Dodaj do ulubionych

Ziobro wróci

02.09.11, 20:57
Jeśli PiS wygra wybory Ziobro wróci. W rządzie znajdzie sie także Macierewicz. Były premier zapowiedział takze, ze to on stanie na czele rządu. A rząd ten ma parę ciekawych pomysłów gospodarczych. Przede wszystkim uporządkowanie podatków.Bardzo zachęcająco zabrzmiala zapowiedź wdrążenia w zycie nowego kapitalizmu. Ma to być projekt szczególnie z myslą o młodych ludziach.
W wystąpieniu Kaczyńskiego mnie osobiście zaniepokoiła retoryka w sprawie Smoleńska.
Obserwuj wątek
    • woda_woda "Jeśli PiS wygra wybory" 02.09.11, 20:58
      sawa.com napisała:

      > Jeśli PiS wygra wybory

      No niech wygra. Na tyle, aby formować rząd. Jak to się stanie, pogadamy.
      • rickky Re: "Jeśli PiS wygra wybory" 02.09.11, 21:05
        woda_woda napisała:

        > sawa.com napisała:
        >
        > > Jeśli PiS wygra wybory
        >
        > No niech wygra. Na tyle, aby formować rząd. Jak to się stanie, pogadamy.

        Obawiam się, że jak wygra to możemy już nie pogadać.
        Przynajmniej tu, na Forum
      • sawa.com Re: "Jeśli PiS wygra wybory" 02.09.11, 21:05
        woda_woda napisała:

        > sawa.com napisała:
        >
        > > Jeśli PiS wygra wybory
        >
        > No niech wygra. Na tyle, aby formować rząd. Jak to się stanie, pogadamy.

        To chyba pani Gawryluk (która w przepytywaniu Kaczyńskiego była dość agresywna... i aktywna) powiedziała, ze te wybory wygra ten kto lepiej odgadnie niepokoje Polaków i oczywiście przedstawi bardziej wiarygodną na nie receptę.

        Ale zobaczymy. "pilka jest w grze" i wszystko zdarzyć sie może. Chociaz Kaczyński przyznał, ze piłki zbyt dobrze kopać nie potrafi.
        • x2468 Re: "Jeśli PiS wygra wybory" 03.09.11, 12:43
          A cóż takiego on potrafi? Wiadomo ze jedynie psuć,oczerniać i podpalać kukły.
          A"Jeżeli ktoś siem nie posucha..."
          • wos9 Re: "Jeśli PiS wygra wybory" 03.09.11, 12:52
            x2468 napisał:

            > A cóż takiego on potrafi? Wiadomo ze jedynie psuć,oczerniać i podpalać kukły.
            > A"Jeżeli ktoś siem nie posucha..."

            To stoi tam, gdzie ZOMO, jest w układzie, więc trzeba go zniszczyć.
    • mike.recz Masz na myśli najbliższe wybory? Te przecież 02.09.11, 21:03
      prezio sobie odpuszcza ponieważ doskonale wie, że i tak ich nie wygra.
      • douglasmclloyd Re: Masz na myśli najbliższe wybory? Te przecież 02.09.11, 22:55
        mike.recz napisał:

        > prezio sobie odpuszcza ponieważ doskonale wie, że i tak ich nie wygra.

        Prezes przewiduje kroki na sześć wyborów do przodu.
    • dr.krisk Re: Ziobro wróci 02.09.11, 21:05
      sawa.com napisała:

      > A rząd ten ma parę ciekawych pomysłów gospodarczych.
      Ja też mam bardzo ciekawe oraz oryginalne pomysły gospodarcze.... ale to nie powód aby mnie do rządu wybierać.
      Może niech najpierw sobie to na myszach sprawdzą?
      • wos9 Re: Ziobro wróci 03.09.11, 11:57
        dr.krisk napisał:

        > sawa.com napisała:
        >
        > > A rząd ten ma parę ciekawych pomysłów gospodarczych.
        > Ja też mam bardzo ciekawe oraz oryginalne pomysły gospodarcze.... ale to nie po
        > wód aby mnie do rządu wybierać.
        > Może niech najpierw sobie to na myszach sprawdzą?

        Nawet myszy szkoda.
    • lump-1 Re: Ziobro wróci 02.09.11, 21:05
      Fotyga też.
      • sawa.com Re: Ziobro wróci 02.09.11, 21:09
        lump-1 napisał:

        > Fotyga też.

        Fakt. I nie będzie ćwierkać;)
        • wos9 Re: Ziobro wróci 03.09.11, 11:58
          sawa.com napisała:

          > lump-1 napisał:
          >
          > > Fotyga też.
          >
          > Fakt. I nie będzie ćwierkać;)
          >
          >
          A tańczyć?
          • sawa.com Re: Ziobro wróci 03.09.11, 12:17
            wos9 napisała:

            > sawa.com napisała:
            >
            > > lump-1 napisał:
            > >
            > > > Fotyga też.
            > >
            > > Fakt. I nie będzie ćwierkać;)
            > >
            > >
            > A tańczyć?

            Pewnie tak... na balu charytatywnym:)
            • wos9 Re: Ziobro wróci 03.09.11, 12:22
              sawa.com napisała:

              > wos9 napisała:
              >
              > > sawa.com napisała:
              > >
              > > > lump-1 napisał:
              > > >
              > > > > Fotyga też.
              > > >
              > > > Fakt. I nie będzie ćwierkać;)
              > > >
              > > >
              > > A tańczyć?
              >
              > Pewnie tak... na balu charytatywnym:)
              >
              >
              Pod warunkiem, że w tym momencie nie poczuje się głęboko poraniona.
              • ave.duce Re: Ziobro wróci 03.09.11, 20:06
                I odłoży żebraczy koszyczek.
          • x2468 Re: Ziobro wróci 03.09.11, 12:45
            Tańczyć będzie na rurze pod okiem i kierownictwem nauczycielki tańca od Grzesia.
    • sawa.com Lepper, Giertych nie wróci... 02.09.11, 21:12
      eeluniu-zwawiej-sie.ruszaj napisała:

      > img140.imageshack.us/img140/3658/swiniepo1.jp

      Lepper i Giertych nie wrócą. Lepper w grobie... Giertych antyszambruje w przedpokojach PO
    • m.c.hrabia Re: Ziobro wróci 02.09.11, 21:18
      sawa.com napisała:

      > Jeśli PiS wygra wybory Ziobro wróci. W rządzie znajdzie sie także Macierewicz.
      > Były premier zapowiedział takze, ze to on stanie na czele rządu. A rząd ten ma
      > parę ciekawych pomysłów gospodarczych.

      JAKICH?

      Przede wszystkim uporządkowanie podatków

      JAK?
      > .Bardzo zachęcająco zabrzmiala zapowiedź wdrążenia w zycie nowego kapitalizmu.

      ????????????????????????????????????????????????????????


      > Ma to być projekt szczególnie z myslą o młodych ludziach.

      JAKI CO TO ZNACZY?

      > W wystąpieniu Kaczyńskiego mnie osobiście zaniepokoiła retoryka w sprawie Smole
      > ńska.
      nic nowego.
      • sawa.com Re: Ziobro wróci 02.09.11, 21:25
        m.c.hrabia napisał:


        > Przede wszystkim uporządkowanie podatków
        >
        > JAK?

        > > .Bardzo zachęcająco zabrzmiala zapowiedź wdrążenia w zycie nowego kapital
        > izmu.
        >
        > ????????????????????????????????????????????????????????
        >
        >
        > > Ma to być projekt szczególnie z myslą o młodych ludziach.
        >
        > JAKI CO TO ZNACZY?

        Mysle, ze to PiS przedstawi w trakcie kampanii. Sama jestem ciekawa.

        Jesli chodzi o retoryke smoleńską. Jestem niechetna pogorszeniu relacji z Rosją. Kaczyński wprawdzie uspokoił, ze wszelkie żadania wobec Rosjan i ewentualne spory beda miały oparcie w prawie międzynarodowym i mogą być prowadzone poprzez instytucje UE.
        • m.c.hrabia Re: Ziobro wróci 02.09.11, 21:33
          sawa.com napisała:



          > Mysle, ze to PiS przedstawi w trakcie kampanii. Sama jestem ciekawa.
          >
          czyli na dzień dzisiejszy dupa blada
          i to tak bardzo cię cieszy?
          to po kiego szczerzysz?
      • cwiercinteligentzpis Areszty wydobywcze Ziobry, były próba wdrażania 02.09.11, 21:32

        nowego kapitalizmu.
        • wos9 Re: Areszty wydobywcze Ziobry, były próba wdrażan 03.09.11, 12:11
          cwiercinteligentzpis napisał:

          >
          > nowego kapitalizmu.

          Bolszewizmu, tyle że w katolickiej otoczce.
          • sawa.com Re: Areszty wydobywcze Ziobry, były próba wdrażan 03.09.11, 12:21
            wos9 napisała:

            > cwiercinteligentzpis napisał:
            >
            > >
            > > nowego kapitalizmu.
            >
            > Bolszewizmu, tyle że w katolickiej otoczce.

            Jaśniej proszę?
            • wos9 Re: Areszty wydobywcze Ziobry, były próba wdrażan 03.09.11, 12:33
              sawa.com napisała:

              > wos9 napisała:
              >
              > > cwiercinteligentzpis napisał:
              > >
              > > >
              > > > nowego kapitalizmu.
              > >
              > > Bolszewizmu, tyle że w katolickiej otoczce.
              >
              > Jaśniej proszę?
              >
              >
              Bolszewizm odrzucał religię. Jarek i spółka sobie nią gęby wycierają, reszta tożsama.
              Jaśniej już nie można.
    • aaneta jeśli ;) 02.09.11, 21:44
      > A rząd ten ma
      > parę ciekawych pomysłów gospodarczych.

      Jesteś pewna, że czas teraźniejszy w odniesieniu do czegoś, co teraz nie istnieje, jest właściwy?

      > .Bardzo zachęcająco zabrzmiala zapowiedź wdrążenia w zycie nowego kapitalizmu.

      Bardzo. Zwłaszcza że ten nowy kapitalizm miałby polegać na oskubaniu obywateli o najwyższych dochodach.

      Ale... Nie chcę się czepiać, ale na czym miałoby polegać "wdrążanie"?
      • m.c.hrabia Re: jeśli ;) 02.09.11, 21:47
        całe pisdki.
        • sawa.com Re: jeśli ;) 02.09.11, 22:37
          m.c.hrabia napisał:

          > całe pisdki.

          platfusy w ogóle nie maja zadnych pomyslów jak wyjsć z tego karambolu.
      • sawa.com Re: jeśli ;) 02.09.11, 22:35
        aaneta napisała:

        > > A rząd ten ma
        > > parę ciekawych pomysłów gospodarczych.
        >
        > Jesteś pewna, że czas teraźniejszy w odniesieniu do czegoś, co teraz nie istnie
        > je, jest właściwy?
        >
        > > .Bardzo zachęcająco zabrzmiala zapowiedź wdrążenia w zycie nowego kapital
        > izmu.
        >
        > Bardzo. Zwłaszcza że ten nowy kapitalizm miałby polegać na oskubaniu obywateli
        > o najwyższych dochodach.
        >
        > Ale... Nie chcę się czepiać, ale na czym miałoby polegać "wdrążanie"?

        Myśle, ze może tu chodzić głownie o wolność gospodarczą, ograniczenie barier biurokratycznych.

        Co zas do oskubywania bogatych to nie ma co sie obrażac. PiS dał... więc moze odebrać. Ta warstwa spoleczna i tak nie jest elektoratem PiSu .
        • wos9 Cyniczne, jak ten twój PiS. 03.09.11, 12:20
          sawa.com napisała:

          > Co zas do oskubywania bogatych to nie ma co sie obrażac. PiS dał... więc moze
          > odebrać. Ta warstwa spoleczna i tak nie jest elektoratem PiSu .
          • sawa.com Re: Cyniczne, jak ten twój PiS. 03.09.11, 12:31
            wos9 napisała:

            > sawa.com napisała:
            >
            > > Co zas do oskubywania bogatych to nie ma co sie obrażac. PiS dał... więc
            > moze
            > > odebrać. Ta warstwa spoleczna i tak nie jest elektoratem PiSu .

            Hmmm... W starych demokracjach Francji, Niemczech i USA bogacze sami w obliczu kryzysu chca płacić wyższą danina publiczną.

            Nasi bogacze ani myślą o tym... patrzą tylko jak zrobić dill kosztem państwa. Taki Misiak jakos nie słychać o jego osiągnięciach na rzecz wyborców ale za to:
            Tomasz Misiak, senator i koordynator europarlamentarnej kampanii PO, pracował w Senacie nad stoczniową specustawą. Później firma Work Service, której jest współwłaścicielem, bez przetargu dostała lukratywne zlecenie na realizację tego, co w ustawie zapisano

            wyborcza.pl/1,82423,6381781,Misiak_dobrodziej.html
            • wos9 A jaką dodatkową daninę chce złożyć twój idol? Ma 03.09.11, 12:36
              dużo więcej, niż ludzie obarczeni rodzinami, o które podobno tak się troszczy.

              sawa.com napisała:

              > wos9 napisała:
              >
              > > sawa.com napisała:
              > >
              > > > Co zas do oskubywania bogatych to nie ma co sie obrażac. PiS dał..
              > . więc
              > > moze
              > > > odebrać. Ta warstwa spoleczna i tak nie jest elektoratem PiSu .
              >
              > Hmmm... W starych demokracjach Francji, Niemczech i USA bogacze sami w obliczu
              > kryzysu chca płacić wyższą danina publiczną.
              >
              > Nasi bogacze ani myślą o tym... patrzą tylko jak zrobić dill kosztem państwa.
              > Taki Misiak jakos nie słychać o jego osiągnięciach na rzecz wyborców ale z
              > a to:
              > Tomasz Misiak, senator i koordynator europarlamentarnej kampanii PO, pracowa
              > ł w Senacie nad stoczniową specustawą. Później firma Work Service, której jest
              > współwłaścicielem, bez przetargu dostała lukratywne zlecenie na realizację tego
              > , co w ustawie zapisano

              >
              > wyborcza.pl/1,82423,6381781,Misiak_dobrodziej.html
              >
    • ex.mila Re: Ziobro wróci 02.09.11, 22:39
      Tez mam taką nadzieję. Wróci przed Trybunał Stanu jeśli PO ma resztki godności.
      • sawa.com Re: Ziobro wróci 03.09.11, 06:42
        ex.mila napisała:

        > Tez mam taką nadzieję. Wróci przed Trybunał Stanu jeśli PO ma resztki godności.

        Daj spokój. III RP to chyba jedyny kraj w ktorym chce siepostawić przed trybunałem prokuratora generalnego za to, że wypowiedzieł autentyczna wojne korupcji.

        Kalisz kompromituje instytucje "państwa prawa". Osobiście nie widze nic zdroznego w tym, ze ekipie majacej zatrzymać podejrzaną towarzyszy ekipa telewizyjna. Tak jest na całym świecie w systemach demokratycznych. Transparentność życia publicznego - tak to sie nazywa.
        • cwiercinteligentzpis ŁŻESZ zawo.com 03.09.11, 06:49
          sawa.com napisała:

          > Daj spokój. III RP to chyba jedyny kraj w ktorym chce siepostawić przed trybun
          > ałem prokuratora generalnego za to, że wypowiedzieł autentyczna wojne korupcji

          Nikt nie chce postawić przed trybunałem prokuratora generalnego za to, że wypowiedział autentyczna wojne korupcji, z prostej przyczyny.
          - Zbigniew Ziobro nie wypowiedział autentycznej wojny korupcji.
          Np. ani jedna prowokacja CBA nie była skierowana przeciwko członkom PiSu - partii rządzącej.
          • sawa.com Widocznie nie bylo ku temu powodów 03.09.11, 07:10
            cwiercinteligentzpis napisał:

            > Np. ani jedna prowokacja CBA nie była skierowana przeciwko członkom PiSu - part
            > ii rządzącej.

            Mozesz wskazać jakiś powód dla podjecia takich kroków?

            Naduzywasz w swojej nowomowie slowa "łżesz"... ale to pewnie ze wzgledu na ubóstwo twojego slownictwa. To, ze któs może mieć inne zdanie niz ty jest dla ciebie niepojete. Moge ci tylko współczuć.
            • cwiercinteligentzpis Szczypińska poleciałaby za Agentem Tomkiemkiem 03.09.11, 10:24
              3 razy szybciej przy czterokrotnie mniejszych kosztach.
              - Być może
            • wos9 Re: Widocznie nie bylo ku temu powodów 03.09.11, 12:50
              sawa.com napisała:

              > cwiercinteligentzpis napisał:
              >
              > > Np. ani jedna prowokacja CBA nie była skierowana przeciwko członkom PiSu
              > - part
              > > ii rządzącej.
              >
              > Mozesz wskazać jakiś powód dla podjecia takich kroków?
              >
              > Naduzywasz w swojej nowomowie slowa "łżesz"... ale to pewnie ze wzgledu na ubós
              > two twojego slownictwa. To, ze któs może mieć inne zdanie niz ty jest dla ciebi
              > e niepojete. Moge ci tylko współczuć.
              >
              >
              Ja mogę ci tylko współczuć toksycznej miłości do Jarka.
              • cwiercinteligentzpis IMO to juz nawet nie jest miłośc do Jarka 03.09.11, 13:04
                wos9 napisała:


                > Ja mogę ci tylko współczuć toksycznej miłości do Jarka.

                IMO to juz nawet nie jest miłośc do Jarka, lecz nienawiść do Tuska, który aktualnie reprezentuje obóz nazwijmy go umownie "okrągłostołowy"
                Charakterystyczna dla sawa.com wypowiedź, o Palikocie: "normalnieje", jest na to najlepszym dowodem, bo przecież Palikot nie powiedział jednego dobrego słowa o Kaczyńskim, za to wiele złych o Tusku.
            • wiewiorzasta Re: Widocznie nie bylo ku temu powodów 03.09.11, 15:34
              sawa.com napisała:

              > cwiercinteligentzpis napisał:
              >
              > > Np. ani jedna prowokacja CBA nie była skierowana przeciwko członkom PiSu
              > - part
              > > ii rządzącej.
              >
              > Mozesz wskazać jakiś powód dla podjecia takich kroków?
              >

              Nie trzeba było robić prowokacji - Piecha czy Lipiec dawali się korumpować we własnych gabinetach. Putra czy inni odnowiciele też nie zostali pokrzywdzeni przez CBA.
    • hal9000 Re: Ziobro wróci 02.09.11, 23:19
      A rząd ten ma parę ciekawych pomysłów gospodarczych.

      Nie żartuj :)
    • atak_bezecny Ta zapowiedź jest przerażająca 03.09.11, 07:34
      sawa.com napisała:
      > .Bardzo zachęcająco zabrzmiala zapowiedź wdrążenia w zycie nowego kapitalizmu.

      Mogłabyś to rozwinąć?
      Nowy kapitalizm - coś à la chiński? czy to będzie PRL-bis czyli PRL-PIS?

      trele morele kuku czyli Kaczyńskiego wyborcze obiecanki cacanki a głupiemu radość:
      Rolnicy zasługują na wyższe dopłaty, dzieci zasługują by w szkołach byli stomatolodzy i pielęgniarki, studenci zasługują na bezpłatne studia na II-gim kierunku, młodzi ludzie na zdobycie mieszkań, uczniowie na lżejsze plecaki i limit najwyższej ceny za podręcznik, uczniowie starsi na to, by uczyć ich historii, kierowcy żeby bezpiecznie jeździć…
      Zrobimy wszystko by to był przywilej dla rolników, dla ludzi wsi, bo obecnie jest nadużywany. Jeśli chodzi o mundurówki, to jeśli mamy przedłużyć okresy emerytury, to musimy więcej płacić, bo inaczej rozwiążemy służby mundurowe.
      • aaneta Re: Ta zapowiedź jest przerażająca 03.09.11, 07:46
        atak_bezecny napisała:
        > Nowy kapitalizm - coś à la chiński? czy to będzie PRL-bis czyli PRL
        > -PIS?

        Mnie to śmierdzi reaktywacją pereelu. Zwłaszcza że wyznawcami Jarosława są sieroty po peerelu - ci, którym w peerelu lepiej się powodziło niż po 1989 i którzy są przekonani, że państwo powinno im dać i żeby oni nie musieli się zbytnio wysilać. Więc z kapitalizmem nie ma to nic wspólnego, bo w kapitalizmie żeby mieć, trzeba się napracować, a przecież nie o to chodzi próżniactwu typu Jarosław i jego wyznawcy.
        • sawa.com Ta zapowiedź jest krzepiąca 03.09.11, 08:27
          aaneta napisała:

          > atak_bezecny napisała:
          > > Nowy kapitalizm - coś à la chiński? czy to będzie PRL-bis czy
          > li PRL
          > > -PIS?
          >
          > Mnie to śmierdzi reaktywacją pereelu. Zwłaszcza że wyznawcami Jarosława są sier
          > oty po peerelu - ci, którym w peerelu lepiej się powodziło niż po 1989 i którzy
          > są przekonani, że państwo powinno im dać i żeby oni nie musieli się zbytnio wy
          > silać. Więc z kapitalizmem nie ma to nic wspólnego, bo w kapitalizmie żeby mieć
          > , trzeba się napracować, a przecież nie o to chodzi próżniactwu typu Jarosław i
          > jego wyznawcy.

          Nie ma w niej nic przerażajacego. Podobny system sprawdza sie w Szwecji. Wszystkie kraje starej UE mają bardziej rozwiniety i lepiej zorganizowany sektor socjalny. W Niemczech np. bardzo dobrze sprawdzają sie kasy chorych. U nas zostały one zduszone w zarodku przez ministra Leszka Millera. Ale kto by o tym pamietał.
          We Francji niewatpliwie kapitalistycznym kraju całkiem dobrze funkcjonują i sa rentowne firmy należące do państwa. Taka firma będąca własnością państwa francuskiego kupiła polską TPSA. Na transakcji krocie zarobił Kulczyk. Taki to mamy u nas kapitalizm.
          • atak_bezecny Re: Ta zapowiedź jest krzepiąca 03.09.11, 10:20
            sawa.com napisała:
            > Nie ma w niej nic przerażajacego. Podobny system sprawdza sie w Szwecji. Wszyst
            > kie kraje starej UE mają bardziej rozwiniety i lepiej zorganizowany sektor socj
            > alny.

            A jaki mają PKB? Bo nie takie jak Polska
            np. Szwecja dopiero gdy była b.bogata zaczela byc panstwem opiekunczym
            by rozdawac trzeba miec z czego
          • aaneta czyżby? 03.09.11, 10:46
            sawa.com napisała:
            > Wszyst
            > kie kraje starej UE mają bardziej rozwiniety i lepiej zorganizowany sektor socj
            > alny.

            Pominęłaś jeden drobny szczegół. Żaden kraj starej EU nie przerabiał przez 50 lat tzw. gospodarki socjalistycznej.
            • wos9 Re: czyżby? 03.09.11, 14:46
              aaneta napisała:

              > sawa.com napisała:
              > > Wszystkie kraje starej UE mają bardziej rozwiniety i lepiej zorganizowany sektor socjalny.
              >
              > Pominęłaś jeden drobny szczegół. Żaden kraj starej EU nie przerabiał przez 50 lat tzw. gospodarki socjalistycznej.

              Ależ w PRL-owskiej gospodarce socjalistycznej Jarek czuł się - nomen omen - jak pączek w maśle.
    • cookies9 Re: Ziobro wróci 03.09.11, 09:11
      Nie wróci:-) Słaby premier,słaba ekipa z min.Szydło,jako minister finansów:-))) Heca!
    • ave.duce Strach się bać... 03.09.11, 10:18
      Na szczęście to tylko kaczystowskie utopie.
      • ruski99 Re: Strach się bać... 03.09.11, 10:20
        Wróci Zbynek wróci. Jak mu kumple z celi zrobiOM z doopy jesień średniowiecza.
      • wos9 I dlatego czas się śmiać. 03.09.11, 15:04
        ave.duce napisała:

        > Na szczęście to tylko kaczystowskie utopie.
    • x2468 Re: Ziobro wróci 03.09.11, 12:40
      Wróci.Na rowerze marki "Ukraina".
    • douglasmclloyd Ziober z Maciorą 03.09.11, 21:02
      Ten cyrk już był wmieście.
    • stanczyk-5 Re: Ziobro wróci 04.09.11, 03:43
      Ziobro jako Berja ???
      a
      Macierewicz jako Dzierzynski ???
    • sawa.com To nie jest wcale takie pewne 04.09.11, 07:17
      PiSowi ciągle daleko do wyników PO. Sondaże nie klamią.

      Jesli nie zaglosujecie na PiS to Ziobro nie wróci.
      I dalej bedzie nam kraj tkwił w bałaganie.

      Po waszych komentarzach widzę, ze was to bardzo uwiera... i tęsknicie za Ziobrą i Macierewiczem...

      Każdy z nas ma po jednym glosie. Jeden do sejmu. Jeden do senatu.

      Czas na odwazne decyzje:)
      • hal9000 Re: To nie jest wcale takie pewne 04.09.11, 08:34
        i tęsknicie za Ziobrą i Macierewiczem...

        mów za siebie
        • sawa.com Re: To nie jest wcale takie pewne 04.09.11, 08:37
          hal9000 napisał:

          > i tęsknicie za Ziobrą i Macierewiczem...
          >
          > mów za siebie

          Przeciez to widac po komentarzach... ze wszyscy kochaja Zbyszka Ziobro.
    • behemot17-13 Re: Ziobro wróci 04.09.11, 08:39
      przepowiednie mówią że, w 2012 będzie koniec świata, o wygranej PIS w 2011 ani słowa. gdyby jednak, koniec byłby bliższy. pozdrawiam.
      • behemot17-13 Re: Ziobro wróci 04.09.11, 08:47
        * , że

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka