Dodaj do ulubionych

Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej

11.11.16, 13:51
Kożuchowska z krzyżem kawalerskim odrodzenia Polski. Duda docenił aktorkę za... ujawnianie prawdy historycznej

To jakieś żarty są chyba. Serialową aktorkę tylko dla tego, że wyraża swoje poglądy utożsamiające ją z obecną władzą.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 13:53
      Nie,to Wolska ciemniakow
      • pajac.prezydencki Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 14:18
        Blachara
    • damakier1 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 14:09
      Jak przeczytałam na gazeta.pl, Kożuchowska od 2012 roku publikuje w tygodniku ''wSieci'', to pewnie niejedną prawdę historyczną tam ujawniła.
      Ale Halinę Frąckowiak to chyba odznaczył za niezłomność, bo być piosenkarką nie mając słuchu ni głosu, to tylko wybitnie niezłomna osoba może.

      ----------
      "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą."
      (aut.: ToJaJurek)

      Wrona i inne zwierzaki
      • boblebowsky Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 14:16
        damakier1 napisała:

        > Jak przeczytałam na gazeta.pl, Kożuchowska od 2012 roku publikuje w tygodniku
        > ''wSieci'',
        to pewnie niejedną prawdę historyczną tam ujawniła.
        > Ale Halinę Frąckowiak to chyba odznaczył za niezłomność, bo być piosenkarką nie
        > mając słuchu ni głosu, to tylko wybitnie niezłomna osoba może.


        No i wszystko jasne.
      • pogromca_bzdury Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 14:33
        A czyją HF była długoletnią partnerką życiową?
        • damakier1 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 14:48
          Myślisz, że to jest medal za długoletnie pożycie?
          /wiem, czyją była/
          • ave.duce Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:54
            A ja nie wiem ;(
            • toja50 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 22:22
              Partnerem HF byl Szaniawski, bardzo wspierał Kuklińskiego.
              • ave.duce Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 12.11.16, 07:55
                Na kocią łapę?
                • pogromca_bzdury Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 12.11.16, 10:41
                  A jakże.
      • mara571 a kto ci takich glupot na opowiadal? 11.11.16, 15:09
        jesli juz to znajdziesz tam co tydzien feleiton akktorki-seniorki Katarzyny Laniewskiej.
        Czasami Kamilii Lapickiej.
        • szwampuch58 Re: a kto ci takich glupot na opowiadal? 11.11.16, 15:21
          nastepne kandydatki do orderow Maliniaka
          • mara571 juz dawno ma 11.11.16, 15:31

            • szwampuch58 Re: Kto nie ma... 11.11.16, 15:41
              -
    • adam111115 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 14:57
      To jakieś żarty są chyba.

      Wymień co ostatnimi miesiącami wydaje się żartem a jednak jest prawdziwym zdarzeniem. Kacyk PZPR a teraz wice szef pis prezesem Orlenu, pielęgniarka w radzie nadzorczej spółki energetycznej, politruk prezesem telewizji państwowej, aptekarz prawie ministrem obrony.

      To wszystko rok temu uznałbyś za żarty. Niestety
      • szwampuch58 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 15:23
        ponura kacza rzeczywistosc a w" tunelu" ciemnosc jak na razie
    • szwampuch58 Re: Czyli M. Kożuchowska 11.11.16, 15:26
      jest na kursie:
      4.bp.blogspot.com/-WOYght1JI1M/UdisBmJCXUI/AAAAAAAAAII/rhdv6__9zqY/s400/NKorea.jpg
    • qqazz Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 15:36
      O innych nawet nie wspomnę.
      Medale dla Grossa, Jandy i wielu innych jakoś wam nie przeszkadzały, ale jak Kożuchowskiej dali to łolaboga się zrobiło.


      pozdrawiam
      • titerlitury Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 15:44
        No widzisz, raczej się nie dogadamy, skoro nie widzisz różnicy w warsztacie, osiągnięciach i dorobku p. Jandy i p. Kożuchowskiej
        • qqazz Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 15:51
          Różnicy w warsztacie specjalnie nie widzę, obie są świetnymi aktorkami tylko z innych pokoleń, stąd różnice w dorobku.


          pozdrawiam
          • jureek Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 16:02
            qqazz napisał:

            > Różnicy w warsztacie specjalnie nie widzę, obie są świetnymi aktorkami tylko z
            > innych pokoleń, stąd różnice w dorobku.

            Kożuchowska świetną aktorką? Pod jakim względem? Pretensjonalności?
          • titerlitury Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 16:11
            Kożuchowska jest bardzo przeciętną aktorką. Tyle, że jest znana bo gra w głupiutkich serialach. Jedyna ciekawa rola w kinie, to Killer. Potem nic. W teatrze na jednią przyzwoitą kreacje wypadają 2 kompletnie położone. "Kotkę na gorącym blaszany dachu" udało się położyć wręcz koncertowo.
            Panuje także taki pogląd, że pani Kożuchowska świetnie się ubiera. No wybacz, ale zestawienie tego + felietonów w niszowy periodyku jakoś nie bardzo predysonuje do jednego z najwyższych państwowych odznaczeń.
            Janda to Janda: jedena z najwybitniejszych żyjących polskich twórczyń teatru, nazwisko legenda za sprawą wybitnych kreacji filmowych (Człowiek z marmuru, Przesłuchanie, Kochankowie mojej mamy), telewizyjnych (Modrzejewskia, Dr Murek, Żółty szalik). Doskonała także w małej firmie jak piosenka (Guma do žucia, Bo ja jestem proszę pana na zakręcie).
            Nawiasem mówiąc w wieku Kożuchowskiej Janda miała na koncie naprawdę wspaniałe role, nie tylko spektakularne śmierć w kartonach
            • qqazz Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:13
              dodaj cos jeszcze o zasługach Grossa.


              pozdrawiam
              • wagonetka Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:19
                proszę bardzo
                po marcu '89 swoje w więzieniu odsiedział to raz; dwa: od lat popularyzuje wiedzę na temat II wojny i Holocaustu
                • qqazz Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:43
                  Jak by kazdemu dawac medale za siedzenie....
                  I co takiego było w marcu 89? Gdzie ta wiedza?


                  pozdrawiam
                  • jureek Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:46
                    qqazz napisał:

                    > Jak by kazdemu dawac medale za siedzenie....
                    > I co takiego było w marcu 89? Gdzie ta wiedza?

                    Naprawdę nie domyśliłeś się, że chodzi o marzec 68, czy tylko udajesz głupiego?
                    • qqazz Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:57
                      adwokat sie znalazl.

                      pozdrawiam
                      • jureek Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 18:07
                        qqazz napisał:

                        > adwokat sie znalazl.

                        To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Mam przypomnieć pytanie?
                    • wagonetka Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 18:01
                      jureek napisał:


                      > Naprawdę nie domyśliłeś się, że chodzi o marzec 68, czy tylko udajesz głupiego?

                      przecież wyraźnie napisałam, że marzec ,68 - więc chyba nie udaje

                      poza tym na pewno nie czytał żadnej książki Grossa, więc o czym tu mówić?
                      • jureek Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 18:08
                        wagonetka napisał(a):

                        > przecież wyraźnie napisałam, że marzec ,68 - więc chyba nie udaje

                        Pewnie chciałaś tak napisać, ale w rzeczywistości napisałaś, że siedział po marcu 89
                        • titerlitury Re: Sam sobie żarty robisz 12.11.16, 09:50
                          jureek napisał:
                          > Pewnie chciałaś tak napisać, ale w rzeczywistości napisałaś, że siedział po mar
                          > cu 89

                          Ukrzyżuj ją!
                          • jureek Re: Sam sobie żarty robisz 14.11.16, 11:23
                            titerlitury napisała:

                            > Ukrzyżuj ją!

                            Porąbało Cię, czy co? Przecież broniłem jej, przed czepiającym się tej pomyłki innym forumowiczem, więc skąd Ci takie myśli przychodzą, że miałbym ją krzyżować? Pomyłki się zdarzają, to chyba żaden problem się do pomyłki przyznać.
                            • wagonetka Re: Sam sobie żarty robisz 14.11.16, 13:16
                              przyznaję się do pomyłki - gdyby nie ty, wcale bym jej nie zauważyła :-)
              • titerlitury Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:34
                Nie znam się, wolę więc się nie wypowiadać. Nie czytałam żadnej jego książki.
            • ploniekocica Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 18:36
              Ha! Ale Janda dostała medal za wkład w kulturę, a Kożuchowska za wkład w propagowanie historii. I to jest dopiero zabawne :( Jak cholera zabawne.
              • boblebowsky Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 18:38
                ploniekocica napisała:

                > Ha! Ale Janda dostała medal za wkład w kulturę, a Kożuchowska za wkład w propag
                > owanie historii. I to jest dopiero zabawne :( Jak cholera zabawne.
                >

                Nie wiadomo do końca za co dostała

                natemat.pl/194349,kozuchowska-z-krzyzem-kawalerskim-wszyscy-pisza-ze-za-prawda-historyczna-a-okazuje-sie-ze-za-co-innego
      • boblebowsky Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 15:46
        qqazz napisał:

        > O innych nawet nie wspomnę.
        > Medale dla Grossa, Jandy i wielu innych jakoś wam nie przeszkadzały, ale jak Ko
        > żuchowskiej dali to łolaboga się zrobiło.


        Ciekawe porównanie, Jandy i Kożuchowskiej.
        • qqazz Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 15:49
          Pierwsze z brzegu, możesz sobie poszukać i posprawdzać kto jeszcze kiedy i za co medale od kolejnych Prezydentów RP dostawał.


          pozdrawiam
          • boblebowsky Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 15:54
            qqazz napisał:

            > Pierwsze z brzegu, możesz sobie poszukać i posprawdzać kto jeszcze kiedy i za c
            > o medale od kolejnych Prezydentów RP dostawał.


            Pierwsze z brzegu i od razu głupie.
            • qqazz Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:14
              Powiedz mi tylko kto lub co to była ta kawaleska.


              pozdrawiam
              • boblebowsky Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 17:22
                qqazz napisał:

                > Powiedz mi tylko kto lub co to była ta kawaleska.
                >
                >
                > pozdrawiam

                Wierzysz lub nie, ale to była autentyczna literówka.
        • szwampuch58 Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 15:50
          "Pamela Anderson" przeciez ladniejsza od "Meryl Streep"......slepys?
      • adam111115 Re: Sam sobie żarty robisz 11.11.16, 16:22
        Medale dla Grossa, Jandy i wielu innych jakoś wam nie przeszkadzały, ale jak Kożuchowskiej

        Zestawienie w tym samym zdaniu Jandy i Kożuchowskiej świadczy że jesteś ignorantem
        • qqazz Sami jestescie ignorantami 11.11.16, 17:12
          Zwyczajnie nie rozumiecie, ze medale sa zwykle zwiazane z koniunktura polityczna.


          pozdrawiam
          • boblebowsky Re: Sami jestescie ignorantami 11.11.16, 17:18
            qqazz napisał:

            > Zwyczajnie nie rozumiecie, ze medale sa zwykle zwiazane z koniunktura polityczn
            > a.


            Nie, nie "zwykle" tylko czasem, tak jak w przypadku Kożuchowskiej.
          • titerlitury Re: Sami jestescie ignorantami 11.11.16, 17:37
            To niech chociaż zachowane zostaną pozory! Medale to nie cukierki na heloween, jak nie ma komu, to po prostu nie dawać i już.
      • mariner4 Re: Sam sobie żarty robisz 12.11.16, 07:04
        Janda i Kożuchowska! Co za porównanie!
        Aktoreczka jednego serialu i gwiazda. Tobie się nie podoba, bo nie podoba się temu paskudnemu kurduplowi?
        Albo parę słów prawdy o na Grosa. Szmalcownictwo było dosyć ulubionym sportem, szczególnie chłopstwa. Intratnym zresztą. Widać to było zresztą w czasie marszu narodowców, wczoraj.
        M.
    • 141288bs Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 15:37
      Rozumialbym to gdyby Karolak zostal Odznaczony...tyle chlopina napracowal sie,nawet z Lisem wespol
      i tak niedoceniony zostal. Straszne.
      • szwampuch58 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 15:44
        problem w tym ze wy kartofle nic a nic nie rozumiecie,poklady kaczej wazeliny nie pozwalaja myslec
      • adam111115 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 16:23
        Kolejny po qqazie debil
      • kfugktru23 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 19:34
        A dostał?
    • szlachcic Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 15:46
      Duda niebawem bedzie dawal Krzyze Kawalerskie sprzataczkom i menelom spod budki piwa ktorzy glosuja na PIS
      • jureek Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 16:04
        szlachcic napisał:

        > Duda niebawem bedzie dawal Krzyze Kawalerskie sprzataczkom i menelom spod budki
        > piwa ktorzy glosuja na PIS

        No i koniecznie też "leśnym ruchadłom". A może te "leśne ruchadła" już teraz są wśród odznaczonych?
    • boblebowsky Można się już pogubić za co to odznacznie 11.11.16, 16:06
      Czy za "M jak miłoiść" czy felietony "W śmieci"

      natemat.pl/194349,kozuchowska-z-krzyzem-kawalerskim-wszyscy-pisza-ze-za-prawda-historyczna-a-okazuje-sie-ze-za-co-innego
    • wagonetka Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 16:35
      niedługo Krzyż Kawalerski Odrodzenia Polski będzie miał taką samą wartość, jak Order Kartofla

      ale wszystko traci na jakości, więc czemu odznaczenia nie miałyby tracić?
    • czekam.na.lewice Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 16:40
      boblebowsky napisał:

      > Kożuchowska z krzyżem kawalerskim odrod
      > zenia Polski. Duda docenił aktorkę za... ujawnianie prawdy historycznej

      >
      > To jakieś żarty są chyba. Serialową aktorkę tylko dla tego, że wyraża swoje pog
      > lądy utożsamiające ją z obecną władzą.
      Czy mi się wydaje, że przeoczyłeś kawalera dla młodej Rzeplińskiej.
      • boblebowsky Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 16:47
        czekam.na.lewice napisał:

        > boblebowsky napisał:
        >
        > > [url=http://natemat.pl/194349,kozuchowska-z-krzyzem-kawalerskim-duda-doce
        > nil-ak
        > > torke-za-ujawnianie-prawdy-historycznej]Kożuchowska z krzyżem kawalerskim
        > odrod
        > > zenia Polski. Duda docenił aktorkę za... ujawnianie prawdy historycznej[/
        > url]
        > >
        > > To jakieś żarty są chyba. Serialową aktorkę tylko dla tego, że wyraża swo
        > je pog
        > > lądy utożsamiające ją z obecną władzą.
        > Czy mi się wydaje, że przeoczyłeś kawalera dla młodej Rzeplińskiej.

        Nie wiem, a nawet jeśli, to zmienia kontekst przyznania go Kożuchowskiej?
        • czekam.na.lewice Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:23
          boblebowsky napisał:

          > czekam.na.lewice napisał:
          >
          > > boblebowsky napisał:
          > > Czy mi się wydaje, że przeoczyłeś kawalera dla młodej Rzeplińskiej.
          >
          > Nie wiem, a nawet jeśli, to zmienia kontekst przyznania go Kożuchowskiej?
          Tak. Mozna wziąć jako bazę porównawczą wybitne osiągnięcia mlodej Rzeplinskiej na identyczne odznaczenie.
          • boblebowsky Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:29
            czekam.na.lewice napisał:

            > boblebowsky napisał:
            >
            > > czekam.na.lewice napisał:
            > >
            > > > boblebowsky napisał:
            > > > Czy mi się wydaje, że przeoczyłeś kawalera dla młodej Rzeplińskiej.
            > >
            > > Nie wiem, a nawet jeśli, to zmienia kontekst przyznania go Kożuchowskiej?
            > Tak. Mozna wziąć jako bazę porównawczą wybitne osiągnięcia mlodej Rzeplinskiej
            > na identyczne odznaczenie.

            A może by jako bazę poznawczą wziąć matkę Teresę z Kalkuty, w końcu przeoczyłeś jej "identyczne odznaczenie"?
            • czekam.na.lewice Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:46
              boblebowsky napisał:

              > czekam.na.lewice napisał:
              >
              > > boblebowsky napisał:
              > >
              > > > czekam.na.lewice napisał:
              > > >
              > > > > boblebowsky napisał:
              > > > > Czy mi się wydaje, że przeoczyłeś kawalera dla młodej
              > > Tak. Mozna wziąć jako bazę porównawczą wybitne osiągnięcia mlodej Rzeplin
              > skiej
              > > na identyczne odznaczenie.
              >
              > A może by jako bazę poznawczą wziąć matkę Teresę z Kalkuty, w końcu przeoczyłeś
              > jej "identyczne odznaczenie"?
              Zbyłeś problem bo nie wiedziales co odpowiedzieć.
              Porownanie zaslug Rzeplinskiej do Matki Teresy ....no,no,no.
              • boblebowsky Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:56
                czekam.na.lewice napisał:

                > > > na identyczne odznaczenie.
                > >
                > > A może by jako bazę poznawczą wziąć matkę Teresę z Kalkuty, w końcu przeo
                > czyłeś
                > > jej "identyczne odznaczenie"?
                > Zbyłeś problem bo nie wiedziales co odpowiedzieć.
                > Porownanie zaslug Rzeplinskiej do Matki Teresy ....no,no,no.

                Naprawdę masz chyba kiepski dzień. Nie wiem czy młoda Rzeplińska ma jakieś zasługi, bo przyznam szczerze, że dopiero niedawno dowiedziałem się o jej istnieniu .
                Jeśli rzeczywiście ich nie ma, to jest to tak samo jak w przypadku Kożucha powód do drwin.
                Nie rozumiem tylko na co liczyłeś, że jakimś żołnierzem jestem co za zeta od posta tu pisze.
                Przypominam, że wątek dotyczy pani Małgosi.
      • adam111115 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:09
        Wiosna na posterunku! Czuwaj!
    • x2468 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:40
      Kożuchowska? A kto to taki? Czego dokonała?
      • boblebowsky Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 17:46
        x2468 napisał:

        > Kożuchowska? A kto to taki? Czego dokonała?
        >

        Wybitna aktorka, obsypana Oskarami za dzieło "Śmierć na kartonach"
    • ave.duce Zasłużona artystka RPi$politej - 11.11.16, 17:52
      "poległa" w zderzeniu z pudłami.
    • taniarada Małgorzata Kożuchowska 11.11.16, 18:57
      Małgorzata Kożuchowska (40 l.) od lat pomaga chorym dzieciom i osobom niepełnosprawnym. Właśnie za wielkie serce i pomoc aktorka kilka dni temu została odznaczona Medalem św. Brata Alberta.Małgorzata Kożuchowska dostała medal Gloria Artis od Ministerstwa Kultury. Aktorka została wyróżniona wraz z innymi aktorami Teatru Narodowego w Warszawie za wybitne zasługi na rzecz kultury ( w tym roku obchodzimy jubileusz 250-lecia teatru publicznego w Polsce).
      Złoty medal otrzymał Jan Frycz. Małgorzata Kożuchowska i Dominika Kluźniak - medale brązowe.Teraz Krzyż od Dudy.Zdolna aktorka pisze "wSieci nie Wyborczej stąd na nią atak.
      • mariner4 Re: Małgorzata Kożuchowska 12.11.16, 05:39
        Może się równać np Owsiakiem?
        Tyle że Owsiak nie wchodzi w d... kurduplowi.
        M.
      • stasi1 Re: Małgorzata Kożuchowska 15.11.16, 15:34
        To trzeba było od razu napisać że pisze w sieci. Teraz to już wiemy
    • taniarada Huta metali kolorowych nie mogła się wyrobić 11.11.16, 19:04
      Tak medale i krzyże rozdawał na lewo i prawo Komorowski.Bezczelni są i zuchwali. Prezydent Bronisław Komorowski odsłonił w Warszawie Memoriał Wolnego Słowa, a kilkadziesiąt minut później honorował Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski wybranych dziennikarzy. Jak podkreślono w laudacji, odznaczenia trafiły dla „zasłużonych dla wolności słowa” dziennikarzy: Tomasza Lisa, Jarosława Gugałę i Edwarda Miszczaka.Tylko w jeden dzień pierdyknął 58 odznaczeń.wpolityce.pl/polityka/199310-sami-swoi-z-59-orderami-prezydent-za-niezaleznosc-mediow-odznaczyl-lisa-gugale-i-miszczaka-za-zaslugi-dla-przemian-michala-tw-znak-boniego
    • m.c.hrabia Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 19:13
      należy się jak suce buda.
      • pajac.prezydencki Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 19:21
        Nie wymagajmy polskiej Marlene Dietrich . Blaszka fajna.
      • taniarada Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 19:26
        m.c.hrabia napisał:

        > należy się jak suce buda.
        Jedynie co ci dobrze wychodzi to bluzganie.I nie tylko tobie.Większości na tym forum.
        • boblebowsky Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 11.11.16, 21:12
          taniarada napisał(a):

          > m.c.hrabia napisał:
          >
          > > należy się jak suce buda.
          > Jedynie co ci dobrze wychodzi to bluzganie.I nie tylko tobie.Większości na tym
          > forum.

          I ty o bluzganiu masz czelność pisać gnoju. Dawno tu na forum takiej bezczelności nie widziałem.
        • czekam.na.lewice Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 12.11.16, 06:30
          taniarada napisał(a):

          > m.c.hrabia napisał:
          >
          > > należy się jak suce buda.
          > Jedynie co ci dobrze wychodzi to bluzganie.I nie tylko tobie.Większości na tym
          > forum.
          Wyjątkowy prostak z lemingowa. Dzięki takiemu prostackiemu elektoratowi macie waaadzę.
    • mariner4 A krysia Pawłowiczówna nie dostała 12.11.16, 07:35
      krzyża panieńskiego? Za to, że jej nikt nie chciał? To wielka zasługa dla Polski.
      Baba reklamuje polskie żarcie, więc chyba się należy.
      M.
    • taniarada Niemiecki Fakt przeprosił niesamowite 12.11.16, 08:58
      Małgorzata Kożuchowska, aktorka filmowa i teatralna, została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Aktorka znana z ról w popularnych serialach: „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Rodzinka.pl”, „Złotopolscy” czy „Prawo Agaty” i z kultywowania polskiej tradycji order przyjęła z uśmiechem na ustach.

      Wcześniej kilka dużych portali internetowych, w tym nasz, zamieściło nieprawdziwą wiadomość, że aktorka dostała odznaczenie „za wybitne zasługi w działalności na rzecz ujawniania prawdy historycznej o zbrodniach nazistowskich i komunistycznych". Wynikało to z niejednoznacznej informacji na stronie Kancelarii Prezydenta. Za pomyłkę przepraszamy.
      • kfugktru23 Re: Niemiecki Fakt przeprosił niesamowite 12.11.16, 09:54
        To już jawna kpina! Zasługą jest granie w debilnych serialach?
    • mariner4 Oto prawda o blaszcze Dudy dla Kożuchowskiej 12.11.16, 10:46
      www.plotek.pl/plotek/1,78649,8243902,Ojciec_Kozuchowskiej_wyklada_u_Rydzyka.html
      Polam, wszystko jasne.
      M.
    • taniarada To jest klasa 13.11.16, 19:26
      Małgorzata Kożuchowska postanowiła podziękować za odznaczenia, które otrzymała od byłej minister kultury i od prezydenta Andrzeja Dudy. "Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne, mimo zaczepek i prowokacji. Aktor jest od grania...tak uczyli mnie moi mistrzowie w szkole teatralnej i temu pozostaję wierna" – napisała aktorka w krótkim oświadczeniu, jakie zamieściła na swoim facebookowym profilu. Jeśli Urzędnicy Państwa, które jest moją Ojczyzną, w którym żyję i które kocham – obojętnie kto w nim sprawuje władzę (pochodzącą z demokratycznego wyboru) uznają, że są powody dla których warto mnie wyróżnić, to jest to dla mnie tylko i wyłącznie powód do dumy. Nie dam się wciągnąć w dyskusje polityczne, mimo zaczepek i prowokacji. Aktor jest od grania... tak uczyli mnie moi mistrzowie w szkole teatralnej i temu pozostaję wierna. Co na to Janda, Olbrychski, Gajos, Stuhr. "Dużo piszę więcej klikam do administracji.boblebowsky "
      • damakier1 Re: To jest klasa 13.11.16, 22:09
        taniarada napisał(a):

        Co na to Janda, Olbrychski, Gajos , Stuhr.

        Z pewnością nic. Bo niby czemu miałoby to ich szczególnie obchodzić?
        A choć osobiście uważam, że z tymi wybitnymi zasługami Kożuchowskiej dla polskiej kultury to przesada, to jej oświadczenie mi się podoba.
        • ave.duce Re: To jest klasa 14.11.16, 11:07
          damakier1 napisała:

          > A choć osobiście uważam, że z tymi wybitnymi zasługami Kożuchowskiej dla polski
          > ej kultury to przesada, to jej oświadczenie mi się podoba.

          Mnie takoż.
    • mara571 gimbazy z GW pomylily uzasadnienia 13.11.16, 19:47
      odznaczenie dla prokuratora IPN Mieczyslawa Gory za ujawnianie prawdy historycznej i dla Kozuchowskiej "za zaslugi wpracyartystycznej i tworczej".
      Pieknie zestawienie:
      twitter.com/depeshe48/status/797102949226913792?lang=de
      • boblebowsky Czyżby?? 13.11.16, 20:21
        Proponuję zapoznać się jednak ze źródłem

        natemat.pl/194349,kozuchowska-z-krzyzem-kawalerskim-wszyscy-pisza-ze-za-prawda-historyczna-a-okazuje-sie-ze-za-co-innego
        mara571 napisała:

        > odznaczenie dla prokuratora IPN Mieczyslawa Gory za ujawnianie prawdy historycz
        > nej i dla Kozuchowskiej "za zaslugi wpracyartystycznej i tworczej".
        > Pieknie zestawienie:
        > twitter.com/depeshe48/status/797102949226913792?lang=de
      • titerlitury Re: gimbazy z GW pomylily uzasadnienia 13.11.16, 20:29
        Zapytam wprost: czy uważasz, że pani Kożuchowska jest tak wybitną artystką z tak imponującym dorobkiem, że zsługuje na najwyższe państwowe odznaczenie w RP?
    • matylda1001 Re: Krzyż kawaleski dla M. Kożuchowskiej 14.11.16, 13:13
      Nie będę sie wypowiadała na temat aktorstwa Kożuchowskiej bo nie widziałam jej w zadnym, chociaż trochę bardziej ambitnym filmie, a seriali i reklam nie oglądam. Zresztą tu nie chodzi o kunszt aktorski bo to w jej przypadku bez znaczenia, ale o zwykłą, ludzką godność. Przyjęcie odznaczenia od Budynia jest dla mnie porównywalne z grą polskich aktorów w niemieckich teatrach za okupacji - wprawdzie jeszcze nie zbrodnia, ale za to jaki wstyd!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka