Dodaj do ulubionych

Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek bę...

IP: 195.158.247.* 24.07.09, 07:48
Łatwo jest krytykować trudniej proponować dobre rozwiązania. W
polskiej piłce czeka nas rewolucja po 2012 roku dopiero a to ze
względu na Euro i groźby wykluczenia z rozgrywek. Żaden Rząd na to
się nie zdecyduje niestety przed 2012 rokiem. Jedynym rozwiązaniem
jest likwidacja skorumpowanego i fatalnie zarządzanego PZPN,
przegonienie leśnych dziadków i ekspertów z myślą z lat 70 i 80 a
następnie stworzenie nowoczesnego sytemu na wzór krajów zachodnich.
Sytem oparty powienien być na masowym szkoleniu, wielu szkołach
mistrzostwa sportowego o specjalizacji piłka nożna i nacisku na
kluby aby inwestowały w młodzież.
Obserwuj wątek
    • Gość: gary tylko czy PZPN chce jakichkolwiek zmian? NIE IP: *.128.46.130.static.crowley.pl 24.07.09, 08:09
      Leśnym dziadkom jest dobrze jak jest. po co coś zmieniać.
      piłka nożna jest najpopularniejszym sportem, więc marketing jest
      niepotrzebny. szkolić juniorów nie trzeba bo zawsze można
      naturalizować jakiegoś Brazylijczyka.
    • artur74 Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretów 24.07.09, 08:17
      Boniek zaczyna być drugim Tomaszewskim albo jak ktoś woli takim Lepperem/Kononowiczem piłki nożnej. Zbigniew Boniek był już swego czasu wice-prezesem PZPN-u, trenerem reprezentacji, zajmował się sprzedażą praw do transmisji ligi, właściwie czym on już nie był?
      Zapomniałem, był bodajże najlepszym piłkarzem w historii polskiej piłki nożnej. Ale co ON zrobił w ostatnich latach dla polskiej piłki nożnej? NIC. I nawet Widzewa nie uratował przed karą degradacji...
      • dfgfdg Ale on ma racje 24.07.09, 08:59
        Ale Zibi niestety ma racje. Jest źle i będzie coraz gorzej. E2012 może coś
        zmieni (pojawią się większe pieniądze) ale do tego czasu niestety będziemy bić
        się i odpadać z potęgami z San Marino, Estonii, Gruzji, Azerbejdżanu i Albanii.
        Poza tym co to za pytanie co ON zrobił w ostatnich latach dla polskiej piłki
        nożnej? A dlaczego miał coś robić? Ktoś mu kazał? Może miał załatwić u
        Platiniego żeby polskie kluby dożywotnio miały miejsce w LM? Prezentujesz typowo
        polaczkową postawę roszczeniową.
        • quebec4 Rację? 24.07.09, 11:58
          Pozycję roszczeniową? Niby kto ją reprezentuje. Przeczytaj jeszcze
          raz co mówi Boniek: "Za moich czasów to wygrywaliśmy z MU, a teraz,
          to chłopaki cienkie są". I tyle - to jest stary, zakompleksiony buc!
          Dlaczego jesteśmy słabi? Przez słabą infrastrukturę? Znaczy, że za
          PRL mieliśmy lepszą? Dlatego, że nagle popsuł się nam genotyp i
          spośród 38 mln ludzi mie można zebrać lepszych piłkaży niż sposórd
          0.5 mln estończyków??? Czy może dlatego, system jest skorumpowany i
          nie promuje najlepszych tylko swoich? Tylko że, panie Boniek - Pan
          jest tym systemem!
          • Gość: Liga Polska liga to dno IP: *.c158.petrotel.pl 24.07.09, 12:17
            Już nigdy nie pójdę na mecz ligowy. Skorumpowani sędziowie, trenerzy, zawodnicy. Pseudokibice na trybunach. Po co tracić czas na oglądanie meczy Polaków.
      • Gość: bz Re: Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretó IP: 94.230.17.* 24.07.09, 09:20
        no tak,
        Boniek powinien "załatwić" ligę dla Widzewa, to trzeba było do Fryzjera uderzać...
        A co można zrobić dla polskiej piłki ?
        PZPN to dobrowolne stowarzyszenie, dlatego nikt nie może narzucić im
        jakichkolwiek zmian, dopóki nie łamią prawa.
        O tym co robi PZPN chyba nie decydują kluby lecz tzw. "działacze" z 5-6 lig =
        leśne dziadki, oni decydują o wyborze ludzi w OZPN-ach.
        • Gość: Janek Re: Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 12:15
          Działacze klubowi dostają z Ekstraklasy i I ligi najwięcej miejsc w wyborach władz. Więc nie do końca jest tak jak piszesz. Kluby są winne bo przy każdych wyborach popierają szopkę zwaną PZPNem. Juuż dawno kluby powinny się zebrać i grać niezależnie od PZPN. Powinni utworzyć swoje stowarzyszenie. ale ich na to nie stać, bo sami też tworzą ten układ.
          • Gość: kmail Re: Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 14:51
            a niby skąd się biorą te leśne dziadki jak nie z klubów?
      • maruda.r Re: Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretó 24.07.09, 09:29
        artur74 napisał:

        > Boniek zaczyna być drugim Tomaszewskim albo jak ktoś woli takim Lepperem/Konono
        > wiczem piłki nożnej. Zbigniew Boniek był już swego czasu wice-prezesem PZPN-u,
        > trenerem reprezentacji, zajmował się sprzedażą praw do transmisji ligi, właściw
        > ie czym on już nie był?

        ******************************

        Zaczyna? Raczej od zawsze Boniek był złym duchem polskiej piłki, i to jeszcze w
        czasach kariery zawodniczej.

      • Gość: vero Re: Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretó IP: *.nplay.net.pl 24.07.09, 10:28
        Przede wszystkim Boniek sam niewiele mógł, ale dla mnie zrobił coś wyjątkowego -
        sprzedał swego czasu totalnie bezwartościowy produkt zwany ligą polską frajerom
        z C+ za bodajże ponad 100 mln USD. Dla mnie to było mistrzostwo świata. Przecież
        większość prawdziwych kibiców nie obejrzałaby tego nawet za darmo.
        • Gość: ju28 Re: Boniek Lepperem - bzdury IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.09, 10:38
          Główną przyczyną tak słabego poziomu piłki (i nie tylko) w Polsce
          jest brak transmisji w ogólnie dostępnej TV. Kretynizm
          Korzeniowskiego jest podbny do tego co prezentuje Boniek. Dla nich
          liczy się tylko forsa. Jednak takie patrzenie zawsze pozwoli
          zarobić tylko raz. To co zrobił Korzeniowski z FDPŚ na żużlu to
          wielka kpina z sympatyków tego bardzo pięknego sportu. Przez
          tydzień opowiadanie bzdet, a transmisja w C+. W TVP serial dla
          debili zachodzi na serial dla super debili i ta śmieszne
          nawoływania o płacenie abonamentu. Na zachodzie jest podobnie, ale
          jednak trochę inaczej. I tylko w tym ma Boniek rację.
          • gadery Re: Boniek Lepperem - bzdury 24.07.09, 11:22
            TVP nie puszczałoby ligi nawet gdyby ją im za darmo dali. Od święta
            byłby 1 czy dwa mecze. Do tego pewnie jak zwykle przerwane tuż przed
            końcem.
          • pancwynar czy Ty wiesz co piszesz? 24.07.09, 12:38
            Gość portalu: ju28 napisał(a):

            Główną przyczyną tak słabego poziomu piłki (i nie tylko) w Polsce
            jest brak transmisji w ogólnie dostępnej TV.


            aha...
            czyli jak w paśmie publicznej TV pojawi się kopana to poziom diametralnie się zmieni (na lepsze)?
            a możesz mi wyjaśnić dlaczego?

            bo na zdrowy rozum jedynym lekarstwem dla polskiej kopanej jest właśnie wypadnięcie z głównego nurtu zainteresowania kibiców;
            tam, gdzie ich miejsce w dzisiejszym szeregu:
            za szczypiornistów, siatkarzy, siatkartki, a być może (po ME) za koszykarzy...
            bo we wszystkich powyższych dyscyplinach liczy się wynik i on jest nagradzany zainteresowaniem i szacunkiem kibica, sponsoringiem i transmisjami w pasmach ogólnodostępnych;
            wszędzie za wyjątkiem kopanej - dla mnie kompletnie niezrozumiałym jest, jak można kibicować, popierać i ekscytować się tymi popłuczynami sportowej rywalizacji na żenującym poziomie;
            człowieku! jak trzeba być uszkodzonym na umyśle, aby płacić ciężkie pieniądze na oglądanie tego barachła?! a Ty postulujesz, żeby było tegoo jeszcze więcej?! jesteś masochistą?
            tak, chcę futbolu w TVP, ale futbolu, a nie marnych klaunów mieniących się "zawodowcami"; chcę lig zachodnich, tureckiej, być może rosyjskiej bo chcę oglądać futbol, a nie "kopaną"

            a wszystkich idiotów bredzących, że prawdziwego kibica poznaje się po tym, iż wspiera drużynę po porażkach uświadamiam:
            a wspierajcie dalej - tylko potem się nie dziwcie, że wasze lokalne "gwiazdy" mają w głębokim poważaniu własny rozwój... bo i po co? otrzymują bajońskie kontrakty, kompletnie oderwane od ich sportowego poziomu za grę w skorumpowanej i kiepskiej lidze; szans na prawdziwą piłkę na zachodzie nie mają (zresztą nie chcą - po co? źle im tu? jeszcze kazazali by im trenować, dbać o siebie, przemęczać się...) i żyją z poparciem "prawdziwych kibiców" jak pączek w maśle...
            >po co się wysilać? co nie zrobimy (czyt. spieprzymy) i tak stado baranów będzie przychodzić na mecze i nas wielbić<
            szczypiorniści pracowali na swoje sukcesy latami, w siermiężnych warunkach nieporównywalnych z luksusami kopaczy, a potem, dzieki własnej wytrwałości, grająć w najlepszej lidze świata (co już jest nagrodą i wyznacznikiem ich poziomu, poświęcenia i profesjonalizmu) udowodnili swoje miejsce w szeregu;
            kopaczom to nie grozi; jak dziadosko by nie grali zawsze znajdzie się jakiś ju28, który będzie apelował o "więcej transmisji" lokalnej extra(ha,ha)ligi...

            tak, niech będą transmitowane zachodnie ligi piłkarskie i inne dyscypliny w rodzimym wydaniu (wspomnieny przez Ciebie żużel), a kopaczom zimy kubeł na glowę w postaci odcięcia od koryta... jak się skończy zainteresowanie (a więc i kasa) to wezmą się do roboty, albo zmienią zawód i zrobią miejsce dla tych, którym naprawdę zależy...

            20K ludzi na meczach w Poznaniu (przykład)... nic tylko pogratulować...
            • maruda.r Re: czy Ty wiesz co piszesz? 24.07.09, 15:50
              pancwynar napisał:

              > aha...
              > czyli jak w paśmie publicznej TV pojawi się kopana to poziom diametralnie się z
              > mieni (na lepsze)?
              > a możesz mi wyjaśnić dlaczego?
              >

              *****************************

              Od takiego eksperymentu zaczęła się dobra passa tureckiej piłki nożnej.

      • Gość: gość Re: Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretó IP: *.centertel.pl 24.07.09, 11:11
        Do zmiany polskiej piłki trzeba dziesiątek osób - jeden Boniek nawet
        żeby wybitnie chciał dobra polskiej piłki nie wystarczy.
      • Gość: juto Re: Boniek Lepperem polskiej piłki! Zero konkretó IP: *.superkabel.de 26.07.09, 21:19
        Ciekawostki
        697952.w.interia.pl
    • Gość: olek Re: Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek IP: *.chello.pl 24.07.09, 08:21
      Pomyśl chwilę, czy naprawdę uważasz, że rozwiązanie, które przedstawiasz jest na
      tyle dobre, że spowoduje rewolucje w naszej lidze i doprowadzi do tego że taka
      Wisła wygra z Levadią?? Nie sądzisz, że gdyby taka Wisła zainwestowała w
      doskonały sztab trenerski, własną szkółkę juniorską, bazę treningową, skautów
      którzy znaleźliby wartościowych piłkarzy to czy ten klub nie zacząłby się
      świetnie rozwijać a zainwestowane pieniądze zaczęłyby przynosić duże zyski???
      Żeby coś mieć trzeba zainwestować, a jak się nie inwestuje to można płakać, że
      się nie dostaje za darmo!! np. od takiego PZPN.... to jest prawda o naszej
      lidze!! tylko sprzedają i przejadają pieniądze na jakieś głupoty!!
    • dennis26 Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek bę... 24.07.09, 08:56
      Właśnie, u nas zawsze usprawiedliwieniem jest to, że nie ma już łatwych przeciwników, poziom na świecie sie wyrównuje, etc.
      Tylko jak to jest że inni wciąż ten poziom podnoszą, a my zatrzymaliśmy sie w miejscu i potrafimy tylko narzekać że coraz trudniej jest wygrać z najsłabszym rywalem..
    • Gość: polaczek Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek bę.. IP: *.toya.net.pl 24.07.09, 09:22
      Ma Boniek rację - co jest przyczyną? moim zdaniem:
      1. pijaństwo
      2. papierosy
      3. balangi z panienkami ( młode chłopaki z kasą i dużą ilością
      energii co mają robić przy naszych wzorcach?....)
      4. w wielu przypadkach kiepscy trenerzy, których często młode
      chłopaki uważają za głupszych od siebie... - więc trudno o
      dyscyplinę.
      5. brak właściwej selekcji narybku pod kątem: potencjału fizycznego,
      ambicji motywującej do pracy (ciężkiej), myślenia szybkiego (sporty
      drużynowe wymagają zdolności do szybkiego myślenia - boisko
      piłkarskie to nie bieżnia a i tam czasami komentatorzy twierdzą, że
      ktoś źle bieg rozwiązał taktycznie..., branie młodych ludzi z nizin
      społecznych gdzie 3 pierwsze punkty to normalka (oczywiście jeżeli
      znajdzie się młody człowie z takiego środowiska z charakterem i
      chcący się wybić to bardzo dobrze, ale wielu klepie piłę żeby mieć
      na "piwo" i na laski).
      "Orliki" to dobry początek, teraz kwestia kadry trenerskiej,
      działaczy (mało pijących i nie załatwiających interesów na oczach
      zawodników), sprawa właściwego doboru narybku piłkarskiego (nasi
      piłkarze są słabi technicznie - bo nie chce im się robić długich
      nudnych treningów, są słabo wygimnastykowani - bo po co komu takie
      zajęcia na treningach... itd, itd) - na to wszystko, jak słusznie
      twierdzi Pan Boniek, trzeba kilku/kilkunastu długich lat. Same
      transfery i obywatelstwa polskie sprawy nie załatwią. Nowi zawodnicy
      jak zobaczą co jest u nas grane albo szybko wyjadą ratując siebie
      albo będą dobrymi kumplami....
    • Gość: koks Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek bę... IP: *.toya.net.pl 24.07.09, 09:25
      Wisla jest elementem tego systemu.Ten system zyje tylko dzięki
      masowym rojeniom o wielkich zarobkach.Rojeniom,bo zarobia nieliczni
      i raczej nie ze świata sportu.Sport jest kwiatkiem do kozucha.
      • Gość: koks Re: Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek IP: *.toya.net.pl 24.07.09, 09:38
        Zeby móc cokolwiek zmienić trzeba zobaczyć , zrozumiec specyfikę
        świata PZPN i jego krolestwa.Dziennikarze tego nie zrobią z wielu
        powodów.Jest narzekanie ogolne na bylejakośc .Inercja tego ukladu
        zamyka usta.Jaki bedzie stan polskiego futbolu do EURO.
    • Gość: Mass Kto przegrał z Łotwą w eliminacjach ME w 2002r? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.09, 09:26
      A póżniej uciekł jak szczur? Pamięta pan, panie Boniek?
      • Gość: gk Re: Kto przegrał z Łotwą w eliminacjach ME w 2002 IP: *.wsiz.rzeszow.pl 24.07.09, 10:12
        A co to ma do rzeczy???
      • Gość: rillamarilla Re: Kto przegrał z Łotwą w eliminacjach ME w 2002 IP: *.interia.pl 24.07.09, 11:52
        A Ty pamiętasz, jak było? Otóż tak było, że nie dano mu nawet w spokoju
        spróbować pozmieniać czegoś w tej reprezentacji, bo od razu mądre głowy zaczęły
        przypominać, jak to "z wielkich piłkarzy nigdy nie było dobrych trenerów". Larum
        i nagonka - w takim klimacie też bym rzuciła tę posadę w diabły, obojętnie,
        jakie pieniądze by mi za to dawali. Pewnie, kiedy był selekcjonerem, wiele nie
        zdziałał - ale powiedzmy sobie szczerze, z tymi zawodnikami nawet Mourinho,
        Ancelotti i Ferguson razem wzięci niewiele by zdziałali. Trzeba zmian
        sięgających głębiej, które oczyszczą ten skorodowany system - tak, jak mówi
        Boniek. Trzeba zmian w mentalności, trzeba wdrażać piłkarzy do treningów
        nastawionych także na motorykę, i stać nad nimi z batem, żeby zaczęli pracować
        nad TECHNIKĄ - jak widzę, że pole przyjęcia piłki przez naszego zawodnika ma
        promień dwóch metrów, to mam ochotę naturalizować wszystkich fryzjerów z San Marino.
        Pozdrowienia dla pana Bońka.
        • Gość: Mass Re: Kto przegrał z Łotwą w eliminacjach ME w 2002 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.09, 12:41
          Tylko, że Boniek wciąż krytykuje. Moim zdaniem, po tym co zrobił (czyli w środku
          eliminacji powiedział:ja dziękuje-niech ktoś inny się teraz martwi), "stracił"
          możliwość krytykowania błędów innych trenerów.
          Bo o opinię powinno się pytać ekspertów, którzy wiedzą jak zrobić dobrze. A
          Boniek tego nie pokazał. Przykład: Czy jeśli ktoś położy Ci źle parkiet i
          szukasz kogoś, kto Ci to poprawi, idziesz do:
          A: ekipy, która komuś też spieprzyła robotę,
          B: do kogoś "z polecenia", kto od lat robi to dobrze, jest specem?
    • Gość: ix Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek bę... IP: 193.24.14.* 24.07.09, 09:39
      Lubię gościa za trafną ocenę rzeczywistości - smutne to ale ma
      rację - nasi piłkarze nigdzie nie grają bo są słabi, a nam się
      wmawia, że smolarek, lewandowski czy błaszczykowski to swiatowe
      gwiazdy.
    • Gość: Alfonsjo Panie Boniek. Czarodziejska różdżka to jest głowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 09:47
      głowa z pomysłami, lecz niestety pana głowa pomysłami nie kipi. Nieudaczne
      prezesowanie honorowe w PZPN-ie, trenowanie kadry A bez pomysłu, trenowanie
      drużyn włoskich, które pan doprowadził z serie A do serie B. Krzyczysz pan jak
      Tomaszewski Jan, ale nic nie umiesz wymyślić.
      • Gość: ade Re: Panie Boniek. Czarodziejska różdżka to jest g IP: 85.19.176.* 24.07.09, 12:19
        panie Alfonsjo to Boniek za kase Canal+ kazał klubom montować
        oświetlenia podgrzewane murawy krzesełka, kazł wyp.... fryzjera z
        pzpn bo wiedzial co to za typ.Gdyby go dziadki nie wy.... to
        bylibyśmy dziś w miejcu w którym mistrz Polski nie przegralby z
        Levadia>nie ucz Bonka profesjonalizmu pojedź na zachód zrozumiesz
    • stix Boniek na trenera Wisły. 24.07.09, 10:01
      Za trzy lata będą derby z Hutnikiem.
    • Gość: posen gdyby boniek był trenerem to pewnie by tak było IP: 212.126.10.* 24.07.09, 10:05
      jw
      • Gość: Ballack Lubię Bońka, ale... IP: 213.77.28.* 24.07.09, 10:08

        Mądrala.

        Jakoś jako trener reprezentacji i włoskiego klubu nie błyszczał.
        • kamil.jach Re: Lubię Bońka, ale... 24.07.09, 10:15
          Gość portalu: Ballack napisał(a):

          >
          > Mądrala.
          >
          > Jakoś jako trener reprezentacji i włoskiego klubu nie błyszczał.

          Nie błyszczał, co nie zmienia faktu, że ma rację.
    • Gość: Gość On przeciez nikogo nie krytykuje w tym wywiadzie IP: *.chello.pl 24.07.09, 10:08
      tylko moim zdaniem stara sie pomóc w uświadomieniu tego gdzie jest
      globalnie polska piłka. Fajnie się, żyje przeszłością tylko moglibyśmy
      zacząć robić coś, żeby się rozwijać a nie patrzeć tylko w tył. Samą
      renomą, której od ponad 20 lat nie mamy nie wygrywa się meczy.
    • Gość: piłkarski poker Pomocy !!!! IP: *.com 24.07.09, 10:12
      Pomóżcie! Znalazłem buga w FIFA 09, albo coś spieprzyłem. Grałem Cracovią
      turniej w lidze polskiej i zająłem ostatnie miejsce. Chciałem Zbigniewem
      Lewickim przesunąć jakiś klub na moje miejsce, ostatnie miejsce, ale nie mogę
      znaleźć odpowiedniej zakładki/opcji. Czy można pobrać jakieś uaktualnienie ? :(
      • marcin.2810 Re: Pomocy !!!! 24.07.09, 12:47
        he he dobre-szacunek
      • Gość: PifPaf Re: Pomocy !!!! IP: *.olsztyn.vectranet.pl 24.07.09, 18:08
        Patch jest dostępny na stronie www.pzpn.pl w zakładce Rozgrywki krajowe. Tylko
        uważaj, bo po instalacji sędziowie drukują na potęgę.
    • Gość: merlin Boniek na Prezesa Wisełki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.09, 10:18

      zrobi porządek szybko
    • Gość: Gatsby Re: Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek IP: *.ghnet.pl 24.07.09, 10:27
      prezes PZPN zarabia 50 tys. miesięcznie, więc chyba jest dobrze...
      • Gość: piłkarskie gvwno 2010, 2011, &%#!, 2013, śmierć PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 10:38

        Gvwno gvwnem gvwno popycha. To PZPN.
        Ten zarządzający prymityw Lato powinien
        walnąć w dywan. Inaczej nie można go usunąć.
    • Gość: apelka Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek bę... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.09, 10:36
      Rudy niech nie będzie taki mądry. Za jego "trenerki" przegrywaliśmy
      z podobnymi tuzami...
      • red.ken jesli brakujekrajowych klasowych kopaczy mozna kup 24.07.09, 10:39

        mozna dokupic z zagranicy. czy w szachtarze graja sami ukraincy ? ale cupial
        myslal ze darmowi kopacze zarobia mu 7 mln euro za wejscie do lm...
    • Gość: Opar Absurdu Trudno tu z Bońkiem się nie zgodzić IP: *.aster.pl 24.07.09, 10:38
      Ale to i tak nie popsuje dobrego nastroju i zadowolenia z siebie
      Pawła Brożka i innych, podobnych pseudo gwiazdeczek z polskch
      klepisk.
    • Gość: o. Belzebub [...] IP: 213.199.192.* 24.07.09, 10:39
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: aa Panie Boniek, a jak było z Łotwą? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.07.09, 10:53
      Teraz Pan takie mądre opinie wyraża - a co było z Łotwą? Porażka i tchórzliwa
      ucieczka z posady. Na Pana miejscu nie zabierałbym głosu na temat
      miedzynarodowej rywalizacji reprezentacji czy klubów.
    • Gość: Michal Zbigniew Boniek o Wiśle w LM: Takich porażek bę... IP: *.cust.tele2.pl 24.07.09, 11:00
      Co on wygaduje po prostu chłopaki mieli słabszy dzień
    • Gość: jandalf Był Pan vice prezesem PZPN IP: *.gdansk.agora.pl 24.07.09, 11:11
      Panie mądrala
      Był Pan w scisłym kierownictwie PZPN i co Pan zrobił?
      nic!
      Więc poziom naszej piłki skopanej to także Pana wina


      Pozdr
      Jandalf
    • Gość: (L) Znalazł się wielki cwaniaczek ! IP: 83.238.13.* 24.07.09, 11:27
      Boniek na twoim miejscu to bym sie w ogóle nie odzywał , przypomnij
      sobie cepie jak prowadziłeś reprezentacje i jaką robiłeś
      kompromitacje.Mówisz o wszystkim tylko nie o głownych winowajcach
      działaczach , takich jak ty którym mordy przyrosły do koryt i nikt
      nie potrafi was od nich oderwać , a jak próbuje to zaraz lecicie na
      skargę do Platiniego. Dla kibiców wszyscy jesteście szmatami , w
      innym świecie do chyba wy żyjecie, do San Marino sam się
      przyzwyczajaj z Włoch masz niedaleko. Na dobrą sprawę jedynym
      rozsądnym rozwiązaniem byłby bojkot ligi i reprezentacji . Niestety
      my kibice zbyt kochamy piłkę i swoje kluby . Boniek byłeś b.dobrym
      piłkarzem ale Legia mówi ci tylko : Sp..... pajacu !
      • Gość: Szrek Re: Znalazł się wielki cwaniaczek ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.09, 11:39
        Pan Boniek idzie, niczym Tomaszewski, po najmniejszej linii oporu:
        krytykuje wszystkich i wszystko w polskiej piłce. Nierzadko ma
        rację, ale jakie to ma przełożenie na aktualną czy też przyszłą
        jakość naszej kopanej? Dokładnie żadną! O dokonaniach pana Bońka
        jako trenera reprezentacji czy wiceprezesa PZPN niejedno już
        napisano więc powtórek robił nie będę. Dodam tylko 1: nawet wyborów
        na prezesa wygrać nie potraił... I to z kim???! Stąd też panie
        Boniek: zrób pan coś konkretnego a dopiero potem farmazony wstawiać
    • mortisnostre Niestety Boniek ma rację! 24.07.09, 11:41
      Wchodzimy w kryzys piłki w jaki weszły niegdyś takie kraje jak Dania,
      Norwegia, i ostatnio Belgia.... Coraz częściej bezie tak, że wygrać z
      nami będzie mógł każdy lepszy zespół, klub czy reprezentacja.... Zanosi
      się na długi kryzys, nie ma młodzieży, nie ma metod, nie ma szkoły
      piłki nożnej - krótko, nie ma kasy na futbol...
    • reakcjonista1 Dziadek co ty chrzanisz... 24.07.09, 11:44
      ostatnio repra zlała Sanmarinczyków 10:0.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka