Dodaj do ulubionych

"Grom"....

30.07.10, 16:14
... podał się do dymisji !!!!!!!!
Czy to następne super osiągnięcie POmatołów ???
Rozwalili CBA, jednostkę ścigającą złodziejaszków.... a teraz strzał
w obronność Polski.

wiadomosci.onet.pl/2204509,11,dowodztwo_grom-u_podalo_sie_do_dymisji,item.html
Obserwuj wątek
    • cics Re: "Grom".... 30.07.10, 16:20
      scorpioletta napisał:

      >. a teraz strzał w obronność Polski.

      Jaki tam strzał w obronność. Wikileaks to jest strzał w obronność, ale nawet
      Wikileaks to Pikuś w porównaniu z Antonileaks.
    • zdenerwowanyprezespis Re: "Grom".... 30.07.10, 16:21
      scorpioletta napisało:

      > ... podał się do dymisji !!!!!!!!
      > Czy to następne super osiągnięcie POmatołów ???
      > Rozwalili CBA, jednostkę ścigającą złodziejaszków.... a teraz
      strzał
      > w obronność Polski.


      To MOJA suwerenna decyzja !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka