boblebowsky
08.09.09, 21:21
"Będziemy bruk wyrywać i rozwalimy rząd"
"Tak jak mieliśmy grudzień 70., tak będziemy mieli grudzień 2009" - mówili
stoczniowcy, którzy zebrali się na wiecu pod Stocznią Gdynia"
"Już dawno powinien być na szubienicy za to co zrobił" - krzyczał jeden z
wiecujących.
Czyli krótko mówiąc dopóki kaska za friko leci będziemy siedzieć cicho, a
później.... przyjdzie czas na ordery:)))).
Żadnej świętości nie uszanuje to kacze wojsko.
www.dziennik.pl/wydarzenia/article441799/Bedziemy_bruk_wyrywac_i_rozwalimy_rzad.html