie wydaje mi się :-)
      biedaku......
      • Gość: Łodzianin czereśniaku z kompleksem rządzenia IP: *.4web.pl 06.03.09, 21:24
        w swoim pipidówku porządź, a o Łodzi, zapomnij!
        • Gość: 1910* Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:41
          Ależ nie zamierzam rządzić w łodzi rybackiej!
          to zostawiam czereśniakom...
          My rządzimy w mieście Łodzi!!!
          • Gość: Łodzianin małomiasteczkowy czereśniaku IP: *.4web.pl 06.03.09, 21:57
            rozumiem, że masz wielkomiejskie kompleksy, dlatego na każdym kroku podkreślasz:
            "w mieście". chcesz uchodzić za polonistę, a wychodzisz na błazna
            miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6329688,Poniedzialek_w_Lodzi.html
    • Gość: Widzew_Wschód Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ms.lnet.pl 06.03.09, 21:23
      Heh, ŁKS zwycięża w ostatnich sekundach zapewne pasjonującego pojedynku i w
      pierwszym komentarzu co widzę? Jakiś gamoń stara się obrazić Widzew :) Bywa tak,
      że w czerwone próbuje uderzyć byk a zdarza się, że baran z ambicjami :)

      Byle do derbów!
    • Gość: bazarowa Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 21:34
      pokazaliśmy dziś widzewski charakter!
      • Gość: Antyhandlarz Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:41
        OJ tak jak to robił widzew my nie kupiliśmy meczu...
        • Gość: Tomek Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.09, 10:05
          Ile się nasłuchałem o płaceniu sędziom za gwizdanie do trawy, albo o kupionych
          meczach które się niestety nie wygrało. To wszystko stadionowe plotki, ale kto wie?
    • Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:40
      czyżby Widzew przegrał?
      nie wydaje mi się antyWidzew.....
      gdyby nie my nie istnielibyście co widać po komentarzach :-)
      zamiast się cieszyć pytacie się o samopoczucie Władców Miasta Włókniarzy
    • Gość: aa Świerczewski strzelił samobója? IP: *.gprs.plus.pl 06.03.09, 21:51
      "Bramka: Piotr Świerczewski. Strzał zza pola karnego znalazł miejsce w bramce
      Wyparły."
      Niezły początek kariery w LKS :)
    • Gość: chodznamecz chodznamecz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 21:54
      www.chodznamecz.pl
    • Gość: Antyhandlarz ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:29
      TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !!!!!!!
    • Gość: Menciu oj trochę wam się przyfarciło i tyle :) ale szacun IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 22:35
      a po co tak po sobie jeździć...?
      Super że ŁKS wygrał, utrzymajcie się w lidze, a jeśli awansujemy my, to za rok
      będą derby :) pytanie tylko, czy z udziałem kibiców, bo po tym co się ostatnio
      działo przy al. Unii to powątpiewam, żebyśmy się udali na derby tak jak to było
      ostatnio :)
      pozyskajcie dobrego sponsora, zacznijcie remont stadionu to może doczekamy
      wielkich derbów piłkarsko i kibicowsko :)
      • Gość: rtsjudese Tylko ŁKS rządzi w Łodzi!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 22:42
        no i co bolce z rts? łyso wam?
      • Gość: Antyhandlarz Re: oj trochę wam się przyfarciło i tyle :) ale s IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:48
        Odpowiecie za korupcję,spadniecie o jedna klasę rozgrywkowa,zgodnie z decyzją PZPN i potem sportowo awansujecie (choc w to nie wierze,bo wszystko chcecie kupić)to się doczekasz derbów.....
        • Gość: Tomek Re: oj trochę wam się przyfarciło i tyle :) ale s IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.09, 10:07
          Na ŁKS też są dowody we Wrocławiu. To nie jest pytanie czy tylko kiedy ŁKS
          spuszczą. Chyba, że się przedawni.
    • Gość: Myself Z alei unii lubelskiej IP: *.chello.pl 06.03.09, 22:46
      Normalnie nie mogę jak te dziennikarzyny piszą o ŁKS jako o "klubie
      z al. Unii". Jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą myśleć o unii
      Europejskiej. Tymczasem mamy do czynienia z al. UNII LUBELSKIEJ!
      • Gość: wwww Re: Z alei unii lubelskiej IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:51
        No to móż
        • Gość: lobo Re: Z alei unii lubelskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 23:04
          Brawo ŁKS właśnie za to was kochamy!!
    • Gość: ANTYHANDLARZ ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 23:11
      ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ZYCIEM!!!!Wielkie brawa za mecz,wielki szacunek za AMBICJĘ !!!!
    • Gość: Obrzezany Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.acn.waw.pl 06.03.09, 23:14
      Ja i mój brat Mojsze od dawna kibicujemy ŁKS. To prawdziwie łódzki klub z
      dobrymi, żydowskimi korzeniami. Szalom!
    • Gość: :) Hajto IP: *.demon.nl 06.03.09, 23:18
      pieknie poszedl po linii, zamieszal prawym obronca, wymanewrowal go i
      swietnym dosrodkowaniem ustawil mecz.
      I to na pelnej predkosci - jak burza.
    • Gość: nie bRODOWITY ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 23:28
      ciekawe ile zapłacili, a podobno pieniędzy nie mają, ot ciekawostka :)
      • Gość: sedziaodobubierze Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.spray.net.pl 06.03.09, 23:50
        A za jakiś czas okaże się, że sędzia prowadzący ten mecz zawita w
        progi wrocławskiej prokuratury ;)
        • Gość: kibic Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 03:23
          do sedziaodobbierze-czy może Wiesz od kogo będzie brał sędzia w
          meczu Korona-Widzew,chciałem obstawić,tak jak swego czasu P.SZ.Pan
          ten też chciał tylko zarobić
      • Gość: poziom spieszę z odpowiedzią...ponoc jakis widzewiak dał IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 00:06
        d.pska :)

        P.S.pozdrówcie swoich niemiecki braci ruchaczy...fajne pelerynki z
        worków na smieci sobie zrobili w WDŚ :]
      • Gość: kibic Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 03:14
        Ale boli,a jak szczypie.A to jeszcze nie wszysko.Przed Wami mecz z
        Koroną.
      • Gość: kibic Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 03:44
        do bRODOWITY-Oficjalnie ŁKS nie ma kasy,Cracovia po transferach też
        za mocno nie stoi,więc grali plac.To jest wersja oficjalna.A nie
        oficjalnie to komu bardzo zależy,by ŁKS nie spadł?
    • Gość: Azazel ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 23:49
      Dla takich chwil jak 95 minuta tego meczu warto żyć!

      A parchy zaglądać do siebie lepiej niech was nie interesuje Łódź i Łódzki Klub
      Sportowy
    • mateusz0603 Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi 07.03.09, 07:48
      Ruski Transport Skarpetek , idź na dział 1 liga , a nie na ekstraklase...za wysoko.
    • Gość: parada78 ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.autocom.pl 07.03.09, 07:52
      sedzia uznał gola ze spalonego. wyraznie to widac wygraliscie zalosne lódzkie
      bidoki.szkoda ze w takim meczu sedzia to wróg piłki.remis a nie 4:3 k..... taki
      spalony jak 1,5 metra sie gwizdze p sedzio

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka