Dodaj do ulubionych

Co takiego złego zrobił Jarosław

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 19:46
czego nie zrobili inni?
Obserwuj wątek
    • Gość: Hahaha Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 19:58
      dobre pytanie,będą szukać w archiwach i znajdą tylko niefortunne wypowiedzi
      jarka uznają to za ciężkie przewinienie kaczora i dalej snuć teorie jak to
      osłabiło polskę politykę socjalną i gospodarczą kraju hahaha
      • klara551 Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 26.05.10, 00:32
        Powiedział,że nie będzie premierem jak brat zostanie
        prezydentem,został i nie dotrzymał słowa.Kłamczuch jest
        kłamczuchem,więc mu nie wierzę.Wplątał się w durne koalicje,a jak mu
        nie wyszło,to próbował przez afery zniszczyć koalicjantów.Jest
        niewiarygodny.I zamiast stworzyć rząd mniejszościowy,z poparciem
        prezydenta wybrał rozwiązanie sejmu.Jego rząd pracował głównie w
        TV.Nie potrafi dogadać się z nikim ajedno co mu wychodzi to
        przeogromna niemnawiśc do tych ,na których plecach doszedł do
        własnej partii.Dalej nie chce mi się wyliczać.
        • ale-o-co-kaman Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 27.05.10, 18:32
          klara551 napisała:

          > Powiedział,że nie będzie premierem jak brat zostanie
          > prezydentem,został i nie dotrzymał słowa.Kłamczuch jest
          > kłamczuchem,więc mu nie wierzę.Wplątał się w durne koalicje,a jak mu
          > nie wyszło,to próbował przez afery zniszczyć koalicjantów.Jest
          > niewiarygodny.I zamiast stworzyć rząd mniejszościowy,z poparciem
          > prezydenta wybrał rozwiązanie sejmu.Jego rząd pracował głównie w
          > TV.Nie potrafi dogadać się z nikim ajedno co mu wychodzi to
          > przeogromna niemnawiśc do tych ,na których plecach doszedł do
          > własnej partii.Dalej nie chce mi się wyliczać.


          A na cuda Tuska się doczekałaś, czy nadal masz jeszcze nadzieję?
          • klara551 Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 27.05.10, 23:34
            Cudów nie oczekiwałam,więc nie mam pretensji.Cuda obiecywała
            wcześniejsza ekipa i przy pierwszej okazji zrezygnowała z rządzenia.
            • ale-o-co-kaman Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 28.05.10, 09:19
              klara551 napisała:

              > Cudów nie oczekiwałam,więc nie mam pretensji.Cuda obiecywała
              > wcześniejsza ekipa i przy pierwszej okazji zrezygnowała z rządzenia.


              Rezestań :) A Irlandia :)
        • Gość: Ach ta Klara Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 19:24
          Z tego co napisałaś,to tylko pośmiać się można.Rząd pracował w tv...cha cha cha
          mniejszościowy rząd dobre.Napisz jeszcze na czyich plecach doszedł bo jestem
          ciekaw.A-jeszcze te afery cha cha cha.
          • klara551 Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 27.05.10, 23:37
            A dlaczego nie odniesiesz się do początku postu?Niewygodny,prawda?
            Pośmiej się z koalicji z LP.Samoobroną,prób przekupienia
            Begerowej,afery,gruntowej,rozłożenia transplantologii.Te tematy to
            nie jest powód do chichotu.
            • Gość: Ktoś Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.10, 20:54

              .Dlaczego doszło do tej koalicji wiesz?Begerowa daj spokój.Transplantację
              rozłożył ,jeżeli rozłożył człowiek,który nie powinien być lekarzem.Żona tego
              lekarza do dzisiaj ma uraz psychiczny związany z przeżyciami jakie jej
              zafundował mąż.Ziobro ujawnił prawdę,i poniósł konsekwencje(niesłusznie).
              • czuk1 Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 28.05.10, 22:18
                Może nie zrobił wiele złego.
                Ale nie stać go cokolwiek dobrego dla ogółu Polaków.
                Co najwyżej może nadal pogłębiać podział na Polaków,
                dobrych i złych.
                • Gość: majka Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.10, 09:37
                  To samo można powiedzieć,o innych.Dzielą Polaków na wykształconych i motłoch na
                  lepszych i gorszych.Szufladkują społeczeństwo, jak głosujesz na PiS to jesteś
                  moher.Nie mam nic wspólnego z Rydzykiem ani tzw moherami.Zagłosuję na JK
                  świadomie-liczę że wygra.Jak wygra BK nie będę zachwycona,ale uszanuje wybór
                  większości Polaków.Będę szanowała jeśli nie BK- człowieka ,to BK
                  Prezydenta.Jestem przecież Polką i ten człowiek będzie reprezentował mój
                  kraj.Nie chciałabym , żeby był tak traktowany jak LK i jego rodzina.
    • Gość: iza Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.10, 22:15
      Długo szukają...cicho wszędzie, głucho wszędzie -co to będzie,co to będzie???
      • fanka_online Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 25.05.10, 11:12
        A może inaczej postawić pytanie?
        Czego nie zrobił? Dlaczego nie zasługuje na to, aby zostać prezydentem tego
        kraju? Dlaczego osoba, jego pokroju nie powinna reprezentować miliony Polaków?
    • Gość: ona Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.centertel.pl 25.05.10, 11:02
      Zalał nas żółcią.Chce zostać prezydentem by pomścić śmierć brata.Na kim?
      • Gość: Lulek Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 19:30
        Aleś TY mondro.Powidz na kim.
    • marynica Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 25.05.10, 13:08
      Podzielił naród na zwykłych i "prawdziwych" polaków, przy czym ci
      prawdziwi to tacy, którzy wychowali się na żoliborskim (czyli
      porządnym)podwórku, ich rodzice i dziadkowie walczyli w powstaniu
      warszawskim i byli w AK i przede wszystkim popierają PiS! Zwykła
      liberalna i lewicowa reszta to swołocz, która stoi tam gdzie stało
      ZOMO. To zrobił Jarosław.
      • drakon66 Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 25.05.10, 13:58
        marynica napisała:

        > Podzielił naród na zwykłych i "prawdziwych" polaków, przy czym
        ci
        > prawdziwi to tacy, którzy wychowali się na żoliborskim (czyli
        > porządnym)podwórku, ich rodzice i dziadkowie walczyli w powstaniu
        > warszawskim i byli w AK i przede wszystkim popierają PiS! Zwykła
        > liberalna i lewicowa reszta to swołocz, która stoi tam gdzie stało
        > ZOMO. To zrobił Jarosław.

        ... bzdury wypisujesz, wszyscy jesteśmy Polakami, ale niestety w
        okresie PRL-u niektórzy świadomie lub nieświadomie ( większość
        świadomie ) stracili orientację, co to znaczy być Polakiem i
        patriotą, w tej kwestii potrzebna jest niestety wymiana pokoleniowa.
        O tych pseudo Polakach, którzy katowali/nękali/prześldowali/etc.
        Polaków w okresie PRL-u nie można zapomnieć, a tym samym przejść do
        tego, jakby nic się nie stało. Takie osoby powinny ponieść za swoje
        postępowanie konsekwencję, oczywiście indywidualnie za swoje czyny.
        Nie ma w żadnym kraju cywilizowanym czegoś takiego, jak
        odpowiedzialność zbiorowa, wynkająca tylko z tego stanu rzeczy, że
        ktoś przynależał do jakiejś grupy!
        • Gość: gość Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.10, 15:35
          Dokładnie winni powinni ponieść karę.Wielu ludziom z tzw elit na tym nie zależy
          z bliżej nieznanych mi powodów.To oni już dawno podzielili Polskę a nie
          Kaczyńscy.Jarosław o nich powiedział,że stoją tam gdzie dawniej stało
          ZOMO.Dobrze że są tacy ludzie,którzy narażając się potrafią powiedzieć NIE
    • Gość: Lasso Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: 188.33.7.* 27.05.10, 10:57
      Co zrobił: jątrzył, skłócał, wszędzie szukał wroga i układu. Poza tym robi
      niewiele. Rzygać mi się chce jak sobie pomyślę, że znowu miałbym oglądać co
      drugi dzień w tv konferencje prasowe Ziobry z porażającymi faktami, które po
      czasie okazywały się zwykłymi pomówieniami. Tę nagonkę na wydumany układ. To
      ciągłe szukanie
      żyda, komucha i ch.. wie czego jeszcze. To ciągłe napędzanie jednych przeciw
      drugim (czego efekt widać m. in. na tym forum). Tę potrzebę posiadania wroga
      wewnątrz i na zewnątrz. Jak nie Rusek to Niemiec, jak nie komuch to żyd, nawet
      Dornowi się dostało. Te pretensje o wszystko do wszystkich. Ta zwykła ludzka
      złośliwość obecna w niemal każdej wypowiedzi JK i jego przybocznych. Sorry
      stary, ale za tym właśnie zupełnie nie tęsknie. Jedyny plus rządów PiSu to to,
      że nie
      zepsuli gospodarki, ale to chyba tylko przez przypadek, bo za bardzo byli
      pochłonięci szukaniem układu, którego zresztą jakoś przez 2 lata nie znaleźli.
      Chyba że liczyć ich własny z Lepper i Giertychem do spółki, który co trzeba im
      oddać skutecznie rozpieprzyli. I tak naprawdę w tym tylko PiS jest dobry - w
      rozpieprzaniu. Idealna partia na rewolucję. Zbudować z nimi jednak nic się nie
      da. Szkoda że marnują swoją energię na bzdety.
      • mikolajmaja Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 27.05.10, 18:26
        nie intresuje mnie co było 50 lat temu!!!!ja zyje teraz chce teraz
        zyc w normalnym karju w którym politycy zajmuja sie gospodarka i
        problemami zwiazanym z gospodarka...chce zeby moje dzieci żyły w
        normalnym karju nie przeszkadza mi ze ktos jest super patryjota ale
        niech sobie załozy jakies kółko i tam działa partie sa od programów
        i ich realizacji nie moze byc tak ze trzon programu to rozliczanie
        preszlosci i zakładanie muzeów nowych to potrzebne i owszem ale nie
        najwazniejsze...taki mam zarzut do braci kaczyńskich życie toczy sie
        dalej swiat sie rozwija a my patryjoci kłócimy sie o przeszłosc co
        mnie to do cholery obchodzi z całym szacunkiem...
        • Gość: anka Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 19:11
          Szkoda że nie interesujesz się historią.Są ludzie którzy oddali życie żebyś
          mogła żyć tu i teraz.Są też tacy dzięki którym możesz pisać te głupoty bez
          żadnych konsekwencji ze strony władz.Inni walczyli o to czego ty nie
          szanujesz,ty tylko żądasz i jeszcze się oburzasz na tych którzy czcząc ich
          pamięć dziękują za to że mogą żyć tu i teraz.Ty nie chcesz żyć w normalnym
          kraju,bo w normalnym kraju przestępcy są odsuwani od władzy,ponoszą
          odpowiedzialność karną itd.W Polsce nie.
          • Gość: Lasso Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: 94.254.188.* 28.05.10, 07:30
            Anko patrzenie w przyszłość a nie w przeszłość jest charakterystyczne dla krajów
            nowoczesnych. Oczywiście nie należy zapominać o przeszłości i kultywować pamięć
            o przodkach, ale ciągłe życie przeszłością jest bez sensu. PiS ma jakąś schizę
            na tym tle. Ja rozumie, że należy rozliczyć tych którzy katowali opozycjonistów,
            ale od tego są sądy. Poza tym kwestia esbeków nie jet najważniejszą kwestią dla
            tego kraju, a tak niemal była przedstawiana, jakby nic innego się nie liczyło.
            Nie wiem czy tego nie zauważyłaś, ale tak naprawdę JK wcale nie chodzi o
            rozliczenie z przeszłością. On musi mieć wroga, bo wtedy łatwiej uzasadnić
            zamordyzm w swojej partii i zmobilizować swój elektorat. Posłuchaj wypowiedzi
            PiSu ile w nim jadu i zawziętości. To efekt polityki histo(e)rycznej JK - niestety.
            • Gość: Anka Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.10, 12:23
              Kwestia SB nie jest najważniejszą może kwestią, ale ważną.Dwa lata temu
              osobiście się przekonałam jakimi wpływami jeszcze się cieszą.Wcześniej myślałam
              inaczej,przeżyłam szok.Byłam szykanowana i zastraszana.To się działo
              naprawdę.Słucham wypowiedzi różnych polityków ,analizuje je, wyciągam
              wnioski.Język dyskusji nie odpowiada mi,to często różnego rodzaju
              prowokacje,insynuacje itd.Wiadomości czerpie z niezależnych i obiektywnych
              żródeł na ich podstawie staram się wyrobić własne zdanie.
          • mikolajmaja Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 28.05.10, 13:29
            Gość portalu: anka napisał(a):

            > Szkoda że nie interesujesz się historią.Są ludzie którzy oddali
            życie żebyś
            > mogła żyć tu i teraz.

            ........halo kto Ci powiedział ze sie nie interesuje historia?????//
            mam kochan 3 fakultety bo sie bardzo interesuje)


            Są też tacy dzięki którym możesz pisać te głupoty bez
            > żadnych konsekwencji ze strony władz"

            jakie głupty? jako jedna z nielicznych nkogo niegdy nie obrażam
            bez wzgledu na to jakie ma poglady

            .Inni walczyli o to czego ty nie
            > szanujesz,ty tylko żądasz i jeszcze się oburzasz na tych którzy
            czcząc ich
            > pamięć dziękują za to że mogą żyć tu i teraz.Ty nie chcesz żyć w
            normalnym
            > kraju,bo w normalnym kraju przestępcy są odsuwani od władzy,ponoszą
            > odpowiedzialność karną itd.W Polsce nie.

            halo...nie napisłam nic z czego wynika ze czegos albo kogos nie
            szanuje:) napisałam ze nie interesuja mnie spory na ten temat
            dyskusje i walka jesli to ma być główny temat naszej sceny
            politycznej bo mnie intersuje z czego bede zyła i z czego nakarmie
            moje dzieci i z tego punktu widzenia interesuja mnie bardziej
            problemy gospodarcze naszego kraju podatki szkoły słuzba zdrowia:)
            takie dcięzkie do zrozumienia
            mam szacunek dla histoiri opowiadam o niej trójce moich dzieci , ale
            historia ich nie nakarmie mamy kryzys ja nie mam z czego spłacac
            kredytu bo w firmie płace takie podatki ze mi nic na życie nie
            zostaje....i TO MNIE INTERESUJE
      • Gość: Hania Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.10, 15:47
        Gość portalu: Lasso napisał(a):
        > Co zrobił: jątrzył, skłócał, wszędzie szukał wroga i układu. Poza tym robi
        niewiele. Rzygać mi się chce jak sobie pomyślę, że znowu miałbym oglądać co
        drugi dzień w tv konferencje prasowe Ziobry z porażającymi faktami, które po
        czasie okazywały się zwykłymi pomówieniami. Tę nagonkę na wydumany układ.

        > To ciągłe szukanie żyda, komucha i ch.. wie czego jeszcze. To ciągłe
        napędzanie jednych przeciw drugim (czego efekt widać m. in. na tym forum). Tę
        potrzebę posiadania wroga wewnątrz i na zewnątrz. Jak nie Rusek to Niemiec, jak
        nie komuch to żyd, nawet Dornowi się dostało. /.../

        > byli pochłonięci szukaniem układu, którego zresztą jakoś przez 2 lata nie
        znaleźli /.../
        > I tak naprawdę w tym tylko PiS jest dobry - w rozpieprzaniu. Idealna partia na
        rewolucję.


        Przekonałeś mnie.
    • Gość: prorok Re: Co takiego dobrego zrobił Jarosław ? IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.10, 19:15
      Nie ożenił się i nie wygra wyborów...
      • Gość: aśka Re: Co takiego dobrego zrobił Jarosław ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 19:27
        To że jest kawalerem niema znaczenia.
        • Gość: maracana2014 Re: nie ma pisze się osobno, fanko Jarka ... IP: *.adsl.inetia.pl 28.05.10, 20:26
          Dlaczego większość elektoratu J.K. to analfabeci ?
          • Gość: do maracana2014 Re: nie ma pisze się osobno, fanko Jarka ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.10, 11:51
            Dlaczego większość elektoratu PO to chamy, można by zapytać.W wypowiedziach
            należy dopatrywać się treści,polemizować,zgadzać się lub nie.Ty doszukujesz się
            błędów ort.Analfabetyzm intelektualny,nie pozwala Ci sięgnąć głębiej.Nie
            jesteśmy doskonali,ale powinniśmy być bardziej wyrozumiali i taktowni.
            • Gość: Lasso Re: nie ma pisze się osobno, fanko Jarka ... IP: 109.243.47.* 29.05.10, 12:12
              i vice versa
    • viptocat Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 27.05.10, 19:22
      Mogę powtórzyć za lewakami:

      --"Stworzył państwo wyznaniowe w którym jak w średniowieczu rządzi
      kler"
      --"Zmusza nas ,żebyśmy ..." (qrde nie wiem do czego ale do czegoś
      ich musi zmuszać)
      --"Przeszkadza Polsce w przyłączeniu się do Europy"
      --"Jest bezobjawowym Rusofobem"
      --"Jest bezobjawowym Germanofobem"
      --"Jest nietolerancyjny"
      --"Ma niski wzrost"
      --"Jest brzydki"

      Uprzedzam ,że najgłupsze zarzuty usunąłem a zostawiłem tylko te
      najmniej obelrzywe i najbardziej merytoryczne :).


      Pozdrawiam
      V

    • 1men propaganda III RZESZY POspolitej 27.05.10, 20:02
      poloczki- ulegli wobec zalewajacym nas syfem medialnym ,wszystko co wiecie o JK
      to to co uslyszycie w tvn i jak papugi powtarzacie klamstwa, ostre wypowiedzi ma
      kazdy wyrazisty polityk na caalym swiecie tak jest , tylko ze wy jedziecie na
      plecach pisu od kilku lat zarzucajac im to co sami robicie nie jest to honorowe
      ,ponoc jestescie tacy prawi jestescie zalosni typowe poloczki ......
      • klara551 Re: propaganda III RZESZY POspolitej 27.05.10, 23:42
        Jedyny menie o mentalności blondynki,ostatnio wszystkie wieści o p.
        Kaczynskim pochodzą nie z TVN,ale z Faktu,Superekspresu, czyli
        tabloidów.To w nich są zdjęcia z obiadków,spacerów itd.
        • 1men Re: propaganda III RZESZY POspolitej 28.05.10, 00:34
          mam cie - czy te gazetki sa opiniotworcze? jezeli wydajesz na nie pieniadze to
          zeby poglebic swoj intelekt ? czy najzwyklej jak stara dewotka szukasz tam
          sensacji,hm ty zyjesz tym co napisza o JK jestes z pisu?
          • klara551 Re: propaganda III RZESZY POspolitej 28.05.10, 00:44
            Wcale mnie nie złapałeś.Cytat,to nie dowód!A właśnie czytam Jenny
            Wutrz i Kroniki Polskie.Zdrowasiek nie klepię,bo jestem
            agnostykiem.Za cienki jesteś,żeby mnie dogonić,robaczku.A o wieku
            kobiet nie mówi sie publicznie,no chyba,że się jest trepem.
            • 1men Re: propaganda III RZESZY POspolitej 28.05.10, 02:31
              gonic? a po co ? jednak zlapana tlumaczysz co czytasz i ze jestes agnostykiem
              mialem nadzieje na odpis bedzie z watkiem do dyskusji o wyborach -teraz wiem
              dlaczego poruszylas temat blondynek ,ty nie startujesz wiec zakoncze promocje
              blondwlosych agnostyczek (czytajacych)
    • gucio60 Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 28.05.10, 09:59
      - ma tendencje narodowo-socjalistyczne i już tylko to całkowicie go
      dyskwalifikuje, porównajcie jego wypowiedzi, jego program ? jego
      postępowanie z 2 lat panowania a jako żywo przypomina poczynania NSDAP
      z lat 30 ubiegłego wieku
      • mikolajmaja DO LASSO 28.05.10, 13:33

        Szkoda że nie interesujesz się historią.Są ludzie którzy oddali
        życie żebyś
        > mogła żyć tu i teraz.

        ........halo kto Ci powiedział ze sie nie interesuje historia?????//
        mam kochan 3 fakultety bo sie bardzo interesuje)


        Są też tacy dzięki którym możesz pisać te głupoty bez
        > żadnych konsekwencji ze strony władz"

        jakie głupty? jako jedna z nielicznych nkogo niegdy nie obrażam
        bez wzgledu na to jakie ma poglady

        .Inni walczyli o to czego ty nie
        > szanujesz,ty tylko żądasz i jeszcze się oburzasz na tych którzy
        czcząc ich
        > pamięć dziękują za to że mogą żyć tu i teraz.Ty nie chcesz żyć w
        normalnym
        > kraju,bo w normalnym kraju przestępcy są odsuwani od
        władzy,ponoszą
        > odpowiedzialność karną itd.W Polsce nie.

        halo...nie napisłam nic z czego wynika ze czegos albo kogos nie
        szanuje:) napisałam ze nie interesuja mnie spory na ten temat
        dyskusje i walka jesli to ma być główny temat naszej sceny
        politycznej bo mnie intersuje z czego bede zyła i z czego nakarmie
        moje dzieci i z tego punktu widzenia interesuja mnie bardziej
        problemy gospodarcze naszego kraju podatki szkoły słuzba zdrowia:)
        takie dcięzkie do zrozumienia
        mam szacunek dla histoiri opowiadam o niej trójce moich dzieci , ale
        historia ich nie nakarmie mamy kryzys ja nie mam z czego spłacac
        kredytu bo w firmie płace takie podatki ze mi nic na życie nie
        zostaje....i TO MNIE INTERESUJE
        Z CAŁYM SZACUNKIEM DO WSZYSTKICH I DO
        CIEBIE
        • klara551 Re: DO LASSO 28.05.10, 14:43
          Masz rację ,a mylenie zainteresownia przeszłością z obsesją na jej
          punkcie,to dwie zupełnie różne sprawy.
        • ono2008 Re: DO LASSO 29.05.10, 10:00
          Historia pozwala oceniać czas i minionych ludzi. Kaczyński to tez kawałek
          historii. Jak on sam siebie ocenia, to o tym świadczy nagła zmiana wizerunku. Z
          punktu widzenia historii, po cóż by była taka zmiana, gdyby nie popełnił
          istotnych i wszystkim znanych błędów i zaniechań. Tylko w tak złej sytuacji
          potrzebna jest nagła zmiana wizerunku. Wcześniej to robili artyści. I z efektami
          bywało rożnie. Historyku może podejmij się dodatkowo nauczyć tegoż patriotę
          HISTORII i pieśni patriotycznych. Bo bez tego ani rusz. Sprawdź czy nie ma
          skłonności tego co rozwiązał węzeł gordyjski, i ucz, ucz , o ile nie jest zbyt
          późno. A jak masz również trochę więcej wiedzy wszak trzy fakultety to nie byle
          co, to może wtłocz mu troszku wiedzy o skutkach socjalizmu w wydaniu
          kapitalistycznym, poczuwszy od Platona, przez amerykańskie próby tworzenia na
          początku XIX w wiosek socjalistycznych, itd. Może uda Ci się wyjaśnić, ze na
          socjal stać jedynie najbogatsze państwa i zazwyczaj odbywa się to jednak w
          długofalowym planie że koszty tego obciążą nadmiernie całą społeczność.
          • Gość: Wojciech Nie uwierzę w niczyją zmianę w czasie wyborów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.10, 15:40
            Zmiana?
            Tylko na czas wyborów.
    • vladexpat Re: Co takiego złego zrobił Jarosław 29.05.10, 14:13
      Gość portalu: ktosik napisał(a):

      > czego nie zrobili inni?

      Znam parę osób, które złych rzeczy zrobiły jeszcze mniej. Jednak dla
      mnie nie jest to wystarczający powód by popierać ich kandydatutę na
      prezydenta. A litość, bo JK stracił brata, to jednak chyba nie jest
      argument.
    • Gość: Seba Re: Co takiego złego zrobił Jarosław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.10, 22:23
      Jakoś nie mogę doszukać się niczego dobrego w tym co on dotąd zrobił i nie
      myślcie, że jestem z wrogiego obozu i dlatego nie widzę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka