powstaniecstarachowicki 10.09.18, 18:34 ści w tanim państwie PiS? Bo przed chwilą w TVN 24 wystąpił kolejny, chyba piąty z rzędu wiceminister o nazwisku jeśli dobrze zrozumiałem Łukasz Piwak. To ilu jest w końcu wiceministrów Ziobry i po co? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoma Re: Policzył ktoś ilu jest wiceminitrów sprawiedl 10.09.18, 18:36 Kiedyś próbowałam, ale zabrakło mi palców u kończyn. Odpowiedz Link Zgłoś
powstaniecstarachowicki Re: Policzył ktoś ilu jest wiceminitrów sprawiedl 10.09.18, 18:37 yoma napisała: > Kiedyś próbowałam, ale zabrakło mi palców u kończyn. > Trzeba było odkurzyć liczydło Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Policzył ktoś ilu jest wiceminitrów sprawiedl 10.09.18, 18:42 Mam na strychu, nie chciało mi się włazić, jeszcze bym ziobro złamała. Tfu, chciałam powiedzieć biodro. Odpowiedz Link Zgłoś
powstaniecstarachowicki Errata 10.09.18, 18:44 Łukasz Piebiak, czyli przyglup jak Jaki Odpowiedz Link Zgłoś
powstaniecstarachowicki Re: Errata 10.09.18, 19:05 powstaniecstarachowicki napisał: > Łukasz Piebiak, czyli przyglup jak Jaki Większy , bo dalej na liście ZERA! Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Policzył ktoś ilu jest wiceminitrów sprawiedl 10.09.18, 20:25 Taki kawał z serii o Niemcu, Rosjaninie i Polaku (może być Francuz, Amerykanin, Anglik itd; tylko Polak zostaje). No więc morze wyrzuciło tych trzech rozbitków na afrykański brzeg, tuż koło wioski ludożerców. - Do kotła! - zadysponował wódz - ale daję wam szansę. Ten, który poda nam liczbę której nie potrafimy sobie wyobrazić - ten ujdzie z życiem. Zaczął Niemiec: Tysiąc! Wódz: Widzisz to pasące się stado antylop? Jest ich właśnie koło tysiąca. Do kotła! Przyszła kolej na Rosjanina: Milion! Wódz rozejrzał się i mówi: Na tym kawałku dżungli rośnie właśnie tak z milion drzew. Do kotła! - No a ty? - pyta Polaka. Polak pomyślał chwilę i rzucił: Od ch.uja! Wódz stropił się, zawołał szamana, kilku starszych; ponaradzali się dłuższą chwilę, po czym zawołał Polaka i rzekł: - Dobra, wygrałeś, nie wiemy ile to jest. Ale możesz nam to powiedzieć? - Widzisz wodzu tę wysepkę z palmami na horyzoncie? No to jest tak jak stąd do tej wyspy i w pizduuuu! No więc tylu właśnie jest tych wiceministrów. Przepraszam wrażliwców za niecenzuralne słowa, ale jest to właśnie jeden z przypadków kiedy "motyla noga" nie zda egzaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
prof.pisduszko Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakiego? 10.09.18, 21:26 8 września więzień Artur K., skazany na 15 lat więzienia za zabójstwo swojej ówczesnej partnerki, wyszedł na przepustkę. Pojechał do mieszkania swojej partnerki Moniki K. Mężczyzna gołymi rękoma udusił 35-latkę i jej 3-letniego synka. Za taki koszmarny skandal w resorcie powinien się do dymisji podać minister sprawiedliwosci, a ostatnią jego czynnością powinno być wywalenie na zbity pysk wiceministra odpowiedzialnego za więziennictwo. Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 10.09.18, 21:35 prof.pisduszko napisał: > > 8 września więzień Artur K., skazany na 15 lat więzienia za zabójstwo swojej ów > czesnej partnerki, wyszedł na przepustkę. > Pojechał do mieszkania swojej partnerki Moniki K. Mężczyzna gołymi rękoma udusi > ł 35-latkę i jej 3-letniego synka. > > Za taki koszmarny skandal w resorcie powinien się do dymisji podać minister spr > awiedliwosci, a ostatnią jego czynnością powinno być wywalenie na zbity pysk wi > ceministra odpowiedzialnego za więziennictwo. > czyli niejakiego Jakiego. Odpowiedz Link Zgłoś
nazimno Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 10.09.18, 21:48 A spokojny zenek juz spi? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 11:59 Facet siedział od 2004 r. Zaczął wychodzić na przepustki w 2016 r. i przez te dwa lata był na przepustce 90 razy. Panie Jaki, można prosić o komentarz? Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 12:07 Najgorsze jest to że Nadzwyczajna Kasta skazała go niesprawiedliwie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 12:11 yoma napisała: > Facet siedział od 2004 r. Zaczął wychodzić na przepustki w 2016 r. i przez te d > wa lata był na przepustce 90 razy. Panie Jaki, można prosić o komentarz? Ciekawe ile trupów jest efektem tych 90 przepustek... S. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 13:08 Metrowarszawa.pl: Ktoś coś przeoczył, a może Artur K. doskonale tuszował swoje prawdziwe oblicze? Paweł Moczydłowski: Facet poszedł do kryminału, bo już kiedyś zabił konkubinę. Mam wrażenie, że o tym zapomniano. Osoby odpowiedzialne za jego resocjalizację powinny ustalić czy zrobił to, bo kobieta miała na przykład dużo biżuterii, czy może dlatego, że mogło między nimi dojść do nieporozumienia. Więcej: metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,165269,23904940,byly-szef-sluzby-wieziennej-o-podwojnym-zabojcy-mieli-obowiazek.html#MT Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 12:47 yoma napisała: > Facet siedział od 2004 r. Zaczął wychodzić na przepustki w 2016 r. i przez te d > wa lata był na przepustce 90 razy. Panie Jaki, można prosić o komentarz? > Prosisz. Masz www.tvn24.pl/wiceminister-jaki-w-programie-rozmowa-piaseckiego-w-tvn24,867538,s.html Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 15:41 Dziękuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 11:23 To tylko minister Ćwiąkalski potrafił coś takiego zrobić (przypominam: podał się do dymisji po tym jak w celi popełnił samobójstwo jeden z porywaczy Olewnika; dymisja została przyjęta). W "jedynie słusznej partii" standardy są dużo wyższe - kandydata do dymisji wyznacza osobiście kurdupel, niezależnie od "zasług". Przykładem niech będzie niejaki macierewicz antoni z jego serią wpadek (choćby słynne "Mistrale" czy "mecenat" nad misiewiczem i tym drugim młodocianym efebem), i dopiero na wyraźne życzenie Amerykanów i NATO pojeb został zdymisjonowany. Takoż szyszko z jego masakrowaniem drzew i dewstacją puszczy, escobar waszczykowski, konował książę radziwiłł sami nigdy nie poczuli się do odpowiedzialności za swoje urzędowanie. Że nie wspomnę o pasztetowej z tym jej sławetnym "Te pieniądze im się należały!!". To są właśnie pisie standardy: Koryto+. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 13:04 Cytat z Ziobry wymierzony w Jakiego. "Pan manipuluje" Wtedy wtrącił się Piasecki, który wskazał, że te słowa o odpowiedzialności politycznej to jedynie cytat ze Zbigniewa Ziobry z 2009 roku. Wtedy do dymisji podał się ówczesny minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski - stało się to po tym, jak Robert Pazik, trzeci skazany w sprawie Krzysztofa Olewnika, popełnił samobójstwo w więzieniu. Zbigniew Ziobro, wtedy w opozycji, domagał się odejścia Ćwiąkalskiego i pochwalił złożenie przez niego dymisji. - Minister Ćwiąkalski (...) dopiero na skutek żądań PIS-u podał się do dymisji. Politycy ponoszą odpowiedzialność za to co się dzieje w obszarze ich odpowiedzialności - mówił Ziobro w 2009 roku w Radiu Zet. - To słowa pana obecnego szefa - skwitował Piasecki. To jest co innego, ale nie, pan manipuluje. Czym innym jest próba samobójcza, gdy minister mógł zadbać np. o monitoring w celi, a co innego, gdy nie w wyniku decyzji ministra ktoś wychodzi na przepustkę - odpowiedział mu Patryk Jaki. Więcej: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23905643,podwojne-zabojstwo-w-warszawie-jaki-skonfrontowany-ze-slowami.html#MT2 Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 15:44 Że też pisi jeszcze nie drą mordy, że to wina Tuska, który wynajął mordercę, żeby pogrążyć Jakiego... Chciałabym wiedzieć, ile razy w ciągu ostatnich powiedzmy 3 miesięcy p. Jaki był widziany w swoim miejscu pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
powstaniecstarachowicki Re: Ziobro poda się do dymisji, czy wywali Jakieg 11.09.18, 14:30 prof.pisduszko napisał: > > 8 września więzień Artur K., skazany na 15 lat więzienia za zabójstwo swojej ów > czesnej partnerki, wyszedł na przepustkę. > Pojechał do mieszkania swojej partnerki Moniki K. Mężczyzna gołymi rękoma udusi > ł 35-latkę i jej 3-letniego synka. > > Za taki koszmarny skandal w resorcie powinien się do dymisji podać minister spr > awiedliwosci, a ostatnią jego czynnością powinno być wywalenie na zbity pysk wi > ceministra odpowiedzialnego za więziennictwo. Ćwiąkalski za samobójstwo więznia wyleciał, PiSi żądali jego dymisji! > Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: Policzył ktoś ilu jest wiceminitrów sprawiedl 11.09.18, 11:47 Nie mam ich tak strasznie dużo. www.ms.gov.pl/pl/o-ministerstwie/kierownictwo-ministerstwa-sprawiedliwosci/ Są ministerstwa z większymi sekretariatami (i podsekretariatami). Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Policzył ktoś ilu jest wiceminitrów sprawiedl 11.09.18, 12:16 Pis liderem koduj24.pl/pis-prymusem-bije-rekordy-w-liczbie-urzednikow/ Odpowiedz Link Zgłoś
eiran dorobek naukowy jednego z nich 11.09.18, 11:50 powstaniecstarachowicki napisał: > ści w tanim państwie PiS? Bo przed chwilą w TVN 24 wystąpił kolejny, chyba piąt > y z rzędu wiceminister o nazwisku jeśli dobrze zrozumiałem Łukasz Piwak. > To ilu jest w końcu wiceministrów Ziobry i po co? > oko.press/images/2018/06/publikacja-naukowa-Patryka-Jakiego.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
aga-kosa Re: dorobek naukowy jednego z nich 11.09.18, 13:41 To ilu jest tych wiceministrów? aga Odpowiedz Link Zgłoś
cronny Wiceminister d/s kandydowania na prez. Warszawy 11.09.18, 14:31 ma w zakresie obowiązków odpowiedzialność za więziennictwo. Ale autopromocja go zbyt absorbuje, do tego jest posłem, przewodniczy komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. Jest tak zarobiony, że do odpowiedzialności za to, że więzień odsiadujący 15 lat za morderstwo się szwenda po Warszawie i morduje ludzi się nie poczuwa. Odpowiedz Link Zgłoś
cronny Re: dorobek naukowy jednego z nich 12.09.18, 23:58 yoma napisała: > Od pytona... > A "od pytona" to lepiej niż "od Ziobry", czy gorzej? Odpowiedz Link Zgłoś