Dodaj do ulubionych

To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy Brone

12.06.10, 20:16
bo mowia ze oni tez maja swojego szefa
Obserwuj wątek
    • ukos A Jarek jest samcem alfa, chociaż nie jest samcem! 12.06.10, 20:19
      Dominujące samice hien często mają męskie zewnętrzne cechy płciowe.
    • etta2 Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 12.06.10, 20:23
      Zgadza się, w świecie zwierząt są samce alfa, ale wśród ludzi juz
      jest inaczej. Skoro pisdactwo kieruje się zwierzęcymi
      zainteresowaniami, to tylko współczuć. Macie samca, ALFA, kaczkę i
      liżcie mu kuper POWODZENIA!
      • kalista25 Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 12.06.10, 21:45
        Tusk i wasz Bronek groza, strasza, a beda schodzili jeszcze nizej,
        wkrotce za prezydenture Bronka beda chcieli ludzi calowac w kuper,
        ale to jest wlasnie o co ludziom chodzi, niech PO ich pocaluje w
        kuper.
      • rudy.pryszczaty Re: Czym/kim zatem jest Bronisław Tusk? 13.06.10, 01:00
        etta2 napisała:

        > Zgadza się, w świecie zwierząt są samce alfa, ale wśród ludzi juz
        > jest inaczej. Skoro pisdactwo kieruje się zwierzęcymi
        > zainteresowaniami, to tylko współczuć. Macie samca, ALFA, kaczkę i
        > liżcie mu kuper POWODZENIA!
    • 1tobi Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 12.06.10, 22:04
      ale Pis nie wyznacza na szczęscie standardów to w Pis się gwałci ludzi w innych
      partiach może nie ? Zeszliśmy z drzew czy może nie wszyscy?
    • euro-pa Kaczorek 12.06.10, 23:10
      • x2468 Re: Kaczorek 12.06.10, 23:21
        Nie zartuj.Rydzyk.Kaczorek tu mu jedynie...
        www.toonpool.com/user/681/files/gaumenfreuden_64025.jpg
      • kum.z.antalowki Kaczorek albo kot Alik. Raczej stawiałbym na Alika 12.06.10, 23:24
        ale - oczywista oczywistość - mogę się mylić.
    • bodo.2 Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 12.06.10, 23:56
      Putin
      • kum.z.antalowki Czemu propagasy PiS nie kojarzą Kaczorka z samcem? 13.06.10, 00:18
        I to ani Alfa ani Omega?

        Ale zwiiiisss...!!!
    • projagi Re: To kto wlasciwie jest samcem alfa Donald czy 13.06.10, 01:05
      panzerfaust3 napisała:

      > bo mowia ze oni tez maja swojego szefa
      Oj Panzerfaust, ależ Ty naiwny jesteś ... Przecież wiadomo, ze samcem alfa jest
      Jarosław Kaczyński :-))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka