IP: *.ctdp.pl 26.03.09, 09:58
Stec Ty taki jestes wyedukowany, że naginasz w pięciu językach nie?
Wszyscy wiedzą, że po znajomości Cie cytują na sport.pl, a Ty tak na prawde
kulasz swoje klocki tylko na blogu. Jak czasem czytam twoje 'Rafal stec się
zstanawia' itd. to się boję wchodzić, bo twoje ustawiane poglądy są mało
interesujące.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka