Dodaj do ulubionych

Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę

    • Gość: bula.ts Wisla IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 19.04.09, 05:52
      Wczoraj wchodze do knajpy w Londynie i slysze : On przyszedl z Wisly Krakow. Dzieki za pamiec za Tottenham,ale nie wiazcie z nami bramkarzy Leglej!!!! Wytlumaczenie im co to znaczy "legla" zajelo mi...chwile .Znalazlem Odpowiednik))))
    • Gość: dzekson2 Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 06:52
      tak wszyscy już jadą po fabiańskim a jak zagrał dobrze na rękach by
      go nosili s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376
    • Gość: oldham athletic tydzien temu mowilem,jaki zespol taki bramkarz IP: *.adm.kcl.ac.uk 19.04.09, 07:38
      frajerzy z arsenalu sobie dobrali bramkarza pod kolor,tak to jest
      jak dziewczyny w pilke graja.co to za zespol ktory ciagle
      symuluje,regul fair play nie przestrzega a na dodatek ma stadion jak
      centrum handlowe,ku... z poduszkami na siedzeniach,tylko otwory na
      cole i popcorn zamontowac.baseball jakis czy h...!!!
    • idasierpniowa28 Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę 19.04.09, 08:28
      No szkoda Fabiana, zwłaszcza że miał wczoraj urodziny....:( Ale z drugiej strony widać było, że był zdenerwowany, chaotyczny i niepewny. I tak sobie pomyślalam, że przy grze naszej reprezentacji w meczu z Irlandią wiele by nie pomógł, a być może byłoby nawet 5:2 bo jednak Boruc zanim wpadła pierwsza bramka dwie sytuacje uratował..

      Mimo wszystko życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że pismaki nie będą teraz po nim jeżdzić. Głowa do góry Lukasz, nie daj się :)
    • Gość: anonim Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 10:16
      jak nie obchodzi cię piłka nożna to wypisuj swoje opinie na innym
      forum
      • Gość: lolo Re: Fabian to 4 rzedny bramkarz IP: *.cnow.pl 19.04.09, 10:22
        nie oszukujmy sie, gosciu nie prezentowal sie dobrze ani w legii, ani nie zagral
        dobrych meczow w reprezentacji. to typowy wyrobnik- co ma wpasc to pusci, latwe
        strzaly wybroni. w koncu dlatego zostal tylko zmiennikiem jakiegos almuni. to
        wina arsenalu ze nie maja klasowego bramkarza.
    • Gość: adi Anglicy o Fabiańskim: Zasłużył na pałę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 10:35
      może miał wpadke w Pucharze Angli, ale trzeba przyznać że to że
      Arsenal dostał się do półfinału Ligi Mistrzów to także jego zasługa.
      Każdemu trzeba dać drugą szanse

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka