Dodaj do ulubionych

TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńskiej.

11.03.13, 18:55
8 kwietnia TVP pokaże dwie wersje tej tragedii, opracowaną przez NatGeo i przez A.Gargas, a potem ma odbyć się duskusja na ten temat, no i co PiSiorki, tak żeście darli te Wasze pyszczki tęskniące za rozumkiem, dlaczego TVP nie chce wyświetlić tego gniota Gargas i ten NatGeo, a tu macie, będą i to oba, naraz, żebyście się napawali.
A teraz do przeprosin Rady Programowej przystąp!

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,13542680,TVP_wyemituje_8_kwietnia_dwa_filmy_o_Smolensku__W.html
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 11.03.13, 23:17
      Bosze! Nadal walkujecie ten lot nad kaczym gniazdem?
    • indeed4 Ooo - będą eksperci! 11.03.13, 23:39
      "Po emisji filmów w specjalnym wydaniu programu Piotra Kraśki "Na pierwszym planie" zaplanowano dyskusję ekspertów i publicystów."

      W takim razie czekam na eksperta Krawcewicza i Setlaka z "Przeglądu Lotniczego" (lotnictwo amatorskie)! Nikt tak się nie zna na profesjonalnym zawodowym lataniu jak oni - sprzedawca w EMPiKu mało nie umarł ze śmiechu, kiedy się dowiedział, że te dyletanckie sieroty wysmażyły recenzję nt konferencji smoleńskiej, reklamowaną w dodatku przez śmierdzącego lenia i obiboka Laska :-)))

      twitter.com/LasekMaciej/status/311234417114882048
      • dystans4 Re: Ooo - będą eksperci! 11.03.13, 23:46
        Sądząc z materiałów BOR i innych służb lot do Smoleńska spełniał wszystkie kryteria amatorszczyzny. Profesjonalni byli amatorzy małpek.
        --
        buldog.
      • simera16 Re: Ooo - będą eksperci! 12.03.13, 09:28
        indeed4 napisał:


        >
        > sprzedawca w EMPiKu mało nie umarł ze śmiechu, kiedy się dowiedzi
        > ał, że te dyletanckie sieroty wysmażyły recenzję nt konferencji smoleńskiej, re
        > klamowaną w dodatku przez śmierdzącego lenia i obiboka Laska :-)))
        >
        >
        Sprzedawca z EMPiKu recenzując możliwości innych recenzentów, dołączył do grona miernot, o ile poprzez zabieranie głosu w temacie jakby oddalonym od jego profesji, sam nie był największą miernotą i bufonem...
    • remez2 O dwa za dużo. ntx 11.03.13, 23:43
      • indeed4 Dlaczego? 12.03.13, 00:06
        30 - 40% Polaków wierzy w zamach, wiecie ile to milionów?! Wysoka oglądalność (i zyski z reklam) gwarantowana :-)
        • remez2 Re: Dlaczego? 12.03.13, 00:09
          indeed4 napisał:

          > Wysoka oglądalność (i zyski z reklam) gwarantowana :-)
          Da liegt der Hund begraben.
          • indeed4 Re: Dlaczego? 12.03.13, 01:24
            TVP miałaby przepuścić taką gratkę? ;-)

            www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/40830,Rekordowa-ogladalnosc-National-Geographic-w-trakcie-emisji-dokumentu-o-katastrofie-smolenskiej
    • gambit_smolenski3 nie panikuj jeszcze, bo to dopiero początek, hehe 11.03.13, 23:44
      W tym wątku:
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,143128342,143128342,1_Kukiz_z_Duda_i_Wiosna_Ludow_2_Rydzyk_i.html
      , a dokładniej w tym wpisie, masz odpowiedz:
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,143128342,143128511,a_w_tvp1_Anatomia_upadku_Anity_Gargas_.html

      Dodam, iż wszystko wskazuje na to, że będziesz musiał się zwracać do kolejnych rad i kolegiów, hehe:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13519387,Polscy_i_Rosyjscy_sledczy_nie_stwierdzili_na_wraku.html
      natemat.pl/53335,znow-konflikt-wokol-katastrofy-smolenskiej-rosjanie-nie-bylo-wybuchu-polacy-nie-bylo-badan
      niezalezna.pl/39194-prokuratura-przyznaje-ze-rosjanie-klamia
      niezalezna.pl/39290-doradca-icao-niski-poziom-etyczny-czlonkow-komisji-millera
      niezalezna.pl/39283-tylko-u-nas-kolejny-skandal-z-probkami
      niezalezna.pl/39265-nasz-news-probki-krwi-pobierali-wylacznie-rosjanie
      niezalezna.pl/39295-ujawniamy-skandaliczne-dzialania-prokuratury
      niezalezna.pl/39308-prawnicy-krytykuja-skandaliczna-decyzje-prokuratorow

    • indeed4 O! Najbystrzejsza z bystrych A. Gozdyra 12.03.13, 00:01
      z nabożną czcią dopytująca o przyczyny katastrofy liniowca pilota dwuosobowej awionetki, zachęca obiboka Laska do zaprotestowania przeciwko emisji filmów - nie wiadomo tylko jednego, czy obu :-)))

      twitter.com/AGozdyra/status/311246981651628034


      • anwad Ale tacy właśnie intelektualiści 12.03.13, 09:15
        Wmówili Wam, że katastrofa smoleńska to zwykły wypadek. Nie wstyd Wam?
        • anwad no właśnie 12.03.13, 10:02
          Dlaczego po naszej stronie stoją poważni uczeni, eksperci, też z zagranicy, a po Waszej celebryci i ruskie flanelki?
          • simera16 Re: no właśnie 12.03.13, 10:08
            anwad napisała:

            > Dlaczego po naszej stronie stoją poważni uczeni, eksperci, też z zagranicy, a p
            > o Waszej celebryci i ruskie flanelki?
            >
            a ci "poważni", to kto, Binienda&Co? Żarty sobie czynisz aśćka...
            • anwad Re: no właśnie 12.03.13, 10:24
              Oho, współczesny autorytet moralny się wypowiedział.
              • simera16 Re: no właśnie 12.03.13, 10:28
                anwad napisała:

                > Oho, współczesny autorytet moralny się wypowiedział.
                >
                Doopa tam, ani ze mnie autorytet, ani współczesny... Ale nie nazywaj leszczy typu Binienda autorytetami...
                • anwad Re: no właśnie 12.03.13, 10:35
                  Nie kryguj się. Dzisiaj to prostytutka poucza damę. A co do Twojej opinii na temat prof. Biniendy - ma ona znaczenie źadne.
                  • kotek.filemon Re: no właśnie 12.03.13, 10:40
                    anwad napisała:

                    > Nie kryguj się. Dzisiaj to prostytutka poucza damę. A co do Twojej opinii na te
                    > mat prof. Biniendy - ma ona znaczenie źadne.

                    Jak i sam prof. Binienda. To co, chce już złożyć te zeznania?
                  • simera16 Re: no właśnie 12.03.13, 10:52
                    anwad napisała:

                    > Nie kryguj się. Dzisiaj to prostytutka poucza damę.[b] A co do Twojej opinii na te
                    > mat prof. Biniendy - ma ona znaczenie źadne.
                    >
                    ...jak i on sam wraz ze swymi opiniami!
                    • anwad Re: no właśnie 12.03.13, 12:25
                      Prof. Binienda to człowiek, który rozpoczął zmianę biegu historii. Gdyby nie on, dr Nowaczyk, prof. Obrębski, prof. Witakowski, prof. Czachor, dr inż. Berczyński, dr inż. Gajewski etc. Miller i Lasek nadal bezczelnie brylowaliby na salonach. A tak to się chowają.
                      • indeed4 :-))) 12.03.13, 12:30
                        anwad napisała:

                        > Prof. Binienda to człowiek, który rozpoczął zmianę biegu historii.


                        Anwadzia made my day :-)))))))))
                        • anwad Re: :-))) 12.03.13, 12:43
                          Dzięki niemu kłamcy smoleńscy są w odwrocie. No podaj mi przykład naukowców, którzy chcą swoim autorytetem firmować wersję Millera i Laska. Czekam od miesiąca.
    • don.kichote Show Must Go On 12.03.13, 00:14

      • 1tobi Re: Dwie różne wersje 12.03.13, 06:22
        Powinni dorzucić radziecki obraz "Lecą żurawie" oprócz tego " Czy leci z nami pilot" w końcu każdy ma prawo do swojej wersji.
    • zgred-zisko Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 12.03.13, 06:34
      A co z dziećmi? Im także coś się należy. Koniecznie Children Channel powinien nakręcić kreskówkę "Psota pilota". I dla młodzieży "Niewidzialne lotnisko"
    • wiosnaludzikow Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 12.03.13, 06:57
      czan-dra napisał:

      > 8 kwietnia TVP pokaże dwie wersje tej tragedii, opracowaną przez NatGeo i przez
      > A.Gargas, a potem ma odbyć się duskusja na ten temat, no i co PiSiorki, tak że
      > ście darli te Wasze pyszczki tęskniące za rozumkiem, dlaczego TVP nie chce wyśw
      > ietlić tego gniota Gargas i ten NatGeo, a tu macie, będą i to oba, naraz, żebyś
      > cie się napawali.
      > A teraz do przeprosin Rady Programowej przystąp!
      To był po prostu nacisk. Pierwsze komentarze były : "nie emitować". Dopiero jak zupełnie niezalezni publicyści a nawet lewizowi politycy w tym RP spokojnie ale systematycznie twierdzili, że nalezy wyemitoważ ...dopiero krople wydrążyły skałę.
      Tusk i Braun to Dobre Pany. Mogli nie emitować a wyemitowali.
      Nie pisz tu o Radzie Programowej bo to fasadowy i wybitnie spolegliwy twór.
    • losiu4 Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 12.03.13, 07:12
      nie wiem co "pisiorki" ale ja dobrze pamiętam historię. Przebiegała ona mianowicie mniej wiecej tak: najpierw w ogóle nic, potem być moze film NatGeo, potem oba filmy (NatGeo i Gargas), potem odżegnywanie sie telewizorni od filmu Gargas, teraz, jak zapodajesz znowu na tapecie oba filmy... Ciekawe co wymyslono jako "uatrakcyjnienie", bo nie wierzę w przypadki, gdyz sa tylko znaki... Występ laskopodobnych? Prokuratura znowu wyskoczy z jakąś "sensacją"?
      A rada niech przxeporsi nas, ze w bambuko nas robiła, a Ty głupa nie rżnij :)

      Pozdrawiam

      Losiu
      • obraza.uczuc.religijnych Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 12.03.13, 07:42
        Raczej źle pamiętasz tę historię, nie pierwszy raz zresztą.
        • losiu4 Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 12.03.13, 12:11
          to może przypomnij. Ja tam napisałem to co pamiętam. Nie zapisywałem sobie artykułów z m.in. wybiórczej bo sprawe uważałem za niezbyt ważną, choć symptomatyczną - chodziło o wahania "nastrojów' telewizyjnej wierchuszki.

          Pozdrawiam

          Losiu
          • obraza.uczuc.religijnych Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 13.03.13, 08:21
            To może ty przypomnij jednak te wahania bo jak zwykle wypisujesz pierdoły bez pokrycia.
    • kotek.filemon Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 12.03.13, 09:16
      czan-dra napisał:

      > 8 kwietnia TVP pokaże dwie wersje tej tragedii, opracowaną przez NatGeo i przez
      > A.Gargas, a potem ma odbyć się duskusja na ten temat,

      Jeśli chodzi o film Anitki, to powinni wyemitować dokładnie tydzień wcześniej...
    • derduch_antykatolik To będzie zamiast dobranocki? 12.03.13, 10:08
      Czy raczej jako bajki dla umysłowo chorych?
    • kecawa Chyba TVP... a potem chyba dyskusja ? 12.03.13, 10:26
      Tylko systematyczne działania wymuszają ustępstwa ze strony polszewików . Jak na razie jest tylko zapowiedź tych filmów i dyskusji po nich. Mam nadzieję, że w tej dyskusji nie będą TYLKO dyskutować funkcjonariusze GW z funkcjonariuszami TVN

      serdecznie pozdrawiam kecaw
    • veglie Re: TVP wyemituje dwa filmy o katastrofie smoleńs 12.03.13, 12:58
      Jeden start.Drugi lądowanie.
    • remik.bz Dobry Pan z tego Tuska 12.03.13, 21:59
      czan-dra napisał:

      > 8 kwietnia TVP pokaże dwie wersje tej tragedii, opracowaną przez NatGeo i przez
      > A.Gargas,

      He, he , dobre panisko z tego Tuska. Mógł dalej nie zezwalać, ale zezwolił.
      Chyba tylko po to, aby na śmiesznośc się wystawić.
      Gniot Natgeo został juz tak totalnie skrytykowany , że pokazywanie go po raz kolejny to znęcanie się nad producentem i myslacymi widzami.
      A film A. Gorgas , kto chciał to juz dawno obejrzał. A kto miał to w nosie wierząc w MAKowska "prawdę" to i teraz nie zmieni zdania.

      • obraza.uczuc.religijnych Re: Dobry Pan z tego Tuska 13.03.13, 08:33
        Ależ nikt z Polaków nie wierzy w "ustalenia" rosyjskojęzycznej Gargas.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka