Dodaj do ulubionych

Kamiński: Krystyna Pawłowicz to jądro PiS

17.01.14, 19:41
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15288558,Kaminski_u_Olejnik__Boje_sie_w_rzadzie_faceta_mowiacego_.html#BoxWiadTxt

Zaś jądrem Krystyny Pawłowicz jest Tadeusz Rydzyk:

www.youtube.com/watch?v=IM01Yovy1sE

Dlatego ona do końca świata i jeden dzień dłużej będzie pluła na Owsiaka – wszelkie pieniądze mają iść do Rydzyka, a nie na jakieś leczenie jakichś tam dzieci, w mordę!
Obserwuj wątek
    • magdolot Re: Kamiński: Krystyna Pawłowicz to jądro PiS 17.01.14, 19:47
      Ale prawe czy lewe?
      • m.c.hrabia Re: Kamiński: Krystyna Pawłowicz to jądro PiS 17.01.14, 19:54
        Ale prawe czy lewe?

        bliźniacze,
    • mariner4 Mam nadzieję, że PiS będzie tak samo płodny jak 17.01.14, 20:27
      panna Krysia Pawłowiczówna.
      M.
      • lumpior Re: Mam nadzieję, że PiS będzie tak samo płodny j 17.01.14, 20:58
        mariner4 napisał:

        > panna Krysia Pawłowiczówna.
        > M.
        No i PrezesPan.
        • snajper55 Re: Mam nadzieję, że PiS będzie tak samo płodny j 17.01.14, 21:16
          lumpior napisał:

          > mariner4 napisał:
          >
          > > panna Krysia Pawłowiczówna.
          > > M.
          > No i PrezesPan.

          Jakby ich tak skrzyżować... Co to by były za dzieci z takiej krzyżówki!

          S.
          • lumpior Re: Mam nadzieję, że PiS będzie tak samo płodny j 17.01.14, 21:28
            snajper55 napisał:

            > lumpior napisał:
            >
            > > mariner4 napisał:
            > >
            > > > panna Krysia Pawłowiczówna.
            > > > M.
            > > No i PrezesPan.
            >
            > Jakby ich tak skrzyżować... Co to by były za dzieci z takiej krzyżówki!
            >
            > S.
            Nie strasz,żle życzysz ludzkości?
    • snajper55 Chyba raczej jajnik? /nt 17.01.14, 21:16

      • felinecaline Re: Chyba raczej jajnik? /nt 17.01.14, 23:14
        Eeeeetam, prezes slusznie mowi, wszak dawniej najstarsi patrioci mawiali na jadra "jaja".A jaja przeterminowane takie jak prezesowe to "zbuki" sie zwaly, co swietnie koreluje tez ze swoista "swiezoscia " pislanki Piotrowicz.
    • bogucjusz Pawłowicz: cwał Walkirii made by PiS :-) n/t 17.01.14, 23:05
      • x2468 Re: Pawłowicz: cwał Walkirii made by PiS :-) n/t 17.01.14, 23:07
        Panna Pawłowicz czyli jądra genseka.
        • bogucjusz Żeńskie jądra bez jaj :-) n/t 17.01.14, 23:10
          • x2468 Re: Żeńskie jądra bez jaj :-) n/t 17.01.14, 23:25
            Wyjajeczkowała się po próżnicy a może nadal nosi ,jak ksiądz który również na wszelki wypadek nosi.
    • przeciwnik_klamstwa Pawłowicz mówi co jest nie w smak Platformersom! 17.01.14, 23:32
      Dziękuję za uwagę.
      ...
      1. "Zaskakują dane o wykształceniu (podzieliło się nimi 70 proc. działaczy PO) - aż 14,1 tys. ukończyło tylko podstawówkę"
      2.ryj:bo nigdy nie byłem ani milicjantem ani ormowcem i nawet nie dlatego ... posiadam kat D! symulowałem i mnie się udało.
      • x2468 Re: Pawłowicz mówi co jest nie w smak Platformers 18.01.14, 16:02
        Jesteś głupszy od jaja Kaczora. Wiesz o tym?
        • lumpior Re: Pawłowicz mówi co jest nie w smak Platformers 18.01.14, 16:11
          Pawłowicz,Pawłowicz jak najwiecej wywiadów,wypowiedzi,a PiS zdołuje totalnie.PrezesPan jej nie chyba się boi,tu Rydzyk może się wtrącić.
    • lackzadek Cyc PiS 18.01.14, 15:58
      cymber.gaj napisał:
      >
      > Zaś jądrem Krystyny Pawłowicz jest Tadeusz Rydzyk:
      • x2468 Re: Cyc PiS 18.01.14, 16:26
        Rydzyk jest jej prorokiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka