Gość: janekhh IP: *.adsl.alicedsl.de 26.08.09, 21:18 Widzę że nie tylko sędzia jest ślepy ale i ktoś kto pisze transmisję na żywo. Nie było kontaktu Boruca z zawodnikiem Arsenalu karny został podyktowany niesprawiedliwie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: michal Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.zone11.bethere.co.uk 26.08.09, 21:21 do tej pory wspolczulem Eduardo za ta jego straszna kontuzje i mialem do niego jakas taka sympatie. ale widze ze jest kolejna nurkujaca piz*a... nienawidze takich pilkarzy. niech se znow noge zlamie i spie..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cichy Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.spray.net.pl 26.08.09, 21:35 Heh, miałem identyczne odczucia(może niekoniecznie tymi słowami), powinni za takie rzeczy w końcu zacząć dyskwalifikować, może by to niektórych nauczyło odrobiny fair play. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukev Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.chello.pl 26.08.09, 21:43 Proponuję krótkowidzom komentującym decyzję sędziego jeszcze raz obejrzeć powtórkę. I patrzeć nie na ręce Boruca, lecz na jego nogi (uda)i tułów. Wtedy wyraźnie widać, że kontakt był. Osoby które grają w piłkę, ( nie mam tu na myśli konsoli czy komputera) wiedzą, że już nieznaczne trącenie może wytrącić z równowagi rozpędzonego zawodnika i spowodować jego upadek. A czy tutaj Eduardo rzeczywiście tracił równowagę przez Boruca czy tylko wykorzystał to jako pretekst to już wie tylko Eduardo. A wszystkim miłośnikom Boruca i zwolennikom spiskowych teorii przypominam, że w polu karnym to napastnik jest uprzywilejowany, o czym bramkarz powinien pamiętać gdy zabiera się do bezsensownego, kozackiego zagrania. Zwłaszcza gdy ma opinię aroganckiego narwańca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg21 Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 26.08.09, 21:48 luke no i widac w powtorkach ze tulowiem tez nie dotknol . zobacz jak eduardo wyskakuje z lewej nogi i aktorzy . widzial ze do pilki nie dojdzie . na jednej z kamer to widac dokladnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m_G Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.chello.pl 26.08.09, 21:48 Żeby dokładnie widzieć i wiedzieć nie trzeba grać w piłkę. Wyraźnie chłopczyk z Arsenalu został wytrącony z równowagi...przez wiatr. Jeśli to było bezsensowne, kozackie zagranie, to widzę że nawet w PES nie masz do czynienia z piłką ;) Dzięki tej interwencji Eduardo nie miał okazji do oddania strzału, inna sprawa że wykorzystał niedoskonałość ludzką i oszukał sędziego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.as.kn.pl 26.08.09, 21:49 Nikt nie jest uprzywilejowany. Nie było faulu to nie było. Proponuję zakup zajebistych binokli jeśli widziałeś tam faul zamiast żałosnej jaskółki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tp Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 21:58 Chlopie nie zalewaj, bo na powtorkach z roznych ujec, a nie z jednego nie widac najmniejszego kontaktu. Ani reka, ani udem, ani uchem Boruc nie dotknal tego parszywego oszusta. Widac natomiast doskonale jak sie facet przewraca o wlasna noge. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cichy Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem IP: *.spray.net.pl 26.08.09, 22:21 Tak, lukev mistrzu, piłkarzu z ekstraklasy zapewne, każdy, włącznie z angielskimi komentatorami mówi, że absolutnie nie było faulu, ale Ty wiesz lepiej. I większej głupoty jak "napastnik jest uprzywilejowany w polu karnym" to ja dawno nie czytałem, pewnie wszyscy powinni mu z drogi jeszcze schodzić i nie oddychać, bo znowu podmuch witru go przewróci. Dawaj lukev, pisz dalej, trochę kabaretu się tu przyda, z aktorem Eduardo się zgrasz dobrze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na IP: *.as.kn.pl 26.08.09, 21:36 Żałosny oszust z tego Eduardo. A tak go żałowałem po tej złamanej nodze. Widzę, że nie było kogo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mielik Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na żywo IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 26.08.09, 21:41 Czemu piszecie ze Boruc faulowal . Nie bylo kontaktu . Widac jak Boruc cofnol rece zeby go nie dotknac. Nawet Angole na FSC mowili ze sedzia dal sie nabrac . Lepiej napisac ze Boruc faulowal bo nawalanie na niego jest w modzie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nelson Re: Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na IP: *.adsl.inetia.pl 26.08.09, 22:00 lukev takich bzdur dawno nie widziałem chłopie zmien delera Odpowiedz Link Zgłoś
cule1944 Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na żywo 26.08.09, 22:04 po takiej "akcji" eduardo powraca jak bumerang temat korzystania z powtórek, ale na przeszkodzie stoi fifowski beton niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wielkaserbia [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 22:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Liga Mistrzów: Boruc walczy z Arsenalem - na żywo IP: *.echostar.pl 26.08.09, 22:33 "nie dokladnie" pisze sie "niedokladnie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arsenalek Pozamiatane. Next please! IP: 24.1.118.* 27.08.09, 04:43 Pieknie! Celtic nic nie zagral, a Gunnersi zagrali swoje, krotka pilka. Fakt, karny z kapelusza, ale roznice klasowa widac bylo golym okiem. Wyzwiska Eduardo nie na poziomie, po co go wyzywac? Czy przez ostatnie 5 lat widzial ktos zeby jakis pilkarz Arsenalu kiedykolwiek sie przewracal w polu karnym w sensie wymuszenia karnego? Chyba nie. Wenger tego nie toleruje. Odpowiedz Link Zgłoś