czan-dra
11.03.13, 18:55
8 kwietnia TVP pokaże dwie wersje tej tragedii, opracowaną przez NatGeo i przez A.Gargas, a potem ma odbyć się duskusja na ten temat, no i co PiSiorki, tak żeście darli te Wasze pyszczki tęskniące za rozumkiem, dlaczego TVP nie chce wyświetlić tego gniota Gargas i ten NatGeo, a tu macie, będą i to oba, naraz, żebyście się napawali.
A teraz do przeprosin Rady Programowej przystąp!
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,13542680,TVP_wyemituje_8_kwietnia_dwa_filmy_o_Smolensku__W.html