Dodaj do ulubionych

Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl -

27.01.18, 14:58
- "polska krew"(autor: Wojciech Michałowski).

images81.fotosik.pl/976/700a3ad66e2ce040gen.jpg
najlepsza, ale czy "czysta"?

bi.gazeta.pl/im/73/96/15/z22634611IE,Marsz-Niepodleglosci.jpg
Obserwuj wątek
    • aniechto.only Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 15:12
      ave.duce napisała:
      > najlepsza, ale czy "czysta"?
      >

      Ale co konkretnie zarzucasz Michałowskiemu i gazecie.pl ?
      • 99venus Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 15:15
        Zajawkę artykułu-trudne do zrozumienia?
      • ave.duce Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 15:19
        Idiotyczne zdanie w tytule informacji. Może zechcesz wyjaśnić, co to znaczy konkretnie: "polska krew najlepsza w AO"
        ze szczególnym uwzględnieniem określenia "polska krew"?
        • aniechto.only Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 15:28
          ave.duce napisała:
          Może zechcesz wyjaśnić, co to znaczy kon
          > kretnie: "polska krew najlepsza w AO"
          > ze szczególnym uwzględnieniem określenia "polska krew"?

          Mogę wyjaśnić jak jak ja to odebrałam, polska krew jako polskie pochodzenie, które to sama zawodniczka podkreśla:
          www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/nazywajcie-mnie-wozniacka

          Oczywiście , nie mam pojęcia, czy autor też to miał na myśli, a ty masz pewność, że nie miał?
          • ave.duce Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 16:17
            Polska krew najlepsza... Hasło na kolejne występy patIDiotów.
            A kiedy Woźniacka przegra pierwszy mecz - jak odbierzesz tytuł "polska krew najgorsza"?
            • aniechto.only Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 07:13
              > A kiedy Woźniacka przegra pierwszy mecz - jak odbierzesz tytuł "polska krew naj
              > gorsza"?

              A jesteś pewna ,że się pojawi? W całej sprawie robisz z igły widły.
              • eiran Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 07:57
                Trochę tak, ale z tą "najlepszą polską krwią" to głupawy tytuł.
                Z drugiej strony rozumiem, że brak sukcesów Polaków-Polaków w tym sporcie (z całym szacunkiem dla p. Kubota), powoduje, że zagraniczni tenisiści z polskimi korzeniami stają się obiektem patriotycznej dumy.
                • wariant_b Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:00
                  > Trochę tak, ale z tą "najlepszą polską krwią" to głupawy tytuł.

                  Ale z drugiej strony cieszy, że Karolina Wozniacki pomściła polską krew Angelique Kerber
                  męczeńsko przelaną w półfinale w Simoną Halep.
                  • eiran Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:06
                    Z tym że ojciec Kerber to przedstawiciel niemieckiej mniejszości w Polsce. Takich jak on pani dr hab. Pawłowicz niedawno wysyłała do Berlina.
                    • wariant_b Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:32
                      > Z tym że ojciec Kerber...

                      Z tym że Angelique Kerber mieszka w Polsce, u dziadka ze strony matki.
                      de.wikipedia.org/wiki/Angelique_Kerber
                      • eiran Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:49
                        Ten poseł MN, który ma się wynosić do Berlina, też mieszka w Polsce, bo tak chyba zgodnie traktujemy Opolszczyznę.
              • ave.duce Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 18:33
                aniechto.only napisała:

                > > A kiedy Woźniacka przegra pierwszy mecz - jak odbierzesz tytuł "polska kr
                > ew naj
                > > gorsza"?
                >
                > A jesteś pewna ,że się pojawi?

                Jestem pewna, że się nie pojawi.

                > W całej sprawie robisz z igły widły.

                Poczułam się jak Błaszczak i Brudziński...
                • ave.duce Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 19:05
                  Wróć!
                  Źle: to, m.in., Błaszczak i Brudziński uważają, że neonaziści w RPi$politej to robienie z igły wideł.
                  Uważam, że jako uczestniczka FK i czytelniczka portalu mogę mieć własne zdanie na ich temat.
                  Ten tytuł nie raziłby mnie w mendiach karnowskich albo sakiewiczowskich.
            • inocom Gazeta.pl się o to postara 28.01.18, 12:55
              ave.duce napisała:

              > Polska krew najlepsza... Hasło na kolejne występy patIDiotów.
              > A kiedy Woźniacka przegra pierwszy mecz - jak odbierzesz tytuł "polska krew naj
              > gorsza"?

              www.sport.pl/zimowe/56,64996,22952785,ps-w-zakopanem-czy-kamil-stoch-faktycznie-pobil-rekord-wielkiej.html#MT_1Zdjecie
              Mają rabini na Czerskiej zagwozdkę.
              • x2468 Re: Gazeta.pl się o to postara 08.07.18, 21:02
                inocom napisał
                >
                > Mają rabini na Czerskiej zagwozdkę.
                >
                Ty natomiast jak przystało na Polską Białą Zwisłouchą nigdy zagwozdki nie miałeś. Najważniejsze -pełne koryto

                pl.wikipedia.org/wiki/Polska_bia%C5%82a_zwis%C5%82oucha
        • szwampuch58 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 15:35
          Chyba dotarlo do gazety ze posadzili nacjonalistycznego bubla,zmienili tytul
          Swoja droga sportowe tytuly w tym portalu to idiotyzmy jakich malo na swiecie,wczoraj czytalem ze nie jaki Stoch zmiazdzyl rywali
          • snajper55 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 16:03
            szwampuch58 napisał:

            > Chyba dotarlo do gazety ze posadzili nacjonalistycznego bubla,zmienili tytul
            > Swoja droga sportowe tytuly w tym portalu to idiotyzmy jakich malo na swiecie,w
            > czoraj czytalem ze nie jaki Stoch zmiazdzyl rywali

            No co? Pewnie na nich wylądował po skoku i ich zmiażdżył. Choć na ciężkiego to on nie wygląda....

            S.
            • szwampuch58 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 17:25
              dzisiaj jakis Hula przygrzmaca" dla odmiany
          • ave.duce Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 16:12
            szwampuch58 napisał:

            > Chyba dotarlo do gazety ze posadzili nacjonalistycznego bubla,zmienili tytul

            Na głównej stronie w "Najnowszych" wisi dalej:

            12:47

            Wozniacki w końcu to zrobiła! Polska krew najlepsza w Australian Open sport
        • marbor1 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 15:37
          Chyba mam zaćmę na oczach. Nie widzę tej "polskiej krwi".
          • szwampuch58 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 15:43
            bo wycofali,twoje oczy zdrowe
            images81.fotosik.pl/976/700a3ad66e2ce040gen.jpg
    • snajper55 Polska krew... 27.01.18, 16:07
      Polska krew Kaczyńskich osądzona i skazana.

      ww3.hdnux.com/photos/43/36/56/9300914/5/rawImage.jpg
      S.
      • ave.duce Re: Polska krew... 27.01.18, 16:19
        Hasło gazetowe coś kiedyś wspominało o rzetelnym dziennikarstwie. Żenada.
      • taniarada Re: Polska krew... 27.01.18, 17:38
        snajper55 napisał:

        > Polska krew Kaczyńskich osądzona i skazana.
        >
        > ww3.hdnux.com/photos/43/36/56/9300914/5/rawImage.jpg
        > S.
        Gdyby nie Kaczyński Snajperku to ciapate za prowadzenie Forum Religia gonili by Cię po całej Polsce z maczetami.Jemu się kłaniaj.Że ich nie wpuścił.
        • snajper55 Re: Polska krew... 28.01.18, 12:43
          taniarada napisał(a):

          > Gdyby nie Kaczyński Snajperku to ciapate za prowadzenie Forum Religia gonili by
          > Cię po całej Polsce z maczetami.Jemu się kłaniaj.Że ich nie wpuścił.

          Muzulmanow jest w Polsce wystarczajaca liczba aby kogos takiego jak ja gonić. No i nie gonią. Jak widać muzułmanie nie zajmują się gknieniem a ty uwierzyłeś w kłamstwa Kaczyńskiego lrzedstawiajacego się jako obrońca przed zagrożeniem, które nie istnieje.

          S.
          • 99venus Re: Polska krew... 28.01.18, 13:01
            Gdyby nie kaczyński i sympatia PiS do prawicowo-narodowego menelstwa to moglibyśmy być cywilizowanym krajem sympatycznych ludzi.
          • f.a.q Re: Polska krew... 28.01.18, 13:58
            "Muzulmanow jest w Polsce wystarczajaca liczba aby kogos takiego jak ja gonić."
            Widać, że jednak nie.

            niezalezna.pl/92122-zydzi-uciekaja-z-francji-paryz-nie-radzi-sobie-z-antysemityzmem
            • inocom Semici atakują Semitów 28.01.18, 14:38
              f.a.q napisał:

              > "Muzulmanow jest w Polsce wystarczajaca liczba aby kogos takiego jak ja gonić."
              > Widać, że jednak nie.
              >
              > niezalezna.pl/92122-zydzi-uciekaja-z-francji-paryz-nie-radzi-sobie-z-antysemityzmem

              I nazywa się to antysemityzmem?
              • f.a.q Re: Semici atakują Semitów 28.01.18, 14:44
                Nie tam, taka mała kłótnia w rodzinie.
                • inocom Re: Semici atakują Semitów 31.01.18, 01:53
                  f.a.q napisał:

                  > Nie tam, taka mała kłótnia w rodzinie.

                  Ale trochę długotrwała. Naparzają się tak od Księgi Rodzaju, będzie z kilka tysięcy lat.
                  Takie sado-macho.
              • lech1966 Re: Semici atakują Semitów 13.02.18, 22:02
                inocom napisał:

                > f.a.q napisał:
                >
                > > "Muzulmanow jest w Polsce wystarczajaca liczba aby kogos takiego jak ja g
                > onić."
                > > Widać, że jednak nie.
                > >
                > > niezalezna.pl/92122-zydzi-uciekaja-z-francji-paryz-nie-radzi-sobie-z-antysemityzmem
                >
                > I nazywa się to antysemityzmem?

                No niemożliwe,,,przecież to tak wielbiona przez lemingów multikulturowość. Izrael walczy z nami, ciekawe czy ma zamiar wybudować tu osiedla dla osadników?? Słyszałem że naszą część Sudetów mają nazwać strefą Gazy czy Gazni i budować tam osiedla dla przesiedleńców ze starej UE.
                • x2468 Re: Semici atakują Semitów 08.07.18, 21:11
                  W Tworkach to słyszałeś czy na Nowogrodzkiej 84(zresztą na jedno wychodzi ciapaty.
        • x2468 Re: Polska krew... 08.07.18, 21:07
          Dzisiaj ciapate gonią za okrzyki "Lech Wałęsa"
    • taniarada Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 17:35
      Portal GW to dno.Zwłaszcza Foum Kraj.Tu nie porozmawiasz o sprawach krajowych niezwiązanych z polityką.Tylko codzienna nagonka na PIS i Kaczyńskiego .Wypróżnianie się przez starych zagorzałych aktywistów.I te żebranie Agory i promocja na wykup abonamentu.Żenada.U Ave też nie lepiej bo tu pisze .Forum zgorzkniałych starych panien .😍
      • dr.krisk Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 22:09
        To co tu misiu robisz? Zmykaj na inne, znacznie lepsze fora.
        • taniarada Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 27.01.18, 22:26
          dr.krisk napisał:

          > To co tu misiu robisz? Zmykaj na inne, znacznie lepsze fora.
          Siema doktorku.Jestem dłużej na forach GW od ciebie i dłużej żyję.Doktorku wracając do tematu chamienia.Jestem pojętnym uczniem.Co mi wchodzi do głowy to tylko same zło.Notowane z innych postów.
          • cossa.nostra Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl 28.01.18, 09:34

            Portal Gazeta.pl to bieda z nędzą. Redagują pismacy niepełnosprawni stylistycznie, ortograficznie
            i gramatycznie. Nie ma korekty. Dominują sensacyjne tytuły zakończone znakiem zapytania. Gazeta niczego nie jest pewna. Infantylnie idiotyczne quiziki dla przygłupów ze średnimi wyssanymi z palca. Jak można określić wyniki wcześniej niepublikowanego quizu? Ocenę poziomu portalu można znaleźć na forum forum.gazeta.pl/forum/f,251315,Gazeta_pl.html
            Nie sądzę aby portal przetrwał do końca roku.
          • stasi1 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 09:36
            Jak pod tym samym nickiem to nie dłużej. Dr jest dłużej nawet niż ja.
          • x2468 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 08.07.18, 21:13
            Tego co reprezentujesz nie można się nauczyć, to jest genetyczne.
      • x2468 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 12:36
        Uściślij.Stała nagonka na głupotę połączoną z kaczym chamstwem i plucie na "mordy zdradzieckie".
      • snajper55 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 17:17
        taniarada napisał(a):

        > Portal GW to dno.Zwłaszcza Foum Kraj.Tu nie porozmawiasz o sprawach krajowych n
        > iezwiązanych z polityką.

        Ponieważ jest to forum na rozmowy na tematy związane z polityką. Czy żałujesz także, że w kinie nie możesz pograć w pilke nożną?

        S.
      • 141288bs Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 08.07.18, 23:44
        Nie tylko tu na tym forum, ale wszedzie gdzie leming "wdepnie" przeczytasz ; PiS,pisi,kaczor,jego kolano i wiele rynsztokowych synonimow z tego lemingowego repertuaru. Oni tylko to potrafia,trudno wiec wymagac wiedzy z zakresu spraw krajowych,czy innych rzeczowych wypowiedzi - lemingi wywodza sie z srodowisk meneli.
    • inocom A co nie koszerna? 28.01.18, 12:18
      ave.duce napisała:

      > - "polska krew"(autor: Woj
      > ciech Michałowski
      ).
      >
      • f.a.q Re: A co nie koszerna? 28.01.18, 13:42
        To akurat pewne. Jest to krew gojów, czyli jak zostało zapisane w Talmudzie, tej gorszej części ludzkości.
        • inocom Re: A co nie koszerna? 28.01.18, 13:46
          f.a.q napisał:

          > To akurat pewne. Jest to krew gojów, czyli jak zostało zapisane w Talmudzie, te
          > j gorszej części ludzkości.

          To tłumaczyłoby zniesmaczenie (dosłowne) Ave Duce.
          • f.a.q Re: A co nie koszerna? 28.01.18, 13:53
            Nie wykluczam, chociaż nie popieram...
        • inocom Re: A co nie koszerna? 29.01.18, 00:24
          f.a.q napisał:

          > To akurat pewne. Jest to krew gojów, czyli jak zostało zapisane w Talmudzie, te
          > j gorszej części ludzkości.

          Ludzie lepsi i gorsi


          To już było. Czarne protesty nie są niczym nowym
      • x2468 Re: A co nie koszerna? 08.07.18, 21:15
        Koszerne to serwują na Nowogrodzkiej.
    • eiran w żyłach dzisiejszego zwycięzcy... 28.01.18, 12:57
      ... płynie natomiast krew afrykanerska. Jego zwycięstwo powinno więc również ucieszyć polskich patriotów, zwłaszcza tych spod znaku Dumy i Nowoczesności:

      warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21654662,janusz-walus-polski-bohater-z-rpa-rasista-ostatni-zolnierz.html
      • snajper55 Waluś to żołnierz wyklety 28.01.18, 17:13
        Pasuje do tych powojennych morderców. Ciekawe czy można już w Polsce kupić koszulkę z jego podobizną. Na jakiejś patriotycznej stronie internetowej.

        S.
        • f.a.q Kudy mu tam do Abrahama Gancwajcha 28.01.18, 18:59
          ten to dopiero miał znaczące sukcesy w walce!
          ....ze spekulacją.
    • pies_na_czarnych Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:04
      Kiedys w PRL napisali, ze Marlon Brando tez byl Polakiem :D
      • eiran Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:08
        Pamiętam że był Stanleyem Kowalskim, ale to raczej na scenie niż w papierach.
        • pies_na_czarnych Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:11
          :D
          Daje slowo, ze pisali o nim Polak po znalezieniu jakiegos pradziadka uchodzce z Polski ;)
          • eiran ze sportowców... 28.01.18, 13:18
            ... światowej sławy, to jeszcze Michael Jordan, którego pradziadek był twórcą słynnego parku w Krakowie.
            • lech1966 Re: ze sportowców... 13.02.18, 22:04
              Kopernik też była polakiem.
    • pies_na_czarnych Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 13:10
      Przypomina mi sie historia o pewnym belgijskim maratonczyku, facet z pochodzenia Marokan. Gdy wygrywal pismactwo nie pisalo o nim inaczej tylko "Belg, nasz Belg". Po pewnym czasie wpadl z dopingiem. Od tego czasu nagle stal sie Marokanem :D
      • lech1966 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 13.02.18, 22:55
        pies_na_czarnych napisała:

        > Przypomina mi sie historia o pewnym belgijskim maratonczyku, facet z pochodzeni
        > a Marokan.
        >

        A c o to za nowa narodowość? Co to znaczy?? Czy ty jesteś Polokan?
    • mariner4 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 16:51
      Polacy mają swoistą cechę. Lubią przypisywać innym narodowość. Wiedzą kto Żyd, a kto Polak. To są durne narodowe kompleksy.
      M.
      • ave.duce Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 18:36
        mariner4 napisał:

        > Wiedzą kto Żyd, a kto Polak.

        Doskonale to widać na FK.
        • lech1966 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 13.02.18, 22:57
          ave.duce napisała:

          > mariner4 napisał:
          >
          > > Wiedzą kto Żyd, a kto Polak.
          >
          > Doskonale to widać na FK.

          Zwłaszcza u lemingów jest to jaskrawe,,,a nawet przejaskrawiane przy każdej okazji.
      • inocom "polskie obozy zagłady"? 28.01.18, 23:20
        mariner4 napisał:

        > Polacy mają swoistą cechę. Lubią przypisywać innym narodowość. Wiedzą kto Żyd,
        > a kto Polak. To są durne narodowe kompleksy.

        To pewnie polski wymysł...
        • jureek Re: "polskie obozy zagłady"? 13.02.18, 22:52
          inocom napisał:

          > To pewnie polski wymysł...

          Chyba nie odmówisz polskości Janowi Karskiemu, czy Zofii Nałkowskiej?
          • x2468 Re: "polskie obozy zagłady"? 08.07.18, 21:47
            Bronisławowi Kamińskiemu też nie?
          • inocom Re: "polskie obozy zagłady"? 08.07.18, 21:55
            jureek napisał:

            > inocom napisał:
            >
            > > To pewnie polski wymysł...
            >
            > Chyba nie odmówisz polskości Janowi Karskiemu, czy Zofii Nałkowskiej?

            Dziennikarz wymyśla? A gdzie fakty?
    • ave.duce Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 23:11
      Nie tak dawno proponowano kupno butów, które niejaki Lewandowski nosił przez cały rok...
      Aż dziw, że nie dodano nic o krwi piłkarza. Najwidoczniej były wygodne - nie obcierały.
      • inocom Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 23:14
        ave.duce napisała:

        > Nie tak dawno proponowano kupno butów, które niejaki Lewandowski nosił przez ca
        > ły rok...
        > Aż dziw, że nie dodano nic o krwi piłkarza. Najwidoczniej były wygodne - nie ob
        > cierały.

        Wyluzuj, bo cię krew zaleje.
    • buldog2 Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 28.01.18, 23:58
      Może nie ogarniam całości, ale wydaje mi się, że poza czysto przypadkowym użyciem słów tych samych, jakie są w użyciu PIS/DiN, w enuncjacjach GW nie ma nic wspólnego z treściami rzeczonych PIS/DIN. Może wyświechtane słowa i lapsusy, jak ten o "cudownym dziecku dwóch pedałów".
      • inocom Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 29.01.18, 00:02
        buldog2 napisał:

        > Może nie ogarniam całości, ale wydaje mi się, że poza czysto przypadkowym użyci
        > em słów tych samych, jakie są w użyciu PIS/DiN, w enuncjacjach GW nie ma nic ws
        > pólnego z treściami rzeczonych PIS/DIN. Może wyświechtane słowa i lapsusy, jak
        > ten o "cudownym dziecku dwóch pedałów".

        Ave drażni polskość. Ryszard Jan Szurkowski też jest wielkim Polakiem więc ma przechlapane, chociaż jest cudownym dzieckiem dwóch pedałów.
        • 99venus Re: Coraz gorzej z portalem Gazeta.pl - 29.01.18, 13:05
          Jestem przekonany,że ją drażni głupota i podłość jaką prezentuje prawicowo-narodowe menelstwo.
    • inocom Nie rozumiesz Ave, że to już koniec... 29.01.18, 00:51
      Mateusz Morawiecki
      ‏ @MorawieckiM
      7 godz.7 godzin temu

      Kiedy okrutni bandyci napadają dom, w którym mieszkają razem dwie rodziny i jedną rodzinę bandyci mordują prawie całą, a w drugiej mordują matkę, ojca, torturują dzieci, rabują cały dom i go podpalają – wtedy nikt nie może mówić, że druga rodzina jest winna okrucieństwa bandytów.
      403 odpowiedzi 1 456 podanych dalej 4 803 polubione



      Mateusz Morawiecki
      ‏ @MorawieckiM
      6 godz.6 godzin temu

      A gang of professional thugs enters a two-family house.They kill the first family almost entirely.They kill the parents of the second, torturing the kids. They loot and raze the house. Could one, in good conscience, say that the second family is guilty for the murder of the first?

      ******
      PS
      Gazeta to dostrzegła.

    • f.a.q Polska krew! 29.01.18, 10:55

      dorzeczy.pl/54454/Swiatowe-media-o-akcji-ratunkowej-Polakow-na-Nanga-Parbat-Spektakularny-wyczyn-heroizm-na-zabojczej-gorze.html
      • szwampuch58 Re: Polska krew! 29.01.18, 13:11
        hmmmm,znowu przelana bezsensownie....o medalach juz barany pisowskie kwaczOm ....jeszcze chwila i o pomnikach durnie zawyjOm
        • f.a.q Krew folksdojcza 29.01.18, 13:31

          dla porównania:
          dorzeczy.pl/54481/Czy-Tusk-stanie-w-obronie-dobrego-imienia-Polski-Pereira-kontra-Gras.html
          • szwampuch58 Re: ta polska Perejra.... 29.01.18, 13:38
            ....się lepiej paskami w TVP Info zajmie ,cyngiel
            Tak na marginesie:Ktore to obraźliwe dla Polski słowa izraelskich polityków ?????
            • f.a.q Re: ta polska Perejra.... 29.01.18, 16:01
              Oj głuptaku chodziło mi o lokaja pani Merkel. Nie zorientowałeś się? Jak mi przykro.. Następnym razem będę rozwijał temat specjalnie dla ciebie i używał słownictwa zaczerpniętego z bajem o mchu i paproci.
              • cossa.nostra GW ledwo dyszy 13.02.18, 17:53

                W piątek zwolniła kolejnych 25 ludzi. Długo nie POciągnie:)
                Alleluja!
      • behemot17-13 Re: Polska krew! 13.02.18, 22:41
        Denis Urubko, polska krew.
    • j-k GW jeszcze kilkanascie lat zostalo... :) 08.07.18, 21:13
      Niezapomniana Trybune Ludu wydawano 42 lata...
      wiec Drogiej GW jeszcze kilkanascie lat do pobicia tego rekordu zostalo :)
      pl.wikipedia.org/wiki/Trybuna_Ludu
      • rccc Re: GW jeszcze kilkanascie lat zostalo... :) 08.07.18, 21:41
        www.wirtualnemedia.pl/artykul/wyniki-sprzedazy-gazet-codziennych-maj-2018-najgorszy-w-historii-wynik-gazety-wyborczej
        • gelati Graffiti na Czerskiej 09.07.18, 11:34
          Mane, tekel, fares…
          +++.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka