Dodaj do ulubionych

Chrystus nie mial zony

IP: 213.25.20.* 18.03.02, 11:51
szkoda czasu na dyskusje-poczytajcie Pismo sw.
Obserwuj wątek
    • Gość: Palme Re: Chrystus nie mial zony IP: 172.16.1.* 18.03.02, 12:01
      Gość portalu: ksiadz napisał(a):

      > szkoda czasu na dyskusje-poczytajcie Pismo sw.

      Nie mial tez nigdy nawet kochanki,poniewaz Jezus z Nazaretu byl pedalem i
      lubil chlopcow . Z tad jego wybor na uczniow tylko facetow ( w rzeczywistosci
      kochankow ). Jezus zasial nienawisc do sexu hetero ora kobiet ( walka z nagoscia
      kobiet,zeby nie byly zalotne etc,etc,etc ). Jest to bozek wszystkich gejow,
      w tej sytuacji sprawa arc.Paetza z Poznania jest jasna.....
      • Gość: Alex Re: Chrystus nie mial zony IP: 193.0.117.* 18.03.02, 13:11
        Chrystus żony nie miał, ale miał ją n.p. Ś. Piotr. A w listach pawłowych są
        określone kryteria jakie powinien spełniać biskup - powinien mieć żone - nie
        rozwódkę. Celibat wprowadzono bardzo póżno. Dlaczego miano by tego nie zmienić?
        • Gość: katolik Re: Chrystus nie mial zony IP: 212.244.77.* 18.03.02, 13:14
          Gość portalu: Alex napisał(a):

          > Chrystus żony nie miał, ale miał ją n.p. Ś. Piotr. A w listach pawłowych są
          > określone kryteria jakie powinien spełniać biskup - powinien mieć żone - nie
          > rozwódkę. Celibat wprowadzono bardzo póżno. Dlaczego miano by tego nie zmienić?

          Chcesz zmusić księży do ożenku??? Śmiało...
          • malek1 Watek mylny 18.03.02, 13:16
            Powinien brzmiec: Jezus nie mial zony. Chrystus to Zmartwychwstaly - Jezus to
            ten przed smiercia. A ze Jezus zony nie mial to fakt.
            • j#m Re: Watek mylny 19.03.02, 00:25
              On jest Bogiem a księża nie...
          • Gość: ania Re: Chrystus nie mial zony IP: *.upc.chello.be 18.03.02, 13:23
            Celibat dla ksiezy jest wygodny.Moj sasiad tez nie ma zony i nie jest
            ksiedzem.I co z tego wynika?
            • Gość: katolik Re: Chrystus nie mial zony IP: 212.244.77.* 18.03.02, 13:28
              Gość portalu: ania napisał(a):

              > Celibat dla ksiezy jest wygodny.Moj sasiad tez nie ma zony i nie jest
              > ksiedzem.I co z tego wynika?

              Że...że jest kawalerem???
        • kaszper Re: Chrystus nie mial zony, ale Piotr........ 18.03.02, 13:24
          1Kor 9, 5
        • Gość: Mark Ale apostołowie mieli żony IP: *.wsowp.poznan.pl 20.03.02, 11:14
          Jezus ie miał Zony bo był Bogiem i jego celem przyjścia na ziemię nie było
          zakładanie rodziny.Zgadzam się z tobą Alex.W liście do Koryntian dowiadujemy
          się ,że apostołowie pościągali żony na placówki misyjne.
    • kkfriend Re: Chrystus nie mial zony 18.03.02, 13:40
      W dzisiejszych czasach nikt nie miałby wątpiwości 33 letni przystojny facet
      otacza się samymi facetami - musi że gej. A wtedy nie było mowy o PACS-ie albo
      innej formie legalizacji związków męsko-męskich więc biedny musiał zostać
      kawalerem i idealizować Sw Marię Magdalenę, która ponoć zresztą była prostytutką
      • Gość: Jaceq Re: Chrystus nie mial zony IP: *.ppp.szeptel.net.pl 18.03.02, 22:29
        odczep się pan od Marii Magdaleny!
        • Gość: Kraken Re: Chrystus nie mial zony IP: *.ipt.aol.com 19.03.02, 15:19
          jak to nie mial???Mial 12 "zon"-przeciez dla KAZDEGO normalnego faceta jasnym
          jest,ze Jeszu wraz ze swymi "uczniami" TO BYLA NJZWYKLEJSZA BANDA PEDALOW-
          pomijam juz historycznosc tego pokreconego Zydka z nieprawego loza-podziwiac
          mozna tylko Jozka(uznac cudzego bachora za swego syna-trzeba byc naprawde cool)
          A POZA TYM WNIOSKUJE ABY ZDJAC WRESZCIE TO GOWNO ZE SCIANY W SALI OBRAD
          PARLAMENTU!!!!!!
          • Gość: Palme Re: Chrystus nie mial zony IP: 172.16.1.* 19.03.02, 15:26
            Gość portalu: Kraken napisał(a):

            > jak to nie mial???Mial 12 "zon"-przeciez dla KAZDEGO normalnego faceta jasnym
            > jest,ze Jeszu wraz ze swymi "uczniami" TO BYLA NJZWYKLEJSZA BANDA PEDALOW-
            > pomijam juz historycznosc tego pokreconego Zydka z nieprawego loza-podziwiac
            > mozna tylko Jozka(uznac cudzego bachora za swego syna-trzeba byc naprawde cool)
            > A POZA TYM WNIOSKUJE ABY ZDJAC WRESZCIE TO GOWNO ZE SCIANY W SALI OBRAD
            > PARLAMENTU!!!!!!


            Dobrze powiedziane !!!! Lagodnie i z wyczuciem !!! Pozdrawiam Krakena.
            • Gość: Kraken Re: Chrystus nie mial zony-do Palme IP: *.ipt.aol.com 19.03.02, 17:11

              Zauwazylem,ze w wielu kwestiach mamy podobne poglady-zaczyna nas byc tutaj
              coraz wiecej-oby tak dalej!!!
              za pozdrowienia dzieki-WZAJEMNIE!!!
    • Gość: Kagan Chrystus mial zone (M. Magdalene)! IP: *.vic.bigpond.net.au 20.03.02, 12:11
      Gość portalu: ksiadz napisał(a):
      > szkoda czasu na dyskusje-poczytajcie Pismo sw.
      K: Mial nie tylko zone (Marie Magdalene), ale i dzieci z nia...
      Katedra Notre Dame w Paryzu byla np. oryginalnie poswiecona
      Marii Magdalenie (Our Lady, czyli Naszej Pani), anie Miriam,
      matce Jeszu, jak to sie mylnie sadzi... W Pismie zreszta
      Jeszu nazwal swa rodzicielkie "ta kobieta", podobnie jak Clinton inna
      zydoweczke...
      Templariusze za rozpowszechniane prawdy o malzenstwie Jeszu srogo
      zas zaplacili...
      Kagan

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka