Dodaj do ulubionych

Spacery Bronka...

13.05.15, 21:17
sa adresowane do naiwnych.
Obserwuj wątek
    • giulia123 Re: Spacery Bronka... 13.05.15, 22:37
      Tu link podany przez indeed-44. Wątek wyleciał już na osła.

      www.youtube.com/watch?v=NUE26o1Oh3Y&app=desktop
      Cóż za KOMRPOMITACJA!!!!!

      0:17
      Suflerka każe zapytać czego tej pani brakuje. Komorowski pyta: ale czego pani brakuje?

      0:48
      Komorowski odchodzi, a pani suflerka podpowiada: przytulmy panią, przytulmy..
      I brąk wraca do pani i wyciąga w jej kierunku łapy, ale pani niepełnosprawna odsuwa się i mówi: niech mi tu pan nie wciska kitu..

      ŻENADA. TOTALNA KOMPROMITACJA!!
      • edd.y Duda juz wkrotce będzie prezydentem 14.05.15, 08:26

        Zasapie sie Bronek spacerujac. Metrem nawet sie przejechal. Niech sie przyzwyczaja.
    • parine Re: Spacery Bronka... 14.05.15, 08:31
      Podobno ma powstać gra komputerowa. Idzie Bronek przez miasto. Na pierwszym levelu : Idzie przez miasto z Wajdą obok różowego orła.

      Na następnych zaczynają pojawiać się jacyś dziwni ludzie. Musi się zdążyć pochylić przy każdym pokornie i dać odpowiednią odpowiedź.
      • edd.y Re: Spacery Bronka... 14.05.15, 08:34
        Kto pcha balkonik?
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Spacery Bronka... 14.05.15, 08:46
      Tylko rozdawanie kawy przed metrem jest naturalne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka