Dodaj do ulubionych

czy senator Jan Rulewski opuści PO?

03.12.12, 11:53
www.naszdziennik.pl/polska-kraj/16851,tak-oszukuje-platforma.html
- zobaczył na własne oczy jak jego partyjni koledzy oszukują i manipulują. Mam nadzieję ze takich jak Jan Rulewski w PO jet więcej i dadzą o sobie niebawem znać
Obserwuj wątek
  • wiosnaludzikow Re: czy senator Jan Rulewski opuści PO? 03.12.12, 16:30
   Janek Rulewski na I NAdzwyczajnym Zjeżdzie NSZZ Solidarność w 1981 roku kandydował na szefe Solidarności. Rywalizował z : Lechem Wałęsą, Marianem Jurczykiem, Andrzejem Gwiazdą. Janek miał najkrótsze wystąpienie programowe : "przeszkodą na drodze do uzyskania wolności w Polsce jest Związek Radziecki.".
   Jako pierwszy w III RP wystapił o odszkodowanie materialne za represje w PRL, które otrzymał.
   • l_zaraza_l Re: Czy to ten sam Jan Rulewski, 05.12.12, 17:13
    wariant_b napisał:

    > "pierwszy kupczyk bydgoskiej sceny politycznej"?
    >
    > wyborcza.pl/1,75478,3624787.html


    No nie wiem... To wygląda trochę na: "Już nigdy żadna książka skserowana przez tego pana nie będzie.".


    Bydgoska policja nie znalazła w domu Rulewskiego pirackich podręczników. Mimo to Katarzyna Szott dostała wezwanie na przesłuchanie w komendzie miejskiej.

    Maria Borkowska, rzecznik Rulewskiego: - Rewizja w trakcie kampanii wyborczej nie jest przypadkiem. Posyłanie trzech radiowozów w poszukiwaniu ksera książki to co najmniej nadgorliwość.

    - Wystarczy sobie odpowiedzieć "komu podlega dziś prokuratura - dodaje Paweł Olszewski, szef bydgoskiego sztabu wyborczego PO.

    - PiS Janek Rulewski naraził się najbardziej, to i się doigrał - mówi Olszewski.

    Dwa tygodnie temu - tuż po wybuchu afery taśmowej - Rulewski zwołał w Bydgoszczy konferencję prasową i ujawnił, że Radek Sikorski, dziś minister obrony, przed rokiem zaproponował mu podobny układ jak minister Adam Lipiński Renacie Beger. Rulewski miał wtedy zrezygnować z kandydowania do Senatu i przekazać swe głosy Sikorskiemu. W zamian dostałby posadę wiceministra pracy w rządzie PiS.

    Bydgoski PiS odpowiedział swoją konferencją: Andrzej Walkowiak zaprzeczył politycznej korupcji i nazwał Rulewskiego "pierwszym kupczykiem bydgoskiej sceny politycznej".

    Dzisiaj Walkowiak współczuje rywalowi: - Nie odczuwam żadnej satysfakcji z tego, co się stało. Jestem przekonany, że PiS nie ma nic wspólnego z działaniami prokuratury w tej sprawie.


    2006-10-14 , aktualizacja: 13.10.2006 00:00

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka