Gość: Bronia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.10, 20:11 Prezydentem zostanie Jaroslaw Kaczynski,wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu.życze wygranej............. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
malgosia403 Re: Prezydent 26.06.10, 20:19 Nasze życzenie :-).Jeżeli będzie inaczej,to chyba przyjdzie czas na rozliczenie kłamców,albo znowu coś wymyślą,że nie wyszło bo....Jarek brzydko spojrzał-OJ,DURNY NARODZIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m=c2 Re: Prezydent IP: *.adsl.inetia.pl 26.06.10, 21:11 Tylko Jaruś i jego kotuś. Wszak nikt inny nie potrafi mając 60 na karku być nadal kawalerem na wydaniu. Jaki amatorski,a jaki bogobojny. Rozwodu na pewno nie weźmie, bo nie zgodny z prawami boskimi. No chyba że ktoś w rodzinie to zrobi, ale zasada elity obowiązuje. Co wolno wojewodzie to nie tobie mały smrodzie. A on pan, a ty Polaku marny siedź cicho, bo nie stać cię na rozwód, nie stać an zagraniczną aborcję czy krajowe płatne in vitro. Wojewodów stać, ale o tym Jareczek nie powie, bo elita to sprawa wyższa. Ta sam elita jest krzywdzona gdy zgodnie z prawem zabierają nową wypasiona brykę i licytują. Odpowiedz Link Zgłoś
malgosia403 Re: Prezydent 26.06.10, 21:18 no i git :-)))).Kogo stać na rozwód,tego stać..Głosuj na gajowego,to niedługo na nic cię nie będzie stać.Tylko jemu podobnych, no i oczywiscie całą jego rodzinę-no chyba ich z 5-ro,a Kaczyński jest jeden ,ach,no i kotek :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Prezydent Kaczyński IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.10, 21:54 Zalety - wadą ,kto im te mózgi prał i w czym? Odpowiedz Link Zgłoś