Dodaj do ulubionych

Więzienie w Kiejkutach wynajmę

24.01.14, 09:57
Płatność gotówką w twardej walucie.
Obserwuj wątek
    • des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:00
      w jakim celu?
      • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:03
        des4 napisał:
        w jakim celu?

        W celu poszerzania obszaru wolności i demokracji.
        • des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:08
          nie rozumiem o co ci chodzi...
          • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:10
            Chodzi o prawa człowieka, bezcenne.
            • des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:11
              jakie prawa człowieka? o co ci chodzi? to jakiś kod?
              • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:16
                Tak, kod Leonarda da Vinci, dalsze instrukcje pod podłogą bazyliki św. Piotra.
                • des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:18
                  czyli klasyczny forumowy bełkot forumowego dyżuranta :)))
                  • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:19
                    Oczywiście, klasyczny forumowy recenzencie na ćwierć etatu.
                    • des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:23
                      zaczynają się wyzwiska...nerwy puszczają?
                      • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:26
                        Jakie wyzwiska, panie rezenzencie ? Tam niżej to tak, ktoś napisał do pana "spadaj przygłupie!", ale ja w żadnym wypadku.
                        • wasilko Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:29
                          A co miałem mu napisać?
                          • des4 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:30
                            zapomniałeś się przelogować, czy też dodajecie sobie otuchy w cięzkich chwilach? :D
                            • wasilko Aj-ron'a pytałem, nie Ciebie 24.01.14, 10:32
                              nt
                          • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:30
                            wasilko napisał(a):
                            A co miałem mu napisać?

                            "spie...j przygłupie!", wtedy by moze zrozumiał.
                            • wasilko Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:33
                              Sorry, nie pomyślałem.
                              No, ale jak on jest np. gender, to tak można?
                              • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:36
                                wasilko napisał(a):
                                Sorry, nie pomyślałem.
                                > No, ale jak on jest np. gender, to tak można?

                                Nie, no jak gender to lepiej "kij ci w rurę wydechową".
    • wasilko W kartonach czy przelewem? 24.01.14, 10:04
      nt
      • gtxl Re: W kartonach czy przelewem? 24.01.14, 10:07
        wasilko napisał(a):

        > nt

        Przez Bank Watykański.
        www.wprost.pl/ar/59383/Skok-stulecia/
        • wasilko Czyżbyś stracił zaufanie do Goldman Sachs Group In 24.01.14, 10:09
          Goldman Sachs Group Incorporated?
          • des4 Re: Czyżbyś stracił zaufanie do Goldman Sachs Gro 24.01.14, 10:12
            a co bank inwestycyjny ma z tym wspólnego?
            • wasilko Spadaj przygłupie 24.01.14, 10:14
              • des4 Re: Spadaj przygłupie 24.01.14, 10:19
                dziękuję za inwektywy, coś zabolało jak zrobiłem to co w mojej stopce?

                nie odpowiedziałeś na pytanie
      • ajr-on Re: W kartonach czy przelewem? 24.01.14, 10:08
        Oczywiście w kartonach, gotówką, pod stołem, ciemną nocą.
        • wasilko Tak bez pokwitowania... 24.01.14, 10:10
          To jeszcze tylko - kartony po styropianie czy Marlboro?
          • ajr-on Re: Tak bez pokwitowania... 24.01.14, 10:15
            Posiadam kartony po "Papierosach krasnoarmiejca".
            • wasilko Hmm... na zegarki nie byłem przygotowany, ale... 24.01.14, 10:23
              ... pogadam z posłem Sławomirem N.
    • unkannier.sking Burdel założę gdzieś w puszczy 24.01.14, 10:04
      kto chętny !? heheheheheh
      • ajr-on Re: Burdel założę gdzieś w puszczy 24.01.14, 10:05
        Chodzi Ci o terytorium RP ?
        • gtxl Re: ajr-on 24.01.14, 10:23
          Przypomnij sobie,co się stało z pieniędzmi CIA,które Jankesi dali Solidarności.
          Gdzie wyparowały?

          www.wprost.pl/ar/59383/Skok-stulecia/
          www.anonimus.com.pl/victory.html
          • ajr-on Re: ajr-on 24.01.14, 10:25
            gtxl napisał:
            Przypomnij sobie,co się stało z pieniędzmi CIA,które Jankesi dali Solidarności.
            > Gdzie wyparowały?

            Zapytaj Bujaka, Frasyniuka, ja nic nie wiem.
            • gtxl Re: ajr-on 24.01.14, 10:30
              ajr-on napisał:

              > gtxl napisał:
              > Przypomnij sobie,co się stało z pieniędzmi CIA,które Jankesi dali Solidarności
              > .
              > > Gdzie wyparowały?
              >
              > Zapytaj Bujaka, Frasyniuka, ja nic nie wiem.


              Ale o Millerze potrafisz tak barwnie opowiadać.
    • zayka_nr11 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:21
      ajr-on napisał:

      > Płatność gotówką w twardej walucie.

      ale o kartony teraz trudno...

      wszystko w foliowych zgrzewkach :)
    • gtxl Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:31
      watchmen napisał(a):

      > 25 mln i Polacy zrobią wszystko dla "sojuszników" ech co za kraj


      Nawet kwoty nie znasz?
      • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:35
        gtxl napisał:
        watchmen napisał(a):
        > 25 mln i Polacy zrobią wszystko dla "sojuszników" ech co za kraj
        >
        > Nawet kwoty nie znasz?

        Może podana wcześniej kwota zaniżona ze wzgledu na obowiazek podatkowy od dochodu: przychód - koszty (wiadro z woda, ręczniki)
        • gtxl Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:41
          ajr-on napisał:

          > gtxl napisał:
          > watchmen napisał(a):
          > > 25 mln i Polacy zrobią wszystko dla "sojuszników" ech co za kraj
          > >
          > > Nawet kwoty nie znasz?
          >
          > Może podana wcześniej kwota zaniżona ze wzgledu na obowiazek podatkowy od docho
          > du: przychód - koszty (wiadro z woda, ręczniki)


          Może zainteresuje Cię, gdzie wyparowała kwota 200 mln dolarów,która CIA przekazała Solidarności,skoro jesteś takim specjalistą....
          • remez2 Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:44
            Może zainteresuje Cię, gdzie wyparowała kwota 200 mln dolarów,która CIA przekazała Solidarności,skoro jesteś takim specjalistą....
            On nie jest specjalistą. On jest po prostu (sz)czujny. Gorzej, że bezrefleksyjny.
          • ajr-on Re: Więzienie w Kiejkutach wynajmę 24.01.14, 10:51
            gtxl napisał:
            Może zainteresuje Cię, gdzie wyparowała kwota 200 mln dolarów,która CIA przekaz
            > ała Solidarności,skoro jesteś takim specjalistą....

            Bardzo mnie to interesuje. Interesuje mnie co z pieniędzmi z FOZZ, Amber Goldu, oscylatora Bagsika, afer paliwowych, alkoholowych, co z przekrętami ministrów przekształceń własnościowych, co z bankrutujacymi firmami budującymi autostrady, co z kosztami utrzymania stadionów, co z podatkami polskich oligarchów, ile z banków i do inwestorów wyciągnął na Bioton i Petrolinvest Krauze itd, itp. Ale dzisiaj tematem jest ....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka