Dodaj do ulubionych

dwa kluczowe wywiady, dobrze obrazujące polską...

19.06.12, 16:54
... rzeczywistość. Co się dzieje z krajem i państwem polskim... Wątek ku edukacji lemingów i moherów (tych drugich mniej; zazwyczaj czują pismo nosem, hehe). Proszę:
kossobor.nowyekran.pl/post/64901,wazny-wywiad-z-grzegorzem-braunem
www.rp.pl/artykul/61991,892712-Lemingi-chca-zyc--w-spokoju.html

Wężykiem lemingusie, wężykiem! ;-)
Obserwuj wątek
    • indris Cham i oszołom... 19.06.12, 17:07
      ...Braun, nie zaskakuje. Oto próbka:
      "Mó­wiąc wprost – naj­pierw za­mach sta­nu a po­tem cał­ko­wi­ta zmia­na sys­te­mu po­li­tycz­ne­go. Je­stem mo­nar­chi­stą, więc mo­dlę się o po­wrót Kró­la... "

      Jeżeli ktoś uważa te brednie za coś ważnego, to życzę zdrowia.
      • sowietolog Re: Cham i oszołom... 19.06.12, 19:59
        Powiedz to monarchiom: brytyjskiej, hiszpańskiej, szwedzkiej, duńskiej, norweskiej, belgijskiej i holenderskiej. Poza Europą: japońskiej.

        Na marginesie: dwór żyrandolowego Komorowskiego już jest kosztowniejszy od dworu królowej Elżbiety II.
        • indris Re: Cham i oszołom... 19.06.12, 20:17
          Braun nie modli się o monarchię demokratyczną taką, jakie obecnie istnieją w Europie i Japonii. Jego ideałem jest taka monarchia o jakiej roili członkowie Klubu Zachowawczo Monarchistycznego, czyli monarchia absolutna.
      • mietowe_loczki Re: Cham i oszołom... 20.06.12, 11:08
        indris napisał:

        > ...Braun, nie zaskakuje. Oto próbka:
        > "Mó­wiąc wprost – naj­pierw za­mach sta­nu a po­tem cał­ko­wi­ta zmia­na
        > sys­te­mu po­li­tycz­ne­go. Je­stem mo­nar­chi­stą, więc mo­dlę się o po­wrót K
        > ró­la... "

        O ja pie...:( Powiedz, że to nieprawda.
      • tw_wielgus Re: Cham i oszołom... 20.06.12, 11:34
        Król czyli Mesjasz, Zbawiciel tak poprawnie należy czytać słowa tego "intelektualisty".
        To za niego oddał w sposób męczeński życie Kaczyński pod Katyniem.
        Chwalimy imię Twoje Panie, Wychwalami Cię i czekamy Twego przyjćia w chwale.
        Tym sflustrowanym oszołomom zasłuchamyn w "RM" już całkiem zaczyna w dekiel walić.
    • kiemlicz88 Re: dwa kluczowe wywiady, dobrze obrazujące polsk 19.06.12, 20:19
      To jest ciekawsze:

      Pracował już dla Ryszarda Krauzego, Aleksandra Gudzowatego, UOP, Platformy Obywatelskiej, Janusza Kaczmarka, solidarnościowych i postkomunistycznych rządów. Dwa lata temu jego nazwisko łączono z aferą Jaruckiej, która wyeliminowała kandydata na prezydenta Włodzimierza Cimoszewicza. To jego środowisko rozdawać będzie karty, gdy chodzi o służby specjalne za rządów PO. Tymczasem "Gazeta Polska" dotarła do nieznanych faktów z życiorysu Brochwicza. W Krakowie kojarzony z podziemiem, w Białymstoku pracował pod koniec lat 80. jako... sekretarz ds. kształcenia ideologicznego i propagandy zarządu wojewódzkiego ZSMP. Jak twierdzi, był wysłannikiem podziemia edukującym aktyw tej organizacji.

      wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/czlowiek-z-cienia,1,3344558,wiadomosc.html
    • obraza.uczuc.religijnych To nie są kluczowe wywiady, nie obrazują dobrze 20.06.12, 07:59
      polskiej rzeczywistości i z edukacją nie mają nic wspólnego. To zwycazjna papka propagandowa dla pelikanów takich jak dirloff.
    • hal9000 Re: dwa kluczowe wywiady, dobrze obrazujące polsk 20.06.12, 11:24
      Co się dzieje z krajem i państwem polskim...

      Ważne? Może dla zwolenników teorii spiskowych. Dla normalnych ludzi (zwanych przez nawiedzonych lemingami) to po prostu bredzenie idioty.
    • hele.nna Petlicki byl reprezentantem interesów Polski 20.06.12, 11:59
      i dlatego obce sluzby go wykonczyly ?
      • obraza.uczuc.religijnych A gdzież tam 20.06.12, 12:12
        Petelicki był po prostu korporacjonistyczno-mafijnym biznesmenem łupiącym Polskę i Polaków.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka