man_sapiens 23.04.15, 15:56 Odwołano generalną dyrektorkę GDDKiA. Odwołano w trybie natychmiastowym ze względu na interes i dobro GDDKiA - to nie jest banał. Wie ktoś, o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ave.duce Re: O co chodzi Wasiakowej? 23.04.15, 17:20 A kiedy premier Kopacz odwoła Wasiakową? www.rmf24.pl/fakty/polska/news-odwolanie-p-o-szefowej-gddkia-nieoficjalnie-chodzilo-o-to-by,nId,1721979 Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce ps. 23.04.15, 17:36 ... Wcześniej Tomala-Borucka kierowała katowickim oddziałem Dyrekcji i uchodziła za protegowaną ówczesnej wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej ... Kiedyś się mówiło, że Elżbieta Bieńkowska i premier Ewa Kopacz nie przepadają za sobą. Ale trudno uwierzyć, żeby to był powód ... Odpowiedz Link Zgłoś