nazimno 06.01.14, 15:24 lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,15228117,Wypadek_na_Piotrkowskiej__Dwie_osoby_nie_zyja__Motorniczy.html#BoxSlotII3img PS Bedzie teraz nowa dyskusja czy nie bedzie? Jak zostana ustawione priorytety? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lionold Re: Łódź i "T"rach! Polska "trach". 06.01.14, 15:58 Jest już 6. styczeń 2014 a Polska nie może wyjść ze świątecznego, pijackiego amoku ? Wygląda, że wszyscy piją na umór: cywil banda, kierowcy autobusów, kierowcy ciężarówek, motorniczy tramwajów i ...... księża! Sodomia i Gomoria. Piją mężczyźni, kobiety i ... dzieci. Kobiety pijane lub prawie trzeźwe z pomocą konkubentów lub bez ich pomocy nagminnie zabijają swoje dzieci, nie tylko nowonarodzone. A katabasy i prawicowe gowiniane oszołomy walczą o zmarnowaną spermę i niebawem na indeks trafią kondomy. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Masz rację! 06.01.14, 16:03 Królewski szczep piastowy nie może wytrzeźwieć po świątecznym serialu. A KK zafundował im niedawno jeszcze jeden pijacki dzień. Więcej świąt! Więcej wódy! Więcej igrzysk! M. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Masz rację! 06.01.14, 16:10 mariner4 napisał: > Królewski szczep piastowy nie może wytrzeźwieć po świątecznym serialu. A KK zaf > undował im niedawno jeszcze jeden pijacki dzień. Więcej świąt! Więcej wódy! Wię > cej igrzysk! Większe wpływy do budżetu. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Nie wiadomo 06.01.14, 16:16 A ile kosztuje likwidacja skutków? To co piszesz wymaga myślenia. Nie stać urzędników na to. M. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 17:23 mariner4 napisał: > A ile kosztuje likwidacja skutków? > To co piszesz wymaga myślenia. Nie stać urzędników na to. Problem jest bardziej złożony. Wymaga tez myślenia u kierujących. Dziś wyczytałem w TVN24 iz urzędnicy wymyślili przepadek wszystkiego. www.tvn24.pl/postuluja-utrate-majatku-za-jazde-po-pijanemu-wniosek-we-wtorek,385084,s.html A przecież tacy posłowie, to oficjalnie gołodupcy. Weźmy Nowaka, prócz zegarków nie ma nic. Cały majątek na kogoś innego. :) Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: Nie wiadomo 06.01.14, 17:25 Hummer, nie kompromituj się. Nie odróżniasz gości ze stowarzyszenia od urzędników? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 17:37 chateau napisał: > Hummer, nie kompromituj się. > Nie odróżniasz gości ze stowarzyszenia od urzędników? Odróżniam. Ale tylko czekać jak projekt będzie dyskutowany w Sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Nie wiadomo 06.01.14, 18:17 Co będzie dyskutowane? Pomysł przywrócenia stalinowskiej konfiskaty? Mylisz sejm z IPN i konferencją psychiatrów? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 18:19 spokojny.zenek napisał: > Co będzie dyskutowane? Pomysł przywrócenia stalinowskiej konfiskaty? Mylisz sej > m z IPN i konferencją psychiatrów? Sejm się tyloma bzdurami zajmuje, że jedna więcej nie stanowi różnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Nie wiadomo 06.01.14, 18:22 Jeżeli jacyś idioci uchwalą, że ziemia jest płaska to tym także się będzie sejm zajmował? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Nie wiadomo 06.01.14, 19:16 spokojny.zenek napisał: > Jeżeli jacyś idioci uchwalą, że ziemia jest płaska to tym także się będzie sejm > zajmował? W końcu w Sejmie wisi krzyż nie bez kozery. Odpowiedz Link Zgłoś
nazimno Eldorado dla slupow trzezwosci. 06.01.14, 17:29 Kazdy niepijacy bedzie miec szanse na stanie sie takim slupem, na ktorego przepisywac sie bedzie majatek chlejacego. Odpowiedz Link Zgłoś
nazimno no comments: 06.01.14, 16:08 krakow.gazeta.pl/krakow/5,35815,2751799.html?i=20 Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Dzisiaj jest święto 06.01.14, 16:00 Jutro będą konferencje prasowe opozycji. Zlikwidować tramwaje! M. Odpowiedz Link Zgłoś
mil-ka5 Re: Dzisiaj jest święto 06.01.14, 16:41 dekada potrzebna na wytrzeźwienie poświąteczne, może do popielcowej ? Odpowiedz Link Zgłoś
nazimno Wystarczy poczekac do wymienionych dat: 06.01.14, 16:43 pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_bez_Alkoholu Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Tutaj policz sobie 06.01.14, 17:29 users.camk.edu.pl/smolec/pl_holidays.html M. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Nie tylko Kamien Pomorski.... 06.01.14, 16:44 Poczekam na tego pacjenta: www.se.pl/wydarzenia/kraj/kaczynski-lamie-przepisy-drogowe-limuzyna-prezesa-pis-pedzila-ponad-140kmh-wyprzedzala-na-podwojnej-_202555.html Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Nie będę hipokrytą 06.01.14, 17:35 Mam nadzieję że się zabije. Byle kogoś nie zabił. M. Odpowiedz Link Zgłoś
dystans4 Priorytety ustalone. 06.01.14, 17:58 Zginie pięciu górników - tragedia i żałoba narodowa. Zginie setka ludzi w wypadkach drogowych - statystyka. -- buldog. Odpowiedz Link Zgłoś
crotalus1 Re: Nie tylko Kamien Pomorski.... 06.01.14, 18:27 Czy już skonfiskowali tramwaj? Odpowiedz Link Zgłoś
1tobi Re: Nie tylko Kamien Pomorski.... 06.01.14, 18:34 konfiskować tramwaj i oskarżyc pasendżerów o podżeganie(za przeproszeniem):/ Odpowiedz Link Zgłoś