Gość: wasz sad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 20:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Łodzianin ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.4web.pl 06.03.09, 20:57 Rycerze wiosny! Tak trzymać! Jedno miasto, jeden klub, tylko ŁKS Łódź! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: casus ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 21:08 Walczyk frajerze malo ci bylo kaszanki na ŁKS-ie ze jeszcze wyrazy musiales zezrec?! Odpowiedz Link Zgłoś
bidifi ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi 06.03.09, 21:08 ostatnie minuty lubia LKS ......... ta druzyna nie spadnie bo nie moze po prostu.....proponuje zawiesic calkowicie rozgrywki na 2 lata moze potem bedzie uczciwiej..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wasz sad Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 21:11 co coraz was pocioty bardziej boli ?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obiektywny ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.gprs.plus.pl 06.03.09, 21:11 Bravo Rycerze Wiosny!!! Graliscie dzis z pasja,pokazaliscie rzecz unikalna w polskim futbolu;niesamowita determinacje i wole zwyciestwa. Gratuluje obu zespolom stworzenia niepospolitego widowiska... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tylko ŁKS tzw. ostatnia minuta IP: 94.254.172.* 06.03.09, 21:17 kto był na meczu to wie, jak bardzo gracze Cracovi kradli czas, to już był kabaret, sędzia prawidłowo przedłużył mecz, to przy okazji przestroga dla drużyn, które w ten sposób kombinują, inna sprawa że sędzia był generalnie słaby... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rycerze wiosny ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:19 BRAWO !! piekny mecz !! ale hanba dla tego co pisal relacje z meczu 4 bramke strzelil DJENIC a nie Geworgian tak samo cos z 23 min Bramka: Piotr Świerczewski. Strzał zza pola karnego znalazł miejsce w bramce Wyparły(?!?!?! chyba Cabaja). ale alo ŁKS GOL !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 06.03.09, 21:20 Tańczymy labado, labado, labado, Tańczymy labado małego walczyka, Tańczą go kibice, kibice, kibice, Tańczą go kibice Łódzkiego KS-u! Hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miszal ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:20 REWELACJA!!!!!! ŁKS!!!!!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:21 a to Widzew grał? Nie wydaje mi się :-) biedaku...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin czereśniaku z kompleksem rządzenia IP: *.4web.pl 06.03.09, 21:24 w swoim pipidówku porządź, a o Łodzi, zapomnij! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:41 Ależ nie zamierzam rządzić w łodzi rybackiej! to zostawiam czereśniakom... My rządzimy w mieście Łodzi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin małomiasteczkowy czereśniaku IP: *.4web.pl 06.03.09, 21:57 rozumiem, że masz wielkomiejskie kompleksy, dlatego na każdym kroku podkreślasz: "w mieście". chcesz uchodzić za polonistę, a wychodzisz na błazna miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,6329688,Poniedzialek_w_Lodzi.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widzew_Wschód Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ms.lnet.pl 06.03.09, 21:23 Heh, ŁKS zwycięża w ostatnich sekundach zapewne pasjonującego pojedynku i w pierwszym komentarzu co widzę? Jakiś gamoń stara się obrazić Widzew :) Bywa tak, że w czerwone próbuje uderzyć byk a zdarza się, że baran z ambicjami :) Byle do derbów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazarowa Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 21:34 pokazaliśmy dziś widzewski charakter! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyhandlarz Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:41 OJ tak jak to robił widzew my nie kupiliśmy meczu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.09, 10:05 Ile się nasłuchałem o płaceniu sędziom za gwizdanie do trawy, albo o kupionych meczach które się niestety nie wygrało. To wszystko stadionowe plotki, ale kto wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1910* Re: Widzew rządzi w mieście Łodzi! IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 21:40 czyżby Widzew przegrał? nie wydaje mi się antyWidzew..... gdyby nie my nie istnielibyście co widać po komentarzach :-) zamiast się cieszyć pytacie się o samopoczucie Władców Miasta Włókniarzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Świerczewski strzelił samobója? IP: *.gprs.plus.pl 06.03.09, 21:51 "Bramka: Piotr Świerczewski. Strzał zza pola karnego znalazł miejsce w bramce Wyparły." Niezły początek kariery w LKS :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chodznamecz chodznamecz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 21:54 www.chodznamecz.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyhandlarz ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:29 TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menciu oj trochę wam się przyfarciło i tyle :) ale szacun IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 22:35 a po co tak po sobie jeździć...? Super że ŁKS wygrał, utrzymajcie się w lidze, a jeśli awansujemy my, to za rok będą derby :) pytanie tylko, czy z udziałem kibiców, bo po tym co się ostatnio działo przy al. Unii to powątpiewam, żebyśmy się udali na derby tak jak to było ostatnio :) pozyskajcie dobrego sponsora, zacznijcie remont stadionu to może doczekamy wielkich derbów piłkarsko i kibicowsko :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rtsjudese Tylko ŁKS rządzi w Łodzi!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 22:42 no i co bolce z rts? łyso wam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyhandlarz Re: oj trochę wam się przyfarciło i tyle :) ale s IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:48 Odpowiecie za korupcję,spadniecie o jedna klasę rozgrywkowa,zgodnie z decyzją PZPN i potem sportowo awansujecie (choc w to nie wierze,bo wszystko chcecie kupić)to się doczekasz derbów..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: oj trochę wam się przyfarciło i tyle :) ale s IP: *.adsl.inetia.pl 07.03.09, 10:07 Na ŁKS też są dowody we Wrocławiu. To nie jest pytanie czy tylko kiedy ŁKS spuszczą. Chyba, że się przedawni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Myself Z alei unii lubelskiej IP: *.chello.pl 06.03.09, 22:46 Normalnie nie mogę jak te dziennikarzyny piszą o ŁKS jako o "klubie z al. Unii". Jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą myśleć o unii Europejskiej. Tymczasem mamy do czynienia z al. UNII LUBELSKIEJ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwww Re: Z alei unii lubelskiej IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 22:51 No to móż Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lobo Re: Z alei unii lubelskiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.09, 23:04 Brawo ŁKS właśnie za to was kochamy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANTYHANDLARZ ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 23:11 ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ZYCIEM!!!!Wielkie brawa za mecz,wielki szacunek za AMBICJĘ !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obrzezany Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.acn.waw.pl 06.03.09, 23:14 Ja i mój brat Mojsze od dawna kibicujemy ŁKS. To prawdziwie łódzki klub z dobrymi, żydowskimi korzeniami. Szalom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Hajto IP: *.demon.nl 06.03.09, 23:18 pieknie poszedl po linii, zamieszal prawym obronca, wymanewrowal go i swietnym dosrodkowaniem ustawil mecz. I to na pelnej predkosci - jak burza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie bRODOWITY ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 06.03.09, 23:28 ciekawe ile zapłacili, a podobno pieniędzy nie mają, ot ciekawostka :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sedziaodobubierze Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.spray.net.pl 06.03.09, 23:50 A za jakiś czas okaże się, że sędzia prowadzący ten mecz zawita w progi wrocławskiej prokuratury ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 03:23 do sedziaodobbierze-czy może Wiesz od kogo będzie brał sędzia w meczu Korona-Widzew,chciałem obstawić,tak jak swego czasu P.SZ.Pan ten też chciał tylko zarobić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziom spieszę z odpowiedzią...ponoc jakis widzewiak dał IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 00:06 d.pska :) P.S.pozdrówcie swoich niemiecki braci ruchaczy...fajne pelerynki z worków na smieci sobie zrobili w WDŚ :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 03:14 Ale boli,a jak szczypie.A to jeszcze nie wszysko.Przed Wami mecz z Koroną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 03:44 do bRODOWITY-Oficjalnie ŁKS nie ma kasy,Cracovia po transferach też za mocno nie stoi,więc grali plac.To jest wersja oficjalna.A nie oficjalnie to komu bardzo zależy,by ŁKS nie spadł? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azazel ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.03.09, 23:49 Dla takich chwil jak 95 minuta tego meczu warto żyć! A parchy zaglądać do siebie lepiej niech was nie interesuje Łódź i Łódzki Klub Sportowy Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz0603 Re: ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi 07.03.09, 07:48 Ruski Transport Skarpetek , idź na dział 1 liga , a nie na ekstraklase...za wysoko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parada78 ŁKS - Cracovia 4:3. Niesamowity mecz w Łodzi IP: *.autocom.pl 07.03.09, 07:52 sedzia uznał gola ze spalonego. wyraznie to widac wygraliscie zalosne lódzkie bidoki.szkoda ze w takim meczu sedzia to wróg piłki.remis a nie 4:3 k..... taki spalony jak 1,5 metra sie gwizdze p sedzio Odpowiedz Link Zgłoś