Gość: Gunners_Fan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.09, 16:00 wie ktoś kiedy będzie w Gdańsku ? wiem że jeszcze Wawa, Bydgoszcz a potem Gdańsk ale którego ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj