Dodaj do ulubionych

Nie tylko Kamien Pomorski....

06.01.14, 15:24

lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,15228117,Wypadek_na_Piotrkowskiej__Dwie_osoby_nie_zyja__Motorniczy.html#BoxSlotII3img
PS
Bedzie teraz nowa dyskusja czy nie bedzie?
Jak zostana ustawione priorytety?

Obserwuj wątek
    • lionold Re: Łódź i "T"rach! Polska "trach". 06.01.14, 15:58
      Jest już 6. styczeń 2014 a Polska nie może wyjść ze świątecznego, pijackiego amoku ? Wygląda, że wszyscy piją na umór: cywil banda, kierowcy autobusów, kierowcy ciężarówek, motorniczy tramwajów i ...... księża! Sodomia i Gomoria. Piją mężczyźni, kobiety i ... dzieci. Kobiety pijane lub prawie trzeźwe z pomocą konkubentów lub bez ich pomocy nagminnie zabijają swoje dzieci, nie tylko nowonarodzone. A katabasy i prawicowe gowiniane oszołomy walczą o zmarnowaną spermę i niebawem na indeks trafią kondomy.
      • mariner4 Masz rację! 06.01.14, 16:03
        Królewski szczep piastowy nie może wytrzeźwieć po świątecznym serialu. A KK zafundował im niedawno jeszcze jeden pijacki dzień. Więcej świąt! Więcej wódy! Więcej igrzysk!

        M.
        • hummer Re: Masz rację! 06.01.14, 16:10
          mariner4 napisał:

          > Królewski szczep piastowy nie może wytrzeźwieć po świątecznym serialu. A KK zaf
          > undował im niedawno jeszcze jeden pijacki dzień. Więcej świąt! Więcej wódy! Wię
          > cej igrzysk!

          Większe wpływy do budżetu.
          • mariner4 Nie wiadomo 06.01.14, 16:16
            A ile kosztuje likwidacja skutków?
            To co piszesz wymaga myślenia. Nie stać urzędników na to.
            M.
            • hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 17:23
              mariner4 napisał:

              > A ile kosztuje likwidacja skutków?
              > To co piszesz wymaga myślenia. Nie stać urzędników na to.

              Problem jest bardziej złożony. Wymaga tez myślenia u kierujących.
              Dziś wyczytałem w TVN24 iz urzędnicy wymyślili przepadek wszystkiego.

              www.tvn24.pl/postuluja-utrate-majatku-za-jazde-po-pijanemu-wniosek-we-wtorek,385084,s.html
              A przecież tacy posłowie, to oficjalnie gołodupcy. Weźmy Nowaka, prócz zegarków nie ma nic.
              Cały majątek na kogoś innego. :)
              • chateau Re: Nie wiadomo 06.01.14, 17:25
                Hummer, nie kompromituj się.
                Nie odróżniasz gości ze stowarzyszenia od urzędników?
                • hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 17:37
                  chateau napisał:

                  > Hummer, nie kompromituj się.
                  > Nie odróżniasz gości ze stowarzyszenia od urzędników?

                  Odróżniam. Ale tylko czekać jak projekt będzie dyskutowany w Sejmie.
                  • spokojny.zenek Re: Nie wiadomo 06.01.14, 18:17
                    Co będzie dyskutowane? Pomysł przywrócenia stalinowskiej konfiskaty? Mylisz sejm z IPN i konferencją psychiatrów?
                    • hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 18:19
                      spokojny.zenek napisał:

                      > Co będzie dyskutowane? Pomysł przywrócenia stalinowskiej konfiskaty? Mylisz sej
                      > m z IPN i konferencją psychiatrów?

                      Sejm się tyloma bzdurami zajmuje, że jedna więcej nie stanowi różnicy.
                      • spokojny.zenek Re: Nie wiadomo 06.01.14, 18:22
                        Jeżeli jacyś idioci uchwalą, że ziemia jest płaska to tym także się będzie sejm zajmował?
                        • hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 19:16
                          spokojny.zenek napisał:

                          > Jeżeli jacyś idioci uchwalą, że ziemia jest płaska to tym także się będzie sejm
                          > zajmował?

                          W końcu w Sejmie wisi krzyż nie bez kozery.
              • nazimno Eldorado dla slupow trzezwosci. 06.01.14, 17:29
                Kazdy niepijacy bedzie miec szanse na stanie sie takim slupem, na ktorego przepisywac sie bedzie majatek chlejacego.








      • nazimno no comments: 06.01.14, 16:08

        krakow.gazeta.pl/krakow/5,35815,2751799.html?i=20
    • mariner4 Dzisiaj jest święto 06.01.14, 16:00
      Jutro będą konferencje prasowe opozycji.
      Zlikwidować tramwaje!
      M.
      • mil-ka5 Re: Dzisiaj jest święto 06.01.14, 16:41
        dekada potrzebna na wytrzeźwienie poświąteczne, może do popielcowej ?
        • nazimno Wystarczy poczekac do wymienionych dat: 06.01.14, 16:43

          pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_bez_Alkoholu
          • mariner4 Tutaj policz sobie 06.01.14, 17:29
            users.camk.edu.pl/smolec/pl_holidays.html
            M.
    • x2468 Re: Nie tylko Kamien Pomorski.... 06.01.14, 16:44
      Poczekam na tego pacjenta:
      www.se.pl/wydarzenia/kraj/kaczynski-lamie-przepisy-drogowe-limuzyna-prezesa-pis-pedzila-ponad-140kmh-wyprzedzala-na-podwojnej-_202555.html
      • mariner4 Nie będę hipokrytą 06.01.14, 17:35
        Mam nadzieję że się zabije.
        Byle kogoś nie zabił.
        M.
    • douglasmclloyd Wojna niepotrzebna nt 06.01.14, 17:39
    • dystans4 Priorytety ustalone. 06.01.14, 17:58
      Zginie pięciu górników - tragedia i żałoba narodowa.
      Zginie setka ludzi w wypadkach drogowych - statystyka.

      --
      buldog.
    • crotalus1 Re: Nie tylko Kamien Pomorski.... 06.01.14, 18:27
      Czy już skonfiskowali tramwaj?
      • 1tobi Re: Nie tylko Kamien Pomorski.... 06.01.14, 18:34
        konfiskować tramwaj i oskarżyc pasendżerów o podżeganie(za przeproszeniem):/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka