Dodaj do ulubionych

Intelktualiści z pis-u atakują

24.07.10, 22:34
Na stanowisku wicemarszałka absolwent studium ogrodniczego zastąpi
robotnika z fabryki klamek.Ciekawe kim będzie wicemarszałek pis-u w
kolejnej kadencji,stawiam na kogoś z trio gónik-hutnik-stoczniowiec -
soldarne państwo obowiązuje
Obserwuj wątek
    • kriss_7ban Intelktualiści ... :) 24.07.10, 22:37
      oni nie atakują ...
      Są tylko wysłani na "placówki" ...
    • hordol Re: Intelktualiści z pis-u atakują 24.07.10, 22:44
      jesli psychiatra moze kierowac monem, znawca muszek owocówek byc
      vicemarszałkiem, facet z niespłaconymi długami ministrem
      sprawiedliwosci, wlasciciel szwalni ministrem sportu,a filolog głównym
      pogromca korupcji i nieprawidłowosci w instytucjach panstwowych....
      • sebj.1 Re: Intelktualiści z pis-u atakują 24.07.10, 22:53
        Każdy z ww. ma wyższe wykształcenie (niezależnie od różnych ocen ich
        dokonań)
        • hordol Re: Intelktualiści z pis-u atakują 24.07.10, 22:57
          maja. i co z tego?
          • vladexpat A Wałęsa? 24.07.10, 23:02
            hordol napisała:

            > maja. i co z tego?

            Wałęsa nie mając formalnego wykształcenia poznał się na
            Kaczyńskich szybciej niż wielu ówczesnych polityków i
            dziennikarzy. W polityce dyplom rzadko jest najważniejszy.
            • hordol Re: A Wałęsa? 24.07.10, 23:04
              nieformalnego zresztą też
        • wanda43 Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 08:52
          sebj.1 napisał:

          > Każdy z ww. ma wyższe wykształcenie (niezależnie od różnych ocen ich
          > dokonań)

          Posiadanie wyżego wyksztalcenia nie daje patentu na mądrość. A mądrych i
          fachowców w obu glownych partiach jak na lekarstwo, za to pijarowcow w nadmiarze.
      • heofon Re: Intelktualiści z pis-u atakują 24.07.10, 22:53
        Zapomniałeś o premierze :o
        • hordol Re: Intelktualiści z pis-u atakują 24.07.10, 22:59
          wynitny historyk. w sumie jakąś konkretna praca od zakonczenia
          studiów to sie chyba nie splamił
          • etta2 Re: Intelktualiści z pis-u atakują 24.07.10, 23:02
            To i tak więcej niż twoja plama: spisdolenie. To najgorsze, co byc
            może, SPISDOLENIE!
            • hordol Re: Intelktualiści z pis-u atakują 24.07.10, 23:06
              Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową
              tęskniłem lata... Każde twoje słowo
              słodkie w mym sercu wywołuje dreszcze -
              mów do mnie jeszcze...
              Mów do mnie jeszcze... Ludzie nas nie słyszą,
              słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
              jak kwiatem, każdym słowem twym się pieszczę
              mów do mnie jeszcze...
              • kriss_7ban Cytując Tetmajera ... bluźnisz ... 24.07.10, 23:21
                ... mały człowieczku,
                podobny do swojego idola ...
                • hordol Re: Cytując Tetmajera ... bluźnisz ... 24.07.10, 23:31
                  czysta POezyja przebija przez twe słowa intelektualisto
        • icek.goldberg Wszyscy pamiętają 25.07.10, 09:40
          o pisdzielczym premierze, któremu Lepper dupsko skopał, aż wylądował w
          szambie i od tego czasu przegrywa wszystkie wybory.
          I tak już zostanie per omnia saecula saeculorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • sawa.com Ale odwinąłeś z mańki 25.07.10, 09:18
        hordol napisała:

        > jesli psychiatra moze kierowac monem, znawca muszek owocówek byc
        > vicemarszałkiem, facet z niespłaconymi długami ministrem
        > sprawiedliwosci, wlasciciel szwalni ministrem sportu,a filolog głównym
        > pogromca korupcji i nieprawidłowosci w instytucjach panstwowych....

        A tak nawiasem mówiąc to nawet nie wiedziałam, ze taka menażeria od sasa i od
        lasa nami rządzi.
    • etwas-geheimnis Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 00:04
      Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera:-)
      • m.c.hrabia Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 00:15
        no to nadchodzi czarne,
        zlodowacenie tuż,
        moje biedne dzieci,za co ,za co?
    • white_lake Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 00:15
      A moim faworytem i tak będzie fryzjer-perukarz.
      Coś mało go ostatnio słychać, może intensywnie pielęgnuje swój
      fantazyjny zaczes.
      • m.c.hrabia Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 00:17
        white_lake napisała:

        > A moim faworytem i tak będzie fryzjer-perukarz.
        > Coś mało go ostatnio słychać, może intensywnie pielęgnuje swój
        > fantazyjny zaczes.

        Podobno bierze nauki jazy na meleksie.
        • ave.duce Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 07:58
          A nie z/maluje czegoś przy okazji i nie zadaszy ten suski człowiek renesansu?

          :p
    • zapijaczony_ryj PiS i intelektualiści-dobre 25.07.10, 08:37
      Pis to "inligenci"
    • allspice Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 08:45
      Władza sięgnęła bruku:)
      • ave.duce Re: Intelktualiści z pis-u atakują 25.07.10, 09:11
        Od spodu puka PiS.

        :p
        • icek.goldberg Intelktualiści z pis-u -buahahahahahahahahahahaha 25.07.10, 09:42
          W słonecznym cieniu
          Na miękkim kamieniu
          Stojąc siedziała
          Młoda staruszka
          I nic nie mówiąć, rzekła...
          • ave.duce Re: Intelktualiści z pis-u -buahahahahahahahahah 25.07.10, 09:47
            Siedzi baba na cmentarzu,
            Trzyma nogi w kalamarzu.
            Przyszedł duch, babę buch,
            Baba w krzyk, a duch znik.


            ps. czy to się JUŻ kwalifikuje jako obraza uczuć religijnych PiS?

            :p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka