headh-unter 21.01.11, 20:00 te 250tys powinien Tusk odpracować w kamieniołomach a zacząć powinien jak najszybciej **** Prawdziwe logo PO Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chwala_panu_prezydentu Rodziny zaskoczone . 21.01.11, 20:07 Mówią że chcą poznać najpierw przyczyny wypadku a później będą myśleć o odszkodowaniach.Kolejne zagranie poniżej pasa POszołomstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Rodziny zaskoczone . 21.01.11, 20:09 to rzeczywiście dziwne,że nie znają do dzisiaj przyczyny.może warto im podpowiedzieć-samolot rozbił się o ziemię. Odpowiedz Link Zgłoś
chwala_panu_prezydentu Re: Rodziny zaskoczone . 21.01.11, 20:20 venus99 napisał: > to rzeczywiście dziwne,że nie znają do dzisiaj przyczyny.może warto im podpowie > dzieć-samolot rozbił się o ziemię. To że sie rozbił to nie przyczyna wypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
gszatek przyczyna jak zawsze 21.01.11, 20:39 leży na Wawelu, jak go tam składali huknęła setka armat - ku pamięci - to wszystko prawda reszta - narracja Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Tusk nie umie pracować w kamieniołomach 21.01.11, 21:41 On umie jedynie przeczyszczać kominy. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Rodziny zaskoczone . 21.01.11, 21:31 Kogo obchodzi wypadek, toż wszyscy o kasie mówią Odpowiedz Link Zgłoś
krzyto40 Re: Rodziny zaskoczone . 21.01.11, 20:26 chwala_panu_prezydentu napisał: > Mówią że chcą poznać najpierw przyczyny wypadku a później będą myśleć o odszkod > owaniach.Kolejne zagranie poniżej pasa POszołomstwa. Kolego, popraw sie chociaz w PISowni. Powinno być (...) prezydentowi. Odpowiedz Link Zgłoś
pokemon4 Mr. Ch.P.Prezydentu 21.01.11, 20:51 krzyto40 napisał: > chwala_panu_prezydentu napisał: > Kolego, popraw sie chociaz w PISowni. Powinno być (...) prezydentowi. Niby dlaczego 'powinno' być? To jest przecież imię własne autora, może jego nazwisko? Może 'nick'? Nie możesz mieć pretensji do kogoś, kto się nazywa Komorowski, że powinien się nazywać Komoruski... nieprawda? **** Dawaj, Igor, dawaj Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: te 250tys powinienTusk odpracować w kamienioł 21.01.11, 20:22 Taaa.... Przekaz dnia: Tusk zasłużył sobie na każdą obrazę, rzekła k(l)empa. wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kempa-tusk-zasluzyl-sobie-na-kazda-obraze,1,4118810,wiadomosc.html Dostajecie pie...a na punkcie Tuska. Przecież nic wam nie zrobił prócz tego, że przyczynił się do 5-ciu kolejnych klęsk wyborczych paranoika Yara. Ale Tusk ma tylko jeden głos wyborczy, to naród decyduje, kogo wybiera. I choćbyście się zesr*, na pewno nie wygracie już nigdy żadnych wyborów. Pisz te bzdury dalej, działasz właśnie w tym kierunku, by pisdactwo zostało wyeliminowane na wieki wieków....amen. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Raczej Jarosław Kaczyński 21.01.11, 20:28 Bo to on wydał niepełnosprawnemu bratu polecenie lądowania przez telefon satelitarny! Odpowiedz Link Zgłoś
hal9000 Przecież to nie on rozwalił samolot tylko 21.01.11, 21:25 Kaczor razem ze swoim protegowanym - Błasikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
felinecaline Re: te 250tys powinienTusk odpracować w kamienioł 21.01.11, 21:28 Zgadzam sie, pod warunkiem, ze mialby tam byc nadzorca Kaczyslawa et consortes. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: te 250tys powinienTusk odpracować w kamienioł 21.01.11, 21:36 headh-unter sugerujesz, że będzie potrzebny kamień na jeszcze jeden grobowiec? :D Odpowiedz Link Zgłoś