Dodaj do ulubionych

Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na żywo

IP: *.adsl.alicedsl.de 26.08.09, 21:18
Widzę że nie tylko sędzia jest ślepy ale i ktoś kto pisze transmisję na żywo.
Nie było kontaktu Boruca z zawodnikiem Arsenalu karny został podyktowany
niesprawiedliwie
Obserwuj wątek
    • Gość: michal Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.zone11.bethere.co.uk 26.08.09, 21:21
      do tej pory wspolczulem Eduardo za ta jego straszna kontuzje i mialem do niego
      jakas taka sympatie. ale widze ze jest kolejna nurkujaca piz*a... nienawidze
      takich pilkarzy. niech se znow noge zlamie i spie.....
      • Gość: Cichy Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.spray.net.pl 26.08.09, 21:35
        Heh, miałem identyczne odczucia(może niekoniecznie tymi słowami), powinni za
        takie rzeczy w końcu zacząć dyskwalifikować, może by to niektórych nauczyło
        odrobiny fair play.
      • Gość: lukev Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.chello.pl 26.08.09, 21:43
        Proponuję krótkowidzom komentującym decyzję sędziego jeszcze raz obejrzeć
        powtórkę. I patrzeć nie na ręce Boruca, lecz na jego nogi (uda)i tułów.

        Wtedy wyraźnie widać, że kontakt był.

        Osoby które grają w piłkę, ( nie mam tu na myśli konsoli czy komputera) wiedzą,
        że już nieznaczne trącenie może wytrącić z równowagi rozpędzonego
        zawodnika i spowodować jego upadek.

        A czy tutaj Eduardo rzeczywiście tracił równowagę przez Boruca czy tylko
        wykorzystał to jako pretekst to już wie tylko Eduardo.

        A wszystkim miłośnikom Boruca i zwolennikom spiskowych teorii przypominam, że w
        polu karnym to napastnik jest uprzywilejowany, o czym bramkarz powinien pamiętać
        gdy zabiera się do bezsensownego, kozackiego zagrania. Zwłaszcza gdy ma opinię
        aroganckiego narwańca.
        • Gość: greg21 Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 26.08.09, 21:48
          luke no i widac w powtorkach ze tulowiem tez nie dotknol . zobacz jak eduardo
          wyskakuje z lewej nogi i aktorzy . widzial ze do pilki nie dojdzie . na jednej z
          kamer to widac dokladnie
        • Gość: m_G Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.chello.pl 26.08.09, 21:48
          Żeby dokładnie widzieć i wiedzieć nie trzeba grać w piłkę. Wyraźnie chłopczyk z
          Arsenalu został wytrącony z równowagi...przez wiatr.

          Jeśli to było bezsensowne, kozackie zagranie, to widzę że nawet w PES nie masz
          do czynienia z piłką ;) Dzięki tej interwencji Eduardo nie miał okazji do
          oddania strzału, inna sprawa że wykorzystał niedoskonałość ludzką i oszukał
          sędziego.
        • Gość: zzz Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.as.kn.pl 26.08.09, 21:49
          Nikt nie jest uprzywilejowany. Nie było faulu to nie było.
          Proponuję zakup zajebistych binokli jeśli widziałeś tam faul zamiast żałosnej
          jaskółki.
        • Gość: tp Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 21:58
          Chlopie nie zalewaj, bo na powtorkach z roznych ujec, a nie z jednego nie widac
          najmniejszego kontaktu. Ani reka, ani udem, ani uchem Boruc nie dotknal tego
          parszywego oszusta. Widac natomiast doskonale jak sie facet przewraca o wlasna
          noge.
        • Gość: Cichy Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.spray.net.pl 26.08.09, 22:21
          Tak, lukev mistrzu, piłkarzu z ekstraklasy zapewne, każdy, włącznie z
          angielskimi komentatorami mówi, że absolutnie nie było faulu, ale Ty wiesz
          lepiej. I większej głupoty jak "napastnik jest uprzywilejowany w polu karnym" to
          ja dawno nie czytałem, pewnie wszyscy powinni mu z drogi jeszcze schodzić i nie
          oddychać, bo znowu podmuch witru go przewróci. Dawaj lukev, pisz dalej, trochę
          kabaretu się tu przyda, z aktorem Eduardo się zgrasz dobrze :)
    • Gość: zzz Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na IP: *.as.kn.pl 26.08.09, 21:36
      Żałosny oszust z tego Eduardo.
      A tak go żałowałem po tej złamanej nodze. Widzę, że nie było kogo.
    • Gość: mielik Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na żywo IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 26.08.09, 21:41
      Czemu piszecie ze Boruc faulowal . Nie bylo kontaktu . Widac jak Boruc cofnol
      rece zeby go nie dotknac. Nawet Angole na FSC mowili ze sedzia dal sie nabrac
      . Lepiej napisac ze Boruc faulowal bo nawalanie na niego jest w modzie ?
      • Gość: nelson Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na IP: *.adsl.inetia.pl 26.08.09, 22:00
        lukev takich bzdur dawno nie widziałem chłopie zmien delera
    • cule1944 Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na żywo 26.08.09, 22:04
      po takiej "akcji" eduardo powraca jak bumerang temat korzystania z powtórek,
      ale na przeszkodzie stoi fifowski beton niestety
      • Gość: wielkaserbia [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 22:10
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: . Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na żywo IP: *.echostar.pl 26.08.09, 22:33
      "nie dokladnie" pisze sie "niedokladnie"
    • Gość: Arsenalek Pozamiatane. Next please! IP: 24.1.118.* 27.08.09, 04:43
      Pieknie! Celtic nic nie zagral, a Gunnersi zagrali swoje, krotka pilka. Fakt,
      karny z kapelusza, ale roznice klasowa widac bylo golym okiem.
      Wyzwiska Eduardo nie na poziomie, po co go wyzywac? Czy przez ostatnie 5 lat
      widzial ktos zeby jakis pilkarz Arsenalu kiedykolwiek sie przewracal w polu
      karnym w sensie wymuszenia karnego? Chyba nie. Wenger tego nie toleruje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka