ajr-on 24.01.14, 09:57 Płatność gotówką w twardej walucie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:03 des4 napisał: w jakim celu? W celu poszerzania obszaru wolności i demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:08 nie rozumiem o co ci chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:10 Chodzi o prawa człowieka, bezcenne. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:11 jakie prawa człowieka? o co ci chodzi? to jakiś kod? Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:16 Tak, kod Leonarda da Vinci, dalsze instrukcje pod podłogą bazyliki św. Piotra. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:18 czyli klasyczny forumowy bełkot forumowego dyżuranta :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:19 Oczywiście, klasyczny forumowy recenzencie na ćwierć etatu. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:23 zaczynają się wyzwiska...nerwy puszczają? Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:26 Jakie wyzwiska, panie rezenzencie ? Tam niżej to tak, ktoś napisał do pana "spadaj przygłupie!", ale ja w żadnym wypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
wasilko Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:29 A co miałem mu napisać? Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:30 zapomniałeś się przelogować, czy też dodajecie sobie otuchy w cięzkich chwilach? :D Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:30 wasilko napisał(a): A co miałem mu napisać? "spie...j przygłupie!", wtedy by moze zrozumiał. Odpowiedz Link Zgłoś
wasilko Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:33 Sorry, nie pomyślałem. No, ale jak on jest np. gender, to tak można? Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:36 wasilko napisał(a): Sorry, nie pomyślałem. > No, ale jak on jest np. gender, to tak można? Nie, no jak gender to lepiej "kij ci w rurę wydechową". Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl Re: W kartonach czy przelewem? 24.01.14, 10:07 wasilko napisał(a): > nt Przez Bank Watykański. www.wprost.pl/ar/59383/Skok-stulecia/ Odpowiedz Link Zgłoś
wasilko Czyżbyś stracił zaufanie do Goldman Sachs Group In 24.01.14, 10:09 Goldman Sachs Group Incorporated? Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: Czyżbyś stracił zaufanie do Goldman Sachs Gro 24.01.14, 10:12 a co bank inwestycyjny ma z tym wspólnego? Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: Spadaj przygłupie 24.01.14, 10:19 dziękuję za inwektywy, coś zabolało jak zrobiłem to co w mojej stopce? nie odpowiedziałeś na pytanie Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: W kartonach czy przelewem? 24.01.14, 10:08 Oczywiście w kartonach, gotówką, pod stołem, ciemną nocą. Odpowiedz Link Zgłoś
wasilko Tak bez pokwitowania... 24.01.14, 10:10 To jeszcze tylko - kartony po styropianie czy Marlboro? Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Tak bez pokwitowania... 24.01.14, 10:15 Posiadam kartony po "Papierosach krasnoarmiejca". Odpowiedz Link Zgłoś
wasilko Hmm... na zegarki nie byłem przygotowany, ale... 24.01.14, 10:23 ... pogadam z posłem Sławomirem N. Odpowiedz Link Zgłoś
unkannier.sking Burdel założę gdzieś w puszczy 24.01.14, 10:04 kto chętny !? heheheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Burdel założę gdzieś w puszczy 24.01.14, 10:05 Chodzi Ci o terytorium RP ? Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl Re: ajr-on 24.01.14, 10:23 Przypomnij sobie,co się stało z pieniędzmi CIA,które Jankesi dali Solidarności. Gdzie wyparowały? www.wprost.pl/ar/59383/Skok-stulecia/ www.anonimus.com.pl/victory.html Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: ajr-on 24.01.14, 10:25 gtxl napisał: Przypomnij sobie,co się stało z pieniędzmi CIA,które Jankesi dali Solidarności. > Gdzie wyparowały? Zapytaj Bujaka, Frasyniuka, ja nic nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl Re: ajr-on 24.01.14, 10:30 ajr-on napisał: > gtxl napisał: > Przypomnij sobie,co się stało z pieniędzmi CIA,które Jankesi dali Solidarności > . > > Gdzie wyparowały? > > Zapytaj Bujaka, Frasyniuka, ja nic nie wiem. Ale o Millerze potrafisz tak barwnie opowiadać. Odpowiedz Link Zgłoś
zayka_nr11 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:21 ajr-on napisał: > Płatność gotówką w twardej walucie. ale o kartony teraz trudno... wszystko w foliowych zgrzewkach :) Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:31 watchmen napisał(a): > 25 mln i Polacy zrobią wszystko dla "sojuszników" ech co za kraj Nawet kwoty nie znasz? Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:35 gtxl napisał: watchmen napisał(a): > 25 mln i Polacy zrobią wszystko dla "sojuszników" ech co za kraj > > Nawet kwoty nie znasz? Może podana wcześniej kwota zaniżona ze wzgledu na obowiazek podatkowy od dochodu: przychód - koszty (wiadro z woda, ręczniki) Odpowiedz Link Zgłoś
gtxl Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:41 ajr-on napisał: > gtxl napisał: > watchmen napisał(a): > > 25 mln i Polacy zrobią wszystko dla "sojuszników" ech co za kraj > > > > Nawet kwoty nie znasz? > > Może podana wcześniej kwota zaniżona ze wzgledu na obowiazek podatkowy od docho > du: przychód - koszty (wiadro z woda, ręczniki) Może zainteresuje Cię, gdzie wyparowała kwota 200 mln dolarów,która CIA przekazała Solidarności,skoro jesteś takim specjalistą.... Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:44 Może zainteresuje Cię, gdzie wyparowała kwota 200 mln dolarów,która CIA przekazała Solidarności,skoro jesteś takim specjalistą.... On nie jest specjalistą. On jest po prostu (sz)czujny. Gorzej, że bezrefleksyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:51 gtxl napisał: Może zainteresuje Cię, gdzie wyparowała kwota 200 mln dolarów,która CIA przekaz > ała Solidarności,skoro jesteś takim specjalistą.... Bardzo mnie to interesuje. Interesuje mnie co z pieniędzmi z FOZZ, Amber Goldu, oscylatora Bagsika, afer paliwowych, alkoholowych, co z przekrętami ministrów przekształceń własnościowych, co z bankrutujacymi firmami budującymi autostrady, co z kosztami utrzymania stadionów, co z podatkami polskich oligarchów, ile z banków i do inwestorów wyciągnął na Bioton i Petrolinvest Krauze itd, itp. Ale dzisiaj tematem jest .... Odpowiedz Link Zgłoś