141288bs 13.05.15, 21:17 sa adresowane do naiwnych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
giulia123 Re: Spacery Bronka... 13.05.15, 22:37 Tu link podany przez indeed-44. Wątek wyleciał już na osła. www.youtube.com/watch?v=NUE26o1Oh3Y&app=desktop Cóż za KOMRPOMITACJA!!!!! 0:17 Suflerka każe zapytać czego tej pani brakuje. Komorowski pyta: ale czego pani brakuje? 0:48 Komorowski odchodzi, a pani suflerka podpowiada: przytulmy panią, przytulmy.. I brąk wraca do pani i wyciąga w jej kierunku łapy, ale pani niepełnosprawna odsuwa się i mówi: niech mi tu pan nie wciska kitu.. ŻENADA. TOTALNA KOMPROMITACJA!! Odpowiedz Link Zgłoś
edd.y Duda juz wkrotce będzie prezydentem 14.05.15, 08:26 Zasapie sie Bronek spacerujac. Metrem nawet sie przejechal. Niech sie przyzwyczaja. Odpowiedz Link Zgłoś
parine Re: Spacery Bronka... 14.05.15, 08:31 Podobno ma powstać gra komputerowa. Idzie Bronek przez miasto. Na pierwszym levelu : Idzie przez miasto z Wajdą obok różowego orła. Na następnych zaczynają pojawiać się jacyś dziwni ludzie. Musi się zdążyć pochylić przy każdym pokornie i dać odpowiednią odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Spacery Bronka... 14.05.15, 08:46 Tylko rozdawanie kawy przed metrem jest naturalne. Odpowiedz Link Zgłoś