sowietolog
19.06.12, 16:54
... rzeczywistość. Co się dzieje z krajem i państwem polskim... Wątek ku edukacji lemingów i moherów (tych drugich mniej; zazwyczaj czują pismo nosem, hehe). Proszę:
kossobor.nowyekran.pl/post/64901,wazny-wywiad-z-grzegorzem-braunem
www.rp.pl/artykul/61991,892712-Lemingi-chca-zyc--w-spokoju.html
Wężykiem lemingusie, wężykiem! ;-)