Dodaj do ulubionych

Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę...

    • Gość: kibicTV "Nie nazywajmy szamba perfumerią..." IP: *.connecta.pl 31.05.09, 15:02
      ...rzekł jeden znany mędrzec... Ekstraklasa? Ekstranieudolny twór, który nie potrafi pozbyć się bezmózgich bandytów ze stadionów. Zeroklasa... Kaska się opłaca, bo reklama jest widoczna w telewizji. Jak jest zadyma, to widać ją jeszcze bardziej. Wiadomo, rzecz idzie o banery, nie o sport.
    • Gość: Knopffler Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.centertel.pl 31.05.09, 15:03
      Żal mi Górnika choć jestem kibicem Piasta. Natomiast kibole z Zabrza
      to plaga i im nie współczuję

    • Gość: ale Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.toya.net.pl 31.05.09, 15:03
      Takie kibicowanie to rzeczywiście obraz fiksacji.Czy tylko kibole
      tak pojmują rywalizację?
    • Gość: zabrzanka Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.zabrze.net.pl 31.05.09, 15:06
      Nie dziwcie się, to wierni kibice Górnika. Kopacze biorą gigantyczne
      sumy pieniędzy w porównaniu z innymi zawodami i co? BRAK efektów
      pracy. Zupełnie nie popisał się trener ze swoimi decyzjami.
      Myślę,że Zabrze nie stać na sport wyczynowy. Sport masowy dla
      społeczeństwa zaowocuje zdrowiem i kondycją ludzi, zmniejszy deficyt
      w służbie zdrowia itd.
      Mimo to wierzę w piłkarzy Górnika i życzę szybkiego powrotu do
      extraklasy
    • Gość: kilo Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 15:06
      To co - czas na zrzutkę kiboli i utzymywanie Górnika przez 2-3 lata w 1 lidze.
      Póki bydło się nie wykruszy - niech do extraklasy nie wraca. Zarząd też
      powinien się pochylić nad tymi z którymi są "jednością"...
    • akkj Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. 31.05.09, 15:08
      Tow. Jędrych z PiS-u = człowiek sukcesu :):):). Czy jest coś, czego pisdaki nie
      są w stanie totalnie spieprzyć????
    • Gość: et Re: Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z ob IP: *.chello.pl 31.05.09, 15:34
      Zawsze w cieniu GÓRNIKA!!!
    • Gość: PifPaf Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.olsztyn.vectranet.pl 31.05.09, 15:38
      Nie rozumiem skąd pretensje do Kasperczaka. W końcu od odpowiada tylko za runde wiosenną i gre drużyny tylko w tym okresie. Trudno go winić za złe przygotowanie zespołu do rundy jesiennej skoro to nie on go przygotowywał. W rundzie wiosennej zespół zdobył 20 pkt, które dają 8 miejsce w tabeli tej rundy. Gdyby nie nóż na gardle w ostatnim meczu, Górnik spokojnie by zremisował z Polonią, co przełożyło by sie na 21 oczek i 6 miejsce razem ze Śląskiem i Polonią właśnie.
      • Gość: kropkanadi Re: Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z ob IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.09, 16:03
        Tylko za runde jesienna? czy AZ tyle, przy tak beznadziejnej grze zaden trener
        nie wytrzymalby na stolku tak dlugo1!! Nazwisko Kasperczak wystarczylo jednak by
        aspokojnie mozna bylo spuszczac Gornika do I LIGI. Oczywiscie sam trener nie
        jest winny, bo jak sie ogladalo ich gre, to nawet w I szej lidze mieliby problemy.

        Dla mnie gwozdziem do trumny i kolejnym duzym bledem Kasperczaka byl fakt grania
        TYLKO z 1 napastnikiem w meczu tak waznym, o ile Jarke mozna uznac za
        napastnikaa- dla mnie Gornik gral bez napadu. Czego wiec oczekiwac??

        Jesli chodzi o kibicow to zawsze znajda sie sie chuligani, z tym nic sie nie zrobi.
        Szkoda takiego zakonczenia, afery by nie bylo gdyby pilkarze pojawiali sie
        podziekowac kibicom. Ale pokazali gdzie ich maja.

    • Gość: tsurani oto skutki tolerowania przez kluby w Polsce bydła IP: *.icpnet.pl 31.05.09, 15:46
      które samo nazywa sie kibiacami. Każdy, powtarzam KAŻDY, kto próbuje wejść na
      stadion z ryjem owiniętym szalikiem lub w dresie z kapturem powinien zostać
      zatrzymany, profilaktycznie skopany i odesłany do domu. Wulgarne grupy kiboli
      włóczące się po miastach przed i po meczach powinny być bez litości
      pacyfikowane do użycia ostrej amunicji włącznie. Dopiero gdy trup tych
      zwierząt zacząłby się ścielić gęsto, niektóre z nich podjęłyby trud
      uczłowieczenia. Te które by tego nie podjęły, zostałyby po prostu zlikwidowane
      - twarde prawo ewolucji, jednostki nie nadające się do cywilizowanego
      społeczeństwa powinny być z niego usunięte, jako nieprzystosowane.
    • Gość: Maciej Ryczko Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: 118.68.243.* 31.05.09, 16:03
      Ale obciach! Spodziewalem sie takiego rozwiazania, to nie parodia
      tylko wies! CIekawe co tym razem powie prezes AIG na ten temat.
      Wlasnie zastanawiam sie czy ubezpieczyc sie w firmie wspierajacej
      przestepczosc w Polsce! Cale szczecie nie mieszkam w Zabrzu, ani w
      Polsce. MIeszkam w kraju gdzie jest to nie do pomyslenia! Na mecz
      wchodze z puszka piwa, dookola kibice lokalnych druzyn - dziki
      doping, ale nikt nie mysli o rekoczynach. Fajna zabawa byc na meczu,
      u nas to chyba nie do pomyslenia! Szkoda!
    • Gość: fan Heniek mistrz IP: *.aster.pl 31.05.09, 16:03
      Brawo Heniek! teraz na selekcjonera!
    • Gość: ernst Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.09, 16:06
      zycze zabrzanskiemu Gornikowi powrotu do ekstarklasy!

      Za 10 lat!!!!

      buhahahahaha
      haha
    • Gość: Misio Prawdziwa przyczyna spadku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 16:14
      Czy wy tego nie widzicie?!!! Czy ślepi jesteście?!!! Ten co dał kasę
      na Górnik powiązany jest kapitałowo z bukmacherami. Odkąd duże firmy
      bukmacherskie weszły na polski rynek zajęły się od razu
      sponsorowaniem drużyn. Kase dostały wszystkie kluby z pierwszej
      ligi. Warunek był jeden , grać tak by buk nie stracił. Z tego powodu
      Lech-pewniak do mistrza mistrzem nie został i również z teg powodu
      Górnik musiał spaść bo taki był deal. Zawodnicy i działacze swoje
      wzieli , bo w zawodowym sporcie liczy się tylko kasa a nie jakiś tam
      wynik sportowy. Małe i biedne kluby polskie to świetny folwark na
      robienie kasy przez mafie, bukmacherów i stado innych męt. Koszty
      utrzymania drużynki są smiesznie niskie przy wpływach z zakładów
      sportowych. Miód malina. I bedzie coraz gorzej. Na zachodzie publika
      już się przywuczaiła do tzw. "niespodzianek". Jak ich drużyna
      przegrywa z frajerami u siebie to grzecznie biją brawo i przychodzą
      wypić piwo na następny mecz. To jedno wielkie oszustwo i nie ma co
      płakać i się denerwować. Taki już jest ten dzisiejszy świat. Wszyscy
      wszystkich w h...ja robią.
    • Gość: Max Jesteś hipokrytą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.09, 16:14
      Zdajesz sobie z tego sprawę? Pamiętasz może jak Górnik mógł uratować
      przed spadkiem Ruch (mecz w Jaworznie, po którym Piotr Lech omało co
      nie uszkodził kilku zawodników)? A pamietasz jak za prezesury
      Kożmińskiego zachowywał się Górnik? Przypomne Ci. Nieopłacani
      piłkarze Górnika po zagwarantowaniu sobie bezpiecznej ilości punktów
      otrzymywali od tzw. "góry" ciche przyzwolenie na dorobienie sobie na
      boku. Zamieniali się wtedy w Świętych Mikołaji, z tą różnicą, że nie
      robili tego bezinteresownie, tylko za odpowiednim ekwiwalentem.
      Obdarowywali punktami wszystkich, którzy tego potrzebowali.
      Wszystkich, z wyjątkiem Odry Wodzisław. Odra jakoś się wyratowała,
      Ruchowi jednak się nie udało- przejechali się na Górniku, licząc
      na "solidarność". I co Ty na to śląski hipokryto?
    • Gość: KSG Ś-klany Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.09, 16:26
      totalne upośledzenie co po niektórych pisarczyków..kkkk podnieta powiązana z propagandą.,
      Jestem kibicem Górnika na zawsze i od zawsze..sprawa spadku to tylko i wyłącznie zasługa samego Górnika.nikogo innego..nie ma sensu obwiniać innych..fakt jest taki że wystarczyło wygrać z Polonią i to wszystko w tym temacie ..
      kibice klubów pokróju Piasta ,Odry itp..cieszcie sie..chiwilowo..bo tylko to wam pozostało..sami dobrze wiecie że wasze 'przetrwanie w ekstraklasie " jest tylko chwilowe..i nie łudźcie sie marzeniami o wielkich tytułach...o wielkim znaczeniu...Górnik wróci .jA W TO WIERZE!! a kibice prawdziwi nie umierają nigdy ...pamiętajcie 20 tyś armia przeczeka złe czasy..i wróci ze zdwojona siłą..


      szacun dla Arki za walke i wiare do Końca..
    • Gość: Tylko WIDZEW Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.toya.net.pl 31.05.09, 16:38
      Brawo Henio! Won z ekstraklasy!
    • Gość: pytanie a moze tak IP: 95.160.244.* 31.05.09, 16:53
      10.000 zl kary za wejscie z trybuny na boisko ?

      wplywy pol na pol do budzetu miasta i klubu ?

      daje glowe ze w 1 sezon znikna tego typu sytuacje,
      komornicy i firmy windykacyjne dzialaja naprawde sprawnie....
    • Gość: kolo teraz w zabrzu to juz tylko portierzy IP: *.chello.pl 31.05.09, 16:54
      i palacze beda chcieli grac. ale cóż jaki prezes tacy kibice
    • Gość: Chrisdante '..że Górnik, który ma tak wspaniałych kibicow..' IP: *.lond-hex.dynamic.dial.as9105.com 31.05.09, 16:54
      Wstyd dla tych ludzi i tyle. Nie wyobrazam sobie takiego zachowania wzgledem druzyny ktora sie kocha. Skandal.
    • Gość: x Ostatecznie padl mit Kasperczaka IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.09, 17:07
      Ostatecznie padl mit Kasperczaka
    • Gość: ja Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy zaatak... IP: *.chelmnet.pl 31.05.09, 17:20
      dla takich kibiców nie warto grać .totalne dno :(
    • Gość: kibic Kasperczak IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.09, 17:46
      Kasperczak to w Afryce może i był dobrym trenerem, ale w Polsce jakie ma
      wyniki? Śmiech na sali (a raczej na murawie). Tylko o odprawach to bardzo
      dobrze się zna.
    • Gość: olon Klęska i szok Górnika Zabrze, szalikowcy z obłę.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.09, 17:56
      wyrzucić Kasperczaka i za rok powrót.
    • Gość: Czlowiek Szkoda klubu IP: *.adsl.alicedsl.de 31.05.09, 18:02
      Szkoda klubu i normalnych kibicow i pilkarzy. Jednak ciesze sie, ze gornik
      spadl. Ciesze sie dla tej bandy byndytow. Dla glupiego prezesa gornika i dla
      glupiego trenera, ktorzy pozwolili tzw. kibicom grozic pilkarzom.

      Dobrze sie stalo. Oby jak najnizej z gornikiem w tej obsadzie.
    • Gość: hmmm macie swój wielki sport IP: *.strong-pc.com 31.05.09, 18:20
      ustawiony przez businesmenów i oglądany przez dzikie bezmózgie małpy na
      trybunach... LOL

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka