Gość: kibicTV "Nie nazywajmy szamba perfumerią..." IP: *.connecta.pl 31.05.09, 15:02 ...rzekł jeden znany mędrzec... Ekstraklasa? Ekstranieudolny twór, który nie potrafi pozbyć się bezmózgich bandytów ze stadionów. Zeroklasa... Kaska się opłaca, bo reklama jest widoczna w telewizji. Jak jest zadyma, to widać ją jeszcze bardziej. Wiadomo, rzecz idzie o banery, nie o sport. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Knopffler Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.centertel.pl 31.05.09, 15:03 Żal mi Górnika choć jestem kibicem Piasta. Natomiast kibole z Zabrza to plaga i im nie współczuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.toya.net.pl 31.05.09, 15:03 Takie kibicowanie to rzeczywiście obraz fiksacji.Czy tylko kibole tak pojmują rywalizację? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zabrzanka Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.zabrze.net.pl 31.05.09, 15:06 Nie dziwcie się, to wierni kibice Górnika. Kopacze biorą gigantyczne sumy pieniędzy w porównaniu z innymi zawodami i co? BRAK efektów pracy. Zupełnie nie popisał się trener ze swoimi decyzjami. Myślę,że Zabrze nie stać na sport wyczynowy. Sport masowy dla społeczeństwa zaowocuje zdrowiem i kondycją ludzi, zmniejszy deficyt w służbie zdrowia itd. Mimo to wierzę w piłkarzy Górnika i życzę szybkiego powrotu do extraklasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kilo Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 15:06 To co - czas na zrzutkę kiboli i utzymywanie Górnika przez 2-3 lata w 1 lidze. Póki bydło się nie wykruszy - niech do extraklasy nie wraca. Zarząd też powinien się pochylić nad tymi z którymi są "jednością"... Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. 31.05.09, 15:08 Tow. Jędrych z PiS-u = człowiek sukcesu :):):). Czy jest coś, czego pisdaki nie są w stanie totalnie spieprzyć???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: et Re: Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z ob IP: *.chello.pl 31.05.09, 15:34 Zawsze w cieniu GÓRNIKA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PifPaf Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.olsztyn.vectranet.pl 31.05.09, 15:38 Nie rozumiem skąd pretensje do Kasperczaka. W końcu od odpowiada tylko za runde wiosenną i gre drużyny tylko w tym okresie. Trudno go winić za złe przygotowanie zespołu do rundy jesiennej skoro to nie on go przygotowywał. W rundzie wiosennej zespół zdobył 20 pkt, które dają 8 miejsce w tabeli tej rundy. Gdyby nie nóż na gardle w ostatnim meczu, Górnik spokojnie by zremisował z Polonią, co przełożyło by sie na 21 oczek i 6 miejsce razem ze Śląskiem i Polonią właśnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropkanadi Re: Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z ob IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.09, 16:03 Tylko za runde jesienna? czy AZ tyle, przy tak beznadziejnej grze zaden trener nie wytrzymalby na stolku tak dlugo1!! Nazwisko Kasperczak wystarczylo jednak by aspokojnie mozna bylo spuszczac Gornika do I LIGI. Oczywiscie sam trener nie jest winny, bo jak sie ogladalo ich gre, to nawet w I szej lidze mieliby problemy. Dla mnie gwozdziem do trumny i kolejnym duzym bledem Kasperczaka byl fakt grania TYLKO z 1 napastnikiem w meczu tak waznym, o ile Jarke mozna uznac za napastnikaa- dla mnie Gornik gral bez napadu. Czego wiec oczekiwac?? Jesli chodzi o kibicow to zawsze znajda sie sie chuligani, z tym nic sie nie zrobi. Szkoda takiego zakonczenia, afery by nie bylo gdyby pilkarze pojawiali sie podziekowac kibicom. Ale pokazali gdzie ich maja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tsurani oto skutki tolerowania przez kluby w Polsce bydła IP: *.icpnet.pl 31.05.09, 15:46 które samo nazywa sie kibiacami. Każdy, powtarzam KAŻDY, kto próbuje wejść na stadion z ryjem owiniętym szalikiem lub w dresie z kapturem powinien zostać zatrzymany, profilaktycznie skopany i odesłany do domu. Wulgarne grupy kiboli włóczące się po miastach przed i po meczach powinny być bez litości pacyfikowane do użycia ostrej amunicji włącznie. Dopiero gdy trup tych zwierząt zacząłby się ścielić gęsto, niektóre z nich podjęłyby trud uczłowieczenia. Te które by tego nie podjęły, zostałyby po prostu zlikwidowane - twarde prawo ewolucji, jednostki nie nadające się do cywilizowanego społeczeństwa powinny być z niego usunięte, jako nieprzystosowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej Ryczko Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: 118.68.243.* 31.05.09, 16:03 Ale obciach! Spodziewalem sie takiego rozwiazania, to nie parodia tylko wies! CIekawe co tym razem powie prezes AIG na ten temat. Wlasnie zastanawiam sie czy ubezpieczyc sie w firmie wspierajacej przestepczosc w Polsce! Cale szczecie nie mieszkam w Zabrzu, ani w Polsce. MIeszkam w kraju gdzie jest to nie do pomyslenia! Na mecz wchodze z puszka piwa, dookola kibice lokalnych druzyn - dziki doping, ale nikt nie mysli o rekoczynach. Fajna zabawa byc na meczu, u nas to chyba nie do pomyslenia! Szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Heniek mistrz IP: *.aster.pl 31.05.09, 16:03 Brawo Heniek! teraz na selekcjonera! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ernst Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.09, 16:06 zycze zabrzanskiemu Gornikowi powrotu do ekstarklasy! Za 10 lat!!!! buhahahahaha haha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misio Prawdziwa przyczyna spadku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 16:14 Czy wy tego nie widzicie?!!! Czy ślepi jesteście?!!! Ten co dał kasę na Górnik powiązany jest kapitałowo z bukmacherami. Odkąd duże firmy bukmacherskie weszły na polski rynek zajęły się od razu sponsorowaniem drużyn. Kase dostały wszystkie kluby z pierwszej ligi. Warunek był jeden , grać tak by buk nie stracił. Z tego powodu Lech-pewniak do mistrza mistrzem nie został i również z teg powodu Górnik musiał spaść bo taki był deal. Zawodnicy i działacze swoje wzieli , bo w zawodowym sporcie liczy się tylko kasa a nie jakiś tam wynik sportowy. Małe i biedne kluby polskie to świetny folwark na robienie kasy przez mafie, bukmacherów i stado innych męt. Koszty utrzymania drużynki są smiesznie niskie przy wpływach z zakładów sportowych. Miód malina. I bedzie coraz gorzej. Na zachodzie publika już się przywuczaiła do tzw. "niespodzianek". Jak ich drużyna przegrywa z frajerami u siebie to grzecznie biją brawo i przychodzą wypić piwo na następny mecz. To jedno wielkie oszustwo i nie ma co płakać i się denerwować. Taki już jest ten dzisiejszy świat. Wszyscy wszystkich w h...ja robią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Jesteś hipokrytą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 16:14 Zdajesz sobie z tego sprawę? Pamiętasz może jak Górnik mógł uratować przed spadkiem Ruch (mecz w Jaworznie, po którym Piotr Lech omało co nie uszkodził kilku zawodników)? A pamietasz jak za prezesury Kożmińskiego zachowywał się Górnik? Przypomne Ci. Nieopłacani piłkarze Górnika po zagwarantowaniu sobie bezpiecznej ilości punktów otrzymywali od tzw. "góry" ciche przyzwolenie na dorobienie sobie na boku. Zamieniali się wtedy w Świętych Mikołaji, z tą różnicą, że nie robili tego bezinteresownie, tylko za odpowiednim ekwiwalentem. Obdarowywali punktami wszystkich, którzy tego potrzebowali. Wszystkich, z wyjątkiem Odry Wodzisław. Odra jakoś się wyratowała, Ruchowi jednak się nie udało- przejechali się na Górniku, licząc na "solidarność". I co Ty na to śląski hipokryto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KSG Ś-klany Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.09, 16:26 totalne upośledzenie co po niektórych pisarczyków..kkkk podnieta powiązana z propagandą., Jestem kibicem Górnika na zawsze i od zawsze..sprawa spadku to tylko i wyłącznie zasługa samego Górnika.nikogo innego..nie ma sensu obwiniać innych..fakt jest taki że wystarczyło wygrać z Polonią i to wszystko w tym temacie .. kibice klubów pokróju Piasta ,Odry itp..cieszcie sie..chiwilowo..bo tylko to wam pozostało..sami dobrze wiecie że wasze 'przetrwanie w ekstraklasie " jest tylko chwilowe..i nie łudźcie sie marzeniami o wielkich tytułach...o wielkim znaczeniu...Górnik wróci .jA W TO WIERZE!! a kibice prawdziwi nie umierają nigdy ...pamiętajcie 20 tyś armia przeczeka złe czasy..i wróci ze zdwojona siłą.. szacun dla Arki za walke i wiare do Końca.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tylko WIDZEW Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.toya.net.pl 31.05.09, 16:38 Brawo Henio! Won z ekstraklasy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytanie a moze tak IP: 95.160.244.* 31.05.09, 16:53 10.000 zl kary za wejscie z trybuny na boisko ? wplywy pol na pol do budzetu miasta i klubu ? daje glowe ze w 1 sezon znikna tego typu sytuacje, komornicy i firmy windykacyjne dzialaja naprawde sprawnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo teraz w zabrzu to juz tylko portierzy IP: *.chello.pl 31.05.09, 16:54 i palacze beda chcieli grac. ale cóż jaki prezes tacy kibice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chrisdante '..że Górnik, który ma tak wspaniałych kibicow..' IP: *.lond-hex.dynamic.dial.as9105.com 31.05.09, 16:54 Wstyd dla tych ludzi i tyle. Nie wyobrazam sobie takiego zachowania wzgledem druzyny ktora sie kocha. Skandal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Ostatecznie padl mit Kasperczaka IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.09, 17:07 Ostatecznie padl mit Kasperczaka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.chelmnet.pl 31.05.09, 17:20 dla takich kibiców nie warto grać .totalne dno :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Kasperczak IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.09, 17:46 Kasperczak to w Afryce może i był dobrym trenerem, ale w Polsce jakie ma wyniki? Śmiech na sali (a raczej na murawie). Tylko o odprawach to bardzo dobrze się zna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olon Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.09, 17:56 wyrzucić Kasperczaka i za rok powrót. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czlowiek Szkoda klubu IP: *.adsl.alicedsl.de 31.05.09, 18:02 Szkoda klubu i normalnych kibicow i pilkarzy. Jednak ciesze sie, ze gornik spadl. Ciesze sie dla tej bandy byndytow. Dla glupiego prezesa gornika i dla glupiego trenera, ktorzy pozwolili tzw. kibicom grozic pilkarzom. Dobrze sie stalo. Oby jak najnizej z gornikiem w tej obsadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmmm macie swój wielki sport IP: *.strong-pc.com 31.05.09, 18:20 ustawiony przez businesmenów i oglądany przez dzikie bezmózgie małpy na trybunach... LOL Odpowiedz Link Zgłoś