Dodaj do ulubionych

sonda nad sondy

29.04.11, 21:20
Na mojej od niedawna ulubionej stronie wpolityce.pl zobaczylem wlasnie sonde. Niby nic takiego, internauci po prostu moga sie wypowiedziec na jakis temat. Ale jej tresc jest na tyle kuriozalna, ze pozwole ja sobie przytoczyc:

"(...)
Gdybyś na terenie Rosji popadł w kłopoty (wypadek, konflikt) wymagające wsparcia ze strony polskiego rządu, to kogo w tym czasie najchętniej widziałbyś na stanowisku premiera RP?
-Jerzego Buzka
-Jarosława Kaczyńskiego
-Kazimierza Marcinkiewicza
-Leszka Millera
-Donalda Tuska
-Któregoś z pozostałych premierów III RP
(...)"

Prawda, ze ladne? :-)
Obserwuj wątek
    • bryt.bryt rezultaty 29.04.11, 21:22
      Jeszcze aktualny wynik (latwy do przewidzenia):

"(...)
      Jerzego Buzka
      13
      Jarosława Kaczyńskiego
      1419
      Kazimierza Marcinkiewicza
      6
      Leszka Millera
      27
      Donalda Tuska
      34
      Któregoś z pozostałych premierów III RP
      20
      (...)"

Ja zaglosowalem na Tuska.
      • chateau Re: rezultaty 29.04.11, 21:29
        Rezultaty pokazują zdolność logicznego rozumowania i percepcję związków przyczynowo-skutkowych polskich prawdziwków.

Jakbym miał kłopoty w Rosji to wolałbym, żeby władze tego kraju nie żarły się z moimi. I żeby była jakaś współpraca prawna i takie tam. Ale widać tradycjonalista jestem.
        • mike.recz Re: rezultaty 29.04.11, 21:54
          chateau napisał: Jakbym miał kłopoty w Rosji to wolałbym, żeby władze tego kraju nie żarły się z moimi. I żeby była jakaś współpraca prawna i takie tam. Ale widać tradycjonalista jestem.

Zgadza się. A wypadki zdarzają się różne. Na przykład takie:
          prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/minister;zapowiada;porozumienie;z;rosja;w;sprawie;wiezniow,139,0,643979.html
        • zoil44elwer Re: rezultaty 29.04.11, 21:55
          Przez kilka miesięcy polski minister SZ nie odpowiadał na noty Rosjan w sprawie tablicy w Smoleńsku.A miałby się przejmować kłopotami jakiegoś Polaka?
            • zoil44elwer Re: rezultaty 29.04.11, 22:37
              chateau napisał:

> Tablica wymagała jakiejś pomocy?
              >
              Nie,ale prowadząc w taki sposób rozmowy z Rosjanami,żadna pomoc dla Polaka by się nie dokonała.Zresztą tej zimy polscy kierowcy koczowali na granicy rosyjsko-białoruskiej miesiąc,bo polskie MSZ zapomniało podpisać porozumienia o ruchu TIRów w Nowym Roku.Przez miesiąc polski MSZ nie kiwnął nawet palcem w bucie w ich sprawie.
      • rickky Re: rezultaty 29.04.11, 21:35
        bryt.bryt napisał:

> Jeszcze aktualny wynik (latwy do przewidzenia):
        >

Ci, którzy głosowali na Kaczyńskiego, uważają zapewne, że gdyby im się przydarzyły jakiekolwiek kłopoty w Rosji, to Kaczyński od razu wysłałby tam czołgi, aby im pomóc.
        • bryt.bryt rosyjskie realia 29.04.11, 21:59
          rickky napisał:

> bryt.bryt napisał:
          >
          > > Jeszcze aktualny wynik (latwy do przewidzenia):
          > >
          >
          > Ci, którzy głosowali na Kaczyńskiego, uważają zapewne, że gdyby im się przydarz
          > yły jakiekolwiek kłopoty w Rosji, to Kaczyński od razu wysłałby tam czołgi, aby
          > im pomóc.

Oczywscie konieczne jest zalozenie, ze klopoty w Rosji bylyby tak wielkie, ze osoba premiera mialaby wplyw na ich rozwiazanie. Na przyklad w przypadku spowodowania wypadku drogowego w Rosji zwyczajowo aresztuja sprawce na 48 godzin pomnozone przez pojemnosc silnika. Od razu tez wysylaja uprzejma prosbe o okup w wysokosci 1% PKB kraju sprawcy. Jesli okup nie przychodzi, Rosjanie odsylaja skalp (przesylka na koszt odbiorcy).
        • mike.recz Re: rezultaty 29.04.11, 21:45
          3alfa.alfa napisała:

>
          > > Ja zaglosowalem na Tuska.
          > >
          >
          > Tuske wykazał się! Przykładem zabity Stańczak.

Jarek by go stamtąd wyciągnął!
                • mike.recz Re: :))) 29.04.11, 22:09
                  chateau napisał:

> Prawdziwy patriota wyciągnie rodaka z niedoli nawet ze związanymi rękami.
                  >
                  I tylko złośliwi przypominają, że raz Amerykanie wcześniej chcieli wejść
                  w tamten rejon gór gdzie przetrzymywano Stańczaka i spieprzali stamtąd
                  aż się kurzyło.
                • mike.recz Re: rezultaty 29.04.11, 22:06
                  scoutek napisała:

> mike.recz napisał:
                  > > Ale Tusk mu związał ręce!
                  >
                  > to Jarek nie jest jakiś pierdzielony Bond albo co najmniej Batman?
                  >
                  Proszę mi tu nie zaniżać wartości Jar-ka!
    • bryt.bryt aktualne wyniki 30.04.11, 12:51
      "(...)
      Jerzego Buzka
      39
      Jarosława Kaczyńskiego
      3778
      Kazimierza Marcinkiewicza
      23
      Leszka Millera
      75
      Donalda Tuska
      89
      Któregoś z pozostałych premierów III RP
      53
      (...)"

To wskazuje, ze zwyciestwo PiS jest bliskie. W zasadzie tylko oni powinni wejsc do parlamentu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka