Dodaj do ulubionych

Prymas Polski

31.10.20, 21:34
Prymas Polski wybełkotał - "Nie konsultowano ze mną zamknięcie cmentarzy". A odkąd to z wami cocolwiek trzeba konsultować?. Jesteście tu goścmi a gość ma być cichy i bezwonny a jak nie potrafi docenić dobroci polskiego Narodu to powinien zostać wy.... z Polski.. Co za bezczelny typ, nie "konsultoweano", a może i nie poproszono o zgode z oczywiście uiszczeniem datku w postaci np. działki budowlanej w centrum ?. W dupach już im się poprzewracało z nadmiaru bezkarności, lenistwa i wpływów w Państwie Polskim.
Obserwuj wątek
    • wsk175 Re: Prymas Polski 31.10.20, 22:15
      Ženujący są ci zwyrole w sukienkach.
    • stavros2002 Re: Prymas Polski 31.10.20, 22:21
      Bełkot pot. «niezrozumiała, niewyraźna mowa; też: nieartykułowane dźwięki»

      Można nie lubić Polaka, ale złej wymowy nie można mu zarzucić.
      • sverir Re: Prymas Polski 31.10.20, 23:09
        A także: «pozbawiony sensu, niezrozumiały tekst lub zawiła wypowiedź»
      • buldog2 Re: Prymas Polski 31.10.20, 23:21
        Można mu ze świetną dykcją wykrzyczeć: Wyp.rdalaj!
    • mefist0feles Re: Prymas Polski 31.10.20, 22:40
      ministrant1-pl napisał:

      > Prymas Polski wybełkotał - "Nie konsultowano ze mną zamknięcie cmentarzy".

      W wolnym tłumaczeniu: No dobra, a kto nam zwróci za wspominki ?
    • weteran-czasu Re: Prymas Polski 31.10.20, 23:27
      Wygląda na to, że zaczyna otrzepywać sobie sutannę z pisowskiego fetoru.
      To jest dowód na to, że już dostrzega postępującą agonię kaczyzmu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka