Dodaj do ulubionych

Aborcja, a aborcja

24.11.20, 11:09
Aborcja w zależnosci od mediów jest różnie postrzegana
W mediach niezależnych aborcja to aborcja albo przerywanie ciąży.
Natomiast w mediach reżimowych aborcja to zabijanie dzieci, albo ich mordowanie.
A skoro tak jest to skoro zabójstwo i morderstwo, to czemy dwaj wielokrotni mordercy tacy jak Chazan, czy Piecha nie siedzą?
Obserwuj wątek
    • j-k Kobieta ma prawo do decydowania o sobie. 24.11.20, 11:15
      bo nie jest inkubatorem.

PRL- owska ustawa o mozliwosci przerywania ciazy

- byla dobra.

wielu mnie tu posadza, ze jestem PiSiorem, skoro nasmiewam sie z Platformy.

widac nie jestem.

Platforma tyko udawala liberalow.

w kuluarach calowala KK - jak robi to oficjalnie PiS.
      • maotsetung nie aż tak jak PiS 25.11.20, 18:31
        j-k napisał:

> bo nie jest inkubatorem.
        >
        > PRL- owska ustawa o mozliwosci przerywania ciazy
        >
        > - byla dobra.
        >
        > wielu mnie tu posadza, ze jestem PiSiorem, skoro nasmiewam sie z Platformy.
        >
        > widac nie jestem.
        >
        > Platforma tyko udawala liberalow.
        >
        > w kuluarach calowala KK - jak robi to oficjalnie PiS.
    • qwardian Re: Aborcja, a aborcja 24.11.20, 11:21
      Bo żyjemy w państwie świeckim, nie zakonnym. Najbardziej dynamicznym i ascetycznym państwem na naszej planecie był Zakon pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny, a tam złodziej i zbrodniarz kończył w kloacznym dole na głowy których załatwiali się zakonnicy, albo w najlepszym przypadku ucinano im głowę..
      • margit49 Re: Aborcja, a aborcja 24.11.20, 12:41
        qwardian napisał:

> Bo żyjemy w państwie świeckim, nie zakonnym. Najbardziej dynamicznym i ascetycz
        > nym państwem na naszej planecie był Zakon pod wezwaniem Najświętszej Marii Pann
        > y, a tam złodziej i zbrodniarz kończył w kloacznym dole na głowy których załatw
        > iali się zakonnicy, albo w najlepszym przypadku ucinano im głowę..
        >
        owi zakonnicy byli gorliwymi złodziejami i mordercami, a wszystko to z imieniem Boga na ustach; azaliż Salwador, Gwatemala, Nikaragua, Honduras oraz podobne im potęgi gospodarcze są państwami zakonnymi?
        I stary, i nowy testament nie porusza sprawy aborcji. No, może poza tym:
        „Jeżeli dwaj mężowie się biją, a przy tym uderzą kobietę brzemienną tak, że poroni, ale nie poniesie dalszej szkody, to sprawca zapłaci grzywnę, jaką mu wyznaczy mąż tej kobiety, a uiści ją w obecności rozjemców”.
        (2Moj 21:22)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka