IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.10, 20:11
Prezydentem zostanie Jaroslaw Kaczynski,wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.życze wygranej.............
Obserwuj wątek
    • malgosia403 Re: Prezydent 26.06.10, 20:19
      Nasze życzenie :-).Jeżeli będzie inaczej,to chyba przyjdzie czas na rozliczenie
      kłamców,albo znowu coś wymyślą,że nie wyszło bo....Jarek brzydko
      spojrzał-OJ,DURNY NARODZIE!
      • Gość: m=c2 Re: Prezydent IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.10, 21:11
        Tylko Jaruś i jego kotuś. Wszak nikt inny nie potrafi mając 60 na karku być
        nadal kawalerem na wydaniu. Jaki amatorski,a jaki bogobojny. Rozwodu na pewno
        nie weźmie, bo nie zgodny z prawami boskimi. No chyba że ktoś w rodzinie to
        zrobi, ale zasada elity obowiązuje. Co wolno wojewodzie to nie tobie mały
        smrodzie. A on pan, a ty Polaku marny siedź cicho, bo nie stać cię na rozwód,
        nie stać an zagraniczną aborcję czy krajowe płatne in vitro. Wojewodów stać, ale
        o tym Jareczek nie powie, bo elita to sprawa wyższa. Ta sam elita jest
        krzywdzona gdy zgodnie z prawem zabierają nową wypasiona brykę i licytują.
        • malgosia403 Re: Prezydent 26.06.10, 21:18
          no i git :-)))).Kogo stać na rozwód,tego stać..Głosuj na gajowego,to niedługo na
          nic cię nie będzie stać.Tylko jemu podobnych, no i oczywiscie całą jego
          rodzinę-no chyba ich z 5-ro,a Kaczyński jest jeden ,ach,no i kotek :-)))
          • Gość: Gość Re: Prezydent Kaczyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.10, 21:54
            Zalety - wadą ,kto im te mózgi prał i w czym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka