Dodaj do ulubionych

O kukis!!!!

21.08.21, 21:14
W jakim ja kukis państwie żyję. Do uchodźców nie dopuszczono nawet lekarzy!!!
Nie pozwolono nawet posłom zobaczyć uchodźców. A są tu tacy na forum, co ich to cieszy.
Obserwuj wątek
    • adam.eu Re: O kukis!!!! 21.08.21, 21:19
      Ilu imigrantów przyjęły państwa z południa Europy pomimo, że to nie były osoby z Afganistanu.
      A nasi bochaterowie dzielnie nas bronią przed nawet przed zobaczeniem tej garstki uchodźców.
      • adam.eu Re: O kukis!!!! 21.08.21, 21:27
        Dziwię się, że opozycja tak łagodnie traktuje władzę, nie za bardzo słyszę potępienie działań Polski w sprawie tych kilkunastu uchodźców z kręgów Unii Europejskiej. Kościół też milczy, o czym jest tu długi wątek forum.
      • taniarada Re: O kukis!!!! 21.08.21, 21:33
        horpyna4 napisała:

> Dlatego ta władza zrobi każdy szwindel, żeby zachować stołki. Boją się Norymber
        > gi.
        Pieprzysz jak zwykle. Ja bym głosował tak jak on, bo w TVN żadnej wolności słowa nigdy nie było i dla każdego powinno być oczywiste, że zatrudnienie każdego w tej machinie politycznej jest warunkowane jego zgodą na polityczne wykorzystanie, jak wykorzystywani są nieustannie celebryci uderzający w PiS, jak Wojewódzki, czy Gessler, a niektórych wykorzystuje się nawet bardziej, jak Hołownię.Jak można tak pisać .
    • taniarada Re: O kukis!!!! 21.08.21, 21:30
      Mam wielką nadzieję ,że PAD nie zawetuje ustawy medialnej. śmieszy mnie jak w Tvn mówią ,że są wolnymi mediami . Stacja prywatna realizuje zadania właściciela i tak właśnie robi TVN. Tam nigdy nie usłyszymy ,że rząd robi coś dobrego dla Polaków i Polski. Są obelgi wobec rządu , a teraz szczególnie wobec Kukiza. Kukiz powinien zagłosować tak jak chcą "wolne media wtedy byłby cacy i piosenki miałby super.Kukiz powinien mieć ochronę.
        • taniarada Re: O kukis!!!! 21.08.21, 22:53
          horpyna4 napisała:

> Wytrzeźwiej i zobacz, czego dotyczy wątek.
          Wiem czego dotyczy
          W lewackiej naturze leży nienawiść. Muszą ją wyładować na kimś lub na czymś. Teraz mają (przez przypadek) Kukiza. Jak go już rozjadą wezmą się za następnego z listy. I tak w kółeczko. Aż któregoś pięknego poranka zdusi ich to i wtedy zapanuje błogi spokój.Milej soboty życzę.
          • taniarada Re: O kukis!!!! 21.08.21, 23:00
            wariant_b napisał:

> adam.eu napisał:
            >
            > > A jak TVP relacjonuje odmowę dostępu lekarzy do uchodźców?
            >
            > Pewnie jak zwykle - jako zwycięstwo prawa i sprawiedliwości.
            Kukiz jest politykiem, który walczy o dobre zmiany ustrojowe. Nie widzę obecnie osoby bardziej pozytywnej wśród naszych polityków.Nie dziwię się ,że Tobie się to nie podoba.
            • wariant_b Re: O kukis!!!! 21.08.21, 23:53
              taniarada napisał:

> Kukiz jest politykiem, który walczy o dobre zmiany ustrojowe.

Ale ten wątek nie jest o Kukizie.
              Równie dobrze mógł mieć tytuł: O *****!!!!
              • taniarada No i ? 21.08.21, 23:59
                wariant_b napisał:

> taniarada napisał:
                >
                > > Kukiz jest politykiem, który walczy o dobre zmiany ustrojowe.
                >
                > Ale ten wątek nie jest o Kukizie.
                > Równie dobrze mógł mieć tytuł: O *****!!!!
                Lewica uwielbiała mówić o wrażliwości społecznej, empatii a nie chcą się jakoś wybrać np. do Afryki i pomagać misjonarzom czy na miejscu pomagać w hospicjach.
                • wariant_b Re: No i ? 22.08.21, 00:32
                  taniarada napisał:

> Lewica uwielbiała mówić o wrażliwości społecznej, empatii a nie chcą się jakoś
                  > wybrać np. do Afryki i pomagać misjonarzom czy na miejscu pomagać w hospicjach.

Może i tak - ale porównaj inwestycje w Afryce jak najbardziej lewicowych Chin
                  z inwestycjami Watykanu. I zwróć uwagę, że pomagają w życiu, a nie w umieraniu.

• taniarada Re: No i ? 22.08.21, 00:44
                    wariant_b napisał:

> taniarada napisał:
                    >
                    > > Lewica uwielbiała mówić o wrażliwości społecznej, empatii a nie chcą się
                    > jakoś
                    > > wybrać np. do Afryki i pomagać misjonarzom czy na miejscu pomagać w hospi
                    > cjach.
                    >
                    > Może i tak - ale porównaj inwestycje w Afryce jak najbardziej lewicowych Chin
                    > z inwestycjami Watykanu. I zwróć uwagę, że pomagają w życiu, a nie w umieraniu.
                    >
                    Znowu nie na temat .Dzisiaj przeszedł marsz równości w Gdańsku. Co mnie zaciekawiło .Joanna Scheuring-Wielgus, powiedziała natomiast, że "symbolem PiS jest narodowy drut kolczasty i homofobia.I już na forach GW połowa ten temat o homofobi klepie Jestem za równością, takie same prawa dla każdego:
                    czy to zwykły obywatel, czy członek kartelu PO-PiS;
                    czy to prosty człowiek, czy LGBT'owiec;
                    czy to Polak, czy Żyd .Wszystkim jednakowe prawa, bez szykan, bez przywilejów.
                    A kto gada o przywilejach dla siebie tego we dwa kije.
    • bardzo.cicho Re: O kukis!!!! 21.08.21, 22:46
      Możliwe, że nasze forumowe stanowisko jest odmienne od stanowiska większości społeczeństwa. Dziś słyszałam posła PiS, że musimy udowodnić, że jesteśmy skuteczni w obronie granic. Kosztem ludzi... Tak samo do tych ludzi podchodzimy jak Łukaszenka. To są tylko "przedmioty" służące pokazowi sił lub nękania po stronie polskiej jak i białoruskiej. Infantylizm.

Dziś tłumaczyłam dziecku o co w tym wszystkim chodzi. Nie jest łatwo mówić i ludzkiej głupocie, fanatyzmie, bezradności.

• taniarada Re: O kukis!!!! 21.08.21, 22:57
        bardzo.cicho napisał(a):

> Możliwe, że nasze forumowe stanowisko jest odmienne od stanowiska większości s
        > połeczeństwa. Dziś słyszałam posła PiS, że musimy udowodnić, że jesteśmy skutec
        > zni w obronie granic. Kosztem ludzi... Tak samo do tych ludzi podchodzimy jak Ł
        > ukaszenka. To są tylko "przedmioty" służące pokazowi sił lub nękania po stronie
        > polskiej jak i białoruskiej. Infantylizm.
        >
        >
        > Dziś tłumaczyłam dziecku o co w tym wszystkim chodzi. Nie jest łatwo mówić i lu
        > dzkiej głupocie, fanatyzmie, bezradności.
        >
        >
        > , że prawdziwy, pełny człowiek powinien posiadać serce, rozum i ... kieszeń. Kieszeń jest po to, by człowiek mógł zrealizować to co zapragnie serce, a rozum przyoblecze te pragnienia w stosowny plan działania.
        >
        >
        >
        > , Prawdziwy, pełny człowiek powinien posiadać serce, rozum i kieszeń. Kieszeń jest po to, by człowiek mógł zrealizować to co zapragnie serce, a rozum przyoblecze te pragnienia w stosowny plan działania.Nie jest to takie skomplikowane.Nieprawdaż ?

• taniarada Re: O kukis!!!! 21.08.21, 23:42
            bardzo.cicho napisał(a):

> Nie jestem zainteresowana.
            Ostatnio nic nie rozumiesz z tych wątków .Wklejanie ciągłych cytatów jaki PIS jest be i wykorzystywanie kobiet prowadzi już do paranoi .Smutne .Bo dołączysz do chóru tu znanych śpiewaków i nie masz swojego zdania Przykre to jest .Jak klepiesz na znaną tu formółkę .Dobranoc.
        • buldog2 Re: O kukis!!!! 21.08.21, 23:59
          Skarbie,
          To z grubsza tak, że powinien mieć:
          - gorące serce,
          - chłodny umysł (trzeźwy rozum, stosowny plan itd.).

Jeszcze tylko:
          - czyste ręce

i będzie komplet. Klasycznie.
          • taniarada Re: O kukis!!!! 22.08.21, 00:02
            buldog2 napisał:

> Skarbie,
            > To z grubsza tak, że powinien mieć:
            > - gorące serce,
            > - chłodny umysł (trzeźwy rozum, stosowny plan itd.).
            >
            > Jeszcze tylko:
            > - czyste ręce
            >
            > i będzie komplet. Klasycznie.
            Kiedyś, stawianie serca ponad rozumem przystawało nastoletnim pensjonarkom.
            Teraz to powszechne i jeszcze się tym ludzie szczycą.To forum już mnie niczym nie zaskoczy.
    • taniarada Re: O kukis!!!! 22.08.21, 07:28
      Normalna władza zgarnęła by tych ludzi z granicy i rozpoczęła zwyczajne,
      cywilizowane i raczej niewidoczne dla społeczeństwa procedury
      deportacji. Nienormalna, pisowska władza robi z tego wspólną
      łukaszenko-kaczystowska demonstrację i formę nacisku na UE, cholera wie
      po co. Są procedury deportacji nielegalnych imigrantów i żadna z nich
      nie przewiduje trzymania ludzi w dzikim koczowisku na granicy. Ale
      polscy i białoruscy politycy chcą nam coś właśnie udowodnić tymi mniej
      lub bardziej skoordynowanymi działaniami. Jeśli ktoś potrzebował dowodów
      na ideologiczną wspólnotę myślenia polskich i białoruskich władz, to w
      fakcie istnienia tego koczowiska je znajdzie.
      • adam.eu Re: O kukis!!!! 22.08.21, 08:48
        taniarada napisał:

> Normalna władza zgarnęła by tych ludzi z granicy i rozpoczęła zwyczajne,
        > cywilizowane i raczej niewidoczne dla społeczeństwa procedury
        > deportacji. Nienormalna, pisowska władza robi z tego wspólną
        > łukaszenko-kaczystowska demonstrację i formę nacisku na UE, cholera wie
        > po co. Są procedury deportacji nielegalnych imigrantów i żadna z nich
        > nie przewiduje trzymania ludzi w dzikim koczowisku na granicy. Ale
        > polscy i białoruscy politycy chcą nam coś właśnie udowodnić tymi mniej
        > lub bardziej skoordynowanymi działaniami. Jeśli ktoś potrzebował dowodów
        > na ideologiczną wspólnotę myślenia polskich i białoruskich władz, to w
        > fakcie istnienia tego koczowiska je znajdzie.

Jestem zaskoczony tym, co napisałeś. Albo zmieniłeś swój pogląd, albo czegoś wcześniej nie zauważyłem w Twoich postach. Osobiście, to nie wiem, czy na pewno należy tych uchodźców bezkrytycznie przyjmować, ale obecne stanowisko Polski w tej sprawie uważam za niegodne tzw. cywilizowanego narodu. Na pewno należy tym ludziom zwyczajnie pomóc doraźnie a w dłuższej perspektywie czasowej rozmawiać w tej sprawie z Łukaszenką, prosić o pośrednictwo UE, Rosję, negocjować, wypracować czytelne stanowisko godne naszego narodu. Obecnie w tej sprawie trudno stanowisko Polski odróżnić od stanowiska Łukaszenki.
        • taniarada Re: O kukis!!!! 22.08.21, 08:59
          Nie zmieniam poglądów tylko mam rzeczowe spojrzenie .Nie jestem już tak zawziętym pisowcem by nie odróżniać dobra od zła . Pogranicznicy powinni używać dronów i prowadzić dokładną obserwację i dokumentację przebiegu zdarzeń na granicy.
          Należy pisać do Łukaszenki, warto zaproponować mu także pomoc humanitarną.
          Przypomnę, że tak właśnie Francja i Niemcy wypchnęli Wielką Brytanie z Unii Europejskiej. Dziś mogą się posłużyć Białorusią. Scenariusz sprawdzony, a nie trzeba sobie brudzić rąk.
          • adam.eu Re: O kukis!!!! 22.08.21, 09:20
            taniarada napisał:

....................................................................................
            > Przypomnę, że tak właśnie Francja i Niemcy wypchnęli Wielką Brytanie z Unii Eur
            > opejskiej. Dziś mogą się posłużyć Białorusią. Scenariusz sprawdzony, a nie trze
            > ba sobie brudzić rąk.

A tego to akurat nie rozumiem. Tzn. sugerowanego przez Ciebie scenariusza "wypchnięcia" Wielkiej Brytanii z UE.
            Nic podobnego nie przyszło mi do głowy.
          • wariant_b Re: O kukis!!!! 22.08.21, 09:50
            taniarada napisał:

> Przypomnę, że tak właśnie Francja i Niemcy wypchnęli Wielką Brytanie z Unii Europejskiej.

A ja słyszałem, że Polacy.
            Nie dość że zalali Anglię uchodźcami ekonomicznymi, wyeksportowali spory procent
            przestępczości, to jeszcze PiS wepchał swoich się do ich frakcji w Europarlamencie.
          • wariant_b Re: O kukis!!!! 22.08.21, 09:57
            taniarada napisał:

> Należy pisać do Łukaszenki, warto zaproponować mu także pomoc humanitarną.

Wszyscy powinni pisać do Łukaszenki listy gratulacyjne i podziękowania.
            Okazuje się, że wywieźli z Afganistanu więcej osób zagrożonych przez talibów
            niż Stany Zjednoczone. I zaczęli to robić parę miesięcy wcześniej, a nie po fakcie.
      • snajper55 Re: O kukis!!!! 26.08.21, 13:45
        taniarada napisał:

> Normalna władza zgarnęła by tych ludzi z granicy i rozpoczęła zwyczajne,
        > cywilizowane i raczej niewidoczne dla społeczeństwa procedury
        > deportacji. Nienormalna, pisowska władza robi z tego wspólną
        > łukaszenko-kaczystowska demonstrację i formę nacisku na UE, cholera wie
        > po co. Są procedury deportacji nielegalnych imigrantów i żadna z nich
        > nie przewiduje trzymania ludzi w dzikim koczowisku na granicy. Ale
        > polscy i białoruscy politycy chcą nam coś właśnie udowodnić tymi mniej
        > lub bardziej skoordynowanymi działaniami. Jeśli ktoś potrzebował dowodów
        > na ideologiczną wspólnotę myślenia polskich i białoruskich władz, to w
        > fakcie istnienia tego koczowiska je znajdzie.

Szczególnie że nasze własne ustawy nakazują tych ludzi wpuścić i rozpatrzyć ich prośby o azyl.

S.
        • taniarada Re: O kukis!!!! 22.08.21, 13:12
          adam.eu napisał:

> a.jej.rkoniak napisał(a):
          >
          > > tam jest granica, a turyści są po drugiej stronie
          >
          > Bardzo głupie "spostrzeżenie"
          >
          > Przecież już od dawna wiadomo że nadużywa koniaków.
    • taniarada Re: O kukis!!!! 22.08.21, 13:15

Słynni Polacy z Białorusi: Moniuszko herbu Krzywda, Feliks Dzierżyński herbu Samson i Sulima, Tadeusz Reytan z Hruszówki, król Stanisław August Poniatowski ,Kościuszko, Michał Kleofas Ogiński, Czesław Niemen no i ta biegaczka, którą polskie władze podiwaniły młodemu Łukaszence wystarczy nie kraść.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka