Dodaj do ulubionych

Kto kontroluje służby specjalne w Polsce?

27.01.13, 07:46
Komu podlegają, kto im wydaje polecenia.
Jakie zbierają informacje i na czyje polecenie?
Jak zarabiają na swoje akcje?



Obserwuj wątek
    • kapiszon23 temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 09:20
      Ja jestem zdania , że Polska rządzona jest przez konsorcjum różnych służb specjalnych.
      Wiesz jakie służby podlegają Tuskowi? WSIokowi???
      • zuzkazuzka111 Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 09:32
        > Ja jestem zdania , że Polska rządzona jest przez konsorcjum różnych służb specj
        > alnych.

        Uważam podobnie, z tym, że patrząc szerzej, światem rządzi informacja, a więc służby.
        Po zimnej wojnie dogadały się ze sobą, zamiast się wyniszczać.
        Rządy to marionetki w rękach służb.

        > Wiesz jakie służby podlegają Tuskowi? WSIokowi???

        teoretycznie wszystkie. Praktycznie to Tusk i Bul pracują dla służb.
        Tak sobie teoretyzuję.
        • kapiszon23 mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 09:33
          zuzkazuzka111 napisała:

          > > Ja jestem zdania , że Polska rządzona jest przez konsorcjum różnych służb
          > specj
          > > alnych.
          >
          > Uważam podobnie, z tym, że patrząc szerzej, światem rządzi informacja, a więc s
          > łużby.
          > Po zimnej wojnie dogadały się ze sobą, zamiast się wyniszczać.
          > Rządy to marionetki w rękach służb.
          >
          > > Wiesz jakie służby podlegają Tuskowi? WSIokowi???
          >
          > teoretycznie wszystkie. Praktycznie to Tusk i Bul pracują dla służb.
          > Tak sobie teoretyzuję.
          • zuzkazuzka111 Re: mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 09:40
            A jak można to odwrócić?? Czy w ogóle można?
            Sprawić, by służby działały dla kraju.
            By ich interes był tożsamy z interesem narodu?
            • kapiszon23 Re: mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 09:42
              wiktor-smol.nowyekran.pl/post/86853,parcie-na-trumne

              czy to jest demokracja czy zamordyzm? Kto kogo?
              • zuzkazuzka111 Re: mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 13:00
                W Polsce nie ma demokracji. To akurat jest oczywiste.

                Zamordyzm - z pewnością, zwłaszcza, gdy się sprowadziło własny naród do roli niewolnika pracującego za miskę kaszy.

                Zastanawiam się czy można coś z tym zrobić.
                I kto może.
                • kapiszon23 Re: mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 13:12
                  Mozna coś z tym zrobić? Muszą powstać z kolan narodowcy i musza pogonić zaprzańców z Polski tak jak oni wygonili Polaków ze swojej Ojczyzny.
                  • zuzkazuzka111 Re: mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 13:48
                    No tak, ale jeśli zakładamy, że władzę sprawują służby, które są powiązane ze swymi odpowiednikami w innych krajach, to nie będzie to raczej możliwe.
                    Jak sprawić, by służby znalazły interes w tym, by w Polsce rządzili narodowcy?

                    W jaki sposób ludzie mogą powstać z kolan? Do tego jest potrzebna choć mała stabilizacja życiowa. A stabilizacja życiowa będzie wynikała z dostępności pracy i godziwych zarobków.
                    Skąd w Polsce mają się wziąć miejsca pracy, gdy gospodarka została przez ostatnie 6 lat rozmontowana do końca.
                    Ludzie nawet nie chodzą na wybory, bo nie widzą możliwości zmiany na lepsze.
                    Jak im pokazać, że mogą coś zmienić?
          • niezdeprawowany6 Re: mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 11:44
            zauważ jak cyngle "zniwelowały" ważną dyskusję ...

            ach, te cyngle...


            --------------
            Cytat: "kecawa: coraz częściej lemingi milczą i zaczynają coś kojarzyć - ostatnio przemykają ze spuszczonymi głowy zaciskają zęby, że zrobiono z nich idiotów"

            m.c.hrabia napisał: bo jako leming się gubię.
            • kapiszon23 Re: mamy podobne zdanie w temacie 27.01.13, 13:13
              czego się sposziewasz PO FK???? tu jak nie konfident to hasbara



              niezdeprawowany6 napisał:

              > zauważ jak cyngle "zniwelowały" ważną dyskusję ...
              >
              > ach, te cyngle...
              >
              >
              > --------------
              > Cytat: "kecawa: coraz częściej lemingi milczą i zaczynają coś kojarzyć - ostatn
              > io przemykają ze spuszczonymi głowy zaciskają zęby, że zrobiono z nich idiotów
              > "
              >
              > m.c.hrabia napisał: bo jako leming się gubię.
        • allspice Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 10:19
          zuzkazuzka111 napisała:

          >Praktycznie to Tusk i Bul pracują dla służb.
          Tak sobie teoretyzuję. <

          Kaczyński i Macierewicz pracują dla Putina.
          Tak sobie teoretyzuję.
          • ossey Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 10:32
            szczegolnie w Gruzji.
          • dystans4 Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 10:54
            To nie teoretyzowanie, a dobrze potwierdzony pogląd. Skutecznie izolowali nas w Europie i świecie, systematycznie zrywali rozmowy i doprowadzali do kompromitacji Polski (np. w Trójkącie Weimarskim), podnosili ceny gazu dla Polski, przemycili do Gruzji i pośrednio przekazali Rosjanom tajemnice polskiego przemysłu zbrojeniowego.
            --
            buldog.
            • ossey Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 11:01
              glupota nie boli ?
              • dystans4 Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 11:38
                Popatrz na PiSowskie osobistości medialne, szczególnie oddelegowane z SAMOOBRONY, a także "iznaczal'no wnedrionnyje" w PiS. Jednemu to nawet nie założyli teczki w SB, za to podarowali rodzinie willę i częstowali pączkami.
                Zdrada, jak widać, nie boli.
                A ja wolę dogadywać się z Rosjanami bezpośrednio, a nie za pośrednictwem agentury wpływu.
                --
                buldog.
                • ossey Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 12:01
                  jeszcze raz napisze....glupota nie boli ?
                  • dystans4 Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 12:25
                    Widać, nic więcej Ci zostało. A później weź do ręki jawne teksty z 2005/2006 roku na temat agentury wpływu w SAMOOBRONIE. I to nie tylko teksty polskie. Nie powiem, że jest tam wszystko, ale jest sporo. Później ta agentura uwiła sobie gniazdko w PiSie. Tak samo jak cała masa godnych pogardy PZPRowskich funkcjonariuszy w rodzaju Wassermana, Kryże i podobnych. Хвaтит кoрмить этy шoблy.
                    Polską racją stanu jest skompromitować tę szajkę.
                    --
                    buldog.
          • kapiszon23 Re: temat niezwykle ciekawy ale za trudny na FK 27.01.13, 11:10
            wiesz co?! ale fantazja też ma swoje granice :P
    • zapijaczony_ryj Putin i Merkel ? 27.01.13, 09:27
      Trafiłem gołda?
      • kapiszon23 Re: Putin i Merkel ? 27.01.13, 09:29
        nie na darmo nazwali cie na Nowym Ekranie idiotą. Zasługujesz na to .


        zapijaczony_ryj napisał:

        > Trafiłem gołda?
        • zapijaczony_ryj podaj link chetnie przeczytam 27.01.13, 09:43
          kapiszon23 napisał(a):

          > nie na darmo nazwali cie na Nowym Ekranie idiotą. Zasługujesz na to .
          >
          >
          > zapijaczony_ryj napisał:
          >
          > > Trafiłem gołda?

          czy to prawda, bo wy z PiS_dogłowiem z zasady kłamiecie
          • kapiszon23 łżesz! czytałeś nie udawaj :) 27.01.13, 09:45
            zapijaczony_ryj napisał:

            > kapiszon23 napisał(a):
            >
            > > nie na darmo nazwali cie na Nowym Ekranie idiotą. Zasługujesz na to .
            > >
            > >
            > > zapijaczony_ryj napisał:
            > >
            > > > Trafiłem gołda?
            >
            > czy to prawda, bo wy z PiS_dogłowiem z zasady kłamiecie
            • zapijaczony_ryj Nie PiS_dol tylko daj linka!!! 27.01.13, 09:52
              kapiszon23 napisał(a):

              > zapijaczony_ryj napisał:
              >
              > > kapiszon23 napisał(a):
              > >
              > > > nie na darmo nazwali cie na Nowym Ekranie idiotą. Zasługujesz na to
              > .
              > > >
              > > >
              > > > zapijaczony_ryj napisał:
              > > >
              > > > > Trafiłem gołda?
              > >
              > > czy to prawda, bo wy z PiS_dogłowiem z zasady kłamiecie
              • kapiszon23 czytałeś bo się do watka dopisywałeś :) :) :) :) : 27.01.13, 09:54
                zapijaczony_ryj napisał:

                > kapiszon23 napisał(a):
                >
                > > zapijaczony_ryj napisał:
                > >
                > > > kapiszon23 napisał(a):
                > > >
                > > > > nie na darmo nazwali cie na Nowym Ekranie idiotą. Zasługujesz
                > na to
                > > .
                > > > >
                > > > >
                > > > > zapijaczony_ryj napisał:
                > > > >
                > > > > > Trafiłem gołda?
                > > >
                > > > czy to prawda, bo wy z PiS_dogłowiem z zasady kłamiecie
                >
                >
                • zapijaczony_ryj Re: czytałeś bo się do watka dopisywałeś :) :) :) 27.01.13, 10:39
                  LINK wiesz co to jest?
                  • kapiszon23 Re: czytałeś bo się do watka dopisywałeś :) :) :) 27.01.13, 11:09
                    wiem ale po co skoro temat jest ci znany. czytałeś ten watek o sobie a nawet go komentowałeś.Poszukaj na necie - tu nic nie ginie.



                    zapijaczony_ryj napisał:

                    > LINK wiesz co to jest?
                    >
                • niezdeprawowany6 Re: czytałeś bo się do watka dopisywałeś :) :) :) 27.01.13, 11:46
                  ryj to peerelowska świnia, więc może nie dyskustu z nim...
                  • zapijaczony_ryj Te zdeprawowany, lustro cie zauroczyło? 27.01.13, 12:24
                    niezdeprawowany6 napisał:

                    > ryj to peerelowska świnia, więc może nie dyskustu z nim...
                  • kapiszon23 Re: czytałeś bo się do watka dopisywałeś :) :) :) 27.01.13, 13:14
                    zapewniam ,że wiem who is whu na tym forum. To nie trudno rozpoznać.


                    niezdeprawowany6 napisał:

                    > ryj to peerelowska świnia, więc może nie dyskustu z nim...
                    >
                    >
                    >
                    >
                    • niezdeprawowany6 Re: czytałeś bo się do watka dopisywałeś :) :) :) 27.01.13, 14:22


                      przepraszam "kapiszon" nie mam w zwyczaju aż tak dosadnie wyrażać opinii...
                      zwłaszcza w odniesieniu do ryja i im PO dobnych.
      • zuzkazuzka111 napisz raz cokolwiek mądrego. 27.01.13, 09:34
        udowodnij, że myślisz.

        Putin i Merkel to zupełnie inne systemy.
        Jakbyś pojeździł po świecie, to byś to zobaczył.
        • ossey Re: o tym nie mowili w WSI24 27.01.13, 10:44
          wiec nie wie....
    • ossey Re: Dobre pytanie 27.01.13, 10:12
      Teoretycznie premier. Celem prac sluzb jest ochrona panstwa....a do ochrony panstwa zalicza sie nie tylko zbieranie informacji ale tez i dezinformacja. mozna to robic przez ksztaltowanie opini publicznej( tzw przecieki) jak tez bardziej zlozone poprzez "produkcje" faktow.
      Sluzby dzilaja glownie na styku polityka-gospodarka.
      O celach sluzb tecyduje tzw doktryna panstwa ( w normalnych panstwach jest to konsensus wszystkich sil poitycznych i gospodarczych), ktore cele w 90% sa scisle tajne.
      Tego typu zalozenia doktrynalne sa w przypadku stabilnych panstw niezmienne do dziesiecioleci a jak w przypadku Rosji od 400 lat, zmieniaja sie tylko metody.
      Zrozumiec cele sluzb to znac doktryne polityczna panstwa...ta scisle tajna.
    • zayka Re: Kto kontroluje służby specjalne w Polsce? 27.01.13, 12:20
      służby staly sie politycznymi

      zarządzane przez PO

      które to PO założone zostało przez służby
      • zuzkazuzka111 Re: Kto kontroluje służby specjalne w Polsce? 27.01.13, 12:29
        > służby staly sie politycznymi
        >
        > zarządzane przez PO
        >
        > które to PO założone zostało przez służby

        Kiedy służby się usamodzielniły?
        I za jakie pieniądze?
        Jak się teraz finansują?
    • remez2 Samokontrola. ntx 27.01.13, 12:25
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka