czan-dra
22.04.18, 08:15
Co się dzieje, jojo wysłał milicję do ludzi którzy min. są/byli/będą kolegami Ziobry, przecież Rybak, ten od palenia kukły, to partner polityczny Ziobry, Jakiego, i Kempy, tą pomińmy, ona nie wiele rozumie z tego co się dzieje, kazali stanąć to stoi, kazali śpiewać, to śpiewa.
Prokuratura domagała się tylko dziesięciu miesięcy prac społecznych. Po wyroku wiceprokurator regionalny Jerzy Duplaga, który awans zawdzięczał „dobrej zmianie”, nakazał apelację i prokuratura znów zażądała prac społecznych. Sąd skazał jednak Rybaka na trzy miesiące bezwzględnego więzienia.
I ten chłystek śmie mówić o walce z mową nienawiści.
wyborcza.pl/7,75398,22936001,jak-ziobro-z-rybakiem-piesn-razem-spiewali-co-laczy-partie.html