Dodaj do ulubionych

Hołownia.

23.06.20, 07:52
Muszę szczerze przyznać, że z przyjemnością słucham gadaniny tego rezerwowego zawodnika. Uważam, że w polityce zaistnieje na trwałe. Jego czas jeszcze nadejdzie.

To nie Kukiz - pusty i głośny, chaotyczny gwizdek zafiksowany jednotematycznie. To nie Palikot który wdał się w namiętny romans z osobnikami typu Biedroń, baba przerobiona z faceta w Tajlandii, chytra Wandzia. Także nie Petru z jego politycznymi amorami i ufnością do podłych babsztyli.

Takie na dziś moje przemyślenia o Hołowni.
Obserwuj wątek
    • qinto Re: Hołownia. 23.06.20, 09:19
      No....to już po Hołowni.
      Każdego polityka, o którym podobnie pisałeś - odchodził w niebyt. Łącznie z MKB, która już też odeszła.
      • don.kichote Kto zacz??? 23.06.20, 10:12
        szwampuch58 napisał:

> Hołownia. Hołownia. kto zacz?????

Ktoś, kto POPiS-owym "elitom" już dużego bólu doopy przysporzył a przysporzyć może jeszcze większego.
        To ktoś, kto w przeciwieństwie do obu liderów, nie deklaruje uwielbienia dla "LechKacza".
        To ktoś, kto z całą pewnością wierzy w to co mówi a mówi to, czego od bogo-ojczyźnianych kandydatów nie usłyszymy.
        To prawdopodobnie jedyna możliwa i realna odtrutka na POPiS!!!
        • buldog2 Re: Kto zacz??? 23.06.20, 10:44
          To utajniona pacynka ePISkopatu, w którym jest wielu ludzi myślących, którzy nie widzą sensu w kolaboracji z PISem w przyszłości. I pewnie kapitału, który nachapał się w czasie, gdy Miller był jego akwizytorem.
          Hołownia nie powie, skąd ma pieniądze, nie chce odpowiadać na inne trudniejsze pytania, o wyborcach wypowiada się z pogardą (żadna tam kampania merytoryczna, tylko dla ciemnego luda) i lubi pedofilskie zabawy księży z lizaniem kremu (obrzydliwość).
    • pkt4a Re: Hołownia. 23.06.20, 10:12
      ja też zagłosuję na Szymona Hołownia , ale jak wystartuje w wyborach na prymasa albo na ten szykujący się biskupi vacat w Kaliszu , on się idealnie nadaje do tego towarzycha .

pees
      wybory na ostatniej prostej roztrzygnie sprawa tych apaszek za 18 000 zł
    • haen2010 Re: Hołownia. 23.06.20, 11:09
      Jeszcze o Hołowni. Każdy popełnia błędy. Gdyby wsparł na majówkę wariatów MKB z jej bojkotem wyborów, to być może dzisiaj nie miałby do czynienia z solidnym Trzaskowskim. Szanse na drugą turę dużo większe.

Może pluć sobie w brodę, ale takie są konsekwencje wyborów politycznych. Nie opłaca się niszczyć przyzwoitego konkurenta.
      • szwampuch58 Re: Hołownia. 23.06.20, 11:17
        cusik Henius ,stary styropianowcu,bredzisz jak po obaleniu flaszki jak wytrzezwiejesz wytlumacz sie z tego belkotu:
        " Nie opłaca się niszczyć przyzwoitego konkurenta. "
        • haen2010 Re: Hołownia. 23.06.20, 15:11
          Przykro mi, że nie łapiesz. Wyjaśnię - gdyby Hołownia i WKK wsparli MKB w jej bojkocie wyborów zamiast popierać majówkę wariatów, to prawdopodobnie nie mieli by dzisiaj na głowie Trzaskowskiego i swoich skromnych procentów. Platfusiarnia nie dostała by powodu by ją wymieniać.
          • taniarada Re: Hołownia. 23.06.20, 21:35
            haen2010 napisał:

> Przykro mi, że nie łapiesz. Wyjaśnię - gdyby Hołownia i WKK wsparli MKB w jej b
            > ojkocie wyborów zamiast popierać majówkę wariatów, to prawdopodobnie nie mieli
            > by dzisiaj na głowie Trzaskowskiego i swoich skromnych procentów. Platfusiarnia
            > nie dostała by powodu by ją wymieniać.
            Co związane z kościołem to szawabmuch łapie szybko.Na tym forum to taki prezydent co walczy z kościołem i katolikami.Ale taki ma cienkie notowania .Więc kartofel i cała spółka zgodnie popiera Trzaskowskiego .Bo nie mają wyjścia.Siema.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka