Dodaj do ulubionych

Puchar UEFA: Zatrzymano 29 kibiców po meczu Aja...

IP: *.bagu.cable.ntl.com 19.03.09, 11:06
Gdyby to starl sie Lech z Legia krzykliwy tytul o chuliganach przy ktorych
znaleziono widelec bylby glownym naglowkiem przez 5 dni.
Obserwuj wątek
    • Gość: Wixi Re: he he he IP: *.echostar.pl 19.03.09, 11:35
      Dokładnie tak. W takim wypadku powiesili by wszystkich, od PZPNu, zarządów
      klubów i Ekstraklasy, przez Policję do Polityków. No i kibice: u nas są
      chuligani i bandziory, a na oświeconym zachodzie dość aktynie wyrażający swoje
      poglądy fani dwóch zespołów.
    • Gość: Ajaxfan Re: Puchar UEFA: Zatrzymano 29 kibiców po meczu A IP: 213.227.110.* 19.03.09, 11:50
      Szkoda takich występków, Nie na tym polega kibicowanie (przykro mi za hools
      Ajaxu). Ale mam nadzieję ze im spuścili manto :)
      • Gość: ix Re: Puchar UEFA: Zatrzymano 29 kibiców po meczu A IP: *.echostar.pl 19.03.09, 16:42
        Zdanie w style: "Wszystkich zamieszanych w korupcję w polskiej piłce należy
        surowo i sprawiedliwie ukarać. Byle tylko mojej drużyny nie dostali"
    • Gość: Ktoś Re: Puchar UEFA: Zatrzymano 29 kibiców po meczu A IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.09, 13:42
      Cepie, nie milczy, bo newsy były. Coraz bardziej żyję w przekonaniu,
      że niektórzy 'fani' Lecha mają przed sobą same kompleksy, hańbiąć na
      dodatek szacunek wyrobiony przez porządnych kibiców. Jak widać,
      zniszczyć reputację można łatwo, zbudować już nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka