Dodaj do ulubionych

O co chodzi Wasiakowej?

23.04.15, 15:56
Odwołano generalną dyrektorkę GDDKiA. Odwołano w trybie natychmiastowym ze względu na interes i dobro GDDKiA - to nie jest banał.
Wie ktoś, o co chodzi?
Obserwuj wątek
    • ave.duce Re: O co chodzi Wasiakowej? 23.04.15, 17:20
      A kiedy premier Kopacz odwoła Wasiakową?

      www.rmf24.pl/fakty/polska/news-odwolanie-p-o-szefowej-gddkia-nieoficjalnie-chodzilo-o-to-by,nId,1721979
      • ave.duce ps. 23.04.15, 17:36
        ... Wcześniej Tomala-Borucka kierowała katowickim oddziałem Dyrekcji i uchodziła za protegowaną ówczesnej wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej ...

        Kiedyś się mówiło, że Elżbieta Bieńkowska i premier Ewa Kopacz nie przepadają za sobą.
        Ale trudno uwierzyć, żeby to był powód ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka