prostytutkaobywatelska 18.10.10, 23:08 nic nie zrobił dla POlski Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1_normalny_czlowiek-1 Od tego i tak nie przybędzie zasług Kuroniowi! 18.10.10, 23:24 qiwi.and_siwa napisała: plac do picia piwka na cześć końca najgorszego Rezydenta Stołecznego Miasta. ---> Zarówno szkodliwość nieudolnych działań Tuska, jak i Kuronia, spróbujesz wytłumaczyć późniejszymi rządami Lecha Kaczyńskiego w Warszawie??? Odpowiedz Link Zgłoś
petrokles Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 18.10.10, 23:53 Jak to nic nie zrobił? A kto szkolił i wychowywał szeregi trockistowskich janczarów? Kto rozwalał harcerstwo? Odpowiedz Link Zgłoś
jot6 Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 10:25 jakże trafny i prawdziwy nick przyjęła założycielka niniejszego wątku! Odpowiedz Link Zgłoś
wdajcz Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 13:58 Czy warto było panie Jacku marnować sobie życie, żeby wywalczyć wolność debilom, którzy za to na Ciebie plują po śmierci? Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 10:59 petrokles napisał: > Jak to nic nie zrobił? A kto szkolił i wychowywał szeregi trockistowskich jancz > arów? Kto rozwalał harcerstwo? Jacek Kuron. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 11:52 Ach! Żebyś mógł mu choć do pięt dosięgnąć.... Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 12:15 sclavus napisał: > Ach! Żebyś mógł mu choć do pięt dosięgnąć.... O piewca stalinizmu sclavus sie pojawil ha ha ha ha Kiedy mialbym siegac, wtedy gdy podsluchiwal w kolejkach czy moze jak bil wygladajacych inaczej. Jakie to znamienne ze obroncy Jacka samo dobro nie podaja przykladow jego dobroci tylko opluwaja tych co przywoluja jego wspomnienia czyli fakty z jego zycia ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
klara551 Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 12:43 To jak nazwiesz tych ,co skutecznie to zrobili i teraz mamy i harcerstwo kościelne i to stare? I oba związki żrą się jak nie przymierzając PiS z PO? Kuroń rozwalał,ale nie rozwalił harcerstwa,tak jak teraźniejsi ideologowie. W kuroniowym harcerstwie ,tak jak przez cały PRL chodziło o pracę z dziećmi,a że warunkiem była indokrynacja,to teraz jest dużo silniejsza,bo uczy nienawiści do konkurencyjnej organizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 11:07 Phy! A Rysiek Kukliński robił karierę w enkawudzistowskim LWP i zaprowadzał władzę ludową w czasie gdy w katowniach ginęli polscy patrioci tacy jak bp Kaczmarek a mimo to patridioci nazywają jego nazwiskiem ulice. Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 11:17 obraza.uczuc.religijnych napisał: > Phy! A Rysiek Kukliński robił karierę w enkawudzistowskim LWP i zaprowadzał wła > dzę ludową w czasie gdy w katowniach ginęli polscy patrioci tacy jak bp Kaczmar > ek a mimo to patridioci nazywają jego nazwiskiem ulice. Kiepsko trafiles antysemito, wisi mi i powiewa co piszesz o Kuklinskim. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Kuroń nie zasługuje na plac! 19.10.10, 11:22 Nie czytaj juz Wyborczej bo będziesz dalej jak leming obrażał Polaków twierdził że w Polsce jest rzekomy antysemityzm. Poza tym nie pisałem do ciebie chyba że jesteś kłamliwym wielonickowcem. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Zasługuje bardziej niż Kaczyński na pomnik, bo 19.10.10, 10:27 prostytutkaobywatelska napisał: > nic nie zrobił dla POlski Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Kuroń jak Kukliński 19.10.10, 11:05 a Kukliński ma place czy tam ulice. Odpowiedz Link Zgłoś