Dodaj do ulubionych

Mafia wymusza.

08.09.09, 21:21
"Będziemy bruk wyrywać i rozwalimy rząd"
"Tak jak mieliśmy grudzień 70., tak będziemy mieli grudzień 2009" - mówili
stoczniowcy, którzy zebrali się na wiecu pod Stocznią Gdynia"
"Już dawno powinien być na szubienicy za to co zrobił" - krzyczał jeden z
wiecujących.

Czyli krótko mówiąc dopóki kaska za friko leci będziemy siedzieć cicho, a
później.... przyjdzie czas na ordery:)))).
Żadnej świętości nie uszanuje to kacze wojsko.

www.dziennik.pl/wydarzenia/article441799/Bedziemy_bruk_wyrywac_i_rozwalimy_rzad.html
Obserwuj wątek
    • mariner4 Vulcan 08.09.09, 21:25
      Takie działko 20mm. 6 tys strz./min
      M.
      • zoil44elwer Re: Vulcan 08.09.09, 22:32
        A piraci somalijscy,partyzanci w Afganistanie,robią sie jankesko technika za null.
    • etta2 Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 21:28
      Kaczor prowadź! A potem zadyndasz na naszych grobach......
      • bodo.2 ciekawe czyj skalp 08.09.09, 21:31
        zawiśnie na bramie stoczni,można podać kolor
      • zoil44elwer Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 22:08
        etta2 napisała:

        > Kaczor prowadź! A potem zadyndasz na naszych grobach......

        Poloki spóżnione w reakcji.Mimo wszystko na latarnię pierwszy pójdzie Bolek,jako
        najwcześniejszy zdrajca,swoich kolegów stoczniowców./Walesa na
        święcie(akademii)milicji i SB w lutym 1990:Wśród was spotkałem więcj porządnych
        ludzi niż wśród kolegów ze stoczni!!Dobrze się czuł wśród swoic tak ich chwaląc?
    • pies_na_czarnych.o Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 21:40
      > "Tak jak mieliśmy grudzień 70., tak będziemy mieli grudzień 2009" -

      Czy ci debile byli juz w planie w 70, czy dopiero ich mamusie sie
      rodzily?
      • bodo.2 stawiam 08.09.09, 21:48
        na ryżawy,a wy czarniawy?
        • pies_na_czarnych.o Re: stawiam 08.09.09, 22:10
          Cos sie przewrocilo?
    • zoil44elwer Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 21:55
      Stoczniowcy bruk wyrywali,komunę pokonali,z komuną walczyli i na lodzie
      zostali.A Bolek w willi na Polance.
      • boblebowsky Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 21:57
        którzy?
      • pies_na_czarnych.o Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 22:12
        zoil44elwer napisał:

        > Stoczniowcy bruk wyrywali,komunę pokonali,z komuną walczyli i na
        lodzie
        > zostali.A Bolek w willi na Polance.

        Chcialbys ich wszystkich tam umiescic? Maja od lat miesieczna pensje
        za nic, nie wystarcza?
        • zoil44elwer Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 22:25
          Ni,Rajmund(AK) dostoł willa na Żoliborzu,dloczego Bolek ni mioł dostać najpierw
          dwupoziomowego(za PRL)lokalu,a za III Rp willi na Polance!A na wojnie biją
          króle,a na wojnie giną stoczniowcy(szeregowcy)i górnicy z Wujka.!!??
    • normalnyczlowiek1 Wymusza,ale mafia POłczyńska już od wielu lat!!! 08.09.09, 22:50
      boblebowsky napisał: Mafia wymusza.

      --->
      "Teraz, gdy uważa się za szczecinianina, połczyńskie pochodzenie jest mu często
      wypominane. Po pierwsze dlatego, że to bliżej, niejako w sferze wpływów
      Koszalina, a – jak wiadomo – między obydwoma miastami istnieje całkiem spory
      antagonizm. Po drugie dlatego, że z Połczyna wywodzi się wielu urzędników i
      menedżerów szczecińskich, zwanych w Szczecinie po prostu mafią połczyńską."
      Tekst
      linka


      Partia Oszustów ma sPOre zaplecze...
    • chateau Re: Mafia wymusza. 08.09.09, 23:20
      Też mnie trzepnęło. Co za *%$^# niesłychane. W sumie to jest na to kilka
      paragrafów, więc może by ktoś w prokuraturze jednak ruszył dupę?
    • euro-pa globalne mafie okradly Polaow, wiec ci sie bronia 08.09.09, 23:23
      musza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka