Gość: ksiadz IP: 213.25.20.* 18.03.02, 11:51 szkoda czasu na dyskusje-poczytajcie Pismo sw. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Palme Re: Chrystus nie mial zony IP: 172.16.1.* 18.03.02, 12:01 Gość portalu: ksiadz napisał(a): > szkoda czasu na dyskusje-poczytajcie Pismo sw. Nie mial tez nigdy nawet kochanki,poniewaz Jezus z Nazaretu byl pedalem i lubil chlopcow . Z tad jego wybor na uczniow tylko facetow ( w rzeczywistosci kochankow ). Jezus zasial nienawisc do sexu hetero ora kobiet ( walka z nagoscia kobiet,zeby nie byly zalotne etc,etc,etc ). Jest to bozek wszystkich gejow, w tej sytuacji sprawa arc.Paetza z Poznania jest jasna..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: Chrystus nie mial zony IP: 193.0.117.* 18.03.02, 13:11 Chrystus żony nie miał, ale miał ją n.p. Ś. Piotr. A w listach pawłowych są określone kryteria jakie powinien spełniać biskup - powinien mieć żone - nie rozwódkę. Celibat wprowadzono bardzo póżno. Dlaczego miano by tego nie zmienić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katolik Re: Chrystus nie mial zony IP: 212.244.77.* 18.03.02, 13:14 Gość portalu: Alex napisał(a): > Chrystus żony nie miał, ale miał ją n.p. Ś. Piotr. A w listach pawłowych są > określone kryteria jakie powinien spełniać biskup - powinien mieć żone - nie > rozwódkę. Celibat wprowadzono bardzo póżno. Dlaczego miano by tego nie zmienić? Chcesz zmusić księży do ożenku??? Śmiało... Odpowiedz Link Zgłoś
malek1 Watek mylny 18.03.02, 13:16 Powinien brzmiec: Jezus nie mial zony. Chrystus to Zmartwychwstaly - Jezus to ten przed smiercia. A ze Jezus zony nie mial to fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Chrystus nie mial zony IP: *.upc.chello.be 18.03.02, 13:23 Celibat dla ksiezy jest wygodny.Moj sasiad tez nie ma zony i nie jest ksiedzem.I co z tego wynika? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katolik Re: Chrystus nie mial zony IP: 212.244.77.* 18.03.02, 13:28 Gość portalu: ania napisał(a): > Celibat dla ksiezy jest wygodny.Moj sasiad tez nie ma zony i nie jest > ksiedzem.I co z tego wynika? Że...że jest kawalerem??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mark Ale apostołowie mieli żony IP: *.wsowp.poznan.pl 20.03.02, 11:14 Jezus ie miał Zony bo był Bogiem i jego celem przyjścia na ziemię nie było zakładanie rodziny.Zgadzam się z tobą Alex.W liście do Koryntian dowiadujemy się ,że apostołowie pościągali żony na placówki misyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
kkfriend Re: Chrystus nie mial zony 18.03.02, 13:40 W dzisiejszych czasach nikt nie miałby wątpiwości 33 letni przystojny facet otacza się samymi facetami - musi że gej. A wtedy nie było mowy o PACS-ie albo innej formie legalizacji związków męsko-męskich więc biedny musiał zostać kawalerem i idealizować Sw Marię Magdalenę, która ponoć zresztą była prostytutką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaceq Re: Chrystus nie mial zony IP: *.ppp.szeptel.net.pl 18.03.02, 22:29 odczep się pan od Marii Magdaleny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: Chrystus nie mial zony IP: *.ipt.aol.com 19.03.02, 15:19 jak to nie mial???Mial 12 "zon"-przeciez dla KAZDEGO normalnego faceta jasnym jest,ze Jeszu wraz ze swymi "uczniami" TO BYLA NJZWYKLEJSZA BANDA PEDALOW- pomijam juz historycznosc tego pokreconego Zydka z nieprawego loza-podziwiac mozna tylko Jozka(uznac cudzego bachora za swego syna-trzeba byc naprawde cool) A POZA TYM WNIOSKUJE ABY ZDJAC WRESZCIE TO GOWNO ZE SCIANY W SALI OBRAD PARLAMENTU!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palme Re: Chrystus nie mial zony IP: 172.16.1.* 19.03.02, 15:26 Gość portalu: Kraken napisał(a): > jak to nie mial???Mial 12 "zon"-przeciez dla KAZDEGO normalnego faceta jasnym > jest,ze Jeszu wraz ze swymi "uczniami" TO BYLA NJZWYKLEJSZA BANDA PEDALOW- > pomijam juz historycznosc tego pokreconego Zydka z nieprawego loza-podziwiac > mozna tylko Jozka(uznac cudzego bachora za swego syna-trzeba byc naprawde cool) > A POZA TYM WNIOSKUJE ABY ZDJAC WRESZCIE TO GOWNO ZE SCIANY W SALI OBRAD > PARLAMENTU!!!!!! Dobrze powiedziane !!!! Lagodnie i z wyczuciem !!! Pozdrawiam Krakena. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: Chrystus nie mial zony-do Palme IP: *.ipt.aol.com 19.03.02, 17:11 Zauwazylem,ze w wielu kwestiach mamy podobne poglady-zaczyna nas byc tutaj coraz wiecej-oby tak dalej!!! za pozdrowienia dzieki-WZAJEMNIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Chrystus mial zone (M. Magdalene)! IP: *.vic.bigpond.net.au 20.03.02, 12:11 Gość portalu: ksiadz napisał(a): > szkoda czasu na dyskusje-poczytajcie Pismo sw. K: Mial nie tylko zone (Marie Magdalene), ale i dzieci z nia... Katedra Notre Dame w Paryzu byla np. oryginalnie poswiecona Marii Magdalenie (Our Lady, czyli Naszej Pani), anie Miriam, matce Jeszu, jak to sie mylnie sadzi... W Pismie zreszta Jeszu nazwal swa rodzicielkie "ta kobieta", podobnie jak Clinton inna zydoweczke... Templariusze za rozpowszechniane prawdy o malzenstwie Jeszu srogo zas zaplacili... Kagan Odpowiedz Link Zgłoś