Gość: Borat
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
06.08.09, 08:41
Kolejny "Polak", który nie potrafi wymówić słowa w ojczystym języku. Żałosne.
Może zacznijmy szkolić młodzież we własnym kraju jak to robią w Holandii,
Hiszpanii czy UK zamiast rozdawać hurtowo obywatelstwa.
Już mieliśmy Olisadebe, nagrał się w kadrze, że ho, ho :)