Dodaj do ulubionych

0,3% teraz, albo potem 0 %

24.06.12, 18:59
Taka jest perspesktywa dla KK. Zasługą Palikota jest, że temat finansowania KK stał się tematem w głównym nurcie. Wydaje się, że KK winien pójść na daleko idący kompromis w tej sprawie, gdyż jest to sprawa którą popiera rosnąca większość Polaków. Nie jestem w żaden sposób przeciwny KK, ma on wielkie zasługi dla Polski, ale teraz symbolem KK staje się plebania/pałac często większa od kościoła.
Tak więc w następnej kadencji może to być 0%
Obserwuj wątek
      • zzarda32 Re: 0,3% teraz, albo potem 0 % 24.06.12, 19:07
        Religia w szkołach powoduje wzrost wyborców Palikota i tych co są za zmniejszeniem finsowania kk - to trend ! On istniał zawsze ale był niewidoczny w glównym nurcie. Palikot to wywlukł na powierzchnie i teraz to musi zostać załatwione. Nie jest to nurt przeciwny kk jest tylko przeciwny nadmiernemu bogactwu i pysze niektórych przedstawicieli kk. Nie jest to nurt antykatolicji. A teraz oczekuję bluzgów z wiadomej strony!
      • zzarda32 Re: 0,3% teraz, albo potem 0 % 25.06.12, 08:25
        Nie jestem wrogiem kk ani tymbardziej religii, mimo, że głosowałem na Palikota. KK stoi przed dramatycznymi decyzjami - musi sie zreformować albo zapłaci potężną cenę. Myślę, że w kk jest grupa, która zdając sobie z tego sprawę, grzeje temat smoleński sądząc że to skutecznie odsunie zagrożenie. Myślę, że to błąd,
        • wiosnaludzikow Re: 0,3% teraz, albo potem 0 % 25.06.12, 08:27
          zzarda32 napisał:

> Nie jestem wrogiem kk ani tymbardziej religii, mimo, że głosowałem na Palikota.
          Ooo..a kogo to obchodzi. Jesteś w pracy (politycznej) więc nie przeszkadzaj sobie ale też nie wypowiadaj się jakbyś był wybitnym celebrytą:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka