Dodaj do ulubionych

Żydzi w III Rzeszy też łamali ówczesne prawo karne

11.08.20, 19:39
I tyle! Czy tak można tłumaczyć i usprawiedliwiać?
Obserwuj wątek
    • kawa_poranna1 Re: Żydzi w III Rzeszy też łamali ówczesne prawo 11.08.20, 19:44
      W latach komuny złożenie kwiatów pod pomnikiem było złamaniem prawa.
      Rozrzucający ulotki byli określani chuliganami zaśmiecającymi.
      Też łamali prawo.
      Potem robotnicy strajkujący - warchoły łamiący prawo.
      Nazywali to nieuzasadnionymi przerwami w pracy.
      Żaden tam strajk - łamiące prawo przerwy w pracy, nieuzasadnione!
    • pkt4a Re: Żydzi w III Rzeszy też łamali ówczesne prawo 11.08.20, 20:12
      Partyzanci leśni płoszyli zwierzynę , deptali chronionego mniszka płowego a rozpalanymi ogniskami łamali przepisy ppoż

      ------------------------------------
      natemat.pl/317177,ludzie-lgbt-jak-pomoc-po-tym-jak-aresztowano-margot
      • janadam59 Re: Żydzi w III Rzeszy też łamali ówczesne prawo 11.08.20, 20:16
        A mógłbyś jakoś z sensem?
    • inocom Na miejscu LGBT+ zastanowiłbym się 11.08.20, 20:18
      janadam59 napisał:

      > I tyle! Czy tak można tłumaczyć i usprawiedliwiać?


      Na miejscu LGBT+ zastanowiłbym się.
      Bo obecnie Żydów szukać w Niemczech trzeba ze świeczką.

      To nie jest dobry przykład. Żydzi w Niemczech wyginęli.
      • janadam59 Re: Na miejscu LGBT+ zastanowiłbym się 11.08.20, 20:27
        Ten post jest o tym, że rządzący mogą uchwalić każde prawo, nawet bardzo kontrowersyjne i potem je stosować w bardzo represyjny sposób. Podam taki przykład: na okrętach Royal Navy kapitan mógł zarządzić np 50 uderzeń tzw. kotem co oznaczało w zasadzie śmierć, nawet za krzywe spojrzenie czy inną bzdurę. Czy to oznacza, że to prawo usprawiedliwia zbrodnię? Wówczas też nie wszyscy kapitanowie tak postępowali.
        • inocom Alda Moro 11.08.20, 23:35
          janadam59 napisał:

          > Ten post jest o tym, że rządzący mogą uchwalić każde prawo, nawet bardzo kontro
          > wersyjne i potem je stosować w bardzo represyjny sposób. Podam taki przykład: n
          > a okrętach Royal Navy kapitan mógł zarządzić np 50 uderzeń tzw. kotem co oznacz
          > ało w zasadzie śmierć, nawet za krzywe spojrzenie czy inną bzdurę. Czy to oznac
          > za, że to prawo usprawiedliwia zbrodnię? Wówczas też nie wszyscy kapitanowie ta
          > k postępowali.

          Podziurawione kulami ciało Alda Moro odnaleziono 9 maja 1978 roku w bagażniku porzuconego na ulicach Rzymu samochodu Renault 4 z francuskimi tablicami rejestracyjnymi, które wskazał Romano Prodi, powołując się na seans spirytystyczny[3].
          Wyroki
          Za udział w porwaniu i zamordowaniu Alda Moro odpowiadało 46 członków Czerwonych Brygad. 17 uniewinniono, 28 skazano na kary pozbawienia wolności do lat 15, a przywódcę Czerwonych Brygad Maria Morettiego na sześciokrotną karę dożywotniego pozbawienia wolności (Moretti więzienie opuścił w 1994 roku[4]).


          pl.wikipedia.org/wiki/Romano_Prodi
          od 1999 do 2004 przewodniczący Komisji Europejskiej za sprawą Ducha Świętego :)
      • pies.na.czarnych Re: Na miejscu LGBT+ zastanowiłbym się 12.08.20, 00:33
        > To nie jest dobry przykład. Żydzi w Niemczech wyginęli.

        Ty jednak jesteś debil skończony. Żydzi nadal żyją w Niemczech i mogę cię zapewnić, że żyje im się tam lepiej i bezpieczniej niż w zapyziałej Polsce.
        • inocom Weźmy pierwszego z brzegu Fritza Habera 12.08.20, 00:46
          pies.na.czarnych napisała:

          > > To nie jest dobry przykład. Żydzi w Niemczech wyginęli.
          >
          > Ty jednak jesteś debil skończony. Żydzi nadal żyją w Niemczech i mogę cię zapew
          > nić, że żyje im się tam lepiej i bezpieczniej niż w zapyziałej Polsce.

          Wynalazcę Cyklony B.
          Umarł w samotności wyrzucony przez Niemców. To ma być lepiej. :)
    • janadam59 Re: Co w prawie eliminacji band widzisz niepokoją 11.08.20, 20:42
      No dobra, ale ja nie o tym.
    • inocom W starożytności też 12.08.20, 01:20
      I nie mają Świątyni, jeno ścianę płaczu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka