panzerfaust3 12.06.10, 20:16 bo mowia ze oni tez maja swojego szefa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ukos A Jarek jest samcem alfa, chociaż nie jest samcem! 12.06.10, 20:19 Dominujące samice hien często mają męskie zewnętrzne cechy płciowe. Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 12.06.10, 20:23 Zgadza się, w świecie zwierząt są samce alfa, ale wśród ludzi juz jest inaczej. Skoro pisdactwo kieruje się zwierzęcymi zainteresowaniami, to tylko współczuć. Macie samca, ALFA, kaczkę i liżcie mu kuper POWODZENIA! Odpowiedz Link Zgłoś
kalista25 Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 12.06.10, 21:45 Tusk i wasz Bronek groza, strasza, a beda schodzili jeszcze nizej, wkrotce za prezydenture Bronka beda chcieli ludzi calowac w kuper, ale to jest wlasnie o co ludziom chodzi, niech PO ich pocaluje w kuper. Odpowiedz Link Zgłoś
rudy.pryszczaty Re: Czym/kim zatem jest Bronisław Tusk? 13.06.10, 01:00 etta2 napisała: > Zgadza się, w świecie zwierząt są samce alfa, ale wśród ludzi juz > jest inaczej. Skoro pisdactwo kieruje się zwierzęcymi > zainteresowaniami, to tylko współczuć. Macie samca, ALFA, kaczkę i > liżcie mu kuper POWODZENIA! Odpowiedz Link Zgłoś
1tobi Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 12.06.10, 22:04 ale Pis nie wyznacza na szczęscie standardów to w Pis się gwałci ludzi w innych partiach może nie ? Zeszliśmy z drzew czy może nie wszyscy? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Kaczorek 12.06.10, 23:21 Nie zartuj.Rydzyk.Kaczorek tu mu jedynie... www.toonpool.com/user/681/files/gaumenfreuden_64025.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Kaczorek albo kot Alik. Raczej stawiałbym na Alika 12.06.10, 23:24 ale - oczywista oczywistość - mogę się mylić. Odpowiedz Link Zgłoś
kum.z.antalowki Czemu propagasy PiS nie kojarzą Kaczorka z samcem? 13.06.10, 00:18 I to ani Alfa ani Omega? Ale zwiiiisss...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
projagi Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 13.06.10, 01:05 panzerfaust3 napisała: > bo mowia ze oni tez maja swojego szefa Oj Panzerfaust, ależ Ty naiwny jesteś ... Przecież wiadomo, ze samcem alfa jest Jarosław Kaczyński :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś