Gość: Piechniczek
IP: 195.158.247.*
24.07.09, 07:48
Łatwo jest krytykować trudniej proponować dobre rozwiązania. W
polskiej piłce czeka nas rewolucja po 2012 roku dopiero a to ze
względu na Euro i groźby wykluczenia z rozgrywek. Żaden Rząd na to
się nie zdecyduje niestety przed 2012 rokiem. Jedynym rozwiązaniem
jest likwidacja skorumpowanego i fatalnie zarządzanego PZPN,
przegonienie leśnych dziadków i ekspertów z myślą z lat 70 i 80 a
następnie stworzenie nowoczesnego sytemu na wzór krajów zachodnich.
Sytem oparty powienien być na masowym szkoleniu, wielu szkołach
mistrzostwa sportowego o specjalizacji piłka nożna i nacisku na
kluby aby inwestowały w młodzież.