Dodaj do ulubionych

Rusza liga

IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.02, 14:40
Liga Światowa pokazywana będzie w całości(tzn.mecze naszych reprezentantów) na
1 i 3 kanale TVP.Dziś i jutro pokazywane będą pierwsze mecze o godzinie 19:00
na TVP3.Trzymamy kciuki,zeszłoroczne mecze wyjazdowe były pasmem sukcesów i oby
było tak też i w tym roku.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka