Dodaj do ulubionych

Fundacja Dojnego Wymienia

07.09.17, 15:17
Polska Fundacja Narodowa, która łyknęła ze spółek skarbu państwa 100 baniek na dbanie o wizerunek Polski, rozpoczyna właśnie kampanię propagandową na rzecz partii rządzącej, a to, że te "pieniążki" przepłyną teraz do firemek pozakładanych przez różnych pisurmanów, nikogo chyba nie dziwi. Nie dziwią też roześmiane twarze pani Pasztetowej i pana Pierdoklesa z Tabletu.

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,22335870,warszawski-radny-pis-dostal-100-mln-zl-na-dbanie-o-wizerunek.html
Obserwuj wątek
    • wagonetka Re: Fundacja Dojnego Wymienia 07.09.17, 15:23
      ciekawi mnie taka sprawa: jeśli ktoś zapłaci 1oo baniek za to, że na reklamach przydrożnych napisze, że PiS jest fajny, to PiS od tego stanie się fajny

albo: gdy tłuka postawi się na wysokim stanowisku, to przestanie on być przez to tłukiem

• witek.bis Re: Fundacja Dojnego Wymienia 07.09.17, 15:40
        A mnie już coraz mniej ciekawi, bo wszystko staje się boleśnie przewidywalne... Jeszcze rok temu trochę mnie ciekawiło, jak to jest możliwe, że KPRM wydała ponad 100 tys, złotych na to, by pani Pasztetowa mogła obejrzeć mecz w telewizorze ustawionym na własnym trawniku, i że zapłaciła te pieniądze nikomu nieznanej firmie, o której wiadomo było tylko to, że jest zarejestrowana w miejscowości zamieszkiwanej przez bardzo wielu Sasinów. Czy kogoś jeszcze dziwi to, że skoro udało się dobrze wydać 100 patyków, to uda się wydać i 100 baniek?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka