Dodaj do ulubionych

Sukces PIS tragedia Polski

12.03.21, 19:26
Brawo PIS! Brawo Solidarna Polska!
Nie ma co wymyślać czy pisać "własnymi słowami", cytuję OKO Press:

Polska spadła z kategorii pełnych demokracji (consolidated democracies) do klubu krajów pół-demokratycznych (semi-consolidated democracies), w którym są też Bułgaria, Rumunia i Chorwacja, a wcześniej, przed dalszym spadkiem, były też Węgry.


Dalszy upadek jakości demokracji w Polsce w rankingu notuje Freedom House. W 2019 r. Polska spadła do kategorii niepełnych demokracji, a Węgry w ogóle przestały być państwem demokratycznym:

https://oko.press/images/2020/05/NiT-Europa-S%CC%81rodkowa-wyniki-2010-2020.png

Obecne poniewieranie prawa w połączeniu z korupcją "może zepchnąć nas jeszcze niżej do kategorii „autokracji plebiscytarnej” [...]. System w Polsce degeneruje się dalej

Tymczasem Paulina Hennig-Kloska (od Hołowni) w rozmowie z P. Karoliną Lewicką potwierdziła bezwarunkową miłość Polski 2050 do PIS, jednocześnie Hołownia liczy na współpracę z partiami opozycji. To nie dziwi, Polska 2050 umocniła tylko swoją i tak stabilną opinię o sobie, w szczególności w kwestii sojuszy Razem z PISem i ePISkopatem.

Polska PIS, SP i ePISkopatu przeżywa dziś najgłębszy kryzys odchodzenia od demokracji w całej swojej pokomunistycznej historii.


Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka