Gość: J IP: *.euro-net.pl 22.08.09, 14:50 Ostatni mecz ze Śląskiem w Białymstoku zakończył się remisem 2-2 po bramce Śląska w 87 minucie, gdy na boisku zwijał się z bólu zawodnik Jagielloni Igor Lewczuk- miał wybity ząb. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wstyd! Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie dz... IP: *.171.244.70.static.crowley.pl 22.08.09, 15:57 mam pytanie do autora artykułu. Czy wynik 2 do 2 jest zwycięstwem? Bo jeśli dobrze pamiętam w ostatnim meczu w Białymstoku padł właśnie taki wynik! Jak można być tak nierzetelnym? Ponad to bramka wcale nie powinna należeć do serii kontrowersyjnych, gdyż zawodnik gospodarzy leżał na murawie i symulował kontuzję,by zyskać na czasie. Gdy śląsk zdobył bramkę, natychmiast wstał i pobiegł do sędziego,a później grał resztę meczu,więc pretensję Jaga może mieć tylko do siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janosik Re: Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie IP: 83.151.42.* 22.08.09, 17:02 jeżeli uważasz że wybicie dwóch zębów jest symulowaniem to natychmiast udaj się lekarza - psychiatry . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewiak Do boju Jaga dzis nareszcie bedzie zero na koncie IP: *.superkabel.de 22.08.09, 18:13 Dokopcie slazakom chociaz ze 2:0 697952.w.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goofi Re: Do boju Jaga dzis nareszcie bedzie zero na ko IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 23.08.09, 13:07 Mówisz i masz! Zgodnie z życzeniem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kalmar Re: Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.09, 00:39 slask to druzyna bez honoru. tarasiewicz niby taki elokwentny i ze stylem a gdy lezy zawodnik z wybitym zebem to kaze zawodnikom grac dalej i ta w przewadze zdobywa gola. potem gdy zostaje wygwizdany pokazuje kibicom srodkowy palec. i kto tu jest z prowincji. ale z geba to zawsze pierwszy do sedziow, a ze sedzia nie gwiznal ewidentnego karnego to dobrze - bo rok temu gwiznal gdy teatr w polu karnym odstawil gancarczyk. druga bramke slask zdobyl w " przewadze " a wiec tak naprawde to juz rok temu powinien przegrac 2:0. sprawiedliwosci stalo sie zadosc ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: litar Re: Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.09, 00:45 Gadaj zdrów śledziku :) Mieliście fart tym razem, ale we Wrocku będzie 3:0 dla Śląska. Do boju WKS! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kalmar Re: Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.09, 01:17 ... tak hanysku. a potem sie obudzisz i mamusia wypierze przescieradlo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: litar Re: Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.09, 11:25 Hanysie do Wrocławianina? Kiepsko u was z geografią i historią, śledziki... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janosik71 Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie dz... IP: 83.151.42.* 22.08.09, 16:52 Śląsk w Białymstoku nie wygrał tylko zremisował Odpowiedz Link Zgłoś
wichura Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie dz... 22.08.09, 18:17 Do boju Jaga!!! Franek - dziś prosimy o hattrick'a! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Naturalizowac tego Brazylijczyka! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 22.08.09, 18:47 Do boju WKS! Pokonac prowincje. Odpowiedz Link Zgłoś
corrnick Re: Naturalizowac tego Brazylijczyka! 22.08.09, 18:59 Gość portalu: Chris napisał(a): > Do boju WKS! Pokonac prowincje. Buahahahahaha!!! Nie wiedziałem, że stolica nam się zmieniła! Gościu z innej prowincji, aleś mnie ubawił. :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wks Re: Naturalizowac tego Brazylijczyka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.09, 00:47 Jak dla mnie prowincja to cała polska B i C - wszystko na wschód od Wisły... Pozdro z Europy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kalmar Re: Naturalizowac tego Brazylijczyka! IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.09, 01:20 wks nie pozdrawiaj tylko wracaj na zmywak w ... eurpie, bo cie marokas zjedzie i znow zaczniesz opowiesci o tym jak nasi lotnicy londyn uratowali przed zaglada ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wks Re: Naturalizowac tego Brazylijczyka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.09, 11:25 Lol :) Nie znam za wielu marokańców we Wrocławiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbig1113 Re: Naturalizowac tego Brazylijczyka! IP: 89.228.3.* 23.08.09, 07:54 Jeżeli ktoś przegrywa z tzw. Polską C, to jaka Polska jest u niego? Odpowiedz Link Zgłoś
koczisss Re: Naturalizowac tego Brazylijczyka! 23.08.09, 13:44 Skąd Twoi dziadowie przywędrowali? Z Wołynia, Lwowa, czy innego kresowego miasteczka? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że jesteś Wrocławianinem z dziada pradziada. Twoje korzenie są na wschodzi, a to już była wtedy Polska Z, a nie B czy C!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wks Re: Naturalizowac tego Brazylijczyka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.09, 11:31 Moi Dziadkowie nie pochodzą z Wołynia, choć byłbym z tego dumny, a z Wielkopolski i z Wilna. Codziennie dziękuję Bogu, że pozwolił wyrwać się moim dziadkom na zachód, do Wrocławia. Poza tym, liczy się to co jest teraz a nie jakieś zamierzchłe dzieje :) Ja we wschodniej Polsce ostatnio byłem w podstawówce - po co tam jeździć w ogóle? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J07 Re: Jagiellonia - Śląsk. Czy Jagiellonia wyjdzie IP: *.dyn.optonline.net 22.08.09, 19:42 Wreszcie piszacy lekko przyspieszyl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Strzał Bruno to nie był strzał, to było podanie IP: *.ists.pl 23.08.09, 03:35 Większość Brazylijczyków grających w ichniej ekstraklasie umie tylko podawać, doskonale podawać. No więc Bruno podał celnie, a że bramka była blisko, to wpadło. Brazylijczycy mają kompletnie inny styl gry, inną kulturę gry. Nie biegają, nie toczą piłki, graja podaniami. Wyćwiczony styl na brazylijskich plażach. No i strzelać nie potrafią, bo od dziecka trenują na bosaka. Co do Jagiellonii, to walczy o większe cele niż utrzymanie w ekstraklasie. O utrzymanie walczą: Zagłębie, Odra i Cracovia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: Strzał Bruno to nie był strzał, to było podan IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.08.09, 07:54 za korupcję nie powinno być kar -10 pkt bo co to jest za takie czyny powinny być degradacje do C klasy albo nawet zakaz gry w polskiej lidze a co do meczu to był taki sobie i inaczej by pewnie wyglądał jak sędzia miał oczy .... ale może się okazać że sędzia pojedzie na podwale po najbliszym sędziowanym meczu we wrocławiu (dla nie wiedzących na podwalu jest KWP oraz Prokuratura) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olecko.pl Re: Strzał Bruno to nie był strzał, to było podan IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.09, 11:19 Komu Ty kibicujesz?Czy na pewno jesteś pewny że działacze Twojej drużyny nigdy nie kombinowali,czy są krystalicznie czyści? No uderz się w pierś.Przecież w Polsce nie ma czystego klubu,ale jak dotychczas jakoś udaje się wyłapywać tylko te biedniejsze kluby.I jeszcze jedno-karać nie kluby,ale działaczy którym by udowodniono przestępstwo.Karanie klubów to kara wszystkim kibicom.Ja jeżdżę na wszystkie mecze Jagi ok.140 km i mam super frajdę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbig1113 Re: Strzał Bruno to nie był strzał, to było podan IP: 89.228.3.* 23.08.09, 07:57 Powiedz mi łaskawco, do kogo podawał? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korupcja... Re: Strzał Bruno to nie był strzał, to było podan IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 23.08.09, 10:27 jagiellonia dostała -10 za 2 udowodnione przypadki korumpowania sędziów a zarzutów było łącznie 6.ciekawe ile minusowych punktów dostaną inne kluby -bo już nie ma degradacji.propozycja do pzpn za każdy udowodniony kupiony mecz -2 lub -3.ludzie co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grześ Re: Strzał Bruno to nie był strzał, to było podan IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.09, 11:07 Człowieku,co Ty proponujesz!- przecież wtedy w ekstraklasie pozostała by już tylko Jagiellonia,bo już swoje/nieswoje/grzechy odpokutowała,a Lech Poznań to by tych ujemnych punktów uzbierał na parę lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oak Re: Strzał Bruno to nie był strzał, to było podan IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.09, 11:23 Przecież to było podanie do bramkarza Sląska,ale się nie zrozumieli no i tak padła bramka-tak niechcący,jak w Bełchatowie dwa tygodnie temu.Pewnie po meczu Pan Bruno Go przeprosił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek celowo pudłowali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.09, 20:24 oglądałem ten mecz i wydaje mi się, że piłkarze Śląska celowo strzelali obok bramki. Prześledźcie sytuacje strzeleckie a zobaczycie, że mam rację. Może ktoś wie, o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sure ze`yes Re: celowo pudłowali IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.09, 20:58 no pewnie ze celowo pudlowali, a w europejskich pucharach tez celowo odpadamy z mocarzami z estonii i oczywiscie pod wzgledem reprezentantow w rozgrywkach europejskich tez jestesmy celowo na szarym koncu europy na rowni z cyprem i innymi potegami ;) Odpowiedz Link Zgłoś