Dodaj do ulubionych

czy ktoś widział???

21.10.20, 09:46
nekrolog Wielkiego Aktora podpisany przez ministra bez kultury?
Obserwuj wątek
  • horpyna4 Re: czy ktoś widział??? 21.10.20, 10:08
   Minister jest chyba na kwarantannie, albo już zachorował. Może być w stanie mało kontaktowym, więc nie czepiałabym się. Taki nekrolog może się zresztą pojawić się po kilku dniach, wtedy będzie bardziej widoczny; jak mały człowiek chce się pokazać, to nie robi tego w tłumie.
    • horpyna4 Re: czy ktoś widział??? 21.10.20, 13:16
     Ale taki bez ogłady i kultury właśnie udaje, że szanował osobę zmarłą, jeżeli dzięki nekrologowi sam może dodać sobie splendoru. Jeżeli pokaże się od niego nekrolog z opóźnieniem, to zajdzie właśnie taka sytuacja. Chociaż niewykluczone, że przekalkulował sobie nieopłacalność takiego posunięcia - jego wyborcom przecież wisi to równo.
   • 99venus Re: czy ktoś widział??? 21.10.20, 12:43
    Wspomnienie to nie oficjalny nekrolog.Nie podejrzewam zresztą żeby ten minister był w stanie zdobyć się na wysiłek oglądania filmów w których występował Pszoniak.Podobnie chyba z teatrami.Po 2 pozostałych nie spodziewam się też niczego pozytywnego.PAD faktycznie nadaje się do nocnych dywagacji z leśnymi ruchadełkami a PMM jaki jest wszyscy widzą.
    Kompletne dno.
   • 99venus Re: czy ktoś widział??? 21.10.20, 14:46
    Możesz to uzasadnić?
    Nie znałem Arnolda Boczka,nie oglądałem serialu Kiepscy ale żal każdego człowieka,który umiera,szczególnie w czasie wielkiego bałaganu i kompromitacji rządu,który jest odpowiedzialny za smierć bardzo wielu ludzi.
    Nie wiem czy zauważyłeś ale nie wprowadzono jeszcze obowiązku wielbienia I Prezesa Polski i tych wszystkich parweniuszy,którzy go otaczają.
   • ukos Re: czy ktoś widział??? 21.10.20, 14:51
    taniarada napisał(a):

    > Arnold Boczek .Właśnie zmarł .

    Nie nazywał się Boczek, tylko go grał.
    PiSSdacki debil nikogo nie potrafi uszanować, może się najwyżej łasić i płaszczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka