mariner4
05.10.11, 18:39
w d..... pijany. Wlazł pod policyjne auto po pijaku. Wątpię czy w tamtych warunkach, kiedy tłumy widzów wychodzących ze stadionu idą ulicami, da się przekroczyć 50km/h. Radiowóz nie jechał na sygnale.
Chłopak zginął i szkoda, ale obwinianie policji jest niedorzecznością.
A zadymiarze? Do wiezienia!