Gość: P IP: *.bagu.cable.ntl.com 19.03.09, 11:06 Gdyby to starl sie Lech z Legia krzykliwy tytul o chuliganach przy ktorych znaleziono widelec bylby glownym naglowkiem przez 5 dni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wixi Re: he he he IP: *.echostar.pl 19.03.09, 11:35 Dokładnie tak. W takim wypadku powiesili by wszystkich, od PZPNu, zarządów klubów i Ekstraklasy, przez Policję do Polityków. No i kibice: u nas są chuligani i bandziory, a na oświeconym zachodzie dość aktynie wyrażający swoje poglądy fani dwóch zespołów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ajaxfan Re: Puchar UEFA: Zatrzymano 29 kibiców po meczu A IP: 213.227.110.* 19.03.09, 11:50 Szkoda takich występków, Nie na tym polega kibicowanie (przykro mi za hools Ajaxu). Ale mam nadzieję ze im spuścili manto :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ix Re: Puchar UEFA: Zatrzymano 29 kibiców po meczu A IP: *.echostar.pl 19.03.09, 16:42 Zdanie w style: "Wszystkich zamieszanych w korupcję w polskiej piłce należy surowo i sprawiedliwie ukarać. Byle tylko mojej drużyny nie dostali" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Re: Puchar UEFA: Zatrzymano 29 kibiców po meczu A IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.09, 13:42 Cepie, nie milczy, bo newsy były. Coraz bardziej żyję w przekonaniu, że niektórzy 'fani' Lecha mają przed sobą same kompleksy, hańbiąć na dodatek szacunek wyrobiony przez porządnych kibiców. Jak widać, zniszczyć reputację można łatwo, zbudować już nie. Odpowiedz Link Zgłoś