Gość: bula.ts Wisla IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 19.04.09, 05:52 Wczoraj wchodze do knajpy w Londynie i slysze : On przyszedl z Wisly Krakow. Dzieki za pamiec za Tottenham,ale nie wiazcie z nami bramkarzy Leglej!!!! Wytlumaczenie im co to znaczy "legla" zajelo mi...chwile .Znalazlem Odpowiednik)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzekson2 Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 06:52 tak wszyscy już jadą po fabiańskim a jak zagrał dobrze na rękach by go nosili s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oldham athletic tydzien temu mowilem,jaki zespol taki bramkarz IP: *.adm.kcl.ac.uk 19.04.09, 07:38 frajerzy z arsenalu sobie dobrali bramkarza pod kolor,tak to jest jak dziewczyny w pilke graja.co to za zespol ktory ciagle symuluje,regul fair play nie przestrzega a na dodatek ma stadion jak centrum handlowe,ku... z poduszkami na siedzeniach,tylko otwory na cole i popcorn zamontowac.baseball jakis czy h...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
idasierpniowa28 Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę 19.04.09, 08:28 No szkoda Fabiana, zwłaszcza że miał wczoraj urodziny....:( Ale z drugiej strony widać było, że był zdenerwowany, chaotyczny i niepewny. I tak sobie pomyślalam, że przy grze naszej reprezentacji w meczu z Irlandią wiele by nie pomógł, a być może byłoby nawet 5:2 bo jednak Boruc zanim wpadła pierwsza bramka dwie sytuacje uratował.. Mimo wszystko życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że pismaki nie będą teraz po nim jeżdzić. Głowa do góry Lukasz, nie daj się :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 10:16 jak nie obchodzi cię piłka nożna to wypisuj swoje opinie na innym forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Fabian to 4 rzedny bramkarz IP: *.cnow.pl 19.04.09, 10:22 nie oszukujmy sie, gosciu nie prezentowal sie dobrze ani w legii, ani nie zagral dobrych meczow w reprezentacji. to typowy wyrobnik- co ma wpasc to pusci, latwe strzaly wybroni. w koncu dlatego zostal tylko zmiennikiem jakiegos almuni. to wina arsenalu ze nie maja klasowego bramkarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adi Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 10:35 może miał wpadke w Pucharze Angli, ale trzeba przyznać że to że Arsenal dostał się do półfinału Ligi Mistrzów to także jego zasługa. Każdemu trzeba dać drugą szanse Odpowiedz Link Zgłoś